CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
2. bře 2011

@kiara81 jo jo tohle dilema neschopenka versus prace jsem resila taky,ale pak jsem si rekla ze mimco je pro me vic,tak jsem proste tu neschopenku uz neresila,i kdyz ty prvni tri dny zadarmo jsou kruty.. No ja jedu za tyden v pondeli na kontrolu a dozvim se jak to bude s KETem.. No zkus se s dr. domluvit kvuli tem smenam,to by ti tu neschopenku mohl prodlouzit..

kiara81
2. bře 2011

@lenda01 ona mě nechá na neschopence jak dlouho chci ví že se snažíme tak mi dává k tomu prostor je dobrá k tomu teda se mi vyrojily ty zdravotní problémy no ....kdyby mi nekončila smlouva tak to asi taky neřeším prostě bud budu mít smlouvu a pak mateřskou nebo budu na neschopence a nezadří se a budu taky i bez práce ...no tak ted co ....no tak to by jsme mohli jít dotoho jen o pár dní spolu týý jo to by bylo super moc daleko nebydlíš no a výlety jso utaky pro těhulky důležité no tak by jsme trajdali což?

madlina
2. bře 2011

@lenda01,mě vždycka těsně před KETem řekli v jakým jsou embrijka stádiu a jestli se vyvíjí všechny rozmražený nebo ne.

lenda01
2. bře 2011

@kiara81 a myslis,ze ti smlouvu neprodlouzi kdyz budes na neschopence? Vzdyt za to nemuzes ze mas problemy se srdickem,to by meli pochopit,ne?
To jo,to by bylo super mit tehu partacku na pokec a trajdani 🙂 to musime doladit 🙂

kiara81
2. bře 2011

@madlina no já jsem si říkala že asi ještě vyhráno nemám když vlastně jsou ve stádiu pár hodin a až pak až půjdu na KET tak se uvidí...

lenda01
2. bře 2011

@madlina mne to rekli jen pri tom poslednim transferu,ale co se stalo s tim tretim embryjkem nerekli..budu doufat v to,ze se nevyvijelo a proto se me ani neptali.. :(

madlina
2. bře 2011

@lenda01,já jich taky měla po rozmrazení dost nekvalitních.Ale ty ostatní byli fakt bojovníci.

madlina
2. bře 2011

@kiara81,oni se vyvíjej ještě po rozmrazení.

kiara81
2. bře 2011

@lenda01 no ted tam už jsou na mě nasr...any...to asi ne no no uvidíme jak to vše dopadne asi to nechám osudu
no to doladíme 🙂 všechno bude

kiara81
2. bře 2011

joooo holky měla jsem telefonát.....a hádejte ...no pan domácí....a ptal se co nového tak jsem mu řekla jako co by mělo být nového ...a on no tak jsi tam přece volala ne?a já a jako kam???a on no přece na ty naše miminka...a já no JÁ jsem volala ...no dělala jsem herečku 😀

lenda01
2. bře 2011

@madlina mne to rekli jen pri tom poslednim transferu,ale co se stalo s tim tretim embryjkem nerekli..budu doufat v to,ze se nevyvijelo a proto se me ani neptali.. :(

madlina
2. bře 2011

Jdu dám do trouby kuřátko.Vůbec se mi do toho ale nechce.Asi proto že na něj vůbec nemám chuť a vůbec jsem neměla v plánu nějaký kuře dělat.Ale máme dočasně lednici na půl s tchýňkou a ta rozhodla že mám klukům jak tu bouraj,udělat kuře.No co ,pozvu ji na oběd když si ho koupila.

majka43
2. bře 2011

@dasty79 Já se léčím se štítkou 20 let.
Holky měla jsem tlak 110/60 to jsem nikdy neměla, většinou tak 120/80. Myslíte, že je to tím, že piju místo pěti kafí denně, jenom dvě? Nebo je to po tý nemoci.

majka43
2. bře 2011

@kiara81 Tak vidíš, dostal rozum. Já myslím, že by ti MS měla přijít normálně a kdy jdeš na UZ?

lenda01
2. bře 2011

@madlina ja bych s tchyni v baraku nevydrzela a to spolu jinak dobre vychazime.. ale tohle nedela dobrotu... mas muj obdiv 🙂
@kiara81 ustoupiiiiiiiiiiiiiiiiiiil 🙂 jupiiiiiiiiiiiii 🙂 to je dobre ze si delala heeerecku 🙂 ale ze te to potesilo ze zavolal 🙂
@majka43 no to je uuuplne ukazkovej tlak.. super 🙂 za chvilku volas, vid? uz jsem napnuta jako struna 🙂

madlina
2. bře 2011

@lenda01,doufám že to po dobu přestavby vydržím.Jic jinýho mi taky nezbývá.Taky spolu vycházíme dobře i když občas....No ale to je asi všude.Ale abysme spolu bydleli,to bych nezvládla.

madlina
2. bře 2011

@kiara81,taky jsme měli před prvním těhu menší kryzi.Do toho jsme předělávali byt takže seto nakupilo všechno dohromady.Však ten tvůj bude z mimíska taky poprděnej,uvidíš.

majka43
2. bře 2011

@lenda01 Jo nařídila jsem si radši budíka, musím pořádně uklidit, protože pak nebudu tři dny nic moc dělat, tak abych nezapoměla.

majka43
2. bře 2011

Tak Ket mám až v pátek v devět ráno. Zatím mám 3 embryjka, kdyby náhodou nějaké odešlo, tak dorozmrazí další.

tygr21
2. bře 2011

Zase tu nejsem a vy jedete jak fretky.

@lenda01 já taky bydlím s tchýní v rodinným baráku.My bydlíme dole a tchýně nahoře,takže se jenom pozrdavíme na chodbě a to je všechno.

@kiara81 tak já pojedu b 8.40hod. jo?

Dasty........udělám si výlet za Kiarou a za Lendou.

Jdu dělat řízky.

majka43
2. bře 2011

@tygr21 A držela jsi pěstičky?

kiara81
2. bře 2011

@majka43 ahojíííj no tak to je super to nebudou muset rozmrazovat všechny budou ok tak v pátek na tebe budu myslet
@tygr21 no tak jo ale Lenka nebude moct prý no tak se dohodnem pak až si vyjedná volno tak by jsme byly tady u nás ve M¨ěstě tě protáhnu 🙂
@lenda01 to víš že mě potěšilo že zavolala mu to nedalo pacholkovi to má taky jediný štěstí 😀 já jsem jinak děsně paličatá...
@madlina no já vím jenže já jsem taková že hned vše vidím černě no asi bych se to taky měla naučit i když jsem zas u klidnější dřív už bych byla u maminky ale ted nic ona neví a neřeším to jinde ale v sobě ....

kiara81
2. bře 2011

tak mě to nedalo a volala jsem si na těch zbylých 5 vajuch a ty už půjdou asi do koše byly moc malinký embrioložka se smála že to asi nevadí že jsem byla nadstandartní úlovek .... 😀

majka43
2. bře 2011

@kiara81 A ty ostatní máš v pořádku?

kiara81
2. bře 2011

@majka43 no asi jo nic neříkala tak to mě akorád říkala že je bude dávat do mrazáku včera

tygr21
2. bře 2011

@majka43 držela jsem všechno co se dá,a proč? 😀 Jo už jsem si vzpomněla,neboj nezapomněla jsem.

@kiara81 tak jo.A zajdeme někam na pivko? 😀

kiara81
2. bře 2011

@tygr21 tý jo já takhle po ránu nepiju 😀 počkej tě protáhnu a sebe teda taky no ..ted jsem tak neuvěřitelně líná

tygr21
2. bře 2011

@kiara81 tak jo,už se těším,jenom abych tě poznala.Dostaneš se na můj fotoblog?

kiara81
2. bře 2011

@tygr21 jj dostanu poznáš budu mít černou bundu ...
chci se zeptat pak za KET se něco platí?

tygr21
2. bře 2011

@kiara81 se mě zdá že jo.