CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

littlemousecz
7. kvě 2012

@montysek hehe, tak to bych v práci někdy potřebovala, takový pocity. A nevíš, od kolika tam jsou na ultrazvuky? Mě by se to hodilo tak na sedmou, max na osmou. Přece jen je to 60 kilometrů. Měli by tam být od půl osmé, tak to asi platí i pro ty ultrazvuky viď?

montysek
7. kvě 2012

@littlemousecz Mě někdy obj. i na 7,15 a to ještě byl třeba někdo předemnou. 😉 Prosím Tě, dali Ti v Sanusu vizitku na tu doktorku z genetiky? Ono tam bylo i nějaké tel.číslo na mobil a já tu vizitku nemůžu najít. ☹ Nemáš jí, že bys mi napsala číslo - prosím, prosím. 🙂

ahojkyholky
7. kvě 2012

@montysek jen jsem k vám nakoukla,pokud myslíš dr.Hořínovou tak tel. na ní je do Jihlavy 567157830,bývá tam jen některý den,bohužel už si nepamatuji který a nebo na mobil 604415649.Přeji dobré pořízení. 🙂

littlemousecz
8. kvě 2012

@montysek ahoj, koukám, že číslo už máš. bývá tam v úterý a ve čtvrtek, jestli se teda něco od ledna nezmněnilo.

montysek
9. kvě 2012

@ahojkyholky
@littlemousecz Holky děkuji ! Hned zítra volám - už je to 6 týdnů a samozrejmě zatím nic nepřišlo, takže poslechnu sestru ze Sanusu a budu žhavit dráty! 😠 😠

littlemousecz
10. kvě 2012

@montysek jj, jen je žhav. mě trvalo skoro tři týdny, než jsem ji dokopala k nějakýmu výkonu, takže nakonec jsme na to čekali skoro 9 týdnů

martina_81
10. kvě 2012

@petrufa86 ahooj, tak jsem si dnes volala na výsledky té kultivace a je to ok. Docela jsem si oddechla, představa,že si jedu do Pardubek jen pro nějaký prášky se mi moc nelíbila a při mým štěstí jsem z toho měla taky docela strach. 😉 Jinak v pondělí jsem byla u svýho gyn. na UTZ a na kontrole a probírali jsme i Sanus. Říkal,že je nezná, že posílá pacientky do Unicy do Brna,tam že mají super výsledky, ale že mi to nevymlouvá, každopádně prý, kdyby se mi cokoliv nezdálo, tak mám přijít a napíše mi doporučení do Unicy. Ještě mě trošku vyděsil tím,že řekl,že ty prášky,co mi napsal Vodička, by ženě,co chce otěhotnět,rozhodně nepsal. Já o tom četla na netu dost věcí,tak jsem se ho ptala,protože tomu nerozumím,tak jen doufám,že Vodička ví,proč to dělá. jen mám strach,že mi to rozhodí cyklus. 😒 No uvidíme.
@montysek pro jaké centrum jste se rozhodli?

montysek
10. kvě 2012

@littlemousecz Tak jsem pani doktorku urgovala ,že mi nakonec zavolala i zpět. 😀 Byla celá nějaká poplašená..., výsledky mi slíbila příští týden, tak jsem zvědavá, pokud nebudou, tak budu volat zase a klidně ob den. 😀 😉

montysek
10. kvě 2012

@martina_81 Reprofit Brno, mají nej.výsledky a vynikající reference od holek. 🙂

petrufa86
10. kvě 2012

@martina_81 no vidíš, tak to jsou dobré zprávy. A jaké prášky ti Vodička napsal?? Já si myslím, že snad pochybovat nebudeš. Já jsem s nima spokojená, holt za to, že se to po druhý nepovedlo nemůžou, takže...

martina_81
11. kvě 2012

@petrufa86 Orgametril na tu moji endometriózu. No já si říkám,že mají vlastně dobrý výsledky, Anina otěhotněla hned při prvním pokusu, Ty při druhém, i když to nakonec nedopadlo 😒 , tak uvidíme.
@montysek Tak snad se Ti tam taky zadaří. 😉

petrufa86
11. kvě 2012

@martina_81 tak ten orga.. neznám, takže nemůžu poradit, ale snad Vodička ví, co dělá. Já si taky myslím že jo. Když sem tam byly na krvi podruhý, tak tam byly ještě asi 3 další ženský a všechny říkali že mají pozitivní testy... Myslím si, že změnit CAR můžeš kdykoliv 😉

littlemousecz
17. kvě 2012

Ahoj holky, tak výsledky DNA spermií už konečně máme. Máme z toho mála ještě 24% defektních a z těch zdravých ještě 14% nevydrží cestu do vajíčka (aspoň jsem to tak pochopila, ten výraz pro to si nepamatuju). Ale není to prý žádná tragedie, tak by se mělo IVF povést. Tak mám radost a jdu se objednat, ať to stihnem ještě v červnu.
A co vy ostatní? Jak jste na tom?

littlemousecz
17. kvě 2012

No tak to mám teda radost, v Sanusu v Jihlavě budou měnit okna a doktor mi naplánoval dlouhej cyklus, takže bych to nestihla. No to je fakt výborný. Ale objednali mě na 29. a když mi změní cyklus na krátkej, tak by se to stihlo. Jinak až v červenci.Chjo, se to teda komplikuje. Já se snad nedočkám ☹

montysek
17. kvě 2012

@littlemousecz Červen nebo červenec, to je jedno... 😉 Myslím, že dlouhý cyklus je lepší, holky psaly, že je pak větší šance většího počtu zralých vajíček! 🙂 Jinak, já díky tel.vymámila z Jihlavy výsledky a vše je v pořádku a dnes nám přišly výsledky z imunologie a pani doktorka mi napsala, že výsledky jsou tak vzorový, že by podle nich mohli učit studenty. 🙂 Tak já teda nevím, proč to nevyšlo.... ☹

littlemousecz
17. kvě 2012

@montysek no ve finále je to asi jedno, stejně jsme to původně plánovali až na prázdniny. Nijak hrotit to asi nebudu, když mi navrhnul dlouhej, tak asi ví proč. A jestli je větší šance na vajíčka při dlouhým, tak tím spíš radši vydržím do července. Aspoň budeme mít jarní miminko a nebudeme muset být zavřený doma 🙂. Jen je to škoda, být ty výsledky o pár dní dřív, tak jsem stihla v červnu i dlouhej. Ale už si na to čekání snad pomalu i zvykám.
Tak aspoň máš jistotu, že jste v pořádku a že to byla prostě jen blbá náhoda. Příště už to musí vyjít ne?

littlemousecz
23. kvě 2012

Ahoj holky. Tak se těším na úterý do Sanusu a včera mě překvapilo krvácení mimo cyklus (19 DC), tak jsem z toho zmatená. Byla to záležitost na pár hodin, napřed červená kolem poledne (ale ne moc), potom už jen takový špinění do hněda a večer už nic.Žádná bolest, dneska už nic. Nevíte, co by to mohlo být?Napadlo mě ovulační krvácení, ale přijde mi to pozdě.Nebo jestli jsem měla nějako cystu... Nevím.

petrufa86
24. kvě 2012

@littlemousecz tak to jsi ráda, co, že to takhle dopadlo. ale neboj, dočkáš. Červen beo červenec??? Co mám říkat já?? Já čekám už 2 měsíce. tak s tou krví a špiněním nemám zkušenosti, takže nevím,co by to mohlo být.

littlemousecz
24. kvě 2012

@petrufa86 jj, je to fuk, jestli červen nebo červenec, hlavně aby to mělo potřebnej výsledek.
Mě se to právě taky ještě nikdy nestalo, tak jsem z toho trohu vystresovaná, aby to nebylo něco, kvůli čemu bych musela IVF odkládat. Ale snad je to něco nepodstatnýho. Od tý doby nic, byla to fakt chvilková záležitost. V úterý se zeptám doktora, co si o tom myslí a uvidíme.
Však se taky dočkáš. Důležitý je, že už víš, proč to před tím nešlo.

petrufa86
24. kvě 2012

@littlemousecz jojo, je to možná přčina, ale stejnak mi nezaručí že za ten potrat mohla právě ta sraženina.

littlemousecz
25. kvě 2012

@petrufa86 a ta sraženina nebyla následek té srážlivosti?

petrufa86
25. kvě 2012

@littlemousecz asi byla, ale doktor mě říkal, že mě na 100% nepotvrdí, že to bylo tou srážlivostí, jen že si to můžeme myslet, takže při KETu si budu píchat injekce kvůli srážlivosti, ale třeba potratit (nedej bože) můžu kvůli úplně něčemu jinýmu, takže........ 😒 ☹

littlemousecz
25. kvě 2012

@petrufa86 chjo, to je fakt děsný. no lidský tělo je nevyzpytatelný,nedá se nic dělat. jen čekat a doufat, že to dobře dopadne...

littlemousecz
30. kvě 2012

Ahojky, jak jste všechny na tom? Já byla včera v Sanusu, nafasovala jsem a čekám na mrchu. Nakonec jsme se domluvili na krátkým cyklu, že by u mě neměl snad být problém. Dlouhý mi předtím napsal, protože je to první pokus, prý se to tak většinou dělá.
Takže tento týden by měla mrška dorazit a začínáme. Snad poprvé se na tuto část měsíce těším 🙂

martina_81
30. kvě 2012

@littlemousecz Ahooj, my jedeme nafasovat zítra. 😉 A začínat bysme měli zhruba příští týden, podle toho,jestli mi prášky, co mi dr. napsal, ovlivní ms. Ale taky už se těším. 😀 Co znamená krátký a dlouhý cyklus? Už jsem to tady párkrát zahlídla, ale dr. nám o tom nic neříkal.

littlemousecz
30. kvě 2012

@martina_81 Tak to je super. Držím palce.
Krátký začíná 2.den cyklu (takže 2.den menstruace) a dlouhý už 20. nebo 21. den předchozího cyklu, takže cca týden před menstruací. je tam jiný dávkování a jiný prášky.

martina_81
30. kvě 2012

@littlemousecz tak to budu mít asi krátkej. 🙂 Též Ti držím palce.
@petrufa86 a jak to vypadá s Tebou? Psala jsi,že Ti to vychází taky na červen, ne? 😉

petrufa86
30. kvě 2012

@martina_81
@littlemousecz ahojda holky, takže jsem včera byla na hematologii, vzali mi asi 10 ampulí krve na 21 různých rozborů krve a závěr doktorky zní: píchání nízkomolekulárního heparinu od podání 1 dávky hormonu až po konec šestinedělí 😖 😖 takže sem hned jela do Sanusu, protože sem to měla co nejdřív dostat (ms přišla navečer) a nafasovala estrofem na růst sliznice a 20 injekcí toho heparinu. Zítra je 3 dc cyklu, takže začínám zobat a píchat. Příští pátek UTZ a když to bude ok a embryjka se pořádně rozmrazí, tak snad 17týho transfer, takže budeme testit podobně.

littlemousecz
31. kvě 2012

@petrufa86 tak držím všechny palce, ať to tentokrát vyjde.
@martina_81 Nám všem by to mohlo vyjít, ať si pak můžeme sdělovat těhu zkušenosti 🙂. Já pořád čekám na mršku, tak snad přijde dneska nebo zítra. Mám od sestry naplánovanej pátek, abych začala v sobotu a mohla jít na kontrolu v úterý ke svýmu Dr. 😀 Tak přemlouvám svý tělo, aby trochu spolupracovalo. To by byla asi docela překvapená, že se to povedlo. Pokud by se povedlo, tak bych měla odsátí kolem 12. a transfer podle kultivace.Přemýšlím o prodloužené, ale nejsem si jistá.

petrufa86
31. kvě 2012

@littlemousecz abys nebyla jako já, já měla 2 týdny zpoždění, ale jsem za to na jednu stranu ráda, protože jinak bych musela čekat na další měsíc a šli bychom o měsíc dýl. tak si dneska dej červený vínko a teplou koupel nebo sprchu a MS určo dorazí. My prodlouženou měli. Tak to půjdeme na transfer podobně, pokud budeš mít PK 5 dnů, tak to vychází cca na 17týho jako mě 😉 😉 😉 😉