CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
14. lis 2010

@klara29p - kam chodíš do CARu?a co máš za sebou?půjdeš na 1.IVF?

lenda01
14. lis 2010

@dasty79 ahojky 🙂 to jo... rozhodne lepsi nez ten vcerejsi depresivni dest ☹ manzel blazen sel na kolo 😀

dasty79
autor
14. lis 2010

@evaav - ty brďo, to sis teda užila ☹ To musela být šílená bolest.A ty srůsty jsi měla po císaři?a nebo už předtím?
Takže říkáš, že laparka - je hrůza,jo?a to tě třeba nebolelo bříško, když jsi měla tolik srůstůůůůůůů?
Já jsem z tebe docela hotová 😒 - chtěla jsem si taky říct o laparku, ale teď se teda strašně bojííííím 😒

dasty79
autor
14. lis 2010

@lenda01 - jo dnes je nádherně.Honem vařím a pak jdem někam ven na prochajdu, když je tak krásně a pak k mamce - má svátek - tak si dáme kafíčko a něco dobrého 🙂 Co holky vaříte?Před chvilkou jsem právě koukala, co lidí vyrazilo na kolech 🙂

klara29p
14. lis 2010

@lenda01 děkuju

lenda01
14. lis 2010

@dasty79 ja to mam dnes bez prace, jsme pozvani k nasim na obed a bude klobasa s br. kasi 🙂 takze ja se dnes muzu flakat... ale jelikoz sel manzel na kolo, pujdu se asi trosku vyvetrat a projit se... odpo pak budu lenosit, protoze jdu vecer do prace, tak abych nabrala sily 🙂
taky jsem hotova z toho, cim si evaav prosla.. ja kdyz byla na laparce, tak jsem mela vse OK, takze jestli mi jen odstranily par cyst a tim to skoncilo...a nebolelo me to zase az tak moc... neprijemny to bylo jen kdyz jsem mela ten dren, pak uz to bylo OK.. proste jde jen o to, co vsechno ti delaji, samotna laparka se prezit da ...

lenda01
14. lis 2010

@klara29p jou jou neni zac... a jestli budete podstupovat IVF, drzim pesticky 🙂

klara29p
14. lis 2010

@lenda01 jsem po 1.IUI, sedmý den, tak uvidíme.sonduji dopředu.hezký den

lenda01
14. lis 2010

@klara29p tak to drzim pesticky dvakrat tolik at to klapne a IVF at neni ani potreba 🙂 pa pa

evaav
14. lis 2010

@dasty79 -neboj se nic,pokud ti nebudo nic ve vnitř dělat tak půjdeš brzo domů,byla tam holčina do které jen koukli a byla i v den operace po tom fit.Já se srůstama bojuji už 17 let po operaci slepáku,ale ted jsem žádné necítila předtím mi operovali střeva protože se stůsty dostali až na ně a přestali mi fugovat a to jsem pak teda cítila dost.
Setřičky tam byli dobré platila jsem okolo 1400kč i s tím klistýrem ten byl také v pohodě
V úterý když mi bylo asi nejhůř jsem si říkala,jestli mi to za tu bolest stojí,ale to byl nějaký momentální splín i manželovi jsem volala taková smutná,že toho mám dost furt nějaké bolest a nic z toho tak mě uklidnoval,že máme hlavně Verunku a pak se uvidí

dasty79
autor
14. lis 2010

@lenda01 - dnes máme klobásku + řízeček a bramborovou kašičku 😝

@evaav - já mám právě taky obavy z těch srůstů - tím mě dr. pořád straší, že je můžu mít po té revizi a
docela často mě bolí podbřišek -tak se tam asi něco děje ☹ No asi se taky necháím dobrovolně kuchnout 😉
A tak máš 3 jizvičky?uvidíš, že se zadaří přirozeně a nebudete muset na IVF - moc bych ti to přála 🙂

evaav
14. lis 2010

@dasty79 -děkuji mohlo by se zadařit,já jsemna jednu sranu ráda,že jsem to podstopila,protože tenkrát v náchodě mi řekli,že srůstů tam mám hodně a elké ale že na to nešahali a tady mě to uvolnili a vlastně odstranili ten zánět ani nevím kde jsem k němu přišla
Já dnes vařím špagety na víc nemám nějak furt sílu a kuřecí vývar

dasty79
autor
14. lis 2010

@evaav - tak jsi mě navnadila a taky se nechám pořádně uvnitř zkontrolovat 🙂
Máš evčo odpočívat a manža se má postarat 🙂

majka43
14. lis 2010

@klara29p 20000 za jedno IVF je v pohodě, já dala za první sto tisíc. Pak dvakrát po šedesáti. Teď jsem někde na 270 tisících a nic. Ale třeba to ještě vyjde. Vůbec těch peněz nelituji ikdyž jsem jen obyčejná prodavačka a plat za nic nestojí. Teď už chodím jen na darovaná embryjka a to je skoro zadarmo. 7000kč.

evaav
14. lis 2010

@dasty79 -no manžel je na rybách musí si po tom týdnu mateřské odpočinout,já mám uvařeno setřeno utřený prach a jsem ko
@majka43 -pane jo ale chápu člověk peněz nelituje to je jasné já si schválně také někdy spočítám co nás to stálo,ale je fakt,že alepon jedno se nám zadařilo tak to byla dobrá investice to drhé nás stojí zatím určitě více peněz a řekla byh i bolesti a zatím nikde nic 😒

majka43
14. lis 2010

@evaav Tobě to vyjde, když už jedno máš.

dasty79
autor
14. lis 2010

@evaav - taky si myslím, že tobě se brzo zadaří.Teď se š pročistěná a jedno dítě už máš 🙂

@majka43 - tolik peněz??? ☹ To je docela hrozný - kdyby to aspoň vyšlo

lintea
14. lis 2010

Ahoj holky 🙂
My jsme včera cestovali po příbuzenstvu a večer jsem už v osm hodin měla co dělat, abych udržela oči 😅
@evaav já jsem si říkala, že když se dlouho neozýváš, tak to asi nebylo jen kouknutí, co všechno jsme ochotný vydržet, co.Hlavně aby to teď už bylo v pořádku, když ti to dali pěkně dohromady 😉
@dasty79 nevím jestli jsem to nepřehlédla, ale kdy se chystáš do Sanusu, na ty výsledky?

madlina
14. lis 2010

Ahojda,
musela jsem juknout než pojedu za mojí babičkou a dědou.Venku je fakt nádherně.Dopolko jsem se bili projít a fakt super procházka.Adél s Petrem a s tchánem jeli k nějakýmu známýmu pro víno.

@evaav,bolí mě to za tebe.Ale hlavně že už je všechno OK.

@klara,višlo ale teď se tomu nějak nechce ☹.Čekám na 23.na krev.A neboj,tobě to taky vyjde.

dasty79
autor
14. lis 2010

@lintea - ahojky 🙂 Já čekám na výsledky z ty imunologie (tam jsme byli 18.9. a říkali tak měsíc) - a pak bych měla jet do Sanusu,ale přemýšlím, jestli nemám jet dřív a prodiskutovat ještě s dr. tu laparku.
Ten podbřišek mě bolí docela často a určitě to není normální.A pak abych zase nečekala na laparku,
tak ať máme vše hotový najendoou.No uvidím, možná tam zítra zavolám a objednám se 🙂
Tak my jedem gratulovat mamce.

rvasata
14. lis 2010

Krásnou neděli holky.My jsme slavili narozeniny a mám toho teda plný brejle. 😝

madlina
14. lis 2010

Koukám tady byl dneska den oslav.

lenda01
15. lis 2010

ahojky holky 🙂
dnes to tu zase zije, ani vas nestiham cist 😀 ja se chystam do mesta, musim trosku pokoukat po obchodechm nemam jeste vubec zadny darky a co je horsi nemam vubec fantazii.. chjo, tohle na tech vanocich jediny nemam rada..vymyslet co komu koupit 🙂 ja to mam jasny..ja si Jeziskoj pisu o mimco a nic jinyho nechci 🙂

madlina
15. lis 2010

Ahojda,
@lenda,nezoufej.U nás je to s dárkama na stejno.Vůbec nevím co komu dáme.Ségry jsou v poho,těm stačí nějaká maličkost .

lenda01
15. lis 2010

@madlina no to my to uz se sourozencema odpiskali a obdarovavame jen jejich deti, ale vubec nevim co rodicum a manzelovi.. a taky tech penez po tom IVFku nejak neni na zbyt ... no ale dulezita je ta atmosfera a ne ty darky 🙂 jak se citis? budes testit pred krvi? nebo vydrzis?

madlina
15. lis 2010

U nás je to jednoduchý.Ségry děti ještě nemají ,takže si dáváme jen drobnosti.S Petrem si dáváme dárky společný a spíš to jsou věci co potřebujem.Teď jsme si předčasně nadělili sadu nádobí.Nový jsme už potřebovali jako sůl.
A jestli budu testit? No jasně že jo.Nemám takovou trpělivost a hlavně budu mít víc času se srovnat s tím,kdyby to nevyšlo.

evik31
15. lis 2010

ahoj děvčata zdravím po náročném výkendo copak je tu nového 😉
@madlina jakpak se cítíš 🙂
@evaav koukám,že u tebe byla laparka taky náročná,ale aspon tam šance na normální početí je 😉
jinak děkuju všem co jste mě poslaly povzbudivé zprávy moc mě pomohly ☹
@klara29p ahoj a vítej tak já dala za ivf 30 000,- je to vážně různé

madlina
15. lis 2010

@evik31,občas mě v břiše píchne ,nebo tlačí.Ale odpočívat s malým dítětem moc nejde.jsme s Petrem říkali ,že do teď jsem byla pokaždý v klidu a nic.Tak třeba to dopadne když to s tím klidem nebude moc přehánět. 😀 😀 😀

lenda01
15. lis 2010

@madlina jj to mi taky pomohlo.. po tom sobotnim negativnim testiku doma jsem se vybrecela az az a pak v utery v sanusu jsem to docela vzala v pohode a bulela jsem pak az ve stredu kdy me to zase trosku sebralo... ale u tebe nebude proc smutnit, protoze tam budou krasny // 🙂 a s tim klidem to mas pravdu, taky ted po tom KETiku chci normalne fungovat... mozna, kdyz vse dobre pujde, mi KET vyjde na dovolenou, takze si ani nebudu brat neschopenku a tak to bude fajn, ze nebudu zavisla na vychazkach a tak... 🙂

evik31
15. lis 2010

@madlina tak to je dobře ted už budu držet jen ty palečky 😉