CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

ivininka
8. bře 2011

Ahojda holky, byla jste některá na laparo v HK? Mám tak trochu strach. Nevím co mně čeká a nemine 😒 Jak dlouho jste tam "leželi"? Jde mi nejvíce o přístup, jsem v tom tak trochu "rozcapená". 😉

lenda01
8. bře 2011

@kiara81 no me teda taky nesedl... hlavne to byl on, kdy mi rekl, ze nasemu mimcu nebije srdicko, takze ho mam spojenyho s timhle hodne neprijemnym zazitkem, takze to mu na popularite u Leeeni moc nepridalo 🙂

kiara81
8. bře 2011

@dasty79 dej sem fotečku 🙂 mininečka....
@evik31 fakt čekala do druhého dne jo?to my jsme měli to hned tentýž den odběru

lenda01
8. bře 2011

@ivininka ahojky ja tam na laparce nebyla, ale zakroku a narkoz uz jsem tam par mela a nemusis se niceho bat... vim ze tam na laparce byla @evaav , ale ta sem chodi jednou za cas... 🙂 hlavne se neboj nic 🙂

kiara81
8. bře 2011

@ivininka laparka no mám jich 5a¨zasebou ...nebolí to fakt ne pokud ti budou zkoumat vejcovody budeš mít s pravděpodobností spádovou drenáž to trochu tlačí jinak co víc než zákrok mě bolelo je vstřebávání toho plynu .......a 2.den po operaci domu ted naposledy jsem šla 1.po operaci dom

kiara81
8. bře 2011

@lenda01 no za to může on chudinka malá se na něj nemohl dívat hjzl 😀 néé bude to ted dobré budeme o pár dní s termínem už se těším jak budeme srovnávat ještě s jednou moc milou paní ...to má v bříšku tři uličníky 😀

ivininka
8. bře 2011

@lenda01 Dík, ale ta obavička tam furt je. To víš, nechat se vrtat.... 😖 Ale pro mimi vydržím - musím 🙂

majka43
8. bře 2011

@lenda01 No třeba se vzmuží a jak budu vědět, že je to zrovna ono?

majka43
8. bře 2011

@ivininka Kolik ti je?

ivininka
8. bře 2011

@kiara81 Jejda, to je jak na běžícím pásu 🙂 Já byla na laparce jednou, tady u nás. Byla jsem 4dny v nemocnici, předýchali mě, šíleně mě bolelo celé tělo a po operaci jsem dostala silný zánět močáku.Věděli to hned druhý den, neboť mi našli zvýšené bílkoviny v moči, ale nechali mi to rozjed, doku jsem nelezla bolestí po chodbě pak mi dali antibiotika. Takže se spíš bojím pooperační péče. 😕

majka43
8. bře 2011

Tak jsem si dala zase decku vínka a jdu si lehnout, dneska to bylo nějaký náročný.

verry
8. bře 2011

@ivininka ahoj, kdy se tam chystáš?? Mě čeká taky laparka v HK-asi v dubnu. V pondělí se jedu domluvit s dr.

lenda01
8. bře 2011

@majka43 ten co se chytne bude ten nejvetsi bojovnik, jako ten muj 🙂 taky jsem premyslela jestli to byl ten sesti nebo sedmibunecny ktery se chytl 🙂 je to holt to, co nikdy nezjistime 🙂

lenda01
8. bře 2011

@majka43 pekne odpocivej at se muzou embrysci zavrtavat 🙂

kiara81
8. bře 2011

@ivininka no jo já už znám i snad průběh 😀 neboj v sanusu v HK to je dobrý...ty bolesti jsi neměla že by tě předýchaly to je z toho plynu bolelo tě i u klíčních kostí?a břicho jako po hodinách v posilce?
@majka43 ty hele 😀 víš jak to je každý den alkohol... 😀 už jsem dnes sehnala kontryhel..no je pěkně hnusnej teda ...

kiara81
8. bře 2011

@verry no ahojda 😀

evik31
8. bře 2011

@lenda01
@kiara81 no ona nám řekla,že manža má spermio krásný a že by to zkusila jestli se spojí samy a kdyby né takže provede ještě týž den ICSI,ale to udělala až druhý den a ještě mě pak do telefonu řekla,žesnad se nějaký spojí ,že je dost dlouho já myslela ,že mě budou omejvat takže z 16 vajuch se mě oplodnilo 6 a pak když jsem měla jít na ket tak z těch 4 nevydrželo ani jedno a já si myslím,že to na to moho mýt taky vliv,byla to taková dlouhovlasá brýlata jinak příjemná,ale tohle podle mě spackala 😒

majka43
8. bře 2011

@kiara81 Ale pomáhá, teda kontryhel. Toho vínka piju fakt jen decku.

kiara81
8. bře 2011

@evik31 tý jo no tak to bych si i stěžovala na postup...boože

kiara81
8. bře 2011

@majka43 však jo já si dělám srandu 😀

verry
8. bře 2011

@kiara81 čaukys 🙂

ivininka
8. bře 2011

@verry Já asi taky v dubnu. Dnes mi to oznámil dr. Do příšří ko (cca 14dní) se mám rozhodnout do jaké nemocnice chci jít, aby mi vydal papíry. Jen nevím, jestli se tam mám objednat na konzultaci už teď nebo počkat...

lenda01
8. bře 2011

@kiara81 taky mi ten kontryhel nechutna.. je to hnus 😀

verry
8. bře 2011

@ivininka aha, já asi teda do HK-je to asi tak nejblíž.

lenda01
8. bře 2011

@evik31 tak to je hodne trapny ☹ ja tu brejlatou tmavovlasou zazila jen jednou... ta mensi je lepsi

ivininka
8. bře 2011

@kiara81 Bolel mě celý hrudník, ani zasmát jsem se nemohla, jak po srážce tunového vagónu 🙂 Druhý den jsem zvracela, ale asi po narkóze. Klystýr byl taky zážitek. Daly nám ho oběma v jednom pokoji. Spolupacientka se pak zamkla na wc, začala se ještě doholovat, neboť se ji zdálo, že ji moc dobře neoholili a na mně to přišlo. To byl fičák, lítala jsem po oddělení a hledala volnou toaletu 😀

lenda01
8. bře 2011

@majka43 z kraje tehu se alko muze.. vinko pijou holky po transferu casto 🙂

verry
8. bře 2011

@ivininka týjooo, to je odstrašující... a kde si byla na ty laparce??

lenda01
8. bře 2011

@ivininka tak to je dobrej zazitek s tim klystyrem... to bych se zblaznila kdyby mi obsadila wc.. 😀

ivininka
8. bře 2011

No nechci moc nadávat na naši nemocnici, jak se říká, nevíš kdy ji budeš potřebovat... ale po zkušenostech, i když už je to 10let, tak raději bych chtěla do HK. Ještě přemýšlím o Jilemnici, tu si prý taky chválí.