CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
4. čer 2013

@martina_81 týjo, to uteklo rychlostí blesku 😉 😉

muddledgirl
6. čer 2013

@monik13 Jsem z Trutnova.Tak jak?Zbytečný IVF si myslím, pokud má přítel spermio v pořádku, není potřeba. 😎

muddledgirl
6. čer 2013

@margarita1 Ahojky.....našla jsem si to na netu.Kdybych měla čekat,až mě nějakej doktor něco doporučí, tak bych se nedočkala....Piju 3.krabičku...Má se jich vypít 5.Rozpustíš sáček v libovolném množství vody 1x sáček 1x den. JE to speciálně pro PCOs.Já si myslím, že ovulku po Nosifolu mám...neb poprvé cítím prsa, vaječníky a tak.Ale zatím k tomu ještě beru utrogestan.Až dopiju 5.krabičku,tak uvidíme.Zkusím pak vysadit na měsíc UTR,jestli mi to gyndařka dovolí.Nebo se nechám zkontrolovat ultrazvuk či nastalo zlepšení.

muddledgirl
6. čer 2013

@margarita1 Někdo otěhotní první měsíc, někdo ne.Já si teĎ dávám oraz od jiných věcí než je utrogestan, takže pokud bych otěhu,tak vím, že mě pomohl Nosifol!

muddledgirl
6. čer 2013

@petrufa86pepina, to je dobrý, jsem se málem počůrala.... 😎

muddledgirl
6. čer 2013

@martina_81 Ahojky, 11 týdnů , ty jo....takže výsledky můžu čekat v září, tak díky za info...

muddledgirl
6. čer 2013

Ahojky, měly jste některé ovu testy pozitivní pouze z ranní moče?

margarita1
7. čer 2013

@muddledgirl Ahoj, já vždycky po celý den, pokud máš jen z ranní moče, tak máš vysokej nějakej hormon a ovu zřejmě asi nebude. Já normálně odpo a taky tomu odpovídal ultrazvuk. Ale musí ti vyběhnout plná čárka na ovu testu!! Ne slabá.

muddledgirl
7. čer 2013

@margarita1 Ahojky...No právě při PCOs jsou testy většinou neprůkazný...Je to LH,to je vetšinou zvýšené při PCOs....To byla právě ještě silnější než kontrolní...ale odpoledne a večer nikdy....V CARU říkali, že hormony mám v pořádku,tak jsem z toho jelen....Teď na UTZ nechodím...protože mám pauzu do září, než zas půjdu na KET.Ovu si myslim po Nosifolu mám, píchají mě vaječníky poprvé v životě a cítím prsa.No, 12.6. jdu na endokrinologie,tak uvidím...Ale málem mě neobjednali.Tisíc otázek přitom PCOs je endokrinní onemocnění...

petrufa86
7. čer 2013

@muddledgirl co je na tom vtipný? Klus má taky Pepinu. 😉

monik13
8. čer 2013

Ahoj.. Tak já dnes 11 den po IUI a na testu bílo, už testovat nebudu:( takže vynechávám utroš abych to dostala, pak clostík a pak do CAR na nový pokus IUI..teda jesi bude vše v poho:(( achjo..

muddledgirl
9. čer 2013

@petrufa86 Ahojky,to nebylo myšleno zle 😎

muddledgirl
9. čer 2013

@monik13 Ahojky, každému hcg stoupá jinak,utroš bych zatím nevysazovala.. 😅

muddledgirl
9. čer 2013

@monik13 A to je težký netestovat...já vím...já taky vždycky testuju...natěšená, že duchové a pak nic...njn...jednou se zadaří,nevzdávej to. 😎

monik13
9. čer 2013

@muddledgirl nojo ducha jsem tam hledala,ale marně...hihi...no neházím flintu do žita , jsem docela optimista a jede se prostě dááááááááááál, Tak hlavu vzhůru🙂

petrufa86
10. čer 2013

@muddledgirl mě to bylo jasný, neboj 😀 😀
@monik13 taky bych utroš ještě nevysazovala. 11 den na testování je fakt brzo.

muddledgirl
10. čer 2013

@petrufa86 Tak to jsem ráda 😎 ....Můžu se zeptat,kdy jsi měla pozitivní TT? 😎

petrufa86
11. čer 2013

@muddledgirl já jsem to měla 7.11. dostat a 15.11. jsem si dělala test a vykoukly na mě // 😉 😉 v den testování jsem byla nějaký 36 den cyklu. 😉 😉

margarita1
11. čer 2013

@muddledgirl Ahpj, a co to je to endokrinní onemocnění? Jinak já když mám ovu, tak mám testy pozitivní po celý den, silná druhá čárka a když nebyla, tak jen uplně,ale uplně slabounká, a to většinou třeba týden před ovu.

@monik13 Já , když jsem byla těhotná, se mi objevily // 13 den DPO a druhá byla opravdu slabounká a postupně sílila, za týden další byly už silné //.

monik13
11. čer 2013

Ahoooj. Zítra ráno budu po IUI 15 tý den tak zkusím ještě test a uvidím....no ale myslím že to dostanu bolej mě nějak prsa... pak začínám brát Clostil a jdu do dalšího kola IUI. 😀

muddledgirl
11. čer 2013

@petrufa86 Ahojky, děkuju za odpověď.Já jsem DC31.Hodně hodně slaboulinká 2./To už jsem zažila párkrát/.Ale teď mě bývá občas špatně,hlavně na nočních.Pobolívá mě břicho asi 10 dní a teď už i prsa a vaječníky.Doufám,že to není nějaký zánět.Tak ještě počkám.Beru utrogestan,tak jseště mám 4 dny na to,abych to dostala. 😎

muddledgirl
11. čer 2013

monik1@Děkuju za reakci...no s mojí ovulkou je to těžké,tak uvidíme...PCOs je endokrinní onemocnění, může mít spojitost i se štítnou žlázou....Ale ono to je trošku složitější. 😀

muddledgirl
11. čer 2013

@monik13 všichni se jednou dočkáme, musíme věřit, aspoň toho jednoho prcka by to chtělo.... 😅

monik13
11. čer 2013

@muddledgirl To by teda chtělo už mimi, a pak by se třeba normálně povedlo i další... 😵

muddledgirl
11. čer 2013

@monik13 Jj....já bych radši mimi přirozeně....Občas se to povede po nepodařeném IVF.... 😎 Člověk musí být pozitivní....léta utíkaj a přítelovi je o dost víc....Mým sestřenkám to trvalo 7-10 let, děs....

sabcacech
12. čer 2013

Dnes jsem se rozloučila se Sanusem...Hematon je prýýýčččč 😀 a za týden jdeme poprvé do poradny 🙂
@petrufa86 Moc ti to na fotce sluší , mamino. 🙂

petrufa86
12. čer 2013

@muddledgirl hele, já taky normálně myslela že to dostanu, bolelo mě strašně břicho jako na MS. takže klídek. A co se týče menstruačních bolestí ty mě trápily tak do 6 měsíce. Vždy když sem to měla dostat tak mě strašně bolelo břicho a záda i když sem byla těhu
@sabcacech krásná fotečka. Díky, to je z těhu focení. hodím sem pár fotek, zbytek dám do alba, tak jestli chceš, jukni.

petrufa86
12. čer 2013
sabcacech
13. čer 2013

@petrufa86 Kočanda mamina, taťka pyšný 😀 Ty jsi úplně rozkvetla, to bude Hugoušek 😉 Koukala jsem.

margarita1
13. čer 2013

@sabcacech Krásná fotečka , tak ať prcek roste jako z vody a ty jsi to pořádně užívej 😉

@petrufa86 Nádherné fotečky, moc moc ti to sluší a i tuším, kdo tě fotil 😉 . Nicméně vy už to máte za pár , tak ať je vše ok 🙂

@monik13 tak jak to vypadá?

Nicméně holky, já teda beru na udržení Duphaston a vypadá to, že to možná i vyšlo, dneska jsem 11 DPO, sice je ještě brzo,ale uvidíme jak to dopadne 😉 . Tak snad se sanusu vyhneme a jde to normálně 🙂

A co jinak tu nového?