CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
28. led 2011

@tygr21 Bydlím v podnájmu, do teď jsem platila 1700, ale od března budu platit 2500. Ten asi 4x větší byt bych měla tak maximálně za 2000. Zase bych víc protopila, ale za ty prostory to stojí. Já s přítelem nebydlím, ale když nemarodím, tak jsem u něj víc než doma. Kdyby to vyšlo, tak bych se nastěhovala k němu, ale dokud nebude mimčo, tak chci mít něco svého. Víš jak to je, on je o 12 let mladší a co bych dělala, kdyby si našel jinou. Musím myslet hlavou a ne srdcem. No vlastně i dva poslední transfery jsem měla neschopenku u něj, tahle byla tak nějak narychlo a tak jsem si jí nahlásila sobě domů, ale stejně, jak můžu tak jsem u něj a nebo on u mě. Jinak mi to pronajme, až udělá novou střechu, protože má strach, aby mě to třeba nevytopilo, až jí bude dělat. Tak počítám tak za 4-5 měsíců. A když do tý doby budu těhotná, tak se tam třeba ani stěhovat nebudu.

tygr21
28. led 2011

@majka43 já myslela,že bydlíte spolu,ale všechno dobře vyjde.Já když jsem byla po transférech,tak jsem většinou byla u mojí mamky a asi jenom jednou jsem byla u přítele.

majka43
28. led 2011

@tygr21 No on má postavenej novej barák, tak pak bych šla k němu.

tygr21
28. led 2011

@majka43 tak to by se my líbilo taky,my sice taky máme barák ale starej,ale hlavně něco,že nejsem pod mostem.Co dneska máš k obědu?

majka43
28. led 2011

Jeho baráček. Na tý fotce není on, ale jeho bratránek.

majka43
28. led 2011

@tygr21 Pečený maso a k tomu vařenou brokolici.

majka43
28. led 2011

Hned vedle bydlí sestra s rodinou, rodiče a babička a za tou pergolou má mají barák dva bratránci. Pěkně všechno pohromadě.

tygr21
28. led 2011

@majka43 takovej barák bych si dala říct.My máme takovej obyčejnej.Fotku bohu nemám,ono lepší.

majka43
28. led 2011

@tygr21 To máš jedno, hlavně když vevnitř to budeš mít krásně zařízený. On má zařízenou teprve kuchyń jinak má nábytek starej.

tygr21
28. led 2011

@majka43 to my jsme to taky měli starý,ale přestavujeme.Fotky si asi viděla,ale bude to pěkný a útulný

tygr21
28. led 2011

Tak jsem konečně dodělala uzenou polívku,snad přítelovi bude chutnat

tygr21
28. led 2011

Holky,mám na zítra problém,nevím co udělat k obědu.Mám bud zapečené brambory,filé,nebo koblížky,porad te

paja1
28. led 2011

@tygr21 Já pořád přemýšlím co je mi tu divné?A ty máš novou fotku v profilu,že?

tygr21
28. led 2011

Pája1.....mám,je 2roky stará,pěkná,vid?Ale ty nemáš žádnou

paja1
28. led 2011

@tygr21 Víš já mám fotku v albu a sice vipadám děsně ,ale to není důvod.Spíš mám strach hodně jsem to ted tajila v práci ,a pomáhala mi jedna má nadřízená,prostě nechci kdyby náhodou na tyto stránky někdo narazil,znáš to svět je malý.A v centru jsem potkala i holku z práce-znám ji od vidění.Takže jistota.raději bez fotečky.A tak už jsem doma,já pořád dumala,že jestli tu není ještě jedna holčinina s přezdívkou tygr,Nějak jsem se do toho zamotala.A ty jsi mě zmátla tím jak jste dělali kuchyn,pak podlahy no a dnes ,že bydlíš v domku a stolika lidma a kolik platíš atd.Tak jsem ztoho byla jelen.Už jsem doma.Tak ase spisuju romány.Já bych mohla psát knížky.Mě by to snad i šlo.Až na ty hrubky-jedničku jsem nikdy neměla.Tak se měj.

Jo a fotka pěkná.

dasty79
autor
29. led 2011

Ahoj holky 🙂

Co tady nového???

@lenda01 - uvidíš,že to přebolí 🙂 Je to hrozný pocit,když konečně otěhotníš a pak se stane tohle ☹
Ale příroda si to udělá jak chce.Já to měla minule přesně tak ....jela jsem na screening a taky k němu nedošlo ☹
Tak teď se jen modlím,aby vše bylo ok 😵

lintea
29. led 2011

Ahoj,
@dasty79 a jak jsi dopadla ty u dr. nebo jsi tam ještě nebyla?

dasty79
autor
29. led 2011

@lintea - ahooooj,tebe jsem tady dlouho nepotkala 🙂
Ve středu jsem byla na utz u Šárky,to jsem byla 6+3 a máme srdíčko 🙂
Ale zatím ťuk,ťuk,ťuk....ať je vše ok.
No a za 14dní mám jít už ke svému gynekologovi.

A jak ty se máš???????????????????????????

dasty79
autor
29. led 2011

@lintea . ty máš tak krásný bříško 🙂 🙂 🙂

lintea
29. led 2011

@dasty79 tak to moc gratuluju ke srdíčku a přeju aby to už dopadlo 😉 🙂
Já se mám v rámci možností dobře, jen už to přestává být taková pohoda, nějak špatně teď spím a tak, ale malý kopou a šťouchají o stošet, tak jsem ráda. Za 14 dní jdu na 3D utz, už se těším, snad na nás nevystrčí prdelky 😀

dasty79
autor
29. led 2011

@lintea -díky a kéž by... 🙂
To je dobře,že se máš dobře a že miminka pěkně kopou 🙂 Tak to nám pak dej fotečku z 3D utz . musí to být krásný zážitek 🙂 To jdeš do Sanusu?I prdelky by byly hezký 😀

evik31
29. led 2011

Ahojky holky zdravím zase po delší době, 🙂
@dasty79 velkágratulka už se na to pěkně kouká,že jsi v 7 tt 🙂
@lintea třeba místo prdelek vystrčí kačenku a bymbáska 😀 moc bych ti přála páreček to je podle mě to nejlepší,ale i dva kluci nebo dvě holčičky jsou fajn hlavně,že jsou zdraví 😉

lintea
29. led 2011

@dasty79 jj do Sanusu, přemýšlela jsem i o Arletě, ale v Sanusu to líp znám, dělá to myslím Šilhan a na toho jsem zvyklá 😀 prdelky jsou sice hezký, ale chtěla bych vidět i ksichtíky, zatím jsou obě pořád napříc nad sebou.
A co ty jak se cítíš, nějaký nevolnosti nebo tak 🙂

lintea
29. led 2011

@evik31 v týdnu jsem byla u dr. tak se ještě jednou koukal a zatím to pořád vypadá na páreček, na tom 3D nám to doufám potvrdí, už mám hromadu růžovejch věcí 😀

tygr21
29. led 2011

@lintea k párečku gratuluju,a máš fotky na fotobloku?

@dasty79 k srdíčku gratuluju

K obědu byli šumavský koblížky,jsou dobrý a uzená polívka

dasty79
autor
29. led 2011

Holky děkuju -ale fakt zatím potichoučku,ať se nic nezakřikne 😉

@evik31 - jak ty se máš kočko?Vůbec tě tady není vidět...
Co pořád děláš?

@lintea - jo v Arletě to taky dělaj.Ale jestli jsi byla na NT screeningu v Sanusu,tak bych jela i na 3D utz tam.
To jsem zvědavá,jestli budete mít páreček 🙂 Ono to je jedno,hlavně ať josu miminečka zdravý 😵

Já se cítím tak,že dost často objímám wc mísu -ale zvracela jsem jen asi 2x.Ale u mísy
se dávím nějak moc často.A nejhorší to je večer.To jsem unavená,ospalá a pak mě je ještě
zle - manža říká,že zase kašlu do mísy - já tam vždycky řvu jak pavián 😀
A nemůžu vidět vůbec maso a takový ty mastný těžký věci.
Zakž já k obídku jen bramborovou kašičku,jinak jsem pořád na rohlikách s pribiňáčkem
a nebo se šunkou.A taky mě nechutná nic k pití - já docela hodně pila.
A teď skoro vůbec nepiju - kafe mě nechutná,kakao taky ne.Čaj už jsem se přepila
a jakmile nějak moc voní,tak mě akorát natahuje.....Tak piju jen holou vodu a občas trošku koly.

lintea
29. led 2011

@dasty79 tak to štěkání do mísy znám 😀 moc jsem nezvracela, ale natahovalo mi často. Kafe jsem začala pít až nedávno, ale jen to 2v1, což ani nepovažuju za pořádný kafe 🙂

lenda01
29. led 2011

ahojky holky.. tak ja se po dvou dnech zase hlasim.. nejak to mam jak na houpacce.. chvilku dobry a chvilku jsem pekne v haji a je mi do breku ale stejne tim uz nic nezmenim... ☹ chjo .. ale at uz vim co dal a kdy budu moct jit do dalsiho boje, abych se mela na co tesit... jinak mi absolutne nic neni, nic me neboli a je to fajn...
@dasty79 moc moc moc blahopreju samozrejme potichounku k srdicku 🙂 je to fakt moc prima a drzim pesticky 🙂 jinak ty tvoje probleeeemy.. ja se v tom vidim.. pred tehu jsem pila tak tri az ctyri litry denne a pak jsem do sebe dostala sotva dva hrnky holy vody, protoze caju jsem byla prepita, ty me natahovaly a kafe jsem taky nemohla cejtit.. maso se mi hnusilo taky a byla jsem ziva jen z rohliku se sunkou... ted uz se mi chute bohuzel vratily a dneska jsem dokonce mela asi po ctvrt roce kafe .. a neni vuuubec spatny.. ale radsi bych byla aby se mi dal hnusilo a ja byla tehu.. ale nu coz, zivot jde dal...

paja1
29. led 2011

@lenda01 Jeni,prosímtě vydrž,mysli pozitivně,jak chytneš depky tak se to vše bude protahovat.Já vím to se nám to píše,já to nezažila,tak promin.Skus si to vyhledat na netu tam budou odkazy za jakou dobu se může znovu zkoušet at víš na co se těšit a uvař si medunkový čaj,je na ulkidnění,a u nás pomáhá.Drž se.

paja1
29. led 2011

@dasty79 Měla jsi nějaké zvláštní příznaky i když jsi čekala těch 14 dní po transférku?jsem zvědavá,u mě se opět nic neděje.Asi to bude zase v pr.....................No uvidíme.A taky tichounká gratulace,jakobys ju nečetla. 🙂 🙂 😅