CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

margarita1
14. zář 2013

@martina_81 no krásné!!!! 😀 Už aby bylo venku viď 🙂, člověk by snad i těch 9 měsíců přeskočil😀

martina_81
14. zář 2013

@margarita1 za mě asi jo, zatím to moc pohodový není. 😒 Minulý týden mi bylo tak zle, že jsem ležela jak chcíplina a říkala jsem Jirkovi, že bych chtěla být medvěd. Prý proč? No abych se mohla uložit k zimnímu spánku a vzbudit se až na jaře, na hotový miminko. 😀 😀 😀

petrufa86
14. zář 2013

@martina_81 jojo, když malá ze začátku začala kňourat tak sem k ní hned letěla a teď ji taky chvilku nechávám než to dodělám 😉 Minutka breku nevadí, ale rozhodně ji nenechám brečet jako někdo 20 minut. To bych nevydržela já ani moje uši. Tak to je super že je screening v pořádku 😉 test na cukrajdu 2x nezávidím, ale co bychom pro mrňata neudělaly že 🙂

muddledgirl
15. zář 2013

@martina_81 Ahojky, jsem nějak přeskočila, že jsi mi psala, nezlob se... 😉 Jo jo uteče,asi rychlejc 😉 než jsem si myslela.

muddledgirl
15. zář 2013

@martina_81 Jééé,moc krásné miminko!!!! 🙂

muddledgirl
15. zář 2013

@sabcacech No, nechci se strašit, mám tam poslední.Tak se musí probudit.... 😉 No, musí....chci aby se probudilo.Mně se to ještě nestalo...ale co nebylo může být... 😠 😎

muddledgirl
15. zář 2013

@martina_81 Koukala jsem na e-bay co to vlastně je ten angelsound.To slyšíš srdíčko miminka? 😎

martina_81
15. zář 2013

@petrufa86 já psala, že výsledky z krve budou až v pondělí! ale taky doufám, že to bude v pořádku. No tak 20 minut bych takovýho prcka taky nenechala brečet. 😒
@muddledgirl děkuji. 🙂 Určitě ti to vyjde, nám to taky vyšlo z posledního. 😉

muddledgirl
15. zář 2013

@martina_81 Ahojky, no prý snad je větší šance v nativu....
@martina_81to je informací...prenatal box a happy baby book?Co to je? 😲

martina_81
15. zář 2013

@muddledgirl Jj, přesně tak, slyšíš, jak mu tluče srdíčko. a později, když máš štěstí, tak třeba i škytnutí. 😉

muddledgirl
15. zář 2013

@martina_81 No, to víš, že bych byla šťastná,kdyby to dopadlo........si říkám,když tam ten chudáček bojovníček čeká skoro celý rok.... ,tak že by se mohl snažit...
😀 😀

muddledgirl
15. zář 2013

@martina_81 Jéé, tak to sranda, že i škytnutí...to musí být bomba...

muddledgirl
15. zář 2013

@margarita1 2 roky a čvrt....to tady známe asi všichni......hlavně že už je zase šance.....Hned mi je líp....Budu se flákat doma...a číst knížky po tatínkovi .Čtení poslední roky zanedbávám.. 😎

martina_81
15. zář 2013

@muddledgirl mně vloni při tom prvním ketu říkal, že dáme estrofem, že je to větší jistota, že nebudeme spoléhat na přírodu. a zatím mám ten pocit, že s přírodou se nám teda dařilo víc. 😀 Ten prenatal box je taková papírová krabice a vevnitř bývají nějaký vzorky nebo letáčky. Já tam měla malý sudocrem 15 ml, sešitek pampers s povídáním o těhu a plínkou a vzorek lenoru. a ta knížečka je takový časopis, A5, má to asi 100 stran a je tam vývoj prcka v těhotenství, jak o sebe pečovat, co jíst a podobně a končí to porodem, je to docela zajímavý, už to mám skoro přečtený 😉

martina_81
15. zář 2013

@muddledgirl Doufám, že se nám později to škytnutí podaří odchytit. 😉

muddledgirl
15. zář 2013

@margarita1 To by mimi muselo být po příteloj, ten je flegmatik...ale já dodnes potřebuju k životu lidi...mám ráda občas víc lidí kolem sebe...a tak umím být pěkný vztekloun....a do nějakých 20-i jsem skoro nespala...Tak jestli bude po mně,tak se budu mít na co těšit....

muddledgirl
15. zář 2013

@martina_81 Aha tak to jo...to je blbý, že Ti není moc dobře, co s tím viď.Někdo někde psal, že zabíraly zelený orbitky anebo ty zázrvorový lízátka..../To by mě teda nejelo../ 😉

muddledgirl
15. zář 2013

@martina_81 To jo, to by bylo moc hezký slyšet to škytnutí...

martina_81
15. zář 2013

@muddledgirl zázvorový lízátko si beru, když mám jít někam ven, ale stejně mám pocit, že to nějak nepomáhá. a když jsem doma, tak mi to až tak neva, prostě si lehnu a všechno okolo ignoruju. 😀

muddledgirl
15. zář 2013

@martina_81 Já měla předtím u těch 2 ketů taky estrofem a jsem ráda, že teď se to zkusí bez něj.....Mně tedy léky nic nedělaj.....Já už jsem to zapomněla,kolikátý zhruba den se píchá pregnyl? 😵

muddledgirl
15. zář 2013

@martina_81 Tak Ti moc přeju,aby Ti bylo báječně..... 😉

martina_81
15. zář 2013

@muddledgirl já mám pocit, že my jsme to píchali 12. den cyklu a o týden později byl transfér, ale já mám normálně cyklus tak 26 dní, takže u Tebe to bude asi jinak.

sabcacech
16. zář 2013

@martina_81 juuuu,broucek.gratuluji,ze je vse ok.ja si te dam do pratel,ju??my vecer boulime jak divy,tata se bavi,ze malou nahani,ach ten muj chlap,blaznivy...

margarita1
16. zář 2013

@muddledgirl tak to si můžeme podat ruce, u nás je to taky tak, já oheň a manžel voda. No nicméně, ty už to máš za dveřma, buď co nejvíc v poho. my se snažily o dost déle. my jsme po dvou letech otěhu , pak jsem potratila a tech cca po 2 letech. A ono to přijde, uvidíš!!!!!

@martina_81 to je taky krásný slyšet srdíčko. Já se obávám, že přes ten svůj velkej špěk na břiše bych opravdu nic neslyšela 😀

@petrufa86 @sabcacech a co vy děvčata, jak se máte? Co je nového?

muddledgirl
16. zář 2013

@margarita1 Ahojky, to je děs tak dlouhou dobu......A proč jste to neřešili dřív v Sanusu?Tak dlouho ses trápila... 😒Ale teď
už čekáš,to je hlavní....ono mě nejvíc stresuje,když se to nepovede a pak se musím vrátit do práce....do slepičince,kde to nikdo nepochopí,protože to nikdo nezažil....Ale 3.10. už půjdu,když se embroušek probudí....Zítra kontrola krve kvůli štítný, prý pravděpodobně zvýší dávku,ale to je dobře...spíš to pak dopadne.Teď gruntuju a vařím kuřecí polívku a peču kuřátko mňam....Pak sraz u kámošky na vínečko..... 😎

muddledgirl
16. zář 2013

@martina_81 Ahojky, jo jo, jak píšeš, tak jsem si vzpomněla.Prý můžu přijít už 11 den cyklu.....Teď tetka přišla po 18 dnech, masakr....ale to asi všechny ty léky a tinktury...co já vím...Už Ti je trošku líp? 😉

margarita1
16. zář 2013

@muddledgirl neřešila, protože jsem otěhotněla sama a přirozeně, pak jsem dostala silnou chřipku a portatila v 11+1, měla jsem i vysoké horečky. No a doktor říkal, že když to vyšlo jednou, vyjde znova. A já chodila s čípkem do nemocnice, jestli nemám náběh na raka, to se nepotvrdilo, ale dělaly mi biopsii a asi tam něco špatně v tom odštipu srostlo a proto přes to neprocházely spermie. Jinak ani doktor nechápal, že nic, když jsme oba ok, a komu by se chtělo do sanusu. Můžu říct, že i když jsme ještě nikam nešly, tak se mi taky v hlavě honily nejhorší věci a vidíš, vypustila jsem a buď to bylo v hlavě a nebo se na tom podílel čípek,ale to už nikdo nezjistí. Tak buď v klidu a neřeš to, vím, že je to těžké,ale řekni si,vím, že to jednou vyjde a uvidíš, že to pujde cuby dup.

sabcacech
16. zář 2013

@margarita1 ahooojjj,u nas vse ok,rosteme obe,taky pohyby jsou castejsi a razantnejsi,tak jsem klidna,ale silene me boli zada v krizi,tak mi ortoped dal setrici lehkou masaz,19.9 jdu tak jsem zvedava.ted jsem se na chvilku natahla,jsem jak kdybych celou noc farala v dolech.opet zmena tlaku.
A co u tebe??

margarita1
16. zář 2013

@sabcacech tak to je dobře, to se malá cítí dobře, já snad ok, za týden a půl jdeme na ultrazvuk, teď bych měla být cca 6tý týden 😉

petrufa86
16. zář 2013

@margarita1 ahojda, u nás dobrý, vypadá to že už i koliku zvládáme a večer nebudíme jako kdybych ji vraždila, nevím čím to je jestli tím že už je větší nebo tím že sem začala pít feniklovej čaj?? Jinak nám zítra už budou 2 měsíce, šíleně to letí a včera jsme měli vítání občánků, takže náš nejmladší občas vesnice už byl přivítán. Bylo to moc hezký, musela sem se držet aby slzička neukápla. 😉 Fotila to ségra tak až mě dá ve středu flešku tak sem hodím nějaký fotečky.

Holčiny nechcete některá plíny pampers premium care, velikost 2? Nám už jsou malý, Terezka se včera posrala takovým způsobem že sem ji musela komplet přestrojovat a dneska dopadla ještě hůř, to musela i pod sprchu, měla to až na krku 😀 😀 Mám tady jedno celý balení a druhý je načnutý, tam jsou vzatý 2 plínky. Schovala bych si je pro druhý, ale máme doma málo míst a a kdybych je dala na půdu tak se bojím že se mě do nich dostanou moly nebo myšáci.