CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
31. led 2014

@muddledgirl

https://www.youtube.com/watch?v=qW4SkaXoW3k

prostě jak na prcka složit klasickou čtvercovku. 😉 jdeš na oslavu, jo? Ty se máš. 😉
@margarita1 jé, tak to je super, snad to konečně vyjde. 😉 Jinak postavička moc super není, už jsem jak koule. jinak doma v poho, Jiří zrovna vaří (a zítra bude taky, úplně čumím) a zdá se, že se snaží, tak uvidíme, jak dlouho mu to vydrží. 😉

margarita1
31. led 2014

@martina_81 tak hlavně,aby se snažil do konce života 😀

muddledgirl
31. led 2014

@margarita1 toto byly tripple testy, měly by být v pořádku...dojdou mi ještě poštou....Genetička chce pohovor...Když bude trvat na tom...abych podstoupila amnio,nepůjdu...riziko potratu...takže musím zaplatit dyžtak 16 000 harmony test....Penízky na to mám po tatínkovi,o to tak nejde...jen jsou to pak furt nervičky na něco čekat... 😉

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 no tak to je vysoká škola skládání plen....teď jsem dolítla z oslavy a od dvou hodin jsem sežrala zákusků a chlebíčky..masakr... 😀

martina_81
31. led 2014

@margarita1 no odpoledne prosil, jestli ho pustím večer ven, že mu psal kámoš, že je bowling, tak jsem opáčila, že proč bych mu po tom všem měla ještě věřit, že to je pravda a že má domácí vězení. No ještě to pak několikrát zkoušel, tak jsem ho teda pustila, s tím, že doufám, že fakt nekecá (kdybych chtěla, můžu si to ověřit) a že bude do půlnoci doma. 😉 nakonec to usmlouval do jedné, tak jsem zvědavá.
@muddledgirl ty seš ale provokatér. 😖 já bych si tak neskutečně dala indiána.... což je prý největší zlo z hlediska diabetiků. 😀 indián a koblížek s vrstvou cukru nahoře. 😀 a chlebíček bych si taky dala. 😒

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 6 zákusků jsem snědla...byly tam dvoje kostky...kakaový a rumový a větrníky...já jsem prasátko...ale co....když to máme se Samíkem rádi... 😀 😀 😀 ale nechtěla jsem provokovat.. 😉

martina_81
31. led 2014

@muddledgirl dokonce 6? 😀 No Ty mi teda dáváš zabrat. I na ten větrník jsem dostala chuť, ale pořád vede indián, toho jsem neměla už ani nepamatuju... no budu to muset v nejbližší době napravit. 😀 😀 Jen si dej, hlavně, když Ti po tom není špatně. 😉

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 😀 😀 😀 no to je to,že mě po tom špatně není a ještě jsem doma zhltla sušenku...a v neděli jsem příteli řekla,že půjdem na procházku...a objednala jsem první oblečky...mám hroznou radost..jsou na cestě....

martina_81
31. led 2014

@muddledgirl tak to je super, co jsi objednávala? 🙂 Mně v pondělí přijde to povlečení do postýlky, tak se taky těším jak malý děcko. 😉 a co se týče procházek, tak jsem dneska zjistila, že už toho moc nedám, opravdu tak max. do Lidlu nebo do Kaufu a zpátky, cesta tak na půl hoďky. Pak už mě začne bolet břicho. 😒 A teď večer jsem požehlila tu hromádku plínek (zdálo se mi to nekonečný) a jsem taky hotová. 😖 Asi už začíná přituhovat. 😉

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 hadýrky...mrkni do mých nákupů....budu jich mít asi milion..jsem prdlá...ale slíbila jsem,že si koupim od kolegyně a pak,že od druhý....no co...pak to dyžtak prodám...levně.....Chápu,že se těšíš...a něco mi přiveze teta po holkách sestřenky....a přítel dnes šel vyzvednout kosmetiku dětskou...hi hi 18ks....ale já se tím třeba taky umyju... 😀 😀 😀

martina_81
31. led 2014

@muddledgirl Ty seš prdlouš. 😉 Do Tvých nákupů asi nemrknu.. to máš jen Ty ve svým účtu... takže všechno tady z bazárku? Já tam radši moc nekoukám. 😒 18 ks dětské kosmetiky? co tam proboha máš? a já myslela, že mám trošku zásoby. 😀

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 https://www.modrykonik.cz/market/baliky-oblecen...
No,já nakupovala,abych nemusel platit poštovný,jsou tam šampónky, sprcháče,mlíčka,oleje a krémy na prdelky...abych mohla porovnávat.. 😀 😀 😀

martina_81
31. led 2014

@muddledgirl už se mi to nezobrazí, protože je pozastavený pro Tebe, tudíž se zobrazuje jen Tobě. 😒 ale 74 ks zní dobře. 😀 Nj, ono to na prcka vypatleš. 😉

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 😉 😉 😉 hmm to mě mrzí,obrázky se totiž neokopírovaly....tak já to pak někdy vyfotim.. 😀 😀 😀

martina_81
31. led 2014

@muddledgirl to jsem teda zvědavá. 😀 a co tam všechno máš? a jaké velikosti?

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 27x body
15x dupačky
7x tepláky
3x čepičky
2x letní overal
1x rifle
1x mikina s kapucí
1x vesta
4x overal
1x svetřík
1x teplejší kabátek
1x zimní overal
10x mikina
velikost 56-62

martina_81
31. led 2014

@muddledgirl tak to je pěkný, na začátek. 😀 jen ten zimní overal Ti bude asi k prdu, jestli to bude vel. 56. 😀

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 😀 😀 😀 to je jedno,já pak budu mít mrtě věcí..takže určitě budu něco prodávat.....

martina_81
31. led 2014

@muddledgirl tak to já jsem taky zvědavá, co z té kupy, co mám vedle vypraný, všechno oblíknem. Mám tam třeba dvoje rifličky (jedny s laclem), vel. 0-3 měsíců, což nechápu, jak to někdo může dávat takovýmu malýmu prckovi, tak uvidíme. 😒

muddledgirl
31. led 2014

@martina_81 proč nechápeš,že by to někdo mohl dávat tak malýmu miminku?Mně se to líbí...Jedna paní tu psala,že měla tříkilový dítě a mělo 50... 😀

martina_81
1. únor 2014

@muddledgirl přijde mi, že ten prcek v tom musí trpět. 😒 nepřijde mi to pro miminko moc pohodlný, ale uvidíme, určitě ho do toho zkusím navlíknout. 😀

muddledgirl
1. únor 2014

@martina_81 joo? To mně nepřijde... 😉 To uvidíš,jestli se mi to bude líbit.. 😉

martina_81
1. únor 2014

@muddledgirl mám tam pár plátěných kalhotek s laclem na léto a ty jsou super, ale ta riflovina mi prostě na to miminko přijde taková tvrdá a "těžká", no ale šanci jim dám. 😉 dneska musím pokračovat v žehlení, čekají mě 2 hromady pidi věcí a vůbec se mi do toho nechce. a ty plíny taky ještě nemám složený, jen jsem si to včera nachystala. 😒 Taky u vás celou noc tak neskutečně foukalo? mám z toho vždycky takovou hrůzu, že nemůžu ani pořádně spát. 😖 a dneska ven nejdu, včerejší cesta do Lidlu mi v tom vichru stačila. 😀

muddledgirl
1. únor 2014

@martina_81 to máš toho taky dost..no jo....33tt....letí to.....Ty jo...ani nevim,jeslti foukalo...asi ne...do půl druhý jsem byla vzhůru....jsem nějaká unavená.. 😀

martina_81
1. únor 2014

@muddledgirl já jsem šla spát asi o půlnoci, pak ve čtvrt na dvě přijel Jirka z hospody, tak jsme snad ještě do půl třetí probírali, co je nového, dozvěděla jsem se, že ten kámoš, co v listopadu přijel z Austrálie a letos chtěl jet do Kanady, tak že prý v únoru jede do Anglie, aby na tu cestu vydělal, takže jsem si ho fakt moc neužila. 😒 A to jsem myslela, že tady vydrží aspoň do porodu malýho. 😖
no máme to už za 5 týdnů a pár dní! 😀 až mi to přijde neskutečný.

muddledgirl
1. únor 2014

@martina_81 Tak ať Ti tam nakoupí sportovní věci ve Sportś Direct nebo Dicrect Sport...už nevím přesně....ale vždycky tam byly super ponožky,trička ve slevách...značkové oblečení,bundy,boty...Jede do Londýna?Tam je nejlíp...Těšim se až to jednou prckovi ukážu... 😉 To letí co...to je masakr...já taky sotva věřim,že jsem začla 17 ttt...jen to břicho říká,že jo.. 😉

martina_81
1. únor 2014

@muddledgirl nevím, kam přesně pojede. Příští týden by se měl stavit, tak se zeptám. Jj, je to mazec, mám pocit, že pokaždé, co se připojím, tak tady máš zas o další týden vyšší číslo. 😀 za chvíli budeš v půlce a pak to teprve pofrčí. 😀

muddledgirl
1. únor 2014

@martina_81 jo jo,taky mi to tak přijde....teď jsem si četla o pátem měsíci.... 😀 😀 😀 Moc hezký...letí to...bude muset pomalinku udělat čistku....povyházet....co tu nemusí být...

martina_81
1. únor 2014

@muddledgirl jj, udělej si dost místa, ať se Ti to tam pak všechno vejde. 😉 taky musíme udělat trochu reorganizace místa v bytě, je tady ještě tolik blbostí. 😒 A teď mi Jirka dotáhl ze sklepa bednu pohádkových knížek, tak zas nevím, kam to uskladním. Ale má tam takový klenoty jako Neználka, Ferdu mravence, různý říkadla a spoustu krásných pohádek. 😉

muddledgirl
1. únor 2014

@martina_81 jééé....já mám taky....některý ještě starší než moje ségra.../knížky/ Neználka nemám....ale Ferda a spol tam jsou....úžasný věci....Jak myšička vařila kašičku.. 😀