CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

holubice.petra
3. črc 2012

@littlemousecz chápu já měla pochybnosti a strach celé těhotenství...nemůžu tomu vlastně do teď ani uvěřit 😉 😀

littlemousecz
3. črc 2012

@holubice.petra no on asi největší kámen ze srdce spadne, když se mimi narodí a je všechno v pořádku. i když strach o něj zůstane

martina_81
3. črc 2012

@littlemousecz už je to teda vidět nádherně. 😉 Ty se teda máš. 🙂

anina32
3. črc 2012

@littlemousecz No krááása 😉 😉 😉 gratuluju těhulko 😉 😉 😉 Takhle silnou čárku jsem já měla až 14 den, tipuju dvojčátka 😉 😉 😉 😉

masel
3. črc 2012

@littlemousecz jojo celé těhotenství je strach. Větší kámen spadne,když dítko držíš v ruce. Ale opravdu strach nezmizí nikdy. Naprostá pravda
@holubice.petra

littlemousecz
3. črc 2012

@martina_81 díky, jsem šťastná (doufám, že to vydrží), ale mrzí mě, že tobě a @petrufa86 to nevyšlo
@anina32 děkuju, asi bych se nezlobila, kdyby to byly fakt dvojčátka 🙂

petrufa86
3. črc 2012

@martina_81 šalvějový jsem nikdy nepila a ani snad pít nebudu. U nás poprvé spermio nic moc, při ICSI ukázkový. Já občas problém s nízkou sliznicí. A proč to nejde přirozeně nevím. To že na růst sliznice pomáhá čaj, džus a víno mě poradili holky tady.
@littlemousecz jojo, určo sílí, takže můžeme nahlas gratulovat. Řekla bych že to budou dvojky, když máš takhle brzo //.

littlemousecz
3. črc 2012

@petrufa86 díky. snad to vydrží. jak jsem nebyla rozhodnutá, jestli si dáme dvě nebo jedno, tak teď si moooooc přeju,aby vydržely obě.

petrufa86
3. črc 2012

@littlemousecz neboj, uričtě vydrží a vezmete 2 mouchy jednou ranou 😀 😀 😀 😀

littlemousecz
3. črc 2012

@petrufa86 doufejme, bude to sice náročný, ale ne nezvládnutelný 🙂

petrufa86
3. črc 2012

@littlemousecz náročný ze začátku než si na sebe zvyknete, ale pak se to dá. A hlavně nevěř všem co ti budou říkalt že se z toho zblázníš 😉

littlemousecz
3. črc 2012

@petrufa86 neboj, nevěřím. možná trojčata už by byly trochu na Bohnice, ale dvojčata nebudou tak hrozný.

littlemousecz
3. črc 2012

@petrufa86 a kdoví, jestli tam nakonec nebude jen jedno 🙂

petrufa86
3. črc 2012

@littlemousecz jj, trojčat už bych se bála. Já si myslím že to budou dvojky, když máš takhle brzo //.

littlemousecz
3. črc 2012

@petrufa86 no trochu si to myslím taky, ale nechci hádat, tak počkám, co mi řekne dr na ultrazvuku toho 17.
nevíš, od kdy je vidět srdeční akce?

petrufa86
3. črc 2012

@littlemousecz hele, u nás se po transferu chodí za 14 dnů na krev a po tom za 14 dnů na UTZ kde by mělo být vidět i srdíčko, takže to vychází na 6tt?

littlemousecz
3. črc 2012

@petrufa86 díky, tak to asi ještě na kontrole nebude, já jdu na krev a na ultrazvuk 23.den po transferu

petrufa86
3. črc 2012

@littlemousecz třeba jo je to v rozmezí 5tt - 6tt. Ale váček už tam určo bude 😉

martina_81
3. črc 2012

@petrufa86 tak jsem si dala na balkón super křesílko, že budu po troškách chytat bronz a ono se zatáhlo a vypadá to,že zas přijde nějaká šílená bouřka,to je teda děs. 😒 Jirka je zase u rodičů, tak se strašně těším,jak řekne tátovi,že nám to nedopadlo a já budu za neschopnou. 😖 😖

anina32
3. črc 2012

@littlemousecz Ten 23. den bude na srdíčko ještě asi brzo, ale uvidíš váček, teda ty spíš váčky 😉 a doktor tě uklidní že je všechno tam kde má 😉 😉 😉

littlemousecz
4. črc 2012

@anina32 @petrufa86 díky. i na váček nebo váčky se těším, hlavně aby byly kde mají.

martina_81
4. črc 2012

@petrufa86 @littlemousecz tak jsem dnes byla v Pce a když mi Vodička udělal UTZ,tak naznal,že krev už fakt brát nemusíme,že je to zbytečný. A vrháme se hned do KETu, dostala jsem taky Estrofem a v lékárně jsem dostala šoky,když po mně chtěla 300,no hnus. ale zase to balení mají tak děsně vymazlený,že se ani nedivím. 😒 A mám vycházky, huráááááááááááááá. 😀 😀 Od 13-19 h,tak jsem spokojená a těším se,že konečně vyrazím na procházku. 😀 😀
@petrufa86 Ty jsi taky brala ten estrofem 2x denně?

littlemousecz
4. črc 2012

@martina_81 no tak aspoň můžeš hned na KET. ono se to povede, neboj. 300 je docela mazec. kolik jich tam je?

martina_81
4. črc 2012

@littlemousecz to jsem ráda,že nemusím přerušovat PN. Snad to teď dopadne. Jsou to 3 krabičky po 28 ks. ale kdybys viděla to balení,to jsem nechápala. Je to takový kolečko a po obvodu jsou ty prášky,u středu jsou napsaný dny jak na antiko a ty si jen pootočíš na ten daný den a vybereš prášek. Vyfotila bych to, ale nejdou mi teď z mobilu dávat fotky do pc. vypadá to fantasticky,ale zase zbytečně platíme. 😒

littlemousecz
4. črc 2012

@martina_81 no jo no, asi je to dělaný pro zapomětlivky 🙂

petrufa86
4. črc 2012

@martina_81 prď na něj, ať si tchán trhne nohou 😠 😠 😠 . Kdyť za to nemůžeš, takže. to já na poliklinice u Afiny v pradubkách za 2 estrofeny platila 460 Kč. to byl teprve šok. Takže ti kontrolku nechali?? Já estrofem brala 3x denně. Tak ono je to jedno na jaký den si to pootočíš, když já brala 3x denně, tak padlo vždy pondělí, úterý i středa v jeden den 😀 😀 😀 😀 😀

martina_81
4. črc 2012

@petrufa86 no já si říkala,že si "roztočím" 2 kolečka,kdybych náhodou zapomněla. 😀 😀 😀 Ale ne,zvládnu to i s jedním. 😉 Za 2 jsi platila 460? Tak to je síla, už mlčím a jsem spokojená se svýma "3 za 300." 😉 jen nechápu, proč já beru 2 a Ty jsi brala 3.
No Jirka včera říkal,že byl táta zklamanej........... A co mám říkat asi já? Já se 14 dní nervovala a čekala na výsledek. Tak mu samozřejmě zase všechno povykládal a připadám si jak nahá. 😒 Ještě mu řekl,že dneska jedem do Pardubek,tak chtěl hned hlásit, jak jsme dopadli. 😖 a jestli to fakt nedopadlo. nevím,jestli doufal v nějakej zázrak nebo co.
Joo, neschopenku mi nechali a napsali vycházky od 13 do 19. 😉

martina_81
4. črc 2012

@petrufa86 teď jsem zjistila,že pěkně kecám, 400 jsem za to dala, ale i tak jsem na tom líp než Ty.

petrufa86
4. črc 2012

@martina_81 jo, 460 kč, málem mě vypadly oči z důlku když sem slyšela tu částku. Tak třeba máš sliznici vyšší, jen to chce doktzor malinko povzbudit. týjo, poslední dobou mi přijde že je nadlidský výkon se do sanusu dovolat. Minulou středu když jsem volala na výsledky jsem se dovolala po hodině a dneska až po hodině a půl. Nevím,co tam ty sestry dělají??? tak to je fajn, že ti neschopenku nechali a dali vycházky. A máš jít na UTZ?

martina_81
4. črc 2012

@petrufa86 myslím,že kvůli té endometrióze ji mám asi vyšší než má normálně být,ale když jsme se dneska bavili,tak říkal,že v tom by problém být neměl,že jsem vlastně měla jen tu endometriózní cystu a problémy s otěhotněním bývají až v těch těžších stádiích endošky, což není můj případ. Ptala jsem se ho na to, když řekl,že sliznice ty embryjka prostě nepřijala,tak jsem chtěla vědět,jestli to s tím třeba nesouvisí. Na UTZ mám jít příští čtvrtek v 9.30. A s tím voláním do Sanusu máš pravdu. V pondělí,když jsem tam volala,tak jedno číslo bylo obsazený asi 15 minut a na druhým to prostě nikdo nebral. 😒 s těma vycházkama mám radost, konečně můžu aspoň na chvíli ven. 😉 A Ty jdeš kdy na nějakou kontrolu?