CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

anina32
5. pro 2011

@littlemousecz Já mám na neschopence Gynekologie a porodnictví, první privátní chirurgické centrum Sanus, Hradec Králové

petrufa86
5. pro 2011

@anina32 No tak to je paráda. Já jsem den před odběrem měla myslím 8bunečný. V den odběru ani nevím. Před transferem za mnou přišel embryolog, že mě zavedou 2 blastocysty a 5 že jich máme zamrazených. ak to už seš určo na zítřek nervózní,co? já jsem z pátku na sobotu nemohla nejdřív usnout a pak jsem se pořád budilaa snad od 4 hodin jsem byla vzhůru. Takže jsem to tam pak po transferu na ty 2 hoďky pěkně zalomila 🙂 Jen spaní s nohama nahoru nic moc 😉

anina32
5. pro 2011

@littlemousecz Jinak my jsme začínali druhý den menstruace s injekcema, který jsem si píchala 11 dní a během té doby jsme byli 4x na ultrazvuku, to jsem jeste chodila do práce, v pátek jsme byli na odberu a ja si nechala už napsat neschopenku protože mi potom nebylo dobře, jinak bych ji měla až od zítřka kdy mě čeká transfer a následujících 14 dní by člověk měl být v absolutním klidu, nedělat nic namahavého, netahat těžké a hlavně žádný stres. Nevím jak v kanceláři, ale já jako pokladní v hypermarketu bych rozhodně klid neměla, balíků vod bych se natahala až až a stres tam je pořád nejen teď před vánoci. Ale asi bych si tu neschopenku vzala i kdybych měla klidnou a sedavou práci, protože kdyby se to nepovedlo, tak bych si to pak vyčítala, že jsem to tím způsobila 😝

anina32
5. pro 2011

@petrufa86 Já měla strach před tím odběrem, z té narkozy 😝 A na ten zítřek se spíš těším 😉 Hodně na to myslím, ale říkám si že když už budou u mě tak se jim už nemůže nic stát, tedy doufejme 😉

petrufa86
5. pro 2011

@anina32 takže to samý jako v Pardubicích. tak by mě zajímalo, proč v Jihlavě davají razítko CARu?

Tojo, to máš pravdu jako pokladní bys určitě nemohla chodit do práce, ale já bych nechodila i kdybych seděla v kanclu. Mě říkali první 3 dny hlavně klid a pak do krve se moc nenamáhat, netahat těžký věci atd. Ale normálně fungovat, pže není dokázaný, že když budeš jen ležet, že se to uchytí. tenhle týden má přítel odpolední. Takže dopolko vždy uvařím, ale nějaký lehký jídlo, co je hned hotový a pak se budu odpolko flákat a válet. Uklidila jsem si před transferem, tak se to snad 14 nepo.... a i kdyby jo, tak mě to netankuje.

Jojo, přítel taky říká, že se to musí uchytit, že jim tam dávám prášky aby se krásně zavrtali, takže snad jo, snad se zavrtají. Teda aspoň 1. 😉

anina32
5. pro 2011

@petrufa86 To já říkám taky, kdyby aspoň jedno 😉 mě taky říkali první tři dny absolutní klid a potom hlavně žádný stres. Já dělala velký úklid minulý týden, už mám i vánoční výzdobu a dneska jsme balili dárky 😀 Chybí mi jenom cukroví a to jsem si naplánovala na příští týden, že si pustím koledy, budu v pohodě a budu zpívat bobánkům 😉

petrufa86
5. pro 2011

@anina32 Jojo, 1 by stačilo, ale 2 by byly lepší. Jak se říká 2 mouchy 1 ranou 🙂 🙂 a strach z dvojčat fakt nemám. Je to sice záhul, ale... Já dělala výzdobu taky minulý týden a cukroví bych chtěla píct v neděli, ale pečeme s mamkou dohromady, takže to snad půjde. A dfárků mám už plnou skříň a taky bych to chtěla zabalil a pak jen dokoupit nějaké drobnosti

anina32
5. pro 2011

@petrufa86 Jo dvojčátka 😀 , když jsme se v létě brali tak nám při gratulacích přáli dvojčata 😉 já bych byla ráda, když se povede jenom jedno, tak už do dalšího asi nepůjdeme, za tři týdny mi bude 33 a manželovi je 37, za chvilku budeme starý 😀 Kéž by to vyšlo 😉

petrufa86
5. pro 2011

@anina32 No vidíš, tak to musí 2čátka vyjít, když Vám je přáli 😉 to my bychom do dalšího asi ještě šli, mě je 25, ale přítelovi už 34, takže taky žádný mlaďoch, ale 1 bychom jetě snad zvládli. A kdyby se povedli 2čátka, tak bychom zbylé embryjka darovali.

montysek
5. pro 2011

@petrufa86
@anina32 Holky,moc Vám přeji, aby to vyšlo - musí !!! Byla by to i pro mě velká motivace a o kus větší nadějě, že to výjde i nám. 🙂 Jinak my už taky máme výzdobu a po večerech balím dárky, je to takový fajn čas. 🙂

montysek
5. pro 2011

@majka43 Ahojky už Ti říkali, kolik Ti budou moct zavést embryjek? Nám dnes doktor říkal, že dřív mohli zavést i 3 ale teď už jen max.2. Ale třeba to u Tebe bude jiné, tak dej pak vědět. 🙂

petrufa86
5. pro 2011

@montysek Děkujeme. Neboj, vyjde na každýho to miminko někde čeká

majka43
5. pro 2011

@petrufa86
@montysek
@anina32 Zítra jedu na ultrazvuk, tak to snad bude v pohodě. Dneska jsem začala špinit, takjsem radši vysadila kontryhel a uvidím co mi na to zítra řekne, ale myslím, že to nevadí. Na tom vaječníku mě pořád píchá, tak nevím.
Kolik budu mít embryjek se dozvím až den před transferem, podle toho jak se rozmrazí.
@anina32 Jsi ještě mladá, tak to neřeš. Mě je 45, ale touha po dítěti je stejná. Když jsem jim v caru říkala po nezdařeným pokusu, že končím, že jsem stará, tak mi řekli, že tam mají i dvaapadesátiletou maminku, že stará ještě nejsem. Ono dneska stejně nic nevíš, když umírají i třicetiletý maminky od dětí na rakovinu.

littlemousecz
6. pro 2011

@anina32 4 x za 11 dní? teda, tak to nevim, jestli bych zvládla u toho ještě chodit do práce, já to mám do Sanusu 60 km, nevím, jak bych to vysvětlila tak často volno. jsem počítala tak jednou, dvakrát před odběrem a pak volno od odběru do transferu a chvíli po. tak to vidím na neschopenku na docela dlouho, jen ještě musím vymyslet, kdo mi ji napíše, aby se to tady pak nerozkřiklo
no uvidíme, co nám řekne Dr. příští pátek, možná to o měsíc nebo o dva odložíme, v březnu by mi mohlo vyjít 14 dní dovolené, to by mohlo snad stačit, když to dobře naplánuju
@majka43 držím palce i u nohou, ať to tentokrát vyjde, a ono to vyjde neboj.
@petrufa86 máš recht, úklid neuteče, nemá nožičky a ty běžný věci by zvládl určitě i přítel, kdyby na to přišlo ne?

lenpet
6. pro 2011

Zdravím,
včera dorazila autosedačka.

majka43
6. pro 2011

@littlemousecz
@petrufa86
@anina32 Tak u mě všechno špatně, cysta roste znovu, ale to by tak nevadilo, horší je, že sliznice jenom 4mm. To jsem vůbec nečekala, protože jsem jí vždycky měla nad 8mm. Takže další MS léky na cystu a pak další MS transfer.Je to v prd.....

littlemousecz
6. pro 2011

@majka43 tak to mě mrzí, ale určitě to vyjde příště, možná to dělají ty nový léky

montysek
6. pro 2011

@majka43 ☹ To je ale pech ! ☹ A nějaký podpůrný léky na sliznici taky budeš mít? Tak snad už to další cyklus výjde!

petrufa86
6. pro 2011

@majka43 Task to je mi líto a čím to je, že sliznice je takhle nízko? Kdyť jsi pyla čaj, ne?

petrufa86
6. pro 2011

@majka43 V 52 chtít dítě mě teda přijde už dost ulítný, vezmi si, že v těchto letech je už kupa ženských babičkami.

petrufa86
6. pro 2011

@littlemousecz Hele, vezmi si, že já jsem 16.11. nafasovala prášky a injekce a byla naUTZ, 17.týho jsem to dostala,18 začala píchat a na UTZ byla:21týho,23týho,25týho. Odběr proběhl 28týho,transfer 3.12. takže za 14 dní jsem tam byla: 6x. na jaře by ti na to 14 dní stačilo, ale nezáleží na tom, jak si to naplánuješ, ale na tom, jak tělo bude reagtovat na stimulaci a na dalších okolnostech, takže třeba ani 14 dní stačit nebude. Mě by třeba nestačilo 14 dnů.
jojo, úklid mě určitě neuteče a přítel by to určitě taky zvládl, pořád za mnou lítá ať tohle nedělám a tohle a .. kdyby mohl, tak by mě sna i na záchod nosil. 🙂

@anina32 tak co, už máš bobky u sebe?

majka43
6. pro 2011

@littlemousecz
@petrufa86
@montysek Vůbec nevím, vždycky jsem jí měla přes 8mm. Problém s cystou jsem čekala, ale tohle ne. Doktor říkal, že se to prostě někdy stane. A nebo jestli to neudělaly ty injekce na srážlivost, fakt nevím.

anina32
6. pro 2011

@petrufa86 Tak dneska v půl devátý mi zavedli dvě krásný morulky, trochu mě až zarazilo jak rychle to bylo odbytý, ale snad mi je tam dali pořádně 😉 jednu nám ještě zamrazili, takže máme v mrazáčku 4, na dva pokusy ještě, ale my je už snad nebudeme potřebovat, protože to musí vyjit už napoprvé 😉 Od toho pátku už nic ale dneska když jsem šla po transferu poprvé na záchod tak jsem zase trošku špinila, teď už to je dobrý, neměla si to taky tak?

anina32
6. pro 2011

@majka43 to je mi líto, ale příště to už určitě půjde, držím palce 😉

majka43
6. pro 2011

@anina32 Mě se někdy taky stalo, že jsem po transferu zašpinila, tu kanilu přece jen zavádějí do dělohy a tak se to stát může.

anina32
6. pro 2011

@majka43 No doufám že jsem je tam nenechala na záchodě a že jsem je v pořádku dovezla domů 😉

majka43
6. pro 2011

@anina32 To víš že jo, vypadnout nemůžou. Děloha je jak když slepíš dva chleby tlustě namazaným máslem.A zkus z toho něco vyklepat. Takhle mi jí popsal doktor v Repromedě.

petrufa86
6. pro 2011

@majka43 to je děs, někdo , kdo dítě nechce, tak ho zabije nebo ho někam hodí v igelitce a my, co ho chceme, tak to zase nejde. To je ale blbá spravedlivost na tom světě. 😒

petrufa86
6. pro 2011

@anina32 rychle odbytý, co? já jsem byla na pokoji zpátky snad za 2 minuty, taky jsem čekala, bůh ví jak dlouho to nebude trvat. jojo, když jsem šla poprvé, tak jsem taky špinila

majka43
6. pro 2011

@petrufa86 A ještě se jim za to skoro nic nestane, já bych je věšela.