CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
4. led 2011

@kiara81 To nevadí i mě říkavá lékař 12-až 13 den.To by neměl být žádný problém.Já mám od dnešního dne zase léky chystám se mám mít transfér darovaných vajíček asi 25.1.Tak uvidíme.Každopádně snad už bude vše v pohodě a začnou nám hvězdy přát.Držím pěsti. 🙂

paja1
4. led 2011

@tygr21 Tak už se ti to rýsuje,je to pěkné a je vidět,že jste zvládly velký kuskus práce.Klobouk dolů a přes vánoce.Jsi dobrá. 🙂 .

tygr21
4. led 2011

Pája1....dík 🙂

lintea
4. led 2011

Ahoj všem,
@dasty79 jé ty už to máš s tou laparkou za pár 🙂 k pití mi tam dávali nějakej čaj, tak mi manžel přivezl vodu a župan jsem sebou taky táhla, moc toho nenacouráš, ale něco přece jo.
@lenda01 to za chvíli přejde, u mě to trvalo asi měsíc, pak to najednou všechno přešlo, jen čištění zubů mi dělalo problém ještě nedávno 😀
@tygr21 taky chválím kuchyňku 😉

lenda01
4. led 2011

@lintea a jak si uzivala ty homeopatika? Manza mi je ted privezl a na nejakych strankach jsem cetla, ze se muze az pet denne a na jinejch ze se jedna kulicka rozpusti v litru a pul vody a pije se to cely den... tak nevim

lintea
4. led 2011

@lenda01 Způsob užití monokomponentních homeopatik:
Granule se rozpouštějí v ústech, obvykle půl hodiny po jídle, nebo 15 min před jídlem. Při jejich užívání se doporučuje nemít v ústech výraznou chuť kávy nebo mentolu.
Homeopatické přípravky je možné užívat současně s jinými léky. Někdy je vhodná kombinace několika homeopatických přípravků. V obou případech se doporučuje dodržovat časový odstup zhruba 15 minut mezi jednotlivými přípravky.
Jsou bez známých vedlejších účinků a kontraindikací, mohou je užívat těhotné ženy i děti.
já brala vždycky pět těch granulek když mi bylo špatně, klidně můžeš víckrát za den. Nejlepší je nasypat je přímo z té lahvičky do víčka a zrovna do pusy, nemá se na to moc sahat, ale to nevím proč, tohle byla moje první zkušenost s homeopatikama.

ivavec
4. led 2011

@dasty79 Ahoj v to pevně doufám že se to povede to první se udělalo samo 😀 A ty lapar. se neboj mě to skoro ani nebolelo to ten rengen na pruchodnost vaječníku byl horor 😖

lenda01
4. led 2011

@lintea ja si vzala jen jednu tu kulicku tak asi proto mi to nezabira.. takze si jich muzu vzit pet naraz a i vickrat denne, ju? tak to je dobra zprava 🙂 doufam, ze mi pomuzou 🙂 dekuju moc za pomoc a za rady ... jsem otrava, ale je mi fakt pekelne 🙂

lintea
4. led 2011

@lenda01 jj já vždycky brala pět a nechala je rozpustit v puse, brát je můžeš kdykoliv ti bude špatně 😉

lenda01
4. led 2011

@lintea tak to je super zprava kuji moc 🙂

kiara81
4. led 2011

@lenda01 jéé tak to je mi líto že ti je takhle špatně...☹ snad tě to brzy přejde...!!!!!!

kiara81
4. led 2011

@paja1 děkuji ..no tak jsem na to zvědavá 🙂
jéé tak to ti moc přeji úspěch aby se mimísek uchytil jak dlouho se snažíte???
držím pěstičky

lenda01
4. led 2011

@kiara81 zitra moc drzim pesticky...at jsou ooobr folici 🙂

majka43
4. led 2011

@lenda01 Já když brala homeopatika, tak mi říkali rozpustit pod jazykem.

rvasata
5. led 2011

Krásný ráno holky

tygr21
5. led 2011

Všem hezké ráno

lenda01
5. led 2011

ahojky 🙂
@kiara81 drzim pesti a jsem napnuta, jak si pochodila v sanusu... 🙂
@majka43 taky je nechavam pod jazykem ...

tygr21
5. led 2011

Holky,já jsem asi úplě blbá.Potřebuju dát do skříněk poličky a nějak mě tam nejdou,můžete mě poradit? 😠

lenda01
5. led 2011

@tygr21 jo to tezko radit, to bude asi nejakej rebus se kterym se musis poprat 🙂 ale jsi sikula a uz se ti to urco povedlo, vid?

tygr21
5. led 2011

Lenda01....povedla se my tam dát jedna polička ještě mě chybí 4 police.Ale stejně tam věci dát nemúžu,protože je máme v gauči a tam mě nejde odklopit,tak počkám na mladýho.

kiara81
5. led 2011

@lenda01 ahojda jsi zlatíčko ....moc děkuji ...asi to pomohlo vpravo mám folikul 17mm a vlevo 13mm dnes pregnyl5000 a v pátek v 10:30 na IUI no a 20.1 bude výsledek tak to zas budou dny....

tygr21
5. led 2011

Kiara81.....v pátak držím palečky at to vše dobře dopadne

skol
5. led 2011

ahoj holky, zdravím...copak ej tady nového?

tygr: pěkná kuchyn....vy jste si teda mákli přes vánoce

kiara: tak to držim palce!!!!: já byla na IUI toho 29. a teda ted těch 14 dní čekání to je děs.holky jste hodný že mi držíte palce aby to iui dopadlo,ale ta bolest bradavek je po to ovitrellu..už to přestává, sakryš

skol
5. led 2011

tygr: ted koukám na tu poličku z kopce v tý skleněný skřínce🙂🙂🙂

skol
5. led 2011

tygr:chtěla jsem napsat v prosklený skřínce..já jsem tatar, moje vyjadřování je občas na bodu mrazu

skol
5. led 2011

holkýýýýýýýýýýýý, kde jste..já tu nechci být sama ☹

lenda01
5. led 2011

@kiara81 neboj se nic, my te tu rozptylime abys na to tolik nemyslela a uz ted se tesim na patek 🙂
@skol a jak je tobe? jak se citis? uz si testila nebo je jeste brzy, jsem napnuta 🙂

dasty79
autor
5. led 2011

Ahoj kočky 😕
Jen v rychlosti nakukuju - co nového?

@kiara81 - tak to držím na pá palečky,ať to vyjde 🙂 Třeba budou dvojčátka 😝 😝

lintea
5. led 2011

Ahoj holky, tak velký utz za náma, bylo to super, dr. všechno ukázal a vysvětlil. Jinak to vypadá, že je to páreček 🙂

kiara81
5. led 2011

@lenda01 tak to děkuji...doufám že se chytí 🙂 a koncem ledna bude výsledek...a jak ty co dnešek je lepší???
@dasty79 moc také děkuji ale doufám že tam bude jedno já bych to se zádama asi nezvládla a s mou váhou a výškou...ale kdyby tak snad by se to nějak poddalo....🙂))