CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
4. črc 2012

@petrufa86 tak se jdu po měsíci naložit do vany, a pak snad bude následovat sexík. 😀 😀 Těším se jak malý děcko. 😉

petrufa86
4. črc 2012

@martina_81 Já jdu v úterý v 9,45 hod. Nevím,ale vždy mi to zvedli napoprvý a teď to je děs se dovolat. Jsem pak už chytala nerva protože zítra a v pátek je volno a to bych se tuplem nedovolala. I když třeba někdo půjde na OPU nebo transfer a byly by tam, ale telefon by asi nezvedli.

petrufa86
4. črc 2012

@martina_81 taky když sem to zjistila že je / sem se těšila na vanu. My máme dneska už asi odsexováno. Jarda ráno provokoval tak......... 😀 😀

martina_81
4. črc 2012

@petrufa86 to je fakt, aspoň se vykoupem a zasexujem si,když už se nám nedaří. 😀 😀 Je to blbý,ale co má člověk dělat, užírat se celý dny, proč zrovna jemu to nevyšlo? 😒 Jinak abych Tě povzbudila, v diskuzi 1.IVF je holčina,co se jí IVF nezadařilo, ale vypadá to,že hned 1.IUI jí vyjde, dneska tam měla krásný testíky. 🙂

petrufa86
4. črc 2012

@martina_81 jojo, je to na hovňajs, ale 2 měsíce se fakt deptat nebudu. Povzbudila jsi mě, ale víš jak. Já vím, naděje umírá poslední, ale já tomu nějakou moc naději nedávám. Tak ty půjdeš na KEtík tak 15-16 července, co? To půjdeme podobně, možná i stejně. Tys to dostala ve čtvrtek ??? Já v pátek večer.

martina_81
4. črc 2012

@petrufa86 No Vodička říkal,že transfér tak kolem 20ho,ale zdá se mi to nějak pozdě. Ms jsem dostala v sobotu. A taky mi vrtá hlavou,jak to dělají při tom rozmrazování embryjek. Když nám 4E zamrazili 3.den kultivace a 3E v den transféru,tak to mají nějak poznačený,nebo to zjistí až to rozmrazí? A když rozmrazí ty ze dne transféru,tak by je měli hned vkládat,když už mají maximální stadium,ne? Tomu nějak nerozumím,tak snad vědí,co dělají. 😀

petrufa86
4. črc 2012

@martina_81 já jsem poprvé na KETu byla 20DC a teď 15DC. Tak já jsem s MS o den napřed. Já si myslím že to určo budou mít poznamenaný jak v počítači tak i na tom. A i kdyby ne, tak ty 3 denní nechají o to víc dovivinout. Jako při prvním KETu se transfer o den posunul, pže embr. říkal že se krásně vyvíjí a je škoda je zavést, tak je nechal co nejvíc dovivinout. Když rozmazí ty nejstarší, tak půjdeš na transfer hned druhý den po rozmrazení.

martina_81
4. črc 2012

@petrufa86 a na tom při KETu nezáleží, kolikátý jsi DC? Mám pocit,že se to prostě vůbec neřeší,tak mi to přijde divný. A to je rozmrazí hned ten den,když půjdu na UTZ? což znamená příští čtvrtek?

petrufa86
4. črc 2012

@martina_81 nene, nezáleží, záleží hlavně na tom aby jsi měla narostlou sliznici. Nene, dr ti příští týden řekne že jo, tak ty půjdeš do laboratoře se domluvit a tam ti řeknou ře ti je třeba v sobotu ráno rozmrazí a ty si v 1 hodinu budeš volat jak to vypadá, jestli se rozmrazili a domluvíš si s nima transfer. Oni ti řeknou kdy máš a v kolik dorazit, co s sebou a kolik to bude stát.

martina_81
4. črc 2012

@petrufa86 Tak to jsem teda zvědavá, na kdy mi to vyjde. a budu si muset zase píchat pregnyl? 😒

petrufa86
4. črc 2012

@martina_81 poprvý jsem píchala, podruhý ne. Když je estrofem tak se nemusí, ale zvláštní je že já měla i poprvý estrofem a píchala sem, podruhý taky a nepíchala sem, takže jako nevím. Jen pak zase začneš s prednisonem a utrogestanem.

martina_81
4. črc 2012

@petrufa86 tak doufám,že mi ho nedají,nechce se mi zase otravovat někde v nemocnici,aby mi ho milostivě píchli. 😒 S utrošem a prednisonem počítám. Jdu chrnět, tak dobrou noc. 😉

littlemousecz
5. črc 2012

@petrufa86 @martina_81 ahoj holky, tak dneska jsem dělala další test a testovací čárka je už skoro stejně silná, jako ta kontolní. řekli jsme to dneska tchyni, že to vypadá, že se to asi povedlo. breečela jak želva a já s ní. zítra to ještě řeknu mojí mámě a jinak půjdem s pravdou ven asi až za co nejdýl. akorát jesli tam jsou obě, tak to na mě bue vidět nespíš hodně brzo. já už teďd po té stimulce, utroši a prednisonu pěkně rostu 😀. teď se jen modlím, aby byly děloze a ne něke jinde a hlavně ab tam vydržely. já bych byla schpná dělat testy 2 x denně, abych se ujistila,že čárka neslábne... jsem z toho cvok asi. ale snažím se ob dva dny. jak bude steně silná, tak toho nechám.snad...

petrufa86
5. črc 2012

@littlemousecz gratuluji, to je paráda. Nejsi cvok, já si je minule taky dělala pořád dokolečka. 😉
@martina_81 uvidíš.Mě ted čeká, ale mě ho píchne Jarda doma, nikam nepoletím

martina_81
5. črc 2012

@littlemousecz tak to je supeeeeeeeer. 😀
@petrufa86 no já přemýšlím,že kdyby mi ho náhodou dali a nebyla tam Marcelka,tak se zeptám,jestli bych si to nemohla píchnout do břicha jako jiný holky. To taky nechápu. proč to někomu dají a řeknou,ať si to píchne do břicha a někoho ženou na pohotovost? 😖

petrufa86
5. črc 2012

@martina_81 Mě Marcelka říkala v žádným případě nepíchat doma a jet na pohotovost. Pak se mě ptala jestli mám nějakou zdr. sestru řekla sem že jo, tak mě dala i injekce a jehlu. A když mě to ta zdr. sestra píchala tak mě říkala, ať mě to příště píchne jarda. Ukázala mě kam a bylo to. Prý to píchnout špatně nemůžeme. Píchá se to jakoby ne do zadku ale malinko nahoru,malinko pod to kde končí začínají kalhoty.

martina_81
5. črc 2012

@petrufa86 no vždyť jsem Ti říkala,že Marcelka mi to odmítla dát. a pak tady holky píšou, jak si to píchaj do břicha,tak se v tom vyznej. 😖 To taky jsem čekala,že mi to píchnou "do půlky" a ona to píchla nahoru.No uvidíme. Dneska jsme byli s Jirkou na akci od firmy,tak jsem se jen modlila,abysme nepotkali moc známých lidí,abych nemusela rozebírat,že se nám nezadařilo. No tak pár jsme jich potkali, tak si samozřejmě všichni mysleli,že když už jsem měsíc doma,tak je jasný,že to dopadlo. A díky mýmu pupku se jim ani nedivím. 😖 dneska jsem se snažila narvat do šatů,co jsem si vloni koupila ve výprodeji a hnus. sice jsem je oblíkla, ale měla jsem je na sobě tak narvaný,že jsem byla ráda že dejchám,tak jsem to vzdala. 😒 Trička a tílka v poho, to mám hromadu volnějších, ale s tím "spodkem" už je to horší,takže většinou teď tahám riflový kraťasy, co mi ještě nedávno byly volnější, na zadku jsem měla krásnou rezervu a v pase paráda - no a teď je akorát zapnu a zadek mám úplně vyplněnej. 😉

petrufa86
5. črc 2012

@martina_81 no vidíš a mě se zeptala jestli mám známou sestru, já bez rozmyšlení řekla jo a ona mě hned napakovala jehly a stříkačky. Jojo, kupa holek tady psala že to píchaj do břicha, tak nevím, proč mi do zadku. I dkyž možná lepší, ono se píchnout tou velikánskou jehlou do břicha asi taky nebude žádná slast. Mě přijde že tam nahoru píchají všechny injekce. Když sem byla na vyvolávačce a na pohotovosti kvůli osypání tak obě sestry mě to píchli hore. Dole to už asi není moderní 😀 😀 😀 Jojo, na každýho ty hormony fungují jinak. já ani tak moc nepřibrala.

littlemousecz
6. črc 2012

@petrufa86 @martina_81 díky, já tomu prostě pořád nevěřím, že máme takový štěstí a mohlo by to vyjít napoprvý no. ale teď jsem na víkend u mámy, tak jsem si testy sebou nevzala a snad to bez nich vydržím 🙂 přinejhorším mají zítra otevřenou lékárnu 😀 máma to vzala celkem nadšeně, ale řekla mi, že pořádně to oslaví až v září, jak překlenem to nejrizikovější období.

holubice.petra
7. črc 2012

@martina_81 oni nechtějí aby sis ten pregnyl píchala sama protože ten by se měl píchat do svalu...píchneš musíš zkusit jestli jsi se netrefila do žíly což stříkačkou zkusíš trochu nasát a když nejde do injekce krev tak pak můžeš vstříknout....kdežto hormony si můžeš v klidu píchat sama ty jdou jen pod kůži....moje ségra je zdravotní sestra tak mi to vysvětlovala že kdyby se to píchlo do žíly tak by to byl prů.. proto když mi to nemohla píchnout ona tak jsem jela raději na pohotovost..tady v Kolíně byli úplně v pohodě několikrát jsem tam potkala tu samou dr. a pokaždý mi přála moc štěstí 😉 a to že jsem platila pokaždý 90,- furt lepší než si nějak ublížit a člověk když se koukne jaký prachy dává za léčbu tak těch devadesát je už minimum 😎

littlemousecz
9. črc 2012

Ahoj holky, jak se máte při pondělku? Konečně už polevilo to příšerný horko, tak si to docela užívám. Ten víkend byl fakt děsnej... Jinak já se nemůžu dočkat příštího úterý doufám, že 6. týden přečkám já i bobci (nebo bobek) ve zdraví. Prý je to nejrizikovější týden na potraty. Honza mě nenechá ani umývat nádobí a když dělá na novým bytě, tak mám dovlený akorát koukat a podávat nářadí, který si musím odkládat na stůl, abych se nemusela ohýbat až na zem 🙂 Nejradši by byl, abych nechodila do práce a celej den ležela v posteli 😀.

martina_81
9. črc 2012

@holubice.petra a proč si to teda některý holky můžou píchat do břicha? Jinak jsem myslela,že Tobě se zadařilo napoprvé, ale podle toho,jak píšeš,že jsi pokaždé platila 90 Kč to tak asi nebylo,viď? 😒
@littlemousecz Fajn,že jsi tak v poho a že na Tebe Honza dohlíží. 😉 My trávili víkend u našich, teda jen přes ty moje vycházky,tak jsem si to pěkně užila. To ochlazení mi taky nevadí,aspoň se líp dýchá. 🙂
@petrufa86 taky Tě po tom Estrofemu občas bolelo břicho? 😖 Někdy mě chytne taková bolest,že si říkám,že bych se na to nejradši vys*ala. Minule mě bolelo břicho i při sexu, a pak jsem celej den špinila,tak nevím,jestli je to normální. Chci to ještě dnes nebo zítra zkusit a když to bude mít stejnej průběh,tak to asi řeknu ve čtvrtek Vodičkovi, ať z toho nejsem zbytečně vyšaškovaná. ☹

petrufa86
9. črc 2012

@martina_81 jojo, taky mě pobolívalo. Hele, to mě taky při sexování bolelo, hlavně když na mě Jarda lehnul.
@littlemousecz já jsem od čtvrtka slepec. Zničehonic mě prasknul u brýlí vlasec který mě drží spodní obroučku. takže si s prominutím připadám jako debil. Nic nevidím a řídit bez brýlí je teda taky super. Ale dneska jsem si je šla dát spravit a budou zítra, tak to snad už vydržím.

petrufa86
9. črc 2012
petrufa86
9. črc 2012

@martina_81 jojo, taky mě pobolívalo. Hele, to mě taky při sexování bolelo, hlavně když na mě Jarda lehnul.
@littlemousecz já jsem od čtvrtka slepec. Zničehonic mě prasknul u brýlí vlasec který mě drží spodní obroučku. takže si s prominutím připadám jako debil. Nic nevidím a řídit bez brýlí je teda taky super. Ale dneska jsem si je šla dát spravit a budou zítra, tak to snad už vydržím.

littlemousecz
9. črc 2012

@martina_81 no někdy dohlíží až moc. třeba včera jsem zvedla ze země naši fenku abych se pomazlila (má tři a půl kila) a hned se mě ptal, jestli takový těžký věci můžu zvedat 🙂. Ale je to od něho hezký. On si děti hrozně moc přeje, tak je takovej úzkostlivej, aby se něco nepokazilo.I když mě pořád ujišťuje, že to určitě vyjde a nemám se bát, tak si myslím, že ve skrytu duše se bojí víc než já. Jinak bolesti jako na MS mírně polevily a objevujou se kolem 8 ráno a kolem 6 večer, přes den je to už jen takovej neurčitej pocit. Tak mi Honza řekl, že vždycky bobci nastartujou bagry a kopu bazén 🙂 Asi kvůli tomu horku. Ale prsa, to bude asi moje smrt. Nejhorší je to v noci, když si chci lehnout na bok (jinak neusnu), to je bolest jako blázen.

littlemousecz
9. črc 2012

@petrufa86 tak to mě mrzí. já sice taky nosím brejle, ale jen na dálku (už jsem je neměla rok na očích), tak si to neumím představit. v autě to musí být fakt bezva teda.

petrufa86
9. črc 2012

@martina_81 týjo, ten koňák dneska nějak blbne, odešle 2x sdtejnou odpověď a pak tobě prázdnou zprávu. Jinak sem si v pátek obarvila vlasy. Internzivní rubínová červená. je to fakt sytá červená barva, jen to na těch foktách není moc vidět 😒

martina_81
9. črc 2012

@petrufa86 Teda teď jsi mě zas pobavila. 😀 😀 😀 Mě by asi taky bolelo,kdyby na mě Jirka lehnul. 😀 😀 😀 Takže je to asi normální,že? Jinak ty brýle Ti fakt nezávidím, já bych byla taky úplně mimo. 😒 Ale máš fajn,že Ti je tak rychle opraví.
@littlemousecz jedna holčina psala,že bolesti jako na MS měla asi první 2 měsíce a ty bolesti prsou snad taky odezní nebo aspoň trochu poleví,uvidíš. co bys pro prcka nevydržela,ne? 😀

petrufa86
9. črc 2012

@littlemousecz to já mám taky na dálku a nosím je stejnak furt, protože vidím už i prdlačku na blízko. Já mám 2 a 1,5 dioptrie.