CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
9. bře 2011

Já dneska dojím tu rajskou a zítra bude taky něco s brambor. Už se těším.

lenpet
9. bře 2011

@majka43 ty dojíš rajskou?přítel když dělal ve Vysoký,tak tam dojili krávu,ty rajskou 😀 😀

dasty79
autor
9. bře 2011

@lenpet - ahoooj,to je nezvyk

@majka43 - tak to máš ještě čas na testík.Tak pořádně odpočíváš???

@kiara81 - ohss - ty brďo - tak to bude transfer tento měsíc 🙂

@lintea - jak se máš?už máš výbavičku pro dvojčátka?

madlina
9. bře 2011

Holky děkuju za přáníčka.

dasty79
autor
9. bře 2011

@kiara81 - tak co,už jste se s holkama sešly?s tygr a s lendou?

lintea
9. bře 2011

@dasty79 ještě nemám, jsem si pořád říkala, že bych to ráda měla tak do konce března všechno zařízený, kdyby byl nějakej problém a dneska teprve budu objednávat postýlky 😀 ale zase oblečení už mám skoro všechno a dokonce vyžehlený a narovnaný ve skříni, to jsem ráda, dlouhý žehlení už mi moc dobře nedělalo.
Ty se teď někdy chystáš na to NT, ne

dasty79
autor
9. bře 2011

@lintea - tak aspoň něco,že máte.Však je ještě čas.I když dvojčátka se roděj dřív 🙂
Já byla včera v Sanusu pro výsledek NT a je negativní.
Vše je v pořádku - tak máme s manžou velikou radost 🙂

lintea
9. bře 2011

@dasty79 tak to gratuluju, já si po to NT šla koupit první haříky 🙂

lenpet
9. bře 2011

@dasty79 nesešly jsme se,nějak nám to nevyšlo,příště.Však vy si zvyknete 😀

tak jdete někdo v pátek do Sanusu?

dasty79
autor
9. bře 2011

@lintea - děkuju 🙂 Šla sis koupit pro sebe a nebo pro mimísky?
Taky příští týden někde juknu po městě 🙂
A tys byla i na trippl testech?

@lenpet - tak co ten srazík???nějak to utichlo 😒

dasty79
autor
9. bře 2011

Tak jdu ven - je tam krásně 😎 Jdu toho využít,zítra se to má skazit....

lenpet
9. bře 2011

@dasty79 ještě nevíme Musíme se domluvit na termínu a na čase.Ale když ted půjdeme na transfér,tak by se nás moc nesešlo.Musíme se dohodnout.

Je krásně,já pořád čekám na telefon,maj na to ještě půl hodky.

lintea
9. bře 2011

@dasty79 koupila jsem něco pro mimča a za nedlouho i pro mě, byly mi nepohodlný rifle, bříško mi vyskočilo brzo 😀
tripply mi dr. dělal i když říkal že se bere hlavně v úvahu to NT, ale vyšly taky dobře.

dasty79
autor
9. bře 2011

@lintea - já právě bříško mám taky zmáčklý v těch riflích,musím mít knoflík rozeplej 😀
Ale kámoška mě o víkendu prodá svoje těhu kalhoty,tak už se těšíííím.
Jo taky jsem slyšela,že hlavně aby vyšlo NT v pořádku a ty tripply na ně už se nebere tolik zřetel.
Tak nechápu, proč se to teda dělá....

lenpet
9. bře 2011

Kdepak všichni jste?

majka43
9. bře 2011

@lenpet Já byla za přítelem, ale čučí na hokej, tak jsem šla domů.

kiara81
9. bře 2011

@na_aty no já bůbec nevím jak to bude...s touprací musím dát pak býpověd myslela jsem že budu těhu ☹ no a zatím jde proti nám....
@lintea no já už taky nemůžu fakt má psychika je v tahu vidět Pátu jak se dáví a belík před sebou jak se dáví no prostě mazec ted jsem si sedla ..a Pátikovi zabral Ventolin...tak je chvíli klid no ale už má zas 38 no ale počkám se sirupem aby měl klid na noc....chce se mi brečet protože to je chudinka....
@majka43 no vzpomněla jsem si na tebe jak jsi to psala jak ti bylo no tak to jsi určo měla taky chjo..no a jak se citíš???nějaké příznaky to už by malé mohly být ne? no a včera jsem vařila díky bohu dnes bych to nezvládla a majdu a špagety

majka43
9. bře 2011

@kiara81 Kup mu pravou cocacolu, to bylo jediný co jsem v sobě udržela. I blbej čaj mi dělal hnusně.

majka43
9. bře 2011

@kiara81 Jinak mě pobolívá břicho a záda.

kiara81
9. bře 2011

@majka43 ale on nezvrací ....jen ho dávil ten kašel měl strach aby se nepozvracel a bublinky mu nechci dávat raději je to děs se na něj koukat raději bych si to vzala já

majka43
9. bře 2011

@kiara81 No kdyby něco, tak odbublinkovat a po lžičce.

evik31
9. bře 2011

Ahojky holky dneska sice opožděně,ale zdravím
@madlina tebou začnu hodnězdraví ,lásky, a hlavně dočkání toho krásného uzlíčku ve zdraví ti velmi přeji 😀
@dasty79 kámen je jeden tak snad ho rozbušej ,ale skoro 1cm velkej a musím tě zklamat ,ale na ket nepůjdu musím absolvovat célé ivf takže to bude 2ivf a et doufám,že už poslední 😉
@kiara81 jedním slovem jsem v obrovském šoku co člověk může chytnout ve školce jak si psala v albu,tak to je víc slov nooooo 😲 😉 tak brzké uzdravení hlavně se nenakazte ještě vy
@majka43 ahojky jak je těhule 😉 koukám,že netestíš
@lenpet tak tygr 22 vyjmu z přátel a pošlu teda nové pozvání snad zas zítra nebudeš někdo jinej 😕 😀
@lintea a jak je tobě ty naše ukázková těhulko
@dasty79 ti jde ve stopách a šlape ti na paty v těch týdne hezky vám to holky utíká a
@madlina taky cooooo
no fuj to byla slohovka 😝

majka43
9. bře 2011

@evik31 Jsem teprve pátý den po KET, tak je ještě brzo.

lenda01
9. bře 2011

ahojky holky... teeeeda vy jste se dnes zase cinily 🙂
@kiara81 no neke ze ma praseci ☹ to je chuuuude ☹ je teda pravda, ze obvodak tady u nas taky rikal, ze vetsina chripek co tu letos radila byly ty praseci ☹ verim ze ti musi byt hrozne pri pohledu na Patika, ale bud statecna, on se z toho dostane a za chvilku ti bude doma zase pekne radit, uvidis 🙂
@majka43 bolest zad je dobrej priiiznak 🙂 juuu uz se tesim az testnes 🙂
@lenpet tak tahle prezdivka je konecna? 🙂 ja teda oba tygry mazu z pratel a poslu ti zadost, ju? 🙂
@dasty79 no ms bohuzel nikde, uz ani neverim ze do pondeli dorazi, takze doktor ji bude muset nejakou mnaminou ve forme prasku vyvolat... ja jsem proste vadnej kus ☹ .. 😀

kiara81
9. bře 2011

@evik31 hele s mým štěstí žádné KET neude jelikož chytnu to prase....já fakt už nemůžu ...

evik31
9. bře 2011

@kiara81 no ani o tom holka radši nemluv at si to nepřivoláš pořádně všechno desinfykovata bude to dobrý uvidíš 😉

majka43
9. bře 2011

@lenda01 Pamatuješ jak mě bolely záda minule? A nic z toho nebylo.

lenda01
9. bře 2011

@majka43 me silene bolely kycle si pamatuju a zada taky.. neboj se nic, dopadne to 🙂

lenda01
9. bře 2011

@kiara81 zadny prase nechytnes... nemej depku ☹

sissi6
9. bře 2011

@majka43 teď to určitě dopadne dobře a na testu uvidíš krásné //. Já si nepamatuju, že by mě něco po narkóze píchli jsem se probrala až na té dospávárně, ale po první narkóze jsem se probrala ještě na sále a jak jsem přelejzala z toho operačního stolu na postel, tak mě to natahovalo a pak po čaji sem blila, no hrůza