CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
14. bře 2011

@majka43 no jo ale to je zas jiná stránka ona je ted potřebuje k těhu mě pánbůh taky vyslyšel a dostala jsem je o 14 dní dříve snad se zadaří a do práce nebudu už muset no ale už mám směny napsané ...
a já jdu ve středu na UZ ale musela jsem to odložit na dýl jak je Páta nemocnej tak bych to nestíhala...jinak u mě asi ted ovulka probíhá normálně jsem samej bedar... 😀 no ale bude tam Šichan si zas vyslechnu jak jsem mladá atd.no hlavně že on je tak starej 😀

majka43
14. bře 2011

@kiara81 Tak to budu držet pěsti ať máš krásnou sliznici.

kiara81
14. bře 2011

@majka43 děkuji ....

dasty79
autor
14. bře 2011

@majka43 - příznaky před ms,jsou stejný jako těhu příznaky 🙂 Tak se zítra těšíme na //

@kiara81 - to je dobře,že to je lepší.No jo kašel,to je na dlouho než se z toho dostane.Blbý je,že ani nemůžete ven,když je tak krásně,viď?No jo,kdy ty jdeš na utz?
Jo já se cítím dobře.Nezvracím,tak to je fajn.Bohužel my nemáme scener - takže smůla 😖

Tak jsem byla přes obídek doma,odpočla jsem si a jdu zase ven-dokud sluníčko svítí a pak jdem gratulovat babičce.

samanta001
14. bře 2011

@majka43 když máš pocit, že přijde mrcha tak to je dobrá zpráva to já měla tak taky, bolelo mě břicho a byla jsem přesvědčená, že to nemohlo klapnout. 🙂
@dasty79 no já sem fotky mimíska dávám pomocí sceneru, ale nějak nám blbne foťák takže foto pupíku nehrozí jedině to zkusit přes mobil, ale zatím asi není na co koukat, je to stále jen špek, kterej se trošku zakulatil 🙂

lenpet
14. bře 2011

Hoj holky,zdravím,stýska lo se vám?

majka43
14. bře 2011

@lenpet Kde jsi byla?

majka43
14. bře 2011

@samanta001
@dasty79 Kéž by to byla pravda.

na_aty
14. bře 2011

Ahoj holčinky! 😉 Jak se máte? Já mám náladu pod psa... ☹ Je mi spíš smutno....
Minulý týden v úterý mi vynechala MS, na testu se mi objevily krásné dvě čárky...naše vytoužené!! 🙂 Začaly mě bolet prsat, chodila jsem pořád čůrat, takže těhotenské příznaky jak vyšité... Ale od včerejška jakoby nic.. Prsa mi ještě trošku "pnou", ale unavená už skoro nejsem a čůrat taky už tak často nechodím. Tak jsem byla dnes na UTZ, tak mi sice potvrdili těhu, ale zatím je jenom žloutkový váček bez emryonálních příznaků..tak mi je tak nějak smutno... Manžel mi říká, ať nestresuji, že to určitě bude v poho, ale .... ☹ No a obvodní gynekolog mě objednal na kontrolu až na 12.4. takže kdo to do té doby vydrží, nevím... Měla bych mít asi radost, ale když ono to nějak nejde... CHce se mi spíš brečet, tak moc bych si přála, aby vše bylo v pořádku a letos se nám narodilo naše vytoužené miminko...Ovulku jsem měla někdy kolem 22.-23.2., takže je asi ještě brzy na embryjko..ale já nevím... Co myslíte?

lenda01
14. bře 2011

@na_aty no supeeeeeer 😀 zadnej plac jen sama radost 🙂 neboj se nic, treba bylo jeste brzo na to, aby na utz byl uz embrousek pekne videt 🙂 juuuuu to je krasny ze vam to vyslo takhle brzyyyyy 🙂 mam z toho oooobr radost 🙂
@dasty79 ms stale nikde a dnes pichanec dvou amplulek Agolutinu tak uvidime..ale na ten ja nereaguju ☹
@majka43 ty nas ale napinase 🙂 ale to je dobre.. uzivej si to nevedeni a pak ta radost co bude... ja kdyz objevila dve // tak jsem se na zachode rozbulela a pak se zacla smat a bylo to boziiii 🙂 a ty to uz zitra taky poznas 🙂
@kiara81 ahoooj, jsem te tady vcera pekne opustila vid... to jsem cela jaaaa 😀 tak u dr podle ocekavani injekce na vyvolani ms a cekam a cekam a cekam a az to dostanu, v mym pripade rikal ze bude stacit i spineni tak nasadim estrofem a budu hnojit sliznici 🙂

na_aty
14. bře 2011

@kiara81 Jsem moc ráda, že je Pátikovi lépe!! A jak se máš Ty? Víš, že jsi prorok? 🙂 Posledně, jak jsem psala, že čekám MS a Ty jsi to zrovna dostala, tak jsi psala, že Ty jsi dostala tu moji a že ta má už nepřijde... 🙂 Pamatuješ? Mohla by ses tím živit... 🙂 takže holčiny, co řekne Kiara, to se vyplní... 🙂
A jak Ty? Už jsi byla na kontrole v Sanusu kvůli KETu?
@majka43 Mooc moooc držím pěsti, abys zítra ráno objevila nádherné dvě čárečky...

na_aty
14. bře 2011

@lenda01 No, snad máš pravdu...Otěhotněla jsem po roce a půl nakonec přirozeně. Vloni jsem měla 3.neúspěšné IUI. A teď, jak jsem pila ten čaj na podporu otěhotnění od L.Mojžíšové, tak se vajíčko uhnízdilo... Jen aby se správně vyvíjelo...To se bojím...Ale snad jo!!! Dnes mám nějakou depku a tímpádem i strach, aby to dobře dopadlo...

evik31
14. bře 2011

ahojky holky co pořád děláte já měla zase celý výkend pracovní 😉 zítra ráno nastupuju do té nemocnice a ve středu jdu na to tak nervoza se opět rozjíždí 😝
@na_aty neboj to bude určo v pořádku 😉
@majka43 tak ty budeš testit až zítra jo ,tak to se výsledky nedozvím ach jooooo ☹

evik31
14. bře 2011

@rvasata neboj to víš,že dám vědět jak jsem dopadla,ty to pošleš dál a budete mýt tady aspon veselo 😀 jak Evča bojuje s kameny 😀

evik31
14. bře 2011

@rea73 ahoj a vítej já chodím sanus HK 😉

lenda01
14. bře 2011

@na_aty kiara je prorok a k tomu zazracnej caj, to musi klapnout... ja ten caj snad zacnu pit taky.. kontryhel se mnou nejak nic nedela ☹ neboj, ja taky ze zacatku nemela vubec tehu priznaky az pak mi zaclo byt blivno, jinak vuuubec nic

lenda01
14. bře 2011

@evik31 zitra budu drzet pesti.. zadny nerviky, vse bude ok 😀

majka43
14. bře 2011

@na_aty Ty jsi ale tajnůstkářka. Buď v klidu, ještě je asi brzo na to, aby bylo něco vidět. A krev ti vzal?

majka43
14. bře 2011

@evik31 Ve středu na tebe budu myslet.

majka43
14. bře 2011

@lenda01 No snad to tak taky budu mít.

majka43
14. bře 2011

@evik31 Tak ti dá vědět Rvasata.

na_aty
14. bře 2011

@majka43 Ne, krev mi nevzali, na tu si chci dojít zítra jako samoplátce, protože do 12.4. to rozhodně nevydržím...
Holky, já se tak bojím...

dasty79
autor
14. bře 2011

@na_ty - ty seš ale tajnůstkářka!Vůbec ses nepochlubila,žes objevila //,nebo že bych to přehlídla?
To je supeeer potichoučku gratuluju!!!!!!!a přeju ať je vše v pořádku a nedepkuj,to se miminku nelíbí.

@samanta001 - no my scaner nemáme,tak mám smůlu...

@sissi6 - tak jak???????????????????????????

@lenpet - kde jsi byla?to je divný,že tys tady od rána nebyla...

@evik31 - tak zítra tfuj,tfuj,tfuj -ať už tě zbavěj toho kamínku.Do kdy budeš v nemocnici?

dasty79
autor
14. bře 2011

@na_ ty - neboj se nic,miminko tam je 🙂 Jen je ještě brzo.Příště už aspoń uvidíš krásně srdíčko 🙂

na_aty
14. bře 2011

@dasty79 POchlubila jsem se... Dneska 🙂 Zkusím se uklidnit.. 😉 Kdy Ty jsi byla na první UTZ?

evik31
14. bře 2011

holky děkuju
@dasty79 ve středu my to udělaj a ve čtvrtek pádím dom

lenpet
14. bře 2011

@dasty79+@majka43 já už chodím do práce,takže ráno tu nebudu,snad jste mě nehledaly?

@na_ ty pěknej uzlíček 🙂

lenda01
14. bře 2011

@lenpet a kdepak pracujes?

kiara81
14. bře 2011

@na_aty kočko no mám strašnou radost ...a prorok no já to uhodnu a vídím to na každým že je těhu...tuhle jsem viděla jednu holčinu byla v 8 týdnu nikomu nic neříkali a já na ni jestli je už těhu a ona že ne...ale jen se otočila a já jo že pěkně kecá a je těhu a navíc čeká holčičku .....no a těhu fakt byla a ukázala mi uz a holčička jak vyšitá...no já plně doufám že už ms dlouho neuvidím nějak to cítím kostech ale na mě to neplatá toto jsem cítila i předmin. měsíc .... 😅
a ty tam miminko máš ...vím to hlavně se nestresuj a v době kdy ty půjdeš na uz já už také budu vědět výsledek nebo ten den půjdu na noční no jedno klapne určitě 🙂 a nebreč jinak uvidíš..a směješ se vid???vidím tě 🙂 a jiak jak se mám já? no celkem slušně už magořím ..ale jinak v poho ve středu mám UZ no a pak se uvidí kolikátý den půjde na KET
@dasty79 no ale už se nudí a já z něho šedivím 🙂 ale to je dobře dneska spal semnou tak tak chráááápal hrůza fakt Roman má noční tak je semnou..ale dneska si jde do svého
@lenda01 no jako ty máš u mě vroubek kamarádko 🙂))) nekaramádim s tebou jsi mě tady opustila nechala samotinkou budu jako brečet ........
no tak proč ti dává tu inj.když na tebe nepůsobí to je taky koumák ten doktor. jo ve středu budu mít Šilhana tak to zas budu mladá ..chich
no tak koukej dostat ms at se jako neflákáš moc zamnou jo...

kiara81
14. bře 2011

@evik31 no tak hodně sil a hlavně hodné sestřičky a bezbolesti.....