CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
23. únor 2011

@tygr21 snad né večer je tu vždycky živo a pak já musím dočítat,oni přijdou neboj 😉

tygr21
23. únor 2011

@evik31 to jo,ale mě příjde chlap z hospody a budu se muset rozloučit,Koukáš se na Prostřeno?

madlina
23. únor 2011

@tygr,Libor chodí do hospody místo toho aby pracoval na bydleníčku? No to bych mu dala. 🙂

tygr21
23. únor 2011

Madlina......my ted stejně doma nic dělat nemůžem,protože jsme penetrovali podlahu a o víkendu vylejeme podlahu.Mě to nevadí,že jde na pivo,at se odmění.

majka43
23. únor 2011

Tak jsem do sebe nalila kontryhel a doufám, že nepůjde ven.
Snažím se vás dočíst, ale moc mi to nejde.
@tygr21 Jsem ti říkala ať se objednáš dřív, takhle budeš za mnou dva měsíce, jestli teda já ten transfer budu mít. Už tomu moc nevěřím.

majka43
23. únor 2011

Tak já jdu zase ležet, snad už zítra bude líp.

tygr21
23. únor 2011

Majka43.......já to budu jistit ze zadu,neboj,budeš ho mít,jako já.tak se vylež.

sissi6
23. únor 2011

@dasty79 ms mám dostat v sobotu a u toho testu co jsem si minule koupila a nepotřebovala píšou, že by to mělo výsledek ukázat v den očekávaný ms, takže ještě asi brzo

@kiara81 chodba krásně vymalovaná, jsi šikovná 🙂. To máš krásnou úrodu folíků gratuluju 🙂

@majka43 brzo se uzdrav 🙂

@tygr21 jak si psala, že si jim po opu zašpiňila prostěradlo, to se po opu krvácí?

evik31
23. únor 2011

@tygr21 jojo koukala jsem na prostřeno a na šeherezádu,je to sice blbost ,ale já se u toho aspon odreaguju 😀
jinak jasan,že odměna musí být a čím se odměníš ty nooooo 😉 ale jak píše
@madlina pevná ruka taky musí být 😵
@majka43 chudáku snad se z toho brzy vylížeš proč myslíš,že transfér nebude

evik31
23. únor 2011

tak já se pomalu loučím ženy a zase zítra

majka43
23. únor 2011

@evik31 Píchá mě na vaječníku, bojím, že je tam zase cysta. V pátek jedu na ultrazvuk, tak se uvidí.

tygr21
23. únor 2011

Sissi6......já jsem teda krvácela,po odsání,nevím jak ostatní

Evik31.......on je utahanej z práce,příjde domů,něco málo sní a do 18.00maká doma,dokad je ještě vidět.tak čau

majka43
23. únor 2011

@sissi6 Já jsem taky krvácela, ale ne moc, jen tak špinila.

paja1
23. únor 2011

Holky zdravím vás problém Vás dočíst.Já jsem ted měla hodně směn.Všem co se chystají na OPU a TRANSFÉR moc držím pěsti.A vy co čekáte na // tak at je tam máte apořádné.držím pěsti. 🙂

tygr21
23. únor 2011

Tak se loučím,už dorazil,tak zítra

na_aty
23. únor 2011

Ahoj holčiny.... tak jsem dnes byli na první konzultaci v Sanusu.. Měli jste pravdu, opravdu příjemné prostředí, příjemní idé... Trošku nás s manželem vyzpovídali, dnes jsem 23DC tak mi udělal kontrolní UTZ?zda už ovulka proběhla a zrovna se prý vajíčko v noci nebo ráno uvolnilo, takže mám prý dnes své nejplodnější období.. moc to nechápu, protože jsem si včera večer dělala OVU test a byla tam jen jedna čárka.. :o(..Takže nevím...
Domluvili jsme se, že přijdu 3DC na krev, aby vyšetřili hormonální profil a pak zkusíme 1.IUI... Vyšetřoval mě Mudr.Štěpán jr... byl fajn , příjemnej, všechno nám vysvětli..říkal, že by bylo zbytečné hned skočit na IVF, když už se nám jedno dítě podařilo počít přirozenou cestou a že zkusíme tak min. 3 IUI.. Asi to je rozumné, nic se tím nepokazí ale ani neuspíší...
No ale holky, podržte se. Sestřička se mě ptala na adresu a zaměstnavatela a tak jsem jí řekla název a ona automaticky napsala adresu..tak jsem se jí zeptala, jak to ví a ona, že její manžel dělá ve stejné společnosti jako já 😝 No já myslela, že mě něco trefí 😀 ... Já to totiž v práci nikomu neřekla, že se snažíme o mimíska, takže budu doufat, že mu to nevyzvoní ...
Tak se mějte zatím moc hezky a já zase písnu..

sissi6
23. únor 2011

@na_aty přeju, aby se IUI zadařilo na poprvé 🙂 . můžu se zeptat, proč chtěli vědět adresu zaměstnavatele? To po mě vůbec nechtěli.

lenda01
23. únor 2011

ahojky holky, teda jen tak tak zvladam docitat a kdyz to doctu, tak uz tu nikoho nezastihnu.. chjo se mnou 🙂
@lili1989 ahojky a vitej.. taky jsem v Sanusu v HK, mam za sebou dve IVF ve druhem se zadarilo, ale bohuzel jsme o mimco v 10tt prisli... ale jsem tam spoko a mam v nich duveru... nezoufej nic, musis jen verit...
@sissi6 s tim krvacenim po OPU to je jen takove spineni.. fakt se neni ceho bat.. boli to asi jako silnejsi ms...
@na_aty no to je super.. tak na to musite dnes hupsnout kdyz mas ty nejplodnejsi dny a pak nebude potreba ani IUI 🙂 jinak dr. stepan ml. je super, mam ho taky rada, je to takovej sympos 🙂 a s tim zamestnavatelem to je dobry.. jooo holt svet je malej 🙂
@kiara81 ahojky.. supeeeeeer 🙂 ja vedela ze porostou jak pohnojeny.. no oni vlastne jsou tim Puregonem pohnojeny... juuuu tak to v nedeli budu uplne netrpeliva na zpravicku kolik vajuch nakonec z tech foliku bude.. ale zacinas fakt dobre... 🙂

lenda01
23. únor 2011

@dasty79 ahojky.. no v praci to jde ale doma by to bylo daleko lepciiii 🙂 ohledne ty materi kasicky, ta se muze pak i v tehu?
@lintea mas tehu cukrovku? jaj co vsechno to obnasi? Jen proste omezeni sladkosti nebo jeste nejaky leky navic?
@majka43 ahojky, no jak takhle marodit... to je asi z tech nerviku.. tak se pekne kuryruj at si do transferu v poradku 🙂

kiara81
23. únor 2011

@lenda01 ahojda no jo ale jen aby to vyšlo já pak už šupajdím do práce nebo že by ne??? 😎 no jako pěkně mě bolí břuch asi do neděle bouchnu ale asi to tak vyjde vid?že už v pátek by měli mít těch 18mm když dnes ráno byly 11 mm...já už to chci mít zasebou

kiara81
23. únor 2011

hele já zas chotbu předělala no né zas tak docela ale tak vylepšila ten až příjde z práce tak ho trefí že jsem prdlá... 😨

kiara81
23. únor 2011

@tygr21 3 děti??tý jo to si neumím představit ...ale plno je rodin co maj tři děti takže je to normální 😀

kiara81
23. únor 2011

@na_aty no tak to je super tak to budu držet pěstičky...já to nechápu všem tady udělali profil,aj. a já jdu zrovna jak do IUI tak i do IVF no ale co jediný mám je krevní obraz a laparku...no jako já to vše nějak beru hopem

kiara81
23. únor 2011

noo tak tady jsem a zas tady není nikdo .... 😖 😎 tak já jdu hodit šipku do vany myslíte vadí když si dám vanu????to bude vadit asi až pak po transferu ne?

tygr21
24. únor 2011

@dasty79 já jsem tam v Sanusu taky byla ,v kolik jste tam byli vy?já v 7.00hod.A jaký jsou?

Kiara81........taky trpíš samamluvou?Prej budu mít 3děti,ztoho 2kluky a holku,To bude něco pro přítele.

Jinak přeju hezký den

tygr21
24. únor 2011

Mě říkaly,abych se sprchovala,pokaždý

lili1989
24. únor 2011

Lenda01 diky,a je my lito ře utebe to takle skončilo,to je grozne.

tygr21
24. únor 2011

Lili1989......můžu se zeptat na problém při těhu?

dasty79
autor
24. únor 2011

Ahoj holky 🙂

Jdu vás dočíst....

kiara81
24. únor 2011

@tygr21 no jo a prý to je už nemoc no 🙂