CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
14. únor 2011

@na_aty Tak to já asi budu mít jen jedno dítko.Mě řekla jedna věštkyně taky hodně o rodině a,že budu mít jen 1 ,ale manžel 2.Už jsem naněj útočila kde má nějaký bokem,ale prý ne. 😀

Holky pěkný večer.Máme doma chřipku moje nervy.Káťa má už týden teploty a ted to propuklo.Takže má prázdniny a musí ležet.
Všem co se chystáte na K.O. držím pěsti.

paja1
14. únor 2011

@dasty79 Já každý rok dělávám Valentýnskou polévku,ale letos jsme přepadlí tou chřipkou tak se nám nějak nechtělo nic dělat.Od manži jsem dostala kytku tak je to pěkný.Koupila jsem mu sladkost a pěkný zapalovač,ale to už jsem měla schovaný ve skříni´dlouho.

U nás je bláto a nechumelí.Mě se líbí to bílo.Já teprve minulou tředu odstrojila stromeček.To je co?Ale mě to nevadilo byl krásný.No už není.tak zase tak moc ujetá nejsem,že jo,? 🙂

tygr21
14. únor 2011

Pája1.......tak to ti závidím manžu,ten můj na to není,ale občas si zajdeme na véču.Tak holky se brzo uzdravte

hanysek.hanysek
14. únor 2011

V pátek vyvolávací injekce a menzes stále nikde!!!!!

evik31
14. únor 2011

@hanysek.hanysek tak to ti nezávidím,ale zkušenost s tím mám jednou jsem musela absolvovat 3x vyvolávačku to bylo ,když jsem čekala na ket a když jsemto konečně dostala tak ke ketu nedošlo mimísci to po rozmražení vzdaly,ale to čekání kdy to dostanu bylo hrozný,když na ní člověk čeká tak se fláká ,když dojít nemá tak se hlásí o stošest 🙄

evik31
14. únor 2011

@hanysek.hanysek jinak mě vždy mudra říkal ,že po vyvolávačce to dostanu během 14 dnů tak má ještě čas po 14 dnech jsem frčela na další 😖

hanysek.hanysek
14. únor 2011

@evik31 Taky mi mudr říkal, že když nedorazí, tak po 14dnech mám přijít reklamovat :o) Já už sem párkrát vyvolávačku měla a vždycky přišla do 3dnů. Takže čekám.

tygr21
14. únor 2011

.@hanysek.hanysek tak to ti nezávidím.

Holky,loučím se sváma,tak zítra,snad tu nebudu opět sama

lenda01
14. únor 2011

@hanysek.hanysek no jestli je to do ctrnacti dnu tak mas cas, ale ono to vetsinou tak do tri ctyr dnu dorazi a kdyz ne, tak proste dalsi... to znam, na me injekce nefunguji, ja musim zobat od pateho dne cyklu prasky abych ms dostala... hruuuuza jak to neposloucha ☹

martinabg
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sissi6
14. únor 2011

@lenda01 neboj dlouho do práce chodit nebudeš, brzo budeš čekat miminko 🙂

majka43 u nás naštěstí žádnej sníh nenapadnul 🙂

dasty79 a na co to má vliv, že je víc vajíček, nebo na kvalitu?

@tygr21 tak to je jako u nás, taky doděláváme dlažbu a já podávám a mažu lepidlem dlaždice, ale docela mě to baví 🙂

lenda01
15. únor 2011

@sissi6 no keeeez by si mela pravdu .. tak ja se v ty praci nebudu ani moc zabydlovat 😀 a ono to dopadne tak, ze tam budu zas celej rok a nebo i dyl nez se mi zadari ☹

na_aty
15. únor 2011

Ahojky holky,
tak jsem se sem včera večer ani nedostala..Přišla jsem z práce tak unavená, že jsem udělala večeři, napsala se synem úkoly a šla si lehnout k televizi.. Tak dnes jen krátce (z práce :o) )..
@lenda01 Naplánujeme si tak cca 2 měsíce v práci a pak doma , ju? :o) Pěkně na jaře už budeme doma....s mimískem v bříšku....

majka43
15. únor 2011

@hanysek.hanysek Vždyť si psala, že ti MS chodí jak hodinky a teď zase píšeš, že jsi už párkrát vyvolávačku měla,tak jak je to s tebou vlastně?

tygr21
15. únor 2011

@lenda01 v práci budeš chvilku,neboj

@sissi6 my to lepidlo dáváme na podlahu a na to přiklopíme dlaždici.Ještě koupit předsínovou stěnu a je hotová chodbička

U nás je sucho a mrzne

majka43
15. únor 2011

Holky MS dorazila, jdu volat do Sanusu a objednat se na ultrazvuk, hurá.

samanta001
15. únor 2011

Ahoj holky, tak jsem tu teď měla kominíka na revizi komína, takhle se vydělávají peníze... Na půdě se podíval do dvířek, ve sklepě to samé to bylo vše jen podíval, žádné čištění nic... a za to si vzal 1 200 kč. U sousedů to samé a během 40 min odjížděl a v kapse 2 400 kč, asi se dám ke kominíkům 🙂

majka43
15. únor 2011
tygr21
15. únor 2011

Majka43......nechceš mě objednat taky?abych tan nemusela

majka43
15. únor 2011

@samanta001 Tohle říkám klukům, který se nic moc neučí a na školu nemají ať se dají ke kominíkům, že tam jsou prachy za nic a žádný mě nechce poslechnout.

samanta001
15. únor 2011

@majka43 🙂 🙂 🙂 super, tak ještě pár dní a máš mimísky v bříšku 🙂

majka43
15. únor 2011

@tygr21 Do Jihlavy? Ty se neobjednáš telefonicky?

majka43
15. únor 2011

@samanta001 No tak 16-18 a mám je tam.

samanta001
15. únor 2011

@majka43 jj taky myslím, že je to dobrý řešení. Však mi povídal, že kominíků je málo a práce čím dál víc a to je v dnešní době super, když práce nikde není.
@tygr21 ty jsi se ještě neobjednala? Neměla jsi tam volat už v pondělí? Ty to pořád protahuješ, ale proč? To já bych volala hned.. Aby jsi pak nečekala do další ms.

majka43
15. únor 2011

Tak 25.2 ultrazvuk, ale poprvé tam nebude můj doktor, protože má dovolenou, tak půjdu k jinému.

samanta001
15. únor 2011

@majka43 to se ty dny budou táhnout co? Jé já mám takovou radost za tebe, úplně vidím sebe když jsem měla jít na transfer zářila jsem jako sluníčko 🙂

majka43
15. únor 2011

@samanta001 Taky zářím. Jdu si uvařit kontryhel.

majka43
15. únor 2011

@tygr21 Jdi tam zavolat.

samanta001
15. únor 2011

@majka43 to mě to taky jednou vyšlo, že měl Škurla dovolenou... Ale přála bych ti spíš Kučeru ten mě přijde takovej fajn i jsem na něj slyšela dobrý ohlasy, ale ten Fiker nebo jak se jmenuje mi moc nesedí i u toho jsem jednou byla. Ale na transfer už tam snad Škurla bude ne?

tygr21
15. únor 2011

@majka43 já jsem si dělala srandu,chodím do HK.Stejně mě objednaj po 11-13 cyklu,takže to je jedno,kdy tam brnknu.Já tam tedy dneska zavolám.