CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
19. lis 2010

Val123.....v lednu 3tí odsání.Snad bude hodně vajuch aby byli eskymáčci.

skol
19. lis 2010

ahoj holky, mám chvilku čas, tak jsem vás přišla pozdravit.

lintea krásná fotka
val123: vítám tě tu

val123
19. lis 2010

@tygr21 určitě bude 🙂 byla jsi pokaždé na nemocneské?

@skol děkuji 🙂

skol
19. lis 2010

snažila jsem se vás trochu dočíst...

teda Eviku, vy máte opravdu období, přeju pevný nervy

dasty je to tak, furt na něco čekáme, ale mě v tý čekárně furt někdo předbíhá🙂

já už čekám 3tí rok, když jsem ted byla naposledy v Sanusu na kontrole s folíkama už sem říkala Štěpánovi, že si tam připadám, jak když chodim na houby..já se zeptám rostou? a on...nerostou. Tak jsem ho rozesmála🙂,ale mně teda chvílema do smíchu není, snažím se být navenek hrdinka,ale někdy to prostě nejde..takže snad tyi njekce zaberou

val123
19. lis 2010

@skol a Ty už máš za sebou nějaké IVF?
Já se vás pokusím dočíst, abych o vás, co nejvíce věděla a stále se nevyptávala 😅

skol
19. lis 2010

val stačí když skoukneš tabulku, tam je o nás všechno, já se zatím chystám na 3. IUI pak se uvidí...ale protože enjsou folíci..tak už čekám 3.měsíc

val123
19. lis 2010

@skol hurá,tak jsem ji našla 🙂 Koukala jsem, že Ti kvůli tomu zvyšují dávku clost. A zkoušela jsi i nějaké bylinky?

skol
19. lis 2010

@val123 bylinky ne, já tomu totiž nerozumim, jedinýco ted piju je nějaký zelený ječmen co mi doporučila kámoška, v osattních bylinách se fakt nevyznám a občas čtu, že si ženský užíváním konkrétní byliny rozhodily to co fungovalo a že taková a maková bylina se má užívat jen do ovulace, jiná po ovulaci atd...a já jsem z toho jelen🙂,tak radši nic nepiju

skol
19. lis 2010

@val123 jo a navíc moc nemusim čaje..nejlepší čaj je pro mě kafe.-)..

skol
19. lis 2010

@val123 ale ejstli ty bylinkám rozumíš, tak si ráda nechám poradit

skol
19. lis 2010

@val123 jo a když se ti bude chtít,přidej se do naší tabule

evik31
19. lis 2010

ahoj holky tak konečně pátek 😝
@lintea jojobudou my dělat to co minule,ale chci to zkusit dohodnolut až na leden stejně bysme už letos ivf nestihly a ted nějak na to nemám nervy a ani náladu 😒
@val123 ahoj a vítám tě tu u nás 😉
@madlina tak jak je
@lintea jo a co vylka už se nafukuje 😀

evik31
19. lis 2010

@skol jo pevný nervy nějak docházejí 😠

skol
19. lis 2010

@evik31 ahoj Eviku,já mám v práci kolegyni, která říká, že když má člověk blbý,ale fakt blbý obodbí,tak zákonitě se to musí prolomit a pak ho čeká jen dobrý období..má toho holka za s sebou v životě taky dost. já si říkám, že já to blbý období mám už docela dost dlouho a že se tu musí brzy změnit...potřebuju to jako sůl,jak se říká.-) Tím jsem ti chtěla říct, že už snad všechno zlý máš vybraný a po novým roce tě čeká už jen to dobrý🙂

evik31
19. lis 2010

@skol no přála bych to tady všem to lepší období

val123
19. lis 2010

@evik31 děkuji za přivítání 🙂

@skol no sice zatím nemám moc co do té tabulky napsat, ale pak to tam dopíšu 🙂 jinak taky tomu moc nerozumím, ale zkoušela jsem kontryhel na nepravidelný cyklus (sice hnus, ale zabralo to, krásně narostlá sliznice 10 mm), pak Jeřáb ptačí (ovulka byla pravidelně 14 DC, bezbolestná ms) a kotvičník (ten doporučují právě na dozrávání vajíček)

val123
19. lis 2010

@skol my zkoušeli z přírodních věcí ledasco, protože jsme se doktorům stále nějak vyhýbali. Jen je blbý to,že co zabere jednomu, nemusí zabrat druhému ☹

lintea
19. lis 2010

@evik31 tak to se ti ani nedivim, že to chceš nechat až na leden 😒
jinak vilka se už nafukuje pěkně, hlavě večer vypadám jak v pátým měsíci 😀 včera jsem si chtěla koupit těhu rifle, ale moc toho neměli,takže jsem si nevybrala.Tak tu teď brázdím net a hledám, protože dokud stojím, jsou mi rifle v pohodě, ale jak si sednu,tak to tlačí 😝

lintea
19. lis 2010

v oblečení teď vypadá jako kdybych se pár dní přežírala 😀

evik31
19. lis 2010

@lintea povolit kombík 😀 jinak už teda pěkné bříško 😀

evik31
19. lis 2010

jinak já vařím momentálně gulášek a zadělala jsem na knedlík se překonávám 😀 zejtra jedem uklízet binec do toho kvartýru tak at máme aspon navařeno,ale jestli pak bude chut to nevím 😒 manža má odpolední tak si krátím chvíle

lintea
19. lis 2010

@evik31 to já se dneska nepřekonávám vůbec 😀 ale aspoň jsem si upekla bábovku 🙂

evik31
19. lis 2010

@lintea však to stačí néééééé,taky výkon 😀

lintea
19. lis 2010

@evik31 se šetřim na zejtra, čeká mě velký úklid 😀

evik31
19. lis 2010

@lintea budeš mýt okna na vánoce nebo co 😲 mě taky čeká velký úklid až je mě z toho k zblití 😝

lintea
19. lis 2010

@evik31 okna, myju průběžně mam jich hodně 😝 ale jak jsem doma, tak víc vidím ten bordel 😀

evik31
19. lis 2010

@lintea to znám 😀

spimy
19. lis 2010

@lintea Jééé, blahopřeju ke krásnému bříšku! Takhle nějak vypadám, když zatáhnu hodně břicho 😀 U mě to není tak hezký... 😉

evik31
19. lis 2010

@spimy tak to já bych se musela asi dusit ,abych měla takové bříško 😀 u mě teda ani po zatažení nevypadá takto je to hold hubenourek ach jo já táááááááááááááááááák závidím 😀

majka43
19. lis 2010

@val123 Taky tě vítám a jsem tady jedna z mála, co chodí do Jihlavy. Ke komu chodíš?