CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
22. říj 2013

@muddledgirl když mi najedeš na fotku, tak hned zjistíš, co čekáme. 😀 38, jo? tak to je teda síla. 🙂 Bys byla super dárkyně, s takovou úrodou.. 😀

martina_81
22. říj 2013

@majka43 tak to musely být nervy. 😖 Ještě, že je to teda v pořádku. 😉 Koukala jsem včera na fotečky a prcek už je krásnej. 🙂

muddledgirl
22. říj 2013

@majka43 Ahojky, to je moc dobře,že je to v pořádku.....JJ 38 oplpdněných,masakr... 😉

muddledgirl
22. říj 2013

@martina_81 Ježíš....no jo,kluk....Viď,to je síla teda.Taky jsem si to říkala s tou dárkyní... 😀

sabcacech
22. říj 2013

@muddledgirl 😀 😀 úrodička, klobouk dolů, to je dětí 😀 😀 my?? my jsme v pořádku, kopeme až to už bolí, no 9.10 jak jsem měla poradnu, tak mi říkala min 10 týdnů vydžet- kluka mám taky dřív, tak zatím jsme 2v1

majka43
22. říj 2013

@muddledgirl Jé 38 oplodněných, tak to je krásný, hlavně aby se jich hodně udrželo.

petrufa86
22. říj 2013

@majka43 tak u tebe vyšel pozitivní asi kvůli vysokýmu věku, ne??? čím větší věk, tím to tam naskakuje.
@muddledgirl týjo, 42, jo?? Jseš pěkná "slepička"co snáší hezky vajíčka 🙂 🙂 🙂

majka43
22. říj 2013

@petrufa86 Jojo kvůli věku, když to přepočítali, tak už je to dobrý. Já stejně nevím, proč to nespočítají hned s věkem dárkyně. Zbytečně se pak stresujem.

margarita1
23. říj 2013

@martina_81 Ahojky, to víš, všude se najde nějakej blb. Jinak koukej pořádně s děvčaty poklábosit, to potřebuje každá ženská 🙂. Jinak já, no jsem 12tý den cyklu, tak uvidíme 🙂

@muddledgirl tak dej pak vědět a držíme palce. Co to je ten hyperstimulák? No my se to dozvíme tento týden, jestli se zadařilo nebo ne, jsem 12tý den 🙂

muddledgirl
23. říj 2013

@sabcacech Držím pěstičky,ať mimísek vydrží v bříšku conejdýl a moc nezlobí... 😉

muddledgirl
23. říj 2013

@petrufa86 Viď...slepička...taky jsem si říkala....A co vy jak se máte s mimčem? 🙂

muddledgirl
23. říj 2013

@margarita 1 Tak držím pěstičky, moc.... 😉 .....http://www.emimino.cz/diskuse/hyperstimulacni-s...

muddledgirl
23. říj 2013

Mrkněte,jestli jste neviděli http://sledujufilmy.cz/film/smradi-2002/2155/

sabcacech
23. říj 2013

@muddledgirl 🙂 🙂 musí vydržet, zatím se nic nechystá, tak jsem v klidu, 6.11 mám poradnu. a ty?? vše ok po takové snůšce??

muddledgirl
23. říj 2013

@sabcacech Ahojky kočko....To je dobře, že se nic nechystá,má čas....No,pekelně bolí břicho,ale nezvracím, nemám průjem,,,ani horečky...jen večer třeba 37 pouze a to si vezmu jeden ibalgin....To víš, mám trošku strach z hyperstimuláku,ale doufám, že to zvládnu bez něj a zítra bude transfer.... 😉

muddledgirl
23. říj 2013

@muddledgirl Dnes už zas dva litry vypité, tak to bude dobré...Už mám teda žáby v břiše..... 😀

petrufa86
23. říj 2013

@muddledgirl @margarita1 ahojda, máme se dobře, dnes sme byly, teda Jarda byl ( já jsem odmítla jít kvůli očkování protože malá posledně tak řvala že mě to rvalo srdce a strašně sem ji litovala) na prohlídce u dr a máme 7,33 kg a 63 cm 😀 😀 😀 Kolika už odešla tak už tolik nepřibírá, ale stejnak váží dost. krásně paseme koně, od 2 měsíců si chce sedat a teď se rozčiluje protože by nejdradši stála. Nevím co bude dělat v roce?? Bude asi plynule mluvit. Jinak nám jsou dneska 3 měsíce 😉

pipinka
23. říj 2013

ahojky, začali jsme chodit do sanusu v jihlavě. domluvili jsme se s lékařem, že bysme se pokusili v půlce října. Pan dr mi řekl, že až to schválí pojištovna, že se nám ozve,ale zatím nic. jsem zvědavá kdy kdy to bude. byli jsme tam v půlce září a stále se nic neděje. jak to bylo u vás?

martina_81
23. říj 2013

@petrufa86 Terezka má už 3 měsíce??? To snad není ani možný, jak to utíká. A je to teda pěknej cvalík. 😀
@margarita1 Jj, pokecaly jsme pěkně, bylo to super. 😀 Nejradši bych je ani nepustila domů. 😉
@pipinka ahoj, pojišťovna to většinou do měsíce schválí, tak bych tam asi zkusila zavolat, jak to vypadá, jestli na vás nezapomněl. 😖

majka43
23. říj 2013

@pipinka A ke komu chodíš?

margarita1
24. říj 2013

@martina_81 @petrufa86 @muddledgirl @sabcacech Ahojda, holky můžu se zeptat, kdo jste brali ultrogestan, jestli se vám třeba 12-13 den po ovulaci objevilo špinění nebo tak něco?

@petrufa86 Malá má krásné míry a čas strašně letí, tak užívejte dokud to jde, z miminka rychle vyroste 😉

@martina_81 tak takové návštěvy častěji, ať si to pořádně užiješ 🙂

martina_81
24. říj 2013

@margarita1 jj, taky doufám, že si to brzy zopakujem. 😉 Já jsem teda nešpinila, ale třeba se zavrtává prcek. 🙂

margarita1
24. říj 2013

@martina_81 to právě nevím, tak nevím, jestli mám v ultroši pokračovat a nebo jestli třeba ms? Za mi přijde divný, že by takhle brzo. Jako zatím to není červené a teď třeba nic, vždycky malinko večer předevčírem a včera , tak nevím. A mě test vychází vždycky ten 14-15 DC, kde je malinko něco vidět, tak nevím

martina_81
24. říj 2013

@margarita1 jestli to máš na ms brzo a je to jen takhle nepatrný špinění, tak utroš určitě nevysazuj. Kolik ho bereš? 3x2? Holčina, co se mnou byla vloni stejně na transféru, tak taky asi týden špinila, byla z toho špatná, že to nevyšlo a teď má půlročního prcka. 🙂 U každýho je to prostě jiný.

margarita1
24. říj 2013

@martina_81 Hele Ms 22.9., ovulace se mi opozdila po tom potratu, byla až 22tý den a dneska bych měla být po ovulaci nějakej 13tý den cyklu

martina_81
24. říj 2013

@margarita1 a toho utroše teda bereš kolik?

margarita1
24. říj 2013

@martina_81 1-1-1

martina_81
24. říj 2013

@margarita1 jestli ho máš dost, tak si ber po dvou a nebo si zavolej do caru a zeptej se, určitě Ti poradí. Nebo by aspoň měli. 😒

margarita1
24. říj 2013

@martina_81 to já právě nevím, nikdy semi nestalo, že bych takhle brzo špinila nebo něco, uvidíme, chtěla jsem znát vaše názory, jestli jste se s tím setkaly

martina_81
24. říj 2013

@margarita1 mně právě taky ne, takže Ti moc nepomůžu. 😖 A ta holčina tenkrát zašla do caru a tam jí dali injekci agolutinu nebo jak se to jmenuje - je to místo utroše - a pak už to měla ok. Já bych asi zavolala. 😒