CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

montysek
14. pro 2011

@chilli009 Tak budu držet pěsti, aby jste IUI stihli ještě před dovčou ! 🙂 Já budu zítra volat do centra, jestli tam mám už ten souhlas a příští týden bych měla dostat první injekci a děj se vůle boží ..... 🙂

montysek
14. pro 2011

@majka43 Doufám,že jáááááááááááá !!!!!!!!!! 😀

montysek
14. pro 2011

@majka43 A dokonce ve stejném centru !!! 🙂

chilli009
14. pro 2011

@majka43 Já doufám, že už teď v prosinci 😉 , ale kdyby náhodou to nevyšlo 😠 , tak se jednoznačně přidávám 😉

anina32
14. pro 2011

@martina_81
@petrufa86 my jsme u moře taky nikdy nebyli, tohle nám přišlo důležitější🙂 od lonska předěláváme barák, týden před tím než jsme se dozvěděli že IVF není plně hrazený pojišťovnou 😝 jsme dali docela velkou částku za rekonstrukci koupelny, se kterou začnou v lednu. Ještě že nám na to umělý oplodnění zbylo 😉

petrufa86
14. pro 2011

@majka43 Týjo, 300 tisíc. To je hustý, kde jsi na to brala? To jsi vykrádala banku?

petrufa86
14. pro 2011

@majka43 řekla bych že JÁ!!! Nevíš kolik to stojí pro mě? jako pro nesamoplátce? A kolikáty DC se na KET chodí?

anina32
14. pro 2011

@majka43 No tak to je teda pálka 😝 Kolik ti bylo když si šla na první IVF že jsi od začátku samoplátce? Já myslela že ty první tři si jenom doplácela jako my. A ještě když ti pak řeknou že si ani otěhotnět nemohla, tak to je pak k vzteku 😝 Ale teď už na to konečně přišli tak to musí vyjít 😉

petrufa86
14. pro 2011

@anina32 My taky předěláváme barák(nový okna, vchodový dveře, záchod, zateplení, střech a ...) Kdyby nebylo to stavebko, tak na IVF nemáme.

petrufa86
14. pro 2011

@anina32 pojišťovny to myslím platí do 38, některá 38 a 364 dnů

martina_81
14. pro 2011

@anina32 no my to berem tak,že s dítětem (nebo se dvěma,když se zadaří) už se na dovolenou asi nedostaneme,tak bysme to chtěli stihnout ještě před tím. A taky ještě nejsme úplně rozhodnutí,že to chceme,i když já mám nejvyšší čas,přítel to tak neřeší,je mu čerstvých 27, i když občas o tom mluví víc,než já. 🙂 No ale v lednu se každopádně objednám,to vím jistě. A a pak se uvidí,jak budem pokračovat. 😉

anina32
14. pro 2011

@petrufa86 My jsme loni dělali sádrokartony a podlahy, teď tu koupelnu, okna jsou hudba budoucnosti 😅

petrufa86
14. pro 2011

@anina32 U nás je zase hudba budoucnosti fasáda, pže 40-50 tisíc fakt do jara nebo léta nenašetříme, ale co, tak bude až další rok. Se to nepoprdí. Mě to je fuk a přítelovi taky.

majka43
14. pro 2011

@montysek Tak v lednu jdem do toho spolu.

majka43
14. pro 2011

@chilli009 Tak ty už budeš v lednu těhulka.

majka43
14. pro 2011

@petrufa86 Padlo na to všechno co jsem měla. Úspory, stavebko, zrušila jsem pojistku a hlavně šetřila a šetřila. Nejsem náročná, tak se to dalo.

petrufa86
14. pro 2011

@majka43 Ale stejnak je to děs, 300 tisíc a nic. Ale teď to v lednu určo vyjde, neboj!!

Tak já jsu do toho s tebou. Buď začínám špinit nebo sem to dostala. Je to sice červený, ale není to krev, ale takový hlen, tak nevím, co to je. Jestli to je způsobený tím utrogestanem?

majka43
14. pro 2011

@petrufa86 Na ket se chodí 16-18DC. Tebe to bude stát myslím kolem 4000. Já jdu na KET s darovanými embryjky, to je něco jiného. Já už vlastní vajíčka nevyprodukuju a přítel má varikokélu, tak to má taky blbý. To je jedno, stejně to bude naše.

chilli009
14. pro 2011

@majka43 Kéž by jsi měla pravdu 😉 V lednu čekám samé pozitivní testíky od nás všech 🙂

majka43
14. pro 2011

@anina32 Na první IVF jsem šla ve čtyřiceti až jsem začala chodit s nynejším přítelem. Bývalý děti nechtěl a to byl asi důvod proč jsem šla od něj.

majka43
14. pro 2011

@petrufa86 Tak nám to vyjde nastejno, jestli to u tebe nebude zahnizďování.

petrufa86
14. pro 2011

@majka43 Tojo, to je jasný, že to bude Vaše. Hmm, tak to je naprd, pže pokud sem to dostala, tak 16-18 den je 30.12-1.1. a to má Sanus zavřeno. ☹

majka43
14. pro 2011

@petrufa86 Já myslím, že by ti to stejně hned neudělal, aspoň já jsem musela vždycky měsíc vynechat, tak leden to jistí.

petrufa86
14. pro 2011

@majka43 Hmm, to je pravda. Čekáme už 2 roky, tak se to ten měsíc nepoprdí. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet, třeba je to jen špinění. Ale ty velký bolesti břicha mě připadají jako na ms.

majka43
14. pro 2011

@petrufa86 No uvidíš ráno, jestli se to rozjede, nebo ne.

petrufa86
14. pro 2011

@majka43 JJ a pokud se to rozjede takt už utrogestan a prednison brát nemusím, ne?

majka43
14. pro 2011

@petrufa86 Ber ho, ale už ho nezaváděj, ale polykej. A prednison ber taky, já už ho beru čtyři měsíce. V Praze na imunologii mi řekli, že když ho nebudu brát aspoň dva měsíce před ketem, tak že je stejně nanic.

littlemousecz
15. pro 2011

@martina_81 No my navíc ještě budujeme byt, takže co se peněz týká, je to na houby. Snažíme se o mimi 2 a půl roku. Manžel má mizernej spermiogram, tak teď chodíme do Sanusu, kde mi dělají hormonální profil. V pátek jdeme potřetí, těsně před koncem cyklu a uvidíme, co nám doktor řekne. Ale s tím spg to vypadá na IVF.
Jestli ti můžu poradit, objednej se buď na začátek cyklu, na ovulku nebo těsně před koncem. Kdyby ti dělali horm.profil, tak abys tam nemusela víckrát, než je nutný. Nejlepší je to na 1.DC, mě to vyšlo úplně náhodou a díky tomu tam nemusím jezdit čtyřikrát, ale jen třikrát. Což je fajn, protože, to mám do Jihlavy 60 km.

anina32
15. pro 2011

@littlemousecz ahoj, nám hormonální profil nedělali, při první návštěvě jenom vyplnili kartu a při druhý návštěvě která musela být 11. DC mi udělali ultrazvuk a řekli že jsem v pořádku, manželovi spermiogram a že tam je problém a jediná naše možnost je umělé oplodnění a domů jsme si rovnou odváželi injekce na stimulaci už při druhý návštěvě. A pak byli 4 ultrazvuky během stimulace, odběr a transfer.

littlemousecz
15. pro 2011

@anina32 A vy jste byli kde? V Pardubicích? Mě teda doktor řekl, že udělá hormonální profil, aby věděl, jestli mám ovu a jestli není problém i u mě. A nedělali ti odběry na hormony třeba u tvýho gyndr?