CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
18. bře 2011

@madlina - tak to nám pak dej vědět, co budete mít.My to vědět nechceme.
Tvoje ségra měla ve čt volno a v pá dělá do 16h - mám větší přehled,než ty 😀

majka43
18. bře 2011

@dasty79 Kromě toho úterka už ne, nechám to na krev.

dasty79
autor
18. bře 2011

@kiara81 - náhodou ti to s dvojčátkama slušíííííí 🙂

dasty79
autor
18. bře 2011

@majka43 - a v kolik tam máš volat?Jsem nervozní za tebe...

dasty79
autor
18. bře 2011

Já dnes málem omdlela v obchodě...........

dasty79
autor
18. bře 2011

@paja1 - tak ať ti je už lépe 🙂 Přijď mezi nás a nedepkuj.Uvidíš,že bude líp 🙂

majka43
18. bře 2011

@dasty79 Jedu tam, jsem objednaná na 1 hodinu. Do tří snad budu zpátky.

dasty79
autor
18. bře 2011

@majka43 - to tam musíš jet?většinou stačí zavolat.nebo ti zrovna udělaj utz?
Jeee já se těším,určo budou // - podle těch teplot a jak ti bylo na omdlení,......
Držím palečky kočko 😎

majka43
18. bře 2011

@dasty79 No vždycky jsem šla na krev a za hodinu už byly výsledky, ale oni teď předělávají laboratoře a tak jsem musela ráno na krev na nějakou Ledii, nebo jak a oni jim pak výsledky zavolají. Taky bych si radši zavolala, ale mám to do Jihlavy 15 km, tak to není tak hrozný.

majka43
18. bře 2011

Tak si jedu pro ortel, tak držte palce.

lenda01
18. bře 2011

@majka43 jsem napnuta.. 🙂

kiara81
18. bře 2011

@lenda01
@majka43
@lintea
@dasty79 ahojda zlatíčka ...tak od 2.cyklu estrofen..asi už víte výsledek.. ☹

kiara81
18. bře 2011

jinak to nejsou dvojčátka s chodou oklností obě naše kamarádky co mám kámošu zas Aničku tak porodily o dva dny od sebe...no Anička bude rodit s ní Jana a já jsem plonková....no

kiara81
18. bře 2011

@majka43 néé palce já nedržím to jsou kopance já jedině pěsti nosí štěstí...a jako myslela jsem že už to tady bude a zas musím čekat majuško ty nás napínáš....alespon od tebe pozitivní zprávu...

lenda01
18. bře 2011

@kiara81 chjo, to me stve :o( o kolik ta potvurka sliznice povyrostla?

kiara81
18. bře 2011

@lenda01 no hele jsem už fakt nasraná furt něco co bude příště?..no a vyrostla o 0,3mm takže celková výška 5,3mm no prostě na hovno
a zůstávám v HK docela mě potěšilo to že mi říkal že je špatné když už mě viděli 4 doktoři to není dobré a že jestli chci tak se bude snažit abychom se vídali jen my dva ...a určitě prý otěhtoním že se toho nebojí..s mojí zásobárnou v mrazáku...tak to docela na mě udělalo dojem dr. Provazník je tam jen na 0,2 uvazku a je tam jen po.st.pá a to jen na 1,5 hodiny ...no tak uvidíme alespon to nebudu mít tak daleko

lenda01
18. bře 2011

@kiara81 chjo,tak to jsem verila tomu,ze ta potvurka povyroste vic,jeste kdyz si s tim nikdy nemela problem..aspon vidis co jeden hyperstimulak dokaze a jak vsechno rozhodi..to je v haaaji :( s tim Stepanem vazne neprohloupis,je moc fajn. Takze prace te nemine nebo sis nechala neschopenku?

kiara81
18. bře 2011

@lenda01 no v pátek jdu do poradny pokud mi nenajdou léky a nenapíše mi že mohu provozovat směny tak jsem opět v pr...čicích ...a už si to můžu jít fakt hodit...a práce mě nemine prý se pokusí mě přizpůsobit ale max + - 1den víc to prý nejde

lenda01
18. bře 2011

@kiara81 to je v haji jak nic neni tak jak by to melo byt a vse je proti, vid? to je jak ta moje ms.. ta taky neprijde a neprijde ☹

dasty79
autor
18. bře 2011

@kiara81 - tak to mě mrzí ☹ Ale asi to je fakt tím hyperstimulákem...
Uvidíš,že příští měsíc už bude krásná sliznice.Byla jsi bohužel moc nabitá hormonama.
Tělo si potřebuje asi odpočinout.On se ten měsíc překulí a za pár dní bude KETík 🙂
Tak to jsem překvapená - že jsi opravdu zůstala v HK.Hlavně,aby se ti tam ty doktoři
nestřídali - o HK to je právě známý,že každou pokaždý máš jinýho dr.
Tak ať to se Štěpánem vyjde 🙂 🙂 🙂

@majka43 - jsem napnutá jak kšandy 😉 držím pěstičky a teď jich mám hodně!!!! 😀

@lenda01 - co ty kočko???už přišla ms??????????

dasty79
autor
18. bře 2011

@kiara81 - tak zkus jít k obvodní dr. a vysvětli mu to,jeslti tě nechá na neschopence,že jdeš za pár dní na KET a že nechceš přerušovat neschopneku.....a určo to pochopí!!!!!!a nechá tě doma 🙂

paja1
18. bře 2011

@lenda01 Ještě pořád nemám vše ještě potřebuju moje fotky a hlavně musíme tam jít oba s manželem a my se střídáme se směnama kvůli tchynce.ale brzy už to bude.Ale u nás je to nadlouho,prý kolem 4 let a i víc.tak uvidím co bude.

Vám držím pěsti všem. 🙂 🙂 🙂 🙂

lenda01
18. bře 2011

@dasty79 velky prdlacky ☹ ja se ty potvory proste nedockam.. dela mi to schvalne 🙂 koukala jsem na tvoje fotecky a mas uz krasny brisko 🙂 zaaaavidiiiiiim 😀

lenda01
18. bře 2011

@paja1 juuuu to bude boziiii 🙂 moc vam to preju aby to klaplo a nebyly zadne komplikace a hlavne aby nebyla zadna dlouha cekacka 🙂 a na co potrebujes fotky??

paja1
18. bře 2011

@lenda01 Kromě všech papírů musíme dát každý 2 své fotky.Oni asi vybírají i trochu aby se k nám hodilo.Jinak nevím proč.

lenda01
18. bře 2011

@paja1 no tak to je zajimavy jestli fakt vyberou mimco vam podobny aby bylo proste jako vase 🙂 moc na vas budu myslet a budu drzet pesticky a budu se tesit na fotecku toho mrnouska 🙂

dasty79
autor
18. bře 2011

@lenda01 - ještě nedorazila?ty brďo, to snad ani není možný 😒
A do kdy by měla dorazit po těch injekcích?nebo práškách?
A když nedorazí,tak zas musíš do CARu?Jediná mrcha,na kterou se člověk
těší a ona se někde toulá 😠
Tak ti přeju,aby o víkendu dorazila.
Jo díky - docela se špíček roztahuje 😀

lenda01
18. bře 2011

@dasty79 to je ale ten nejkrasnejsi spicek na svete a uz se na nej taky ooobr moc tesim 🙂 no prosim te ta ms si me vychutnava ☹ po injekcich to holky dostavaj tak ctvrtej den ale i dyl a mela by dorazit do ctrnacti dnu, ale tomu neverim uz vubec ☹ ted me tri dny bolelo bricho jak kdyby to uz chtelo dopadnout ale uuuplne prd... takze se pristi tyden objednam do sanusu a zase od znova... chjoooo 🙂

evik31
18. bře 2011

ahojky holkytak koukám tady zatím nálada nic moc 😠 u mě tak zatím nikdo nevolal a pochybuju,že dnes ještě někdo zavolá takže tam jinak v pondělí volám já 😖

dasty79
autor
18. bře 2011

@lenda01 - dej si červený vínko a pořádně teplou vanu a ona ta mrcha dorazí 🙂
A když na ní tak dlouho čekáš,tak to bude určo ta poslední a za chvíli budem
okukovat tvůj pupíček 🙂 Určo o víkendu přijde.

@evik31 - no jo to už určitě zabalili - je pátek a šli páni dr. domů.
V po tam hned ráno volej,ať víš na čem seš.....