CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

littlemousecz
2. črc 2012

@petrufa86 no proto my si v rámci zachování psychickýho zdraví řekli, že třikrát a dost. Po třech neúspěšných IVF jsme rozhodnutý žádat o adopci.

masel
2. črc 2012

@martina_81 Téda,co to tu čtu? Tak to je mi líto 😢 . Tak to vyjde hned příště 😉
@littlemousecz A tobě gratulace.A´t se vše vyvíjí,tak jak má 😉
Jinak už jsme objednaní do Pardubek a jde hned 7:30 na SPG a já za hoďku na UZ. Pak se uvidí.

littlemousecz
2. črc 2012

@masel díky. vám taky držím palce, ať je to co nejjednoduší. třeba bude stačit IUI

masel
2. črc 2012

@littlemousecz No uvidíme toho 9.7.,jak vše půjde. Ani nevím,zda se mám těšit. Na jednu stranu se těším,že možná budeme o krůček blíž,ale pak zase si říkám,že by to byla velká náhoda,kdyby se poštěstilo. 😕
A kolik dní jsi po? Promiň,ale nedočítám vše.

vigonka
2. črc 2012

@petrufa86 tak jsem Vám nakoukla do diskuze a chtěla bych Vám popsat svůj příběh, my jsme se s přitelem snažili 3 roky než se zadařilo, 3x jsem otěhotněla přirozeně a 2x po IVF ale pokaždé to zkončilo potratem, mimísek se většinou do 10tt přestal vyvíjet, pak jsem změnila Car a otěhotněla jsem přirozeně a už máme 2letou holčičku, na bývalý Car si nemůžu stěžovat ale řekla bych že každý centrum má svůj postup, léky atd. někdy se stane že to tvému tělu nesedne a potřebuješ změnu a to se stalo u mě, v novém Caru jsme byli 3 měsíce a povedlo se, dr mi řekl že nevidí důvod proč se o mimi nepokoušet přirozeně a když jsem otěhotněla nasadil mi léky na podporu těhotenství a máme krásnou zdravou holčičku, tak bych vám všem chtěla popřát holky vydržte a třeba zkuste i změnu a přijde den kdy se určitě zadaří 😉

littlemousecz
2. črc 2012

@masel tak uvidíš, někdy se to povede i s málem, záleží na každým těle, jak se popere s jakou léčbou. já jsem dneska 8. den po ET

littlemousecz
2. črc 2012

@vigonka no je fakt, že někdy změna pomůže. jak píšeš, každý CAR mám svoje postupy a někdy prostě jen pomůže změna

masel
2. črc 2012

@littlemousecz Nó mě zatím žádnou léčbu nedoporučili. Teda jen jsme mluvili s panem doktorem jednou. A prý i ovulace probíhá tak jak má. Prostě uvidíme. Ale zdá se mi to takové hrrrrr.
@vigonka Tak to krásný 😉 Ale tím vším,co jsi si musela projít ☹ . Hlavně,že to dopadlo,takhle krásně. A je pravda,že někdy stačí jen změna prostředí. Či přístup k léčbě.

petrufa86
2. črc 2012

@littlemousecz ale porč byste měli žádat o adopci když máš //.
Jinak já si teď dlaa hrnec kontryheláku. Fůj, to je humus. 😝 😝 😝 😝 😝

masel
2. črc 2012

@petrufa86 Tobě Kontryhel nechutná? To mě chutnal. Ale teď jsem se na bylinky a vitamíny vyprdla.Počkám co bude po IUI.

petrufa86
2. črc 2012

@masel já bylinkový čaje přímo nesnáším!!! Já právě piju ten čaj, grepový džus a červený víno aby mi narostla sliznice.

littlemousecz
2. črc 2012

@petrufa86 no ty jsi taky měla dvě čárky. já prostě asi neuvěřím, dokud nebudu výsledek nebo výsledky IVF chovat v náručí... i když na jednu stranu trochu věřím a doufám, že to dopadne dobře, tak prostě červíček hlodá a hlodá.

littlemousecz
2. črc 2012

@masel mě teda taky kontryhel nechutnal, pila jsem ho se sebezapřením. ale je fakt, že oproti jiným nebyla zase až tak hroznej 😀

petrufa86
2. črc 2012

@littlemousecz jojo, to chápu, dokud neporodíš budš mít pořád strach. tak to sme 2, já si ho musím nechat úplně vystydnout jinak bych se asi poblila 😝 😝

littlemousecz
2. črc 2012

@petrufa86 no asi o ně budem mít strach, dokud neumřeme. to bude první rok, první nemoc, první krůčky, poprvé do školky, do školy, na střední, na intr, na zábavu, řidičák... asi se toho nikdy nezbavíme 😀
já si ho taky nechávala vždycky vystydnout a pak to kopla na ex, jinak se to nedalo

petrufa86
2. črc 2012

@littlemousecz to je vlastně taky pravda. Jojo, když si představím že ho budu mít ještě minimálně týden tak mě je z toho zle už teď. 😝 😝 😝

littlemousecz
2. črc 2012

@petrufa86 no tak hlavu vzhůru a do boje. jsou i horší věci. třeba kopřivovej 😀 to je fakt extrém

petrufa86
2. črc 2012

@littlemousecz Kopřivovej sem pila jednou a poblila se po něm. V bývalý práci ho kolegyně pila každý den a strašně si mlaskala. nechápu 😝 😝

littlemousecz
2. črc 2012

@petrufa86 😀 no já si teda nemlaskala, málem jsem se po něm taky poblila a od tý doby ho nemůžu ani cítit. hnus fialovej

martina_81
2. črc 2012

@petrufa86
@littlemousecz když se tak bavíte o těch čajíčkách, už jste pily šalvějový? Proti tomu je kopřivový mňamka. 😀 😀
@petrufa86 víš, co mě napadlo, poté, co Ti tady psala vigonka? Proč by to teď vlastně u vás nemělo jít přirozeně? Problém byl akorát ve spermiu, ne? A to má teď Jarda super,tak by to mělo jít,ne?
Jinak to Ti někdo řekl,že máš pít ten kontryhel na sliznici nebo to piješ sama od sebe? Já mám spíš asi opačný problém kvůli té endometrióze, ale to by mi snad dr. taky řekl, kdyby tam byl nějaký problém,ne? 😒

martina_81
2. črc 2012

@masel v poho, budem doufat, že to vyjde příště. 😉 Tak ke komu budeš chodit, k Vodičkovi? A vy půjdete na IUI nebo co vás čeká? 🙂

masel
2. črc 2012

@petrufa86 tak to potom jó. Mě teda chutnaj. enže si je už raději moc nedopřávám,abych tomu spíš neublížila. I dr říkala,že bude lepší být bez bylinek,aby tělo bylo čisté. A v prvním semestru raději vůbec nic.
@littlemousecz Mě se ho snažili znechutit.Prý je to jak staré seno 😀 .Ale můžu říct,že to bylo jediné,co mě uklidnilo,když přišla mrcha. Kontryhel a teplá sprcha.
@martina_81 vůbec nevím ještě ke komu půjdu 😒 .Jen jsem objednana na to pondělí. Teda i přítel.A pak se uvidí,zda teda bude to IUI,nebo ne. Ale bojím se toho,že jako napotvoru,budu mít ovulku dřív 😠

littlemousecz
3. črc 2012

Ahoj holky. Tak to vypadá, že čárka pěkně sílí. Nalívá to do mě optimismus 🙂
@masel
@martina_81
@petrufa86
@anina32
@antana123

antana123
3. črc 2012

@littlemousecz krása sílí to je jasný těhulko 😵 😵 😵 😵 😵

littlemousecz
3. črc 2012

@antana123 díky 🙂 dneska budou ze mě mít v práci radost. mám totiž výbornou náladu, přiblble se usmívám a je mi prostě fajn. Až na to, že je mi pěknej hic...

littlemousecz
3. črc 2012

@martina_81 no tak šalvějový jsem nepila a podle toho, co píšeš, to ani zkoušet nehodlám 😀

holubice.petra
3. črc 2012

@littlemousecz nádherný!!! moc moc gratuluji testík ať pěkně sílí a bříško ať se kulatí!!!!! 😀

littlemousecz
3. črc 2012

@holubice.petra děkuju moc, ještě pořád hlodá červíček opatrnosti s tím jásáním, ale už převažuje optimismus.

masel
3. črc 2012

@littlemousecz Tak to je úžasnýýý 😉 . Velká gratulace. To je už prostě jasný 😀 .

littlemousecz
3. črc 2012

@masel děkuju, snad to takhle bude i pokračovat 🙂