CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
22. únor 2011

@lenda01 no jo ale nemysli na to vi ....jak dlouho jsi odpočívala?a bolí to odsátí vajuch???čím víc se to blíží tím jsem z toho na nervy

kiara81
22. únor 2011

lenda01 abych pravdu řekla tak začínám mít tlaky v podbříšku bleeeeeee

lenda01
22. únor 2011

@kiara81 neboj se nic... probudis se z narkozy bude te trochu bolet bricho, je to jak silnejsi ms a boli to tak den dva a pak to jen obcas zaboli.. cim vic vajuch tim vetsi bolest...takze ti preju at te brisko boli protoze to bude dobre znameni 🙂 no a pak po transferu rikaji klidovej rezim ale kdyz jsem cetla diskuze tak jen lezet nedoporucuji.. proste normalne fungovat, jen nezvedat tezky veci a tak... ja po trensferu ten celej den polehavala a pak dalsi den uz jsem sla i k nasim na navstevu..

lenda01
22. únor 2011

@kiara81 to je dobre, tlaky jsou dobry znameni 🙂

kiara81
22. únor 2011

@lenda01 a jako mám celkem dost výtok...se bojím aby neproběhla sama ovulka dřív než mi to stačí odebrat ....

lenda01
23. únor 2011

@kiara81 je vcera nejak odpadla, promin 🙂 jinak neboj se nic, kvuli ovulce si te dr. pohlida, proto se tam jezdi tak casto na kontroly... preju hodne stesticka a same dobre zpravy..tfuj tfuj tfuj 🙂

tygr21
23. únor 2011

@kiara81 tak jsem se vrátila.Mám jít na krev zase až to dostanu a mám přijít i s přítelem a podiskutovat,jak dál.To odsání necítíš,až potom.Mě bolelo břicho a po druhým i hlava a udělalo se mi špatně,ale ty to budeš mít bez bolesti.To malování na zed je pěkný,já bych to nezvedla.

Přeju hezký den,je tam zima,tak se hodně oblečte.

dasty79
autor
23. únor 2011

Ahoj holky 🙂

@samanta001 - tak teď budem čekat spolu na výsledky screeningu - já si mám na výsledky krve volat 1.3. a mě teprv ten velkej utz čeká -aby miminko pořádně přeměřili.A na srdíčko?to nevím co to je za kontrolu....,to mě zatím nikdo nic neříkal.V úterý jdu do poradny,tak jsem zvědavá,co mě řekne můj dr. -a to se chodí v jakém tt?
No vidíš,to je dobře,že utz dopadl dobře 🙂 krev dopadne taky 🙂 Moc jsem na tebe myslela!
A jak ti je?Já už nejsem tolik unavená,je to o malinko lepší.A kdepak máme fotečku z utz a bříška?

@tygr21 - takže jdeš stejně na hormonální profil?Vidíš,my tě k dr. posílali ať si tam zavoláš hned,jak dostaneš ms - zase musíš měsíc čekat....ach jo 😒

@kiara81 - držím palečky,ať dopadne dobře kontrola,ať je hodně folíků 🙂

Kdepak máme @majka43 - snad tě neskolila ta chřipka????

@lenda01 - c o v práci?

@evik31 - tak se dnes pořádně vyspinkej 😎

A kdopak má ještě dnes kontrolu?????????????????

@sissi6 - ty už můžeš určo testíkovat,ne?????

tygr21
23. únor 2011

Dasty79.....já vás budu jistit zezadu 😀

majka43
23. únor 2011

Ahoj holky, nemám sílu vás dočítat. 4 dny jsem ležela, chřipka jako prase. Horečky se držely kolem 39, rýma, že mi teklo z očí a fakt velkej kašel. Včera už jsem to nevydržela a zašla k obvodní pro antibiotika. Řekla jsem jí že mě čeká příští týden transfer a tak mi dala nějaký tři tabletky, že zaberou rychle. Asi to bude i nějaký svinstvo na žaludek, protože je mi ještě k tomu na blití a snesu jenom suchý housky s kolou. Ale asi zabraly, ráno jen 37, 2. Dneska jsem měla jet na vyšetření na ten MEP. Musela jsem se tam přeobjednat, tak to mám na osmého, ale nevím, jestli na to budu moct po transferu, tak se mi to zkomplikovalo. No jdu zase ležet, jen jsem vám chtěla napsat, že ještě žiju i když to tak chvílema moc nevypadalo. V pátek jedu na ultrazvuk. Myslíte, že mohla sliznice narůst i přes ty miliony paralenů co jsem sežrala? A ještě k tomu mě hnusně píchá na pravým vaječníku, tak jestli se mi zase neudělala ta cysta.

tygr21
23. únor 2011

@majka43 tak se rychle uzdrav.Pomáhá prej čaj se slivovicí

dasty79
autor
23. únor 2011

@tygr21 - tak za měsíc hurá do boje 🙂

@majka43 - chudáku,to tě to pěkně skolilo.Ale ještě,že to je už lepší.
Tak odpočívej,ať seš do pátku fit 🙂 nevím,jestli mají léky vliv na sliznici.
Ale na sliznici je dobrý papkat mateří kašičku - potom roste,jak houby po dešti 🙂
To nebude cysta - to se blíží ovulka 🙂
Tak se uzdrav a až ti bude líp,tak se nám ozvy 😎

tygr21
23. únor 2011

Dasty79......já vím,že mateří kašička se dává na vlasy,ona po ní roste i sliznice? 😲 To nevím

dasty79
autor
23. únor 2011

@tygr21 - jo mateří kašička je na sliznici to NEJ!co může být!!!!!Kámošce málo rostla a po kašičce měla mega a pak taky i otěhotněla 🙂 Fakt je supeeeer - můžu doporučit!

Co vaříte? já brambory a plněnou sekanou 😝

tygr21
23. únor 2011

Dasty79.....a kde se dá sehnat? Já dělám uzenou polivku a druhý ještě nevím

madlina
23. únor 2011

Já měla br.kaši a zavináče.

Já si před posleedním KETem píchla 3x Puregon a pomohlo to.

tygr21
23. únor 2011

Tak mám umytý nádobí a vytřeno,uf

evik31
23. únor 2011

ahojky děvčata zdravím jakpak se tu máte a jakpak dopadly vaše kontroly nooooo 🙂 a kdopak už bude testit at se nám tu hezky pupíkuje 😀 vy máte už uvařeno a já seteprv chystám do penny na nákup ještě ,že to mám zarohem 😅 ale cobudu vařit nemám šajnu asi co mě cvrnkne do nosu 😎
jinak já chci taky mateří kašičku taky mám sliznici na levačku 😖
@madlina to mě nikdy doktor neříkal před ketem píchat puregon,ale já vlastně se ke ketu ani nedostala tak možná tím 😕
@majka43 tak se brzy vylež já mám pozůstatky chřipky ještě dneska nějak se jí taky nemohu zbavit 😠
@dasty79 dneska jsem se docela pěkně vyspala však jsem před chvilkou taky vstávala ,takže děkuji 😀
@kiara81 malba úžasná taky bych to tak chtěla umět holt nemám na to asi vlohy 😝

tygr21
23. únor 2011

@evik31 vítej.Já jsem byla v sanusu,ale nic mě nedělaly.

evik31
23. únor 2011

@tygr21 jakpak to že ti nic nedělaly 😲

tygr21
23. únor 2011

@evik31 byla jsem mu říct,že pokračujem dál.Tak až to dostanu tak 3 den mám jít na krev i s přítelem,abychom se domluvily jak dál.A jak se máš ty?

evik31
23. únor 2011

@tygr21 ale jo docela to jde pomalu se mě blíží ty ledviny tak doufám,že už ho konečně rozbuchnou a budu moci jít taky na snažilkování,už mám ty papíry na 2ivf schválené dost dlouho tak abych je aspon i využila né 😀
jinak je dobře,že pokračujete s přítelem dál a na co vlastně ted půjdeš na ket ,nebo na další ivf

tygr21
23. únor 2011

@evik31 ted mě čeká odsání,bojím ☹

dasty79
autor
23. únor 2011

@tygr21 - mateří kašička - buď na netu a nebo u nás jí mají ve Zdravé výživě a nebo bych zkusila lékárnu.
Ale nejlepší je ta čistá mateří kašička - někde vám budou nabízet s propolisem,atd.
Tak to nechtějte - musí tam být napsáno:MATEŘÍ KAŠIČKA 🙂

@evik31 -tak to ses konečně vyspala.dnes sousedi byli potichu?
Tobě se ty kamínky pěkně blížej -a pak to jaro bude jistit 😎

dasty79
autor
23. únor 2011

@tygr21 - vždyť odsání vajíček nic není 😉

evik31
23. únor 2011

@tygr21 tak mě to odsátí nic nedělalo narkoza v poho spíš mě pak dělalo problém to pití 6až 8 l jsem si připadalajako žebička 😀
@dasty79 dneska sousedi začly až o půl 12 no sousedi spíš to jejich rozcapený zlatíčko jak děti mám ráda tak jí bych snad i seřezala tak rozmaznaný dítě jsem ještě neviděla a jak si umý vzteky zadupat a zaječet to byste děvčata koukaly 😠 jinak já se na jaro těším celkově,ale dneska nám tu svítí od rána slunce takže paráda 😀 už mám i várku prádla na balkoně
no děvčata musím na nákup a vymyslet co uvařit až se vrátím tak na vás zase juknu

dasty79
autor
23. únor 2011

Mateří kašička BIO - ta je nejlepší -
🙂
ale pozor kdo je alergický na pyl!tak kašičku ne!

dasty79
autor
23. únor 2011

@evik31 - mě taky nevadila narkoza,jen mě potom bolelo břicho -ale to mě pak dali něco do žíly proti bolesti a bylo to ok - a to jsem měla vajuch dost!že jsem několik dní předtím chodila jak podělaná 😀
Ty jim to vrátíš Eviku!a to dvojnásobně!!! s těma dvojčátkama 😎

tygr21
23. únor 2011

@dasty79 já vím,ale to probuzení,se bojím co mě bude bolet.

Evik31........já jsem nemusel a pít tolik litrů

dasty79
autor
23. únor 2011

@tygr21 - já taky pila asi 6litrů denně - je to lepší -když je hyperstimulák!
a nevím proč ještě -ale řekli mě to dr. a pak i holky ...
narkoza - je kraťoučká - ta je v pohodě -horší je,když pak bolí břicho,nebo tak....
Ale my jsme ženský!my to přece zvládnem!!!