CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
21. zář 2013

@martina_81 tak náš tatínek uvaří maximálně z vajíček takže jako fakt bych nechtěla jíst míchaný vajíčka, hemenex a omeletu káčo kolem 😀 😀 Budeš koukat jak se kolem Vás bude po porodu točit 😉 A rodit budeš ve Svitavách?? Jojo, sme se o tom bavily v úterý s kámoškou a ta to říkala taky. Že dřív když jsi vzala 2x ten pakl vlhčených ubrousků vrátily ti 100 Kč, teď máš slevu 25%, ale aspoň něco. Lepší než kopanec do zadku.

pelinka29
21. zář 2013

Ahoj holky jsem tu nová, můžu se k vám přidat? Po skoro ročním snažení jsem byla doporučena do Sanusu Jihlava. Už jsem tam byla na krvi 4.DC a manžel na spermiogramu a v týdnu jdu znovu na krev a celkové vyšetření utv. Chtěla jsem se vás zeptat zda už se tento cyklus můžeme o něco pokusit, když budu mít před ovulací. Děkuji za vaše info 🙂

petrufa86
21. zář 2013

@martina_81 to víš, paní důležitá se fotí. 😀 😀 já mám taky kupu věcí z bazárku a neřeším to. a jinak v tescu a kiku ty ceny nejsou až tak závratný 😉

petrufa86
21. zář 2013

@pelinka29 ahojda, jasně že můžeš. Pokud budeš mít ovulku, narostlou sliznici tak si myslím že i první měsíc by se dalo o něco pokusit.

martina_81
21. zář 2013

@petrufa86 tak to je na tom Jiří stejně. 😀 Proto jsem na to zvědavá. Rodit nevím, děsí mě Svitavy i Ústí. 😖 Uvidím, jak se domluvím se svým dr. Ideální by bylo domluvit nějaký datum a že by mi to udělal on. Od nikoho jinýho tam na sebe sáhnout nenechám! ☹ No uvidíme, zatím je čas.
to je fakt, lepší, než kopanec do zadku. Jen se občas divím, že tam kámoška kupuje ty příkrmy, protože i s kuponkem vyjdou dráž, než třeba v tescu bez akce. To už pak je potřeba zas trošku pohlídat, protože přece to nekoupím za draho jen proto, že na to mám kuponky. 😀
@pelinka29 ahooj. a to se chystáte na inseminaci nebo na ivf?

martina_81
21. zář 2013

@petrufa86 jj, kámoška taky nakupuje hodně v tescu a v kiku. a na bazárky je přímo ujetá, prý už ji pošťačka děsně nesnáší, protože má pořád nějaký balíčky. 😀 😀

pelinka29
21. zář 2013

@martina_81 to ještě nevím jdeme teprve s manžel na druhou konzultaci já jdu ještě před tím na ultrazvuk a na krev a nevím co si od toho můžu slibovat nebo spíš na co se můžu těšit 🙂

petrufa86
21. zář 2013

@martina_81 právě se ptám, protože Jardovýho bratránka přítelkyně rodila ve Svitavách a už víckrát by tam nešla. Já si Chrudim nemůžu vynachválit, ale to je pro vás kapku z ruky, ale kdybys měla císaře, pokud to tak bude naplánovanej na určitej den tak je jedno kam pojedeš když budeš bez bolestí. Hmm nebo není nad to si ty příkrmy udělat doma. Já už mám v mrazáku udělanou cuketu co měli naši na zahrádce a pak ji přimíchám k mrkvi, brokolici, květáku a ... A mám v plánu udělat i přesnidávky. Na zahradě máme jablka a v mrazáku mám švestky a meruňky. Doufám že to malá bude jíst a pokud ne, tak je sníme my s Jardou, nám chutnaj. 😀 😀 😀

martina_81
21. zář 2013

@pelinka29 aha. Tak pokud by on měl spermio ok a Ty byla taky v pořádku, tak můžete jít na tu inseminaci, pokud to stihnete do té ovulky. A to vám dr. nějak nenastínil, co vás čeká nebo co bude následovat? 😲

pelinka29
21. zář 2013

Ne, řekl že se pak uvidí co dál, tak jsem se nějak zapomněla zeptat jestli už tento cyklus. Byla jsem ze všeho nějak mimo a úplně mi vypadly otázky na které jsem se chtěla zeptat. Až doma mi to pak všechno došlo.

martina_81
21. zář 2013

@petrufa86 Taky mám ráda přesnidávky. 😀 Já byla v SY 2x na laparce, ale pokaždý mě operoval ten můj dr. Poprvé, to jsem ho ještě neznala, pak jsem k němu začla chodit a u té druhé laparky mi řekl, že si svoje pacientky operuje sám. a v nemocnici jsem se ještě 2x ujistila, že to bude dělat on, protože se tam objevilo pár nových doktorů a hrůza. To jsem Ti psala, že ten 1 kretén mi tam druhej den po laparce skákal po břiše a divil se, že to bolí, že? 😠 a představa, že bych při porodu chytla jeho, to nechci ani domyslet. 😠 Proto jsem teď v tom březnu "zkusila" Ústí. a doktoři taky děs. Tak si pak vyber. ☹
Jj, to já si chci příkrmy taky dělat doma, nejsem milionář. 😀

martina_81
21. zář 2013

@pelinka29 Tak to radši s ničím nepočítej, ať pak nejsi zklamaná. 😖 Bude záležet na výsledcích těch vyšetření.

pelinka29
21. zář 2013

@martina_81 taky si říkám, nebudu potom zklamaná

martina_81
21. zář 2013

@pelinka29 ono je v tomhle případě lepší nic neplánovat a vydržet. 😒 Tak snad budou výsledky ok a bude vám stačit jen inseminace. 😉

pelinka29
21. zář 2013

@martina_81 no kéž by to tak bylo jsem na to zvědavá 🙂 jsem jak malá holka co se teší na vánoce 😉

petrufa86
21. zář 2013

@martina_81 mě se to taky jednou stalo že sem měla v týdnu každý den nějaký balík, ale my máme naštěstí pošťačky v pohodě. 😉

petrufa86
21. zář 2013

@martina_81 A proč ti jako skákal po břiše??? Taky nejsme milionář, ale neříkám že jich pár nekoupím když třeba někam pojedem.

martina_81
21. zář 2013

@pelinka29 joo, to znám taky. 😀 O to pak je právě horší, když Ti řeknou, že musíš dalších x měsíců čekat, než se bude něco dít. 😖
@petrufa86 já mám taky pošťačku v pohodě, naštěstí. 😀 Nejradši mám, když mám sdruženou objednávku v bonprixu s maminou a se švagrovkou, máme tam 20 věcí a ti magoři mi to posílají po jednom a ještě tak 3 balíčky do týdne, to by mě z nich mrsklo. 😖
No asi to jako "prohmatával" a když jsem sykla, tak prý "to tak hrozně bolí?" Měla jsem chuť ho kopnout do koulí a zeptat se ho na to samý. 😠 A za pár dní to opakoval a když jsem nereagovala, tak přidal a když jsem hodila ksicht, tak arogantně prohlásil "jsem si říkal, že by to nebolelo". No tak chápeš to??? Při UTZ před laparkou řekl, že tam vidí nějaký divný útvar. A sotva jsem pak došla na pokoj, tak přiběhla sestra, že mám jít znovu, že to udělá ještě primář. Ten okamžitě prohlásil, že je to cysta. A byla tam. Když jsem po operaci krvácela, tak mi ten debil (mimochodem, polák) řekl, že je to divný, že v pochvě mi přece nic nedělali. Doma to pak bylo ještě o něco horší, já brečela, Jirka mě chtěl vézt zpátky a já se bránila, že už nechci, druhý den jsem zavolala svýmu dr. a ten mě uklidnil, že je to normální, že klidně můžu krvácet i 14 dní po laparce. Samo, že jsem mu řekla o tom magorovi! A víš, co mi na to řekl? "No, to on bývá takovej zmatenej." Ale co mají pak dělat chudáci pacienti, kteří jsou takovýmu kreténovi vydaní napospas? ☹

pelinka29
21. zář 2013

Holky máte někdo zkušenost objednávaní oblečků z Modrého koníka? Nevíte jak to funguje?

petrufa86
21. zář 2013

@martina_81 hmm, tak to je hustý, bych ho poslala někam debi.. jednoho. To mě rodila mladá doktorka a egypťan a nemůžu si ho teda vynachválit
@pelinka29 já mám zkušenost co potřebuješ vědět? Když máš zájem o nějakou věc tak napíšeš prodejkyni a domluvíte se

pelinka29
22. zář 2013

@petrufa86 ahojky potřebuji vědět kam poslat peníze nebo kde to najdu číslo účtu a jak jsi s tím spokejená mám si dávat na někoho pozor ( myslím ty, které podvádějí) děkuji za info

martina_81
22. zář 2013

@petrufa86 zatím si to nějak nepřipouštím, času dost a třeba se nějak domluvím s tím mým dr. 🙂
@pelinka29 na číslo účtu se musíš zeptat dotyčné prodávající. 😀 Já tady už pár věcí nakoupila a zatím jsem teda byla spokojená, musíš doufat, že narazíš jen na férový a poctivý lidi. Občas tady holky píšou na fotoblogu, na koho si dát pozor. Můžeš třeba kouknout, jestli už má prodávající nějaký hodnocení a pokud byly ostatní holky spokojený, tak bych se nebála. 😉

margarita1
23. zář 2013

@muddledgirl @martina_81 @petrufa86 @sabcacech @antana123 Ahojky, prostě jak jsem špinila, tak se mi tam ve čt objevila krev, v pátek na ultrazvuku žádné krvácení,ale přes noc mi hcg spadlo strašně dolů, takže samovolnej potrat. Teď začínám krvácet hodně, a v uterý mám jít na krev, jestli vše odešlo, jinak jdu na kyretáž. Nevíte, za jak dlouho se pak můžeme začít snažit? Jinak děkuji za podporu, docela mě to sebralo, že už vypadalo, že je vše ok, už jsem šla do 7tt ☹

muddledgirl
23. zář 2013
petrufa86
23. zář 2013

@pelinka29 vždycky když od někoho chci něco koupit tak se dívám na hodnocení a když ho má kladný tak objednám. Objednávala sem odsud snad už 10x a vždycky v pohodě. Když si otevřeš ten inzerát tak pod fotkou prodávané věci je zpráva pro prodávajícího. tak napíšeš zprávu že máš o to a to zájem, jestli to je volný a prodávající ti odepíše a když se dohodnete tak ti napíše číslo účtu atd.
@margarita1 ☹ ☹ ☹ ☹ já si myslím že po samovolným můžeš po 6ti nedělí, aspoň já sem to tak měla když sme přišli o ty dvojčátka 😖

pelinka29
23. zář 2013

@petrufa86 děkuji za info jsi hodná

majka43
23. zář 2013

@petrufa86 Kdy jsi byla na NT screeningu? Já jdu 10+0 není to moc brzo?

petrufa86
23. zář 2013

@majka43 já jsem byla v 11 týdnu a za 14 dnů ve 13tt pro výsledky. Ale má se to dělat mezi 10tt-13tt, takže by to mělo být v poho 😉

majka43
23. zář 2013

@petrufa86 Kolik jsi za to dala?

petrufa86
23. zář 2013

@majka43 já jsem byla u Mudr. Peršína v Pardubkách v tý samý budově kde je Sanus a teď nevím jestli sem platila 900 Kč nebo 1100 Kč.