CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
7. lis 2010

@evaav to jo, mas pravdu... na nejakej ten pokus to jeste snad vyda... kdyz ja uz tak doufala ze to ted klapne.. takovy krasny podminky jaky mely ted uz jim nepripravim... sliznice na 11,5mm mi uz v zivote nenaroste... uz jenom proto jsem doufala, ze se jim v tomhle prostredi bude libit 🙂

evaav
7. lis 2010

@lenda01 a proč by nedorostla ta sliznice, neboj vždyt na to jsou léky,aby dorostla a jestli s ní máš problémy tak si myslím,že ti na to určitě něco dají

lenda01
7. lis 2010

@evaav jj mam s ni problemy a bastim na to estrofem, ale prislo mi, ze s nim mi narostla vzdy tak na 8 - 9 mm a to jsem tech estrofemu jedna treba 6 denne,. jsem si pripadala jak fetak,kdyz v navodu pisou 1 denne 😀

evaav
7. lis 2010

Potřebuji se zeptat musím mít sebou nějaké peníze v hotovosti? Nebo mi stačí kreditka já jestli se nemusí kupovat zrovna nějak ten Yel místo klistýru

evaav
7. lis 2010

@lenda01 -však to stačí nebo ne kolik musí být nejméně.

lenda01
7. lis 2010

@evaav ja prave nevim... asi tech 9mm staci asi i to je fajn, myslim, ze mi to Dejmek ted rikal... ohledne tech penez myslim ze ti staci kreditka.. to co tam budes mit nad ramec ti na konci vyuctujou a to budes moct urco zaplatit kreditkou.. ale nevim to jiste, krom transferu jsem tam s nicim nelezela 🙂

evaav
7. lis 2010

@lenda01 -tak se neboj určetě ti Dejmek pomůže k tomu aby byla taková jaká má být.A jestli to teda nevíjde což ještě krví není prokázáno tak jak dloho budeš muset čekat možná ani dlouho ne

dasty79
autor
7. lis 2010

Ahoj všem 🙂
@lenda01 - zase bílo? ☹ ach jo ☹ Nesmutni, bude líp.Už to nech na tu krvičku.A kdyby to tentotkrát nedopadlo,
tak budeš moct na KETík hned po ms.A určo je lepší jít hned - protože máš zase naději 🙂 Podívej na madlinu, taky jde hned do dalšího KETíku 🙂 A když máš problém se sliznicí, tak o tom určitě vědí a zaměří se na to a dají ti léky,aby byla super sliznice
🙂
@madlina - tak co volala jsi do Sanusu?jak to vypadá s mimískama????
@evaav - oni tam nedávají klistýr?Tak mě pak všechno popíšeš prosím?Jak to tam probíhalo???
Já si stejně myslím, že mě laparka taky nemine.A docela bych na ní šla dobrovolně,
protože mě bolí okolo pupíku docela často ☹ A dr. na to, že se na to kdyžtak podíváme -ale
na co pořád čekat,že?určitě to není k zahození.Jak jsi dlouho @evaav čekala na tu laparku?
a to sis o ní řeka sama???

dasty79
autor
7. lis 2010

Kolik stojí KETík v Sanusu???

@lenda01 - ber to pozitivně - že máš mrazáčky 🙂 , kdyby to teď nevyšlo.
Já po IVF neměla nic a to jsem měla vajíček dost ☹

lenda01
7. lis 2010

@dasty79 ahojky 🙂 jj dnes opet ciste bilo.. asi mas pravdu, asi uz to necham na tu krev a pak budeme moudrejsi... a s tim KETikem bych rada, ale fakt nevim jestli bych vydrzela dalsi pripadny neuspech ... jsem asi slabsi povaha nez jsem si myslela... ☹

lenda01
7. lis 2010

@dasty79 to je taky smutny, vid? kdyz vis, ze vajicek bylo hodne a embryjka z toho nakonec nejsou do mrazacku zadny ☹ jinak myslim, ze KETik stoji 3000,- Kč nebo tak nejak to rikala ta embryolozka...

dasty79
autor
7. lis 2010

@lenda01 - já jsem taky sračka - taky si vše hned beru...Taky jsem IVF věřila, když se už tolik let snažíme a pořád nic,tak jsem doufala v IVFko a když jsem pak dostala ms - tak jsem taky pořád brečela.Kdybych měla mrazáčky, tak bych šla hned do dlašího boje - je to pořád další naděj, že ten co je v mrazáčku, je ten velkej bojovníček, kterej
na tebe čeká, až ti ho dají do bříška 🙂 Nesmutni kočko 🙂 My ten boj vyhrajem a budem za chvilku těhulky 🙂

dasty79
autor
7. lis 2010

@lenda01 - jo je to všechno tak nespravedlivý ☹ Někdo si jednou otře o chlapa a je těhu a my musíme takovou dobu se trápit ☹ , než se dočkáme vytouženýho uzlíčka ☹
KETík 3000?tak to ještě jde.V bývalém centru si počítali asi 7200 😠

lenda01
7. lis 2010

@dasty79 jako je pravda, ze vcera jsem byla uplne na kasi, dnes jsem uz zase celkem OK, ale vim, ze v utery me to zase polozi ... ale asi mas pravdu.. v mrazaku ceka ten spravnem bojovnicek eskymacek, kterej uz bude rad, ze je u mamky v teplicku 🙂 a jak to vypada s tebou? mate domaci snazenicko?

lenda01
7. lis 2010

@dasty79 jj presne.. kdyz to vidim tady u nas ve meste kdo vsechno ma deti a rodej jak kocky..jedno porodej a uz maji zase bricho a to cely tehotenstvi neda cigaro od pusy.. ja bych vrazdila.. z deti jsou akorat deti ulice a to je fakt hnus ☹ a nenadelas nic.. jim je z hora prano ☹
s tim KETikem si myslim, ze je to tolik, ale jista si tim taky nejsem.. to nam povi Madlina, ta jde zitra, budem ji muset drzit pesticky 🙂

evaav
7. lis 2010

@dasty79 -no moc dlouho jsem na ní nečekala vlastně po negativním Et jsem šla na konzultaci se Štěpánem to bylo nějak začátek října a vlastně jdu po další menstruaci a řekla jsem si o ní,ale něco říkal,že by mi ji stejně asi navrhl,aby jsem zjistili jestli to půjde kde je vlastně problém,on sám mi říkal,že tomu dost u mě věřil asi proto,že už nám jedno IVF vyšlo.Stejně bych si musela dát pausu od dalšího pokusu a ¨já sama se do toho moc neženu,rptože moje slabá úrada vajec je mi záhadou,ale prý se to někdy stává i u mladších,že prý bývají ty vaječníky víc opotřebované.
Klistýr určitě dostanu,ale tam dávají místo vody nějaký gel ten je šetrnější no,ale stejně,cévku také nesnáším většínou mě to tak nepříjemně štípne,ale asi záleží kdo a jak jí zavádí,protže před porodem na císaře mi jí dali a ani jsem to necítila,ale stejně fuj.No,ale co bych pro mimnko nepodstoupila že.Tak doufám,že osud bude trošku spravedlivej a nějaké dítko mi ještě dopřeje.Vám samozdřejmě také

evaav
7. lis 2010

Také jsem zvědavá jak budou doma manžel zvládat s Verčou bude poprvé takto dlouho beze mě.No,ale myslím,že si to spolu užijí.Já si svým zbůsobem taky trošku odpočinu 😉

dasty79
autor
7. lis 2010

@lenda01 - tak aspoň,že už to je dnes lepší.Uvidíš co v úterý - budu držet palečky 🙂
My nic....my teď máme měsíc zákaz snažení.

@evaav - tak to jsi fakt dlouho nečekala na laparku.Taky jí asi nebudu oddalovat, ale bojííím bojííím
😒
Tak tomu vůbec nerozumím - gel místo klistýru a ani o cévce nic nevím 😕
Já nikdy ve špitále nebyla - kromě ty hnusný revize 😠
Určitě to taťka s Verčou zvládne 🙂 a jak se na tebe budou těšit 🙂

tygr21
7. lis 2010

Dasty79,Lintea,Evík......děkuju za přivítání.Jsem tu dlouho nebyla,protože jsem u mamky ale potom kouknu.U nás domácí snažení.
A jak vy?

madlina
7. lis 2010

Ahojda,
tak KETík vypadá na úterý.Dneska embrijka nic moc ,tak prý ještě počkají na zítra a uvidí se.

lenda01
7. lis 2010

@madlina tak to budeme v utery bojovat spolu... ja na krvi a ty na transferu... 🙂 budu na tebe myslet 🙂

tygr21
7. lis 2010

Madli, Lenda01......na úterý budu držet palečky

dasty79
autor
7. lis 2010

Tak to budu držet palečky v pondělí @evaav a v úterý @lenda01 a @madlina 🙂 🙂 🙂

dasty79
autor
7. lis 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,17.10 - KET-negativní

dasty79: Arleta - 2x IUI negativní,1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.
Září 2010 - změna CAR - Sanus PCE - dr. Novotná.Říjen 2010 imunologie,IUI - negativní.Čekáme na výsledky z imunologie.Stěry na chlamydie pozitivní - ATB pro oba- měsíc zákaz snažení

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) 2 vajicka a jen 1 oplodneno, zaveden 1 bojovnicek - negativní, 2.IVF + ICSI dlouhy protokol 14 vajicek z toho 12 oplodneno. 26.10.2010 ET - zavedeny 2 bojovnicci - test 9.11.2010. 7 bojovnicku mame jeste v mrazaku

dasty79
autor
7. lis 2010

Holky, co jste tady nový - přidejte se do tabulky,ať máme přehled i o vás 🙂

lenda01
7. lis 2010

@tygr21 @dasty79 dekuju moc.. asi budou potreba 🙂

rvasata
7. lis 2010

Ahoj holky,jak se máte???Co jste dělali????Já se půjdu umýt a lehnout.

rvasata
8. lis 2010

huuuuuuuuuuuuuuuuuuu,bububububu 😀

lenda01
8. lis 2010

dobre ranko 🙂
@rvasata zije to tu, vid? 🙂 jakej byl vikend..?
@evaav drzime pesticky 🙂

rvasata
8. lis 2010

@lenda01 no koukám,to nestíhám ani dočítat 😀 😀 .Takovej pohodovej,jen trošku depreseeeeee.Ale soustředím se na Vánoce. a co Ty?