CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

samanta001
5. pro 2010

@majka43 byla jsem tam na 8 hod. na krev a pak v 9 hod. k dr.Škurlovi.
@lenda01 děkuju za odpověď, tak to já tu neschopenku asi řešit nebudu...

majka43
5. pro 2010

@lenda01 Mám estrofen, 3x denně, pak estrahexal,prednison, anopirin, utrogestan a femibion.

majka43
5. pro 2010

@samanta001 Já až po 11 na transfer.

majka43
5. pro 2010

@samanta001 Škurli se můžeš zeptat na co chceš. Odpoví ti úplně na všechno. Akorát ty ještě nevíš na co se ptát, ale když budeš chodit sem, tak nějaký otázky najdeš.

lenda01
5. pro 2010

@majka43 ty vogo, tak to toho zobes taky hodne... ja mam estrofem, utrogestan, prednison a femibion a od pondeli asi zacnu s chilli paprickama 🙂

lenda01
5. pro 2010

@samanta001 vsak se porad s doktorem.. tohle je jen muj nazor, ze pokud mas klidnou praci, tak si vzit na prvni den dva dovcu a pak pohoda do prace... neschopenka neni spatna, ale ty penize o ktery s ni prijdes, to neni nic prijemnyho ☹

samanta001
5. pro 2010

@lenda01 no dovolený právě moc nemám, jinak bych to vůbec neřešila... Ale vemu si třeba 2 dny neplacený je mi to jedno a pokud se to vedení nebude líbit půjdu na neschopenku, ať si dělají co chcou... 😠 člověk si musí v hlavě ujasnit co je pro něho důležitější... V úterý se dohodnu s doktorem... 🙂

majka43
5. pro 2010

@samanta001 A kdy začínáš píchat injekce?

majka43
5. pro 2010

@lenda01 A jak ti je? Cítíš něco? Mě pořád pobolívá v podbřišku.

paja1
5. pro 2010

@lenda01 No baštím ole až od pondělí v den trnsf.pořád jsem zapomínala.a včera mi došli.Já jsem měla jen nějaké slabší,tak jsem si dnes koupila také ty kulaté.ted jsem snědla 2ks zajídala půlkou rohlíka,ale huba mě pálí jak čert.nechcu vidět dál, 😀 já jsem si z nich pár těch semínek vydlabala pryč,at to vůbec zvládnu sníst.Ale jsem hrdina-dalo se to. 😀

lenda01
5. pro 2010

@samanta001 jestli jdes na prvni, treba pro tebe bude lepsi bejt doma aby sis pak nerikala, ze si pro to neudelala vse.. ja jsem ted po tretim transferu a ty dva predchozi nezdareny jsem fakt lezela a lenosila a ted jsem si rekla, ze to zkusim tak, ze budu normalne fungovat... uvidime zda to bude dobre ci ne 🙂
@majka43 ja necitim absolutne nic.. prsa me boli, ale to je asi po tech lecich a bricho me neboli a nic...chjo cervik hloda a hloda, ale snazim se to zvladat 🙂

paja1
5. pro 2010

@majka43 Taky rohlíkem a vydlabu pár zrníček ven.ale jsem to i zapíjela.

lenda01
5. pro 2010

@paja1 ty brdo holky ja pred vama smekam jak jste statecny 🙂 ja si ale myslim, jestli uz pro me neni pozde kdyz transfer byl uz ve ctvrtek 🙂 ja bych si udelala treba nejakej salat abych to zvladla snist, takhle holou nevim nevim jestli bych polkla 🙂 jj ta musi palit dvakrat .. au au 😀

paja1
5. pro 2010

@lenda01 Zlato to neřeš,já mívám sliznici kolem těch 15-17mm, anic.už po 11.Je to důležité,ale jsou důležitější fakta a musí to asi vše klapnout dohromady.My to ne vyřešíme,jen se snažíme.buď a nebo. 🙂

paja1
5. pro 2010

@lenda01 Taky jsem je nikdy nedala do pusy-hrůza a šloto dobře-hlavně zajídat.

lenda01
5. pro 2010

@paja1 jj je pravda, ze asi super sliznice asi nic neresi... mam strach ze spis my mame eskymacky, ktery proste zastavi svuj vyvoj a basta ☹ tezko rict .. hlavne ti k tomu nereknou nic ani doktori.. rekl mi ze ani oni nevedi, proc se to nedari.. chjo stejne to je trapeni a ty jsi statecna ze si to dala 11x .. ted mas ty blastocysticky, tak to dopadne, verim jim 🙂

lenda01
5. pro 2010

@paja1 @majka43 holky cvicite cviky podle Mojzisove? Ja o nich premyslim..jestli se ted nezadari, tak to chci zkusit ...

dasty79
autor
5. pro 2010

Ahoj všem 🙂

Vítám nové spolubojovnice 🙂 🙂 🙂

samanta001
5. pro 2010

@majka43 už jsem začala v pátek...
@lenda01 no asi máš pravdu budu o tom uvažovat...

aja75
5. pro 2010

Dobrý večer .Hlásí se další spolubojovnice 😉 Chodím do sanusu v Pardubicích.V lednu nebo v unoru se chystám na 1 IUI.Předtím jsem chodila do Kostelce ale nebyli jsme tam spokojení tak jsme zkusili změnu v PA dr.opravdu vše vysvětlila takže zatím spokojenost. 😉

dasty79
autor
5. pro 2010

Ahoj @aja75 - no konečně jsi přišla mezi nás 🙂 Vítám tě tady 🙂
Můžeme si podat ruce s tou Arletou 😒 a teď i se Sanusem v Pardubicích 😎

dasty79
autor
5. pro 2010

Holky to slyším poprvé že při stimulce se mají jíst chilli papričky......
Fakt to pomáhá??????

lenda01
5. pro 2010

@aja75 ahojky vitam te mezi nami 🙂 jj se Sanusem urco nedelas chybu..ja jezdim sice do HK, ale spokojenost 🙂
@dasty79 no prej to pomaha a ja si je snad zitra pujdu koupit a zkusim to taky.. i kdyz ctvrty den po transferu uz je asi pozde ☹

dasty79
autor
5. pro 2010

@lenda01 - nikdy není pozdě - jen si kup a pár dní je bašti,jeslti to opravdu tak je.
Bobísci se zavrtávají cca 6 - tý den,ne?Nebo kolikátý vůbec??? 😒

dasty79
autor
5. pro 2010

@tygr21 - včera jsem ti ani neodpověděla.Přišli na kávičku známý a pak jsme šly do ty hospůdky společně
a pěkně se nadlábli a trošku si dali i do nosánku 😀 a taky proběhl tanec 🙂
Jakto,že kuchyň nemáš už od léta????
To já myslela,že to máš jen provizorně....

lenda01
5. pro 2010

@dasty79 no to je dobra otazka, protoze to je to, co vubec nevim ☹ nemam tuseni kdy se bojovnicci zavrtaji... 😨

lenda01
5. pro 2010

holky pomoc...dneska me chytla mykoza a nevim cim se ji sbavit ... mam strach nejakyma mastickama kdyz jsem po transferu ☹ chjo to je des ☹

aja75
5. pro 2010

@dasty79 jo jo našla jsem Vás.
@lenda01 také si myslím že to bude trefa. 🙂 Jinak já jsem na prokrvení sliznice brala Anopyrin preventivně.Takže když ted nebudu mít Anopyrin tak papričky to jistí 🙂

paja1
5. pro 2010

@lenda01 Miláčku minule jsem měla 4 a z toho taky 2 blastocysty-v tom to taky není,já fakt nevím.uvidíme.Budeš chtít testovat?

aja75
5. pro 2010

@lenda01 zavolat do sanusu a určitě Ti řeknou jestli bereš Utrogestan a to určitě tak polykat.Já ji měla také pokaždé když jsem brala Utrogestan a i v těhu když jsem byla. 😉