CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
7. únor 2011

@tygr21 Souhlas 😉 😉 😉 Ona to Pája ještě nevzdá, je to bojovnice.

tygr21
7. únor 2011

ajka43.........Pája je bojovnice a ani o tom neví. 😀

tygr21
7. únor 2011

Kde jste?????????????

majka43
7. únor 2011

@tygr21 Už jsem tady, makala jsem.

tygr21
7. únor 2011

Majka43.......tak to nechci rušit,ale je my tu smutno ☹

majka43
7. únor 2011

@tygr21 Už nic nedělám, ale v osm jdu na Cesty domů.

majka43
7. únor 2011

@tygr21 Drhla jsem čistícím krémem všechny lžičky, lžíce, vidličky a nože. Připadaly mi takový zašlý, ale teď se pěkně lesknou.

majka43
7. únor 2011

@paja1 Před dalším transferem si nech vzít krev na chlamydie. Bývá to častá příčina, že se nedaří. Klidně je můžeš mít, ani o tom nevíš. Já vím, že půjdeš dál.

majka43
7. únor 2011

@tygr21 Tak kde jsi?

tygr21
7. únor 2011

Majka43.......dělám přítelovi večeři,máme obložený talíř.

tygr21
7. únor 2011

Jdem se koukat na tv,tak to sem asi nestihnu,kdyžtak zítra

majka43
7. únor 2011

@tygr21 Zítra ahoj.

lenda01
7. únor 2011

@paja1 jak k mensine co to nejde... nechapu to, ze uz jedno dite mas, jeste k tomu prirozene a ted tyhle bojovnicci se neudrzi... ☹ chjo, jsem z toho smutna... dnes na me zase padla nejaka depka a ted je mi uz uuuuplne na nic... ☹

sissi6
7. únor 2011

@lenda01 nesmutni za chvili bude jaro a za chvili budem všichni těhule 🙂

Holky co zobete za vitamínky? Chtěla bych si nějaké koupit, ale nevím co, kyselinu listovou jsem brala přes rok, teď bych chtěla zkusit něco jiného. Dneska jsem začala pít kontryhelovej čaj. Zítra jedu do Sanusu na UTZ, se tam snad i začínám těšit 🙂

majka43
7. únor 2011

@sissi6 Kup si Femibion 800 je v tom i kyselina listová a tu potřebuješ. Hodně to tady holky jí, já to mám taky.

majka43
7. únor 2011

@sissi6 Zítra hodně štěstí, já jedu na ultrazvuk pozítří.

sissi6
7. únor 2011

@majka43 děkuju za radu, koupím a vyzkouším

sissi6
7. únor 2011

@majka43 děkuju, Tobě taky přeju hodně štěští

lenda01
7. únor 2011

@sissi6 ahojky... kdyz na me padla depka..asi je to tou blizici se kontrolou a strachem z toho ze mi rekne, ze KET muze byt az za tri mesice ☹ chjo to nemuzu prezit takovou dobu ☹
Jinak ja teda bumbam taky kontryhelovej cajik a k tomu zobu Femibion 800 a ten uz zobu asi pul mozna trictvrte roku v kuse... taky beru jakykoliv typy co k tomu jeste brat 🙂

lenda01
7. únor 2011

@sissi6 nemas po tom caji krece do nohou? me po nem dva dny bolely svaly na nohou 🙂

sissi6
7. únor 2011

@lenda01 neboj kontrola dopadne dobře a další KET bude určitě dřív, potom už se budeš těšit až budou na testu krásný //. Po čaji křeče nemám, první čaj jsem vypila asi před 4 hodinama, tak to třeba ještě přijde až ho vypiju víc. Taky tak trochu přemýšlím o léčiteli, jedna ženská z práce mi má přínést kontakt na jednoho co k němu jezdí.

lenda01
7. únor 2011

@sissi6 no uz jsem o necem takovym taky premyslela... moc na to neverim, ale za navstevu u nich clovek nic neda, vid? Urco to vyzkousej a pak mi poreferujes a ja se kdyztak taky k nejakymu dokopu a pak tu budeme pekne tehulit 🙂

sissi6
7. únor 2011

@lenda01 já tomu docela věřím, určitě existujou nějaký dobrý, ale taky asi i podvodníci, tenhle jezdí i do motolský nemocnice k operacím, tak uvidím, ale třeba se k tomu taky nedokopu. Prej se u něj nic neplatí, akorát za ty čaje.

lenda01
7. únor 2011

@sissi6 tak to ten asi nebude spatnej, kdyz jezdi i do Motola...ja bych se svym stestim sla k nejakymu tomu podvodnikovi 🙂 s tim placenim je to jako u kartarek, ty ti taky vetsinou reknou, at jim das co chces... asi by to nemelo ucinek kdyby si za to brali penize...

sissi6
7. únor 2011

@lenda01 snad jim tam i určuje diagnózy nebo co říkala. No já toho štěstí taky moc nemám ☹ . S tím placením u kartářek jsem to taky tak slyšela, že to pak ztrácí na účinku, ale ke kartářce nevím, jestli bych šla, bych se asi bála co by mě řekla.

kiara81
8. únor 2011

@tygr21 no buchta super ale to ta buchta odemě ne???to je ta macocha.... 😖

kiara81
8. únor 2011

@paja1 to ne třeba se ještě objeví...// byla jsi u dr?a kdy to máš dostat?

hanysek.hanysek
8. únor 2011

Dobré ránko, Tak holky menzes stále nikde. Ale už testovat nebudu. Nechám tomu ještě dva dny jestli mrcha dorazí a potom půjdu k lékaři.

tygr21
8. únor 2011

Dobré ránko,

Kiara81.......tu tvojí buchtu jsem ještě nedělala,ale zkusím jí.

Koukám,že jste se rozpovídaly.Zdravím @sissi6,dlouho si tu nebyla

sissi6
8. únor 2011

@tygr21 nějak nestíhám, dneska se ulejvám z práce 🙂