CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
5. pro 2010

@lenda01 U mě to nepomůže,mě se nedělají vajíčka a když nejsou tak nemají z čeho dorůst.já jsem měla půjčenou i vhs od mé ginekoložky,ale jsem macek a byli pro mě dost těžko zvladatelné ty cviky.Ale snažila jsem se asi před já nevím-5-6-rokama,už si to nepamatuji.Ale uvidíš,každému pomůže něco jiného.drž se. 🙂

paja1
5. pro 2010

@dasty79 To není,že by ty papričky doporučovali lékaři,ale babské rady.Holky to vyskoušeli,a dostkrát se zadařilo.Prý to dobře prokrvuje sliznici.Dokonce na nějaké diskuzi jedna děvčice dala odkaz a tam o tom bylo psané v pozitivním smyslu.Ale znáte to dámy.tonoucí se stébla chytá. 😀

paja1
5. pro 2010

@lenda01 To ti neporadím,já to nemám a neznám.ale mám kamarádky co mají a hodně.Jenže ted po transféru-babo raď.Jediné co dělat používej mýdlo-intimku.asi bych se bez rady lékaře v centru reprod.bála něco sama nasadit. 😠

paja1
5. pro 2010

@lenda01 Poslouchej ted mě napadlo a je to mykoza?mě minule řekla ginkoložka ,že ju mám a já se hádala,že ne nemívám to.nakonec to byl utrogestan-co se zavádí,to tak vypadá a mate to.

lenda01
5. pro 2010

@aja75 utrogestan beru nebo spis zavadim a pri minulych dvou transferech nic a ted se muzu zblaznit jak to lechta ☹
@paja1 prave ze to lechta jako blazen a ja na mykozy trpim, takze to je jisty..normalne beru cipky a po nich je to do tri dnu super ale ted fakt nevim co ☹
@dasty79 no prave taky se bojim bez rady s lekarem cokoliv...jestli me to neprejde, volam rano do Sanusu pro nejakou radu..chjo tak to mi jeste chybelo ☹

lenda01
5. pro 2010

@paja1 jinak ja nevydrzim a testovat budu..minule jsem testovala a kdyz to vyslo negativni, tak jsem se doma vybrecela a pak jsem se aspon v sanusu drzela a nebrecela.. takze ja testovat budu, at vim na cem jsem.. v patek to bude osmy den, tak mozna v sobotu nebo spis v nedeli to zkusim 🙂

paja1
5. pro 2010

@lenda01 Skus tam zavolat,Ale i mě to vevnitř někdy svědí-nevím,ale zeptej se.Třeba se chytli a posílají Ti znamení. 😀

paja1
5. pro 2010

🙂 @lenda01 Tak budu držet pěsti.Já mám obavy-snad ten den ráno před kontrolou.Ale uvidím.

lenda01
5. pro 2010

@paja1 kez by to znameni bylo, ale to tezko ☹ jeee to je ale taaaak neprijemny, tohle nepreju ani nejvetsimu nepriteli. a s tim testikem uvidis, ja si ho udelat v den kontroly a bejt negativni, tak celou kontrolu probulim ... jsem desna mekota

majka43
5. pro 2010

@lenda01 Já necvičím. Mám těžkou práci a když přijdu domů, tak jsem ráda, že si lehnu.

majka43
5. pro 2010

@lenda01 Mě brala mykoza vždycky po crinone a doktor říkal, že mi kdyžtak napíše nějakou mastičku. Teď jsem si řekla radši o utrogestan a dobrý.

lenda01
5. pro 2010

@majka43 no ja mela pokazdy utrogestan a vzdycky dobry a ted se muzu uskrabat ... ☹

majka43
5. pro 2010

@lenda01 Mě chytla mykoza týden před ketem. Nevím z čeho, sprcháč stejnej, akorát jsem v obchodě blbě šáhla a koupila si parfémovaný toaleťák. Nikdy ho nekupuju, tak jsem ho hned vyhodila.

majka43
5. pro 2010

@lenda01 Doktor mi dal jednorázovou tabletku a druhý den jsem měla klid. A ještě mi dal Canesten krém a ten se může používat i v těhu.

paja1
6. pro 2010

@lenda01 Dobré ráno,to jsme naměko asi vždycky všechny.Je to záhul na nervy.Uvidím,možná to skusím v neděli,v pondělí mám pak K.O. 😵

tygr21
6. pro 2010

Dasty79.......jediný co už mám v kuchyni jsou kachličky.Provizorní nemám.Je to hrozný,když nevařím.Ještě že nemáme mimčo,to by asi umřelo hlady.

lenda01
6. pro 2010

@majka43 canesten krem doma mam, takze myslis, ze ten bych pouzit mohla?
@paja1 jj nameko jsme vsechny a me to vzdycky uplne sejme .. ale pak se zase rozhodnu do dalsiho boje... 🙂 doufam ale, ze tech boju nebude nejak moc, ze se zadari 🙂
@tygr21 ja bych se bez kuchyne normalne zblaznila ... obdivuju te 🙂

tygr21
6. pro 2010

Lenda01.......proto se někdy vtírnu k mamce a tam uvařím a když mamka už má uvařeno,tak po obědě umeju nádobí,to mě taky chybí..
A co čerti,dobrý?

lenda01
6. pro 2010

@tygr21 byla jsem jednou nohou v pytli, ale pak si to rozmysleli..nechtelo se jim se mnou drit 😀

majka43
6. pro 2010

@lenda01 Já myslím, že jo, když to můžou i těhotný. Nejlepší když zavoláš do caru a zeptáš se.

majka43
6. pro 2010

Taky se mě jeden čert ptal, jestli si mě může odnést.

tygr21
6. pro 2010

Lenda01,Majka43........já jsem žádnýho neviděla.ségra šla včera s Adélou do Carefouru,ale já jsem tam snima nešla,protože jsem šla pomáhat domů.Asi v Carefouru byl čert a mikuláš.

dasty79
autor
6. pro 2010

Krásné zasněžené ráno 🙂

Tak chilly papričky si taky koupím a budu je baštit preventivně 😎

lenda01
6. pro 2010

@majka43 no ja tam volala a rekl mi cipky gyntima nebo neco takovyho, to uz se doptam v lekarne a na canesten mi rekl, ze ho muzu, ale ze neni vaginalni, ze to chce nejaky vaginalni cipek, aby se to prelecilo...
@tygr21 ja videla jen jednoho mikulase a hoooodne zdalky a pak z fotek co byl u pribuznejch 🙂
@dasty79 taky jdu na nakup a koupim si je 🙂 to budeme zdravoucky po tech paprickach 🙂

dasty79
autor
6. pro 2010

@lenda01 - tak co, volala jsi do Sanusu?co ti poradili?Já taky na mykozy trpím - pak si dám čípek - je to taková zelená krabička a josu tam tři a je klid - ale nevím, jestli se to může po ET.Radči zavolej.Že by to bylo znamení, že jsi těhulka????to by bylo krásný - těhulkám se objevuje velice často 🙂

@tygr21 -ale proč máte jen kachličky?Došli korunky?To já bych teda nemohla takhle fungovat takovou dobu
a vůbec když každej den musím vařít....

Kde máme @rvasata - jakpak na tom seš?Špiníš,nešpiníš?????

evik31
6. pro 2010

ahojky holky hlásím se po výkendu,a musím říct,že nestíhám dočítat ☹
takže vezmu zkrácenou verzi 😉 všem těhulkám at je fajn,všem čekatelkám držím palečky at tam jsou ty //
a nám ostatním at máme aspon hezký den 😀 i když u nás zase nakydaly mraky sněhu 😝
jo a jak jsem přelítávala tak jsem si všimla ,že tu jsou nové snažilky tak je tu pěkně vítám 😎

majka43
6. pro 2010

@tygr21 Já byla u švagrový tam mají děti a tak přišel, mikuláš, anděl a čtyři čerti. Holky 9 let, vysraná a kluk 3 roky úplně v klídku. I hračky jim šel do děcáku sám ukázat.

dasty79
autor
6. pro 2010

Musím jít vyhazovat snížek...

dasty79
autor
6. pro 2010

@evik31 - tak už máš upečeno??Já tento a nebo příští týden dostanu cukroví od kámošky z práce - takže bude taky upečeno 😀 😀 😀

evik31
6. pro 2010

@dasty79 upečeno mám zatím jen 8 druhů a většinu musím před vánocema ještě naplnit,ale ještě budu péct