CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

margarita1
9. říj 2013

@antana123 děkuji, uvidíme, jak to dopadne, nechci zas na to nějak myslet, aby s emi to pořád nehonilo hlavou 😉

margarita1
9. říj 2013

@antana123 a to máš nalačno? Mě řekli, že by pak mělo být na lačno uplně max 6,5 a hodinu po jídle těch 7,8.

margarita1
9. říj 2013

@antana123 vím čím si procházíš, těď se moc omezovvat nemusím,ale v těhu to bude asi nářez, tam to pak prý je o dost zvýšený.

antana123
9. říj 2013

@margarita1 né já mám problém hodinu po jídle 😒 no je to těžký někdy bez too sladkého ale to už snad doklepu

margarita1
9. říj 2013

@antana123 a ráno n alačno máš kolik? Tak držím palce,aby to bylo ok a po tom inzulínu myslíš přibíráš?

antana123
9. říj 2013

@margarita1 na lačno se neměřím já mám problém hodinu po jídle nepřibírám za celé těhu mám + 3,8kg

muddledgirl
9. říj 2013

@antana123 Ahojky, jjo člověk to nesmí vzdávat.....děkuju 😀

muddledgirl
9. říj 2013

@margarita1 Dnes ms a odpoledne do Sanusu, tak doufám, že už to je schválené pojišťovnou....abych od zítra mohla stimulovat....Zkusím vyprosit ty vycházky...... 😉 Tak snad brzy najdeme // na tt.pa pa kočko a drž se. 😲 😎

petrufa86
9. říj 2013

@margarita1 budeme s Terezkou držet palce aby to v pátek klaplo 😉

margarita1
9. říj 2013

@antana123 tak to máš parádní , třeba se ti to ještě upraví¨

@muddledgirl taky na tebe myslím, aby bylo vše ok

@petrufa86 děkuji, snad to vyjde a bude vše ok 😉

martina_81
9. říj 2013

@antana123 já tu váhu nějak neřeším, jím pořád stejně, nepřežírám se, takže svědomí mám čistý a jsem v poho. 😀 😀 Nebooj, ono už Ti to uteče a bez toho sladkýho těch pár týdnů vydržíš, a pak si dáš. 😉 Nebo pak se budeš muset taky nějak hlídat? Jinak na ten 3D ultrazvuk jste se s chlapem shodli? My to s Jirkou ještě nějak neprobírali, ale pořád nevím, jestli jít nebo nejít? Osobně se mi teda víc líbí ty normální černobílý 😀 ,ale když má člověk k tomu 3D ještě video, tak je to asi o něčem jiným, že?
@sabcacech @petrufa86 holky, vy jste byly na 3D ultrazvuku?
@margarita1 tak to jsou super zprávičky. 🙂 Já jdu v pátek na kontrolu, tak si na Tebe vzpomenu. 😉 Tak ať se zadaří. 🙂

antana123
9. říj 2013

@martina_81 po porodu se uvidí zda se to dá zase do normálu
jinak my byli na 4D máme i video a super památka 🙂

martina_81
9. říj 2013

@antana123 a jaký je rozdíl mezi 3D a 4D? 😲

antana123
9. říj 2013

@martina_81 3D je obraz a 4D je obraz s pohybem

martina_81
9. říj 2013

@antana123 ? Takže video se dělá ve 4D? Stejně to nějak nechápu. No můj dr. ho dělá taky, tak se případně zkusím v pátek zeptat. 🙂 Ani nevím, kolik za to chce.

sabcacech
9. říj 2013

@antana123 😀 😀 krásná fotka
@muddledgirl Hele, mě před 2 kolem krev ani nebrali, jen při 1, pak revize a jeli jsme na imuno, tam nás oba proklepla, měla jsem mít KET, ale dětičky se neprobudili ze zimního spánku, tak mi okamžitě dal pojištovnu, vysadil utrouše, dostala jsem to a hned stimulka, já jsem 5.4 měla mít KET, 17.4 začátek stimulky, 27.4 OPU a 30.4 ET, my to vzali fofrem 😀
Jinak OGTT mám za sebou, dalo se to, zítra volám výsledky, v poradně vše ok, viděla jsem nejkrásnější pipinku, tak máme jasnou slečnu 😀 😀 celkem od stimulky +5,3 kg, za měsíc +2 kg, malá je čilá, další ko 6.11

sabcacech
9. říj 2013

@martina_81 nebyli, v tom čase co ho dělají, jsme byli mimo ČR a nyní už to dávat nebudu, vždy 3D mi zapíná na screeningu a velkém utz 😀 Já už si těhu užívám, malá je ok, tak už to dávat nebudu.

martina_81
9. říj 2013

@sabcacech osobně bych byla radši, kdyby mi udělal video z toho klasickýho UTZ. 😀 Jsem asi divná, ale ten 3D se mi moc nelíbí. 😖 No uvidím, co mi na to řekne Jiří. 😉

margarita1
9. říj 2013

@martina_81 aq ty chodíš do HK?

antana123
9. říj 2013

@martina_81 může být ve 4D ale klidně jen 2D to černobílé jak se ti líbí oni ti to přepínají že máš obojí
@sabcacech děkuju 🙂

petrufa86
9. říj 2013

@martina_81 já né, za mě vyhozený peníze, radši sem koupila malý něco na sebe. A s Jardou sme se shodli na tom že ji počkáme na reál jak bude malá vypadat.

sabcacech
9. říj 2013

@martina_81
@petrufa86 Přesně tak, nám se to moc taky nelíbí..a ted už to ani neřeším

muddledgirl
9. říj 2013

@margarita1 Ahojky, děkuju....v pátek začínám píchat injekce,ale mám cystu, takže v pondělí na odsátí... 😒

muddledgirl
9. říj 2013

@sabcacech Ahojky, děkuju za info, tak krev opravdu nebrali....prý jednou za dva roky...V pátek začínám píchat injekce a v pondělí na odsátí cysty..fuj...zas ta narkoza....doufám, že tam zas nebudu brečet a omlouvat se jim.... 😒 Odsávali ti někdy cystu, já ji mám poprvé.... 😉 To je dobře, že jste v pořádku....OGTT jen nevím co to je.... 😀

sabcacech
10. říj 2013

@muddledgirl Cystu při každém ivfku, při 1 dokonce 2 krát. jednou před stimulkou a potom při OPU. Nic to není, dělají i bez narkozy, ale je to prý nepříjemné, tak jsem si vždy schrupla

muddledgirl
10. říj 2013

@sabcacech Ahojky, fakt jo?Já prý narkózu mít budu.......ale tak hlavně, že to bude o.k. Trvá to dlouho jak při OPU ta narkoza....?Při OPU jsem si vůbec nepamatovala, že jsem brečela a omlouvala jsem ji, cítím se pak trapně, aby na ně člověk nebyl ještě ošklivej....Snad néééé...Děkuji za povzbuzení.... 😉 Po Opu jsem moc nespala....jak mě všechno bolelo....tak teď zkusim spát....A jakpak se máš? 😎

muddledgirl
10. říj 2013

@sabcacech Zajímavý je, že když jsem zobala x měsíců clostillbegyt a stimulovala tak cysta nebyla...A teď jo.... 😀

muddledgirl
10. říj 2013

@martina_81 Ahojky, tak jsem dostala vycházky hurá od jedný do sedmi. Děkuju za radu....já bych jinak asi trpěla ještě x dní doma.....A jakpak je? 😀

martina_81
10. říj 2013

@petrufa86 @sabcacech tak 3D ultrazvuk máme vyřešený, Jiří prohlásil, že se mu to taky nelíbí, že ty mimina na tom vypadají jak "emzáci", takže rozhodně nejdem. 😀 😀
@margarita1 ne, já jsem chodila do Pardubek. 🙂
@muddledgirl super, že máš vycházky. 🙂 od zítřka začínáš stimulovat? No jedna lepší zpráva za druhou. Ta cysta bude v poho, neboj. Jinak je mi už líp, tak snad to vydrží, od soboty jsem polehávala a léčila se. 😖 a zítra jdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá.

monik13
10. říj 2013

Ahoj holkýýýýý....
Už jsem tu mezi Váma byla...tak nevím jesi si mě pamatujete.. Jsem po třech neuspěšných IUI a ted mě čeká IVF.. Příští týden to mám dostat tak začínám se stimulací... tak se toho nějak bojím.. Bojím se hrozně neuspěchu,achjo.. 😒