CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
9. črc 2012

@martina_81 tak já to myslela tak když byla poloha že byl nahoře, tak mě to dost bolelo, jinak ne. A čím to je nevím??? A docela by mě to taky zajímalo. Tak já měla 2 náhradní, sice se slabšíma dioptriema, ale vyhodila sem jen, protože u jedněch mě nešla dotáhnout nožička a padaly mě z očí a u druhých mě to prasklo uprostřed jak to sedí na nose. Ale naštěstí to rychle opraví. A stalo se mě to jak naschvál ve čtvrtek, v pátek státní svátek tajže zavřeno a musela sem čekat až do dneška.

martina_81
9. črc 2012

@petrufa86 Jéé, koukám,že si budeš měnit profilovku. 😀 Dej si tu první, na té druhé vypadáš trochu přísně. vypadá tmavě,ve skutečnosti je určitě světlejší,ne? Ale jinak dobrýýý. 😉 A já se zrovna minule chtěla zeptat, jestli už jsi barvila. 😉 Já furt nic, Jirka prohlásil,že by to nechal být, tak nevím. Říkala jsem si,že bych to nechala vymýt (spíš odrůst, moc se to nevymývá) a nechala si zase svoje vlasy a třeba melír do toho,vůbec nevím. 😒

littlemousecz
9. črc 2012

@petrufa86 tak to já mám jen půl a čtvrt na dálku, tak to většinou zvládám bez nich, jen když mám hodně unavený oči z počítače, tak si je musím vzít třeba na řízení, protože se mi rozmazává zrak
@martina_81 no jasně, že to vydržím, i kdyby to bylo 5x horší, jen je to takový nepříjemný a blbě kvůli tomu spím, protože mě to vždycky probudí. uvažuju o tom, že začnu spát v podprsence, jestli se to nezlepší (mám takovou sportovní, ale je už vytahaná, tak mě nebude škrtit,ale mohla by trochu prsa držet na místě, i když lehnu na bok, tak uvidíme).
Jo a taky včera jsem se málem pozvracela, když jsem chtěla sníst párek. Není na těhu blití ještě brzo?

martina_81
9. črc 2012

@petrufa86 to já Tě pochopila,jak jsi to myslela, neboj, ale fakt mě to pobavilo. 😀
@littlemousecz Tak na to, jestli není na těhu blití brzo se neptáš té správné. 😉 Myslím,že každej reaguje jinak,takže brzo asi není.

littlemousecz
9. črc 2012

@martina_81 no já se ptala tak obecně. Mě to přijde brzo, ale prej to s dvojčátkama začíná dřív, tak tam asi budou fakt obě no 😀

petrufa86
9. črc 2012

@martina_81 já jsem měla už snad 5 cm odrosty. Jardovi by se taky líbilo, kdybych si to obarvila na hnědo (mám svoje vlasy taky hnědý, ale takový divná) a do toho melíry. Ale kadeřnice mě říéká že mě to v tom nesluší, že ta červená je lepší. tak nevím???
@littlemousecz myslím si že ne. Že těhu nevolnost můžeš mít už od třeba 3-4 týdne.

Holky, četli jste tady o tý holčině,( jetady taky zaregistrovaná) co ji umřela 5 měsíční holčička na tom festivalu???

littlemousecz
9. črc 2012

@petrufa86 hm, tak to se mám na co těšit. jestli budu po mámě, tak budu zvracet do 4.měsíce.
o té holčičce jsem četla. je to hrozný. už se ví, co se stalo?

petrufa86
9. črc 2012

@littlemousecz co sem četla na novinkách, tak probíhá soudní pitva a buď se jednalo o srdeční vadu neslučitelnou se životem nebo náhlé úmrtní kojence.

martina_81
9. črc 2012

@petrufa86 Cože? O tom nic nevím, úplně mi naskočila husina. ☹ ☹ A co dělala s tak malým dítětem na fesťáku?

littlemousecz
9. črc 2012

@petrufa86 to je stejně hrozný, co se děje. člověk aby měl o děti pořád strach. ještě o víkendu ta 4letá utopená holčička, ráno prý našli i tělo jejího táty. taky nikdo neví, co se stalo.

petrufa86
9. črc 2012

@martina_81 taky nechápu, vzít takový malý miminko na fesťák
http://www.novinky.cz/diskuse?id=284092&article...
https://www.modrykonik.cz/fotoblogy/pratel/ - viz sabinasretr
@littlemousecz no to je taky děs, teď sem to četla v novinách

martina_81
9. črc 2012

@petrufa86 tak tomu říkám pi*a!!!! To snad ani není normální matka. Tahá děcko na fesťák a ještě ho nechá zavřený v autě, to je síla. 😠

littlemousecz
9. črc 2012

@martina_81 @petrufa86 no mohl t být klidně syndrom náhleho úmrtí, to se může stát i doma, ale to nic nemění na tom, že táhnout 4 měsíční dítě na fesťák je teda pěkná pi**vina. Stejně tak nechápu rodiče, co tahají mimina na kola v těch cyklovozících, v cyklosedačkách a ještě hůř, na těch tyčkách.Zrovna minulej týden jsem viděla nějakýho tatínka, jak za sebou na tyči vezl dítě, mohly mu být tak tři čtyři roky a to dítě mu tam normálně sedíc na kole usínalo.By mě zajímalo, jestli by si všimnul, že spado dolů... To je fakt děsný.

petrufa86
9. črc 2012

@martina_81 jako je jasný že pokud měla malá srdeční vadu nebo syndrom náhlého úmrtí tak mohla umřít doma v postýlce, v kočárku a ... Ale tahat 5 měsíční holčičku přes noc na fesťák je teda pro mě nepochopitelný. Neřeknu, kdyby tam ráno přijela a odpoledne odjela domů. ale přes noc a ješt spáít v autě?

martina_81
9. črc 2012

@petrufa86 @littlemousecz to jsou ženský,co k tomu přijdou,ani neví jak a nechtějí se vzdát dosavadního uživání. jasně, mohlo se to stát i doma,ale myslím,že okolnosti k tomu hodně přispěly a doufám,že si to ta "matka" bude aspoň vyčítat. Taky je to pro mě nepochopitelný. My byli vloni u příbuzných v Ostravě a šli jsme na Havířovské slavnosti. byli jsme tam až do půlnoci a kolem jedenácté jsem tam zahlídla ženskou s kočárkem,kde měla asi tříměsíční dítě a vypadalo to,že se ho uprostřed kolotočů a všelijakých atrakcí (všude kravál,že nebylo slyšet vlastního slova) snaží uspat. Tak to jsem taky nechápala,co tam dělá s tak malým dítětem tak pozdě večer. ale lidi jsou prostě různí a mají svůj styl života...

littlemousecz
9. črc 2012

@martina_81 @petrufa86 nenaděláme holt nic, můžeme jen doufat, že našim dětem se nic nestane. i když my takhle riskovat nebudeme,stát se může i přes veškerou péči cokoliv...

petrufa86
9. črc 2012

@martina_81 jojo, lidi jsou fakt divný, když to porovnám třeba se ségrou. V sobotu jsme slavili Jardovi narozeniny, malý je 1,5 roku a domů jeli v půl 9, žádný vysedávání, i když by chtěli, prostě malá má přednost. A tak by to mělo být.
@littlemousecz to máš pravdu, stát se může ledacos v cukuletu a ani se nenaděješ, ale rozhodně nebudu mimčo tahat na fesťáky, chlastačky a... kde bych byla až bůh ví do kolika.

martina_81
9. črc 2012

@littlemousecz @petrufa86 osobně si teda nedokážu představit,že bych tak malýho prcka někde tahala. ani kdybych byla typ na podobný akce, protože bych si to stejně neužila. 😒 ale každej to holt bere jinak. a pak to takhle dopadá. 😖

petrufa86
9. črc 2012

@martina_81 jj, máš pravdu, souhlasím s tebou.

nanda01
9. črc 2012

Ahoj všem držím palečky v Sanusu co jsme chodili dělají zazraky naštěstí tet už jsme v pulce 4 měsíce a snad jde vše hladce ve čtvrtek nas čeka kontrola.

littlemousecz
9. črc 2012

@nanda01 Díky. Gratuluju a držím palce, ať je všechno v pořádku. Já jdu na krev a první kontrolu příští úterý. TT pozitivní, tak doufám, že to dobře dopadne a v březnu se dočkáme našeho největšího štěstí.

tesinka
9. črc 2012

Ahojky, objevila jsem vás náhodou, taky přeju vše hodně štěstí, nám Sanus pomohl již 2x a časem je možná využijeme ještě jednou 😀 , všem tfuj, tfuj, tfuj a brzy krésné, zdravé uzlíky štěstí v náručí 😉

martina_81
9. črc 2012

@tesinka ahooj, a ke komu jsi chodila? Hádám,že v Pardubicích, když máš region Pce. 😉 A jak se vám dařilo, hned napoprvé, nebo to trvalo delší dobu?

tesinka
9. črc 2012

@martina_81 chodili jsme k Šárce, úžasná ženská. Kuba se povedl po 3 měsících s clostíkem, Ondrášek trval delší dobu a dal nám zabrat, ale pak to byla rychlovka 😀

martina_81
9. črc 2012

@tesinka Tak to je super,že se tak zadařilo. 🙂 takže u vás stačilo jen IUI? Já mám teď po 1.neúspěšném IVF a za pár dní mě čeká KET. Chodím k Vodičkovi.

tesinka
9. črc 2012

@martina_81 Marti, držím palce, jinak IP 😉

martina_81
9. črc 2012

@tesinka Díky moc. 😉

holubice.petra
9. črc 2012

@martina_81 to nevím jedině že řeknou že jim to má kdo píchnout a pak si to píchnou samy 😒 já jsem byla 6x na IUI a 1x nepodařené IVF (neoplonilo se nám žádné vajíčko) a na druhém IVF se konečně zadařilo i se zásobou do mrazáčku 😎 😉

martina_81
10. črc 2012

@holubice.petra tak to jsi taky neměla jednoduchý. 😒 Ale hlavně,že se nakonec povedlo. 😉 No já když na té diskuzi holkám napíšu, že jsem musela jet na pohotovost,tak vypadám jak idiot, protože jim to všem dávají domů a většina z nich si to má píchat do břicha, o zadku jim ani neřekli. Prostě každý car to má jinak. 😒

littlemousecz
10. črc 2012

@martina_81 no mě taky nutili, ať s tím jedu na pohotovost, ale řekla jsem jim, že mi to píchne tchýně, že je doktorka, no moc se na to sestřička netvářila, ale nakonec mi na to dala všechno s sebou. Ale je to fuk, radši aby ti to píchli na pohotovosti, než aby to někdo neznalej píchnul blbě a celá stimulace byla v háji.