CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
8. únor 2011

@tygr21 Ale tu buchtu co jsi dělala včera, ta je od Kairy, už to píšu po třetí. Moje je ta z těch čtyřech pudinků. Když oni přijdou pudinky do obou, tak se vám to spletlo.

tygr21
8. únor 2011

Majka43..........tu toji stím tvarohem,jsem ještě nedělala

@sissi6 tak vítej zpět

majka43
8. únor 2011

@tygr21 A jak je po ránu? Já zase letím na rehabilitace a zítra už nás s Pájou a Lendou čeká kontrola.

sissi6
8. únor 2011

@tygr21 děkuju 🙂

@majka43 ať kontrola dobře dopadne

tygr21
8. únor 2011

@majka43 po ránu dobře.Zase jdu do města,včera jsem si nechala opravit boty,tak si pro ně za chvíli jdu.Vy jdete na kontrolu už zítra?Já musím počkat na ms.Na zítra držím palečky

@sissi6 ty taky někam jdeš?

tygr21
8. únor 2011

Tak holky,mizím,snad tu potom někdo bude 😀

sissi6
8. únor 2011

@tygr21 za chvíli jedem na UTZ

tygr21
8. únor 2011

Tak jsem se vrátila z hradu,kecám,z města.

@sissi6tak at UTZ dopadne dobře,dej potom vědět.

paja1
8. únor 2011

@majka43 Nejdu opravdu ne.mám ted i nějaké sterosti s kačkou,nic vážného,ale důležité a vyhodila jsem půl milionu už skoro oknem,15 let léčby a stačí.Dáme si tu žádost a bud mě to pčejde nebo si počkám na to adoptivní.držím vám pěsti budu načuhovat stále a fandit vám.zítra písnu co můj lékař asi ho trefí.

majka43
8. únor 2011

@sissi6 Ať ti to dopadne dobře.

tygr21
8. únor 2011

@majka43 nemůžeme to Páje dovolit,musí s náma bojovat 😠

majka43
8. únor 2011

@paja1 Tomu nevěřím, že by jsi to vzdala, jen až se oklepeš, tak půjdeš do dalšího. A ještě není nic ztracený, na krvi jsi ještě nebyla.

samanta001
8. únor 2011

Holky já jsem tak hrozně líná nic mě nebaví co s tím? ☹
@paja1 nesmutni, ještě uvidíš co zítra. Ale na druhou stranu ti s tou adopcí fandím je to dobrej krok, vezmete si nějakýho kulíška, kterej už na vaší lásku někde čeká. A kdo ví, třeba se pak upneš na mrňouse a najednou se zadaří přirozeně tak jako s Kačkou.

lenda01
8. únor 2011

ahojky holky... 🙂 dneska je venku tak kraaaasne, ja uz chci jaro, ale to tady u nas fakt jeste nehrozi... to slunicko je tak krasny, clovek ma hnedle lepsi naladu, co? 🙂
@samanta001 jen pekne lenos... to mimco z tebe bere energii, tak se nediv, ze tobe pak chybi 🙂
@paja1 jj takovej malej adoptovanej spuntik bude taky fajn.. 🙂 a je to jak pise Samanta, treba tema jinyma myslenkama se vam zadari i doma a pak budete mit dva maly spuntiky 🙂

hanysek.hanysek
8. únor 2011

Holky, tak co to může být? Už 4dny zpoždění, na testu stále nesílící duch (stále neviditelný) a navíc se objevil hustější táhnoucí se hlen. Poslední menzes 4.1. a 24.1.sem měla na toaleťáku trošku krve a potom chvilku špinění (nešpinila sem ani celý den, možná tak dvě, tři hodinky a to je velmi lehce), od té doby nic.Pořád bolí břicho na menzes, ale za chvíli jsou to zase žaludeční nevolnosti. Mám počkat ještě pár dní, jestli menzes dorazí, nebo mám jít na gyndu? Poradí mi někdo?

samanta001
8. únor 2011

@hanysek.hanysek to co my ti můžem poradit jsou pouze spekulace, takže pokud míváš men. pravidelně a momentálně se necejtíš tak jak by jsi měla tak by jsi určitě měla navštívit doktora. Jen on ti řekne co se v tvém těle děje, tak to neodkládej a zajdi tam co nejdřív.

lenda01
8. únor 2011

@hanysek.hanysek ja jsem pro aby si sla na gyndu.. budes vedet co to je a budes klidnejsi.. a jestli si tehulka, tak ten tvuj klid bude lepsi i pro to mimco a jestli nejsi tehu, uvidis ze ms prijde taky.. je to treba spozdeny i tema nervama, mela jsem to tak parkrat taky...

hanysek.hanysek
8. únor 2011

@lenda01 nemívám zpoždění, mám to jako hodinky, každý měsíc ve stejný den. Mám strach aby mi řekl, něco jako,dneska odpoledne to dostaneš, tak proč sem lezeš :o(

hanysek.hanysek
8. únor 2011

@samanta001 nemám přece jen počkat třeba dva dny?

tygr21
8. únor 2011

Holky,nešel mě internet,ale už jo,hurááááááááá 🙂

@hanysek.hanysek já být tebou,tak si zajdu na gyndu,nic zato nedáš

@samanta001 a ty si kokikátý týden?nějak se my to ztrácí v paměti ☹

majka43
8. únor 2011

@tygr21 Taky mi to dneska nějak blbne.
@lenda01 Tak zítra, jsem zvědavá, jak dopadnem.

tygr21
8. únor 2011

@lenda01+ @majka43 budu vám držet palečky,at to dobře dopadne.

lenda01
8. únor 2011

@hanysek.hanysek no tak ti to rekne.. od toho tam preci jsou, ne? niceho se neboj, tohle ti nerekne...
@majka43 no i ja.. neboj, ty uslysis termin KETiku (zaaaaavidiiiiim 🙂 ) od pondeli me boli bricho jaky mam nerviky... 🙂 klido bych slysela i spatny zpravy jen aby Paja slysela ty nejlepsi jaky muze a to ze krev je pozitivni...

majka43
8. únor 2011

@lenda01 Tak to já taky, hned by mi to dalo lepší naději, že to vyjde i mě, takhle tomu už nevěřím.

lenda01
8. únor 2011

@majka43 ne ne ne ne.. zadny negativni myslenky... i kdyz to Paje neklapne, neznamena to, ze to neklapne ani tobe... mne by teda to ze je Paja tehu taky silene pomohlo, ale neznamena to preci, ze nam se nezadari... kousnem se a jdeme bojovat 🙂 musiiiime 🙂

lenda01
8. únor 2011

@hanysek.hanysek hele s tou gyndou se fakt niceho neboj.. spis bych rekla ze je to divny ze jsi to nedostala a trapit se bolestma je blbost, treba mas vazne tu cystu... ☹

majka43
8. únor 2011

@lenda01 No uvidíme, ale že se na ten KET zatím těším. Už aby to bylo.

lenda01
8. únor 2011

@majka43 to je dobre ze se na nej tesis.. to je hnedle jeden krucek k uspechu 🙂 to rada slysim 🙂

hanysek.hanysek
8. únor 2011

@lenda01 počkám do pátku a potom si tam zajdu.

lenda01
8. únor 2011

@hanysek.hanysek oki 🙂 do ty doby budu furt doufat v mrnouska 🙂 musi to tu uz nekdo zase prolomit 🙂