CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

littlemousecz
10. črc 2012

@petrufa86 to nevadí, čím dýl budu držet palce, tím větší to přinese štěstí 🙂
já si myslím, že do politiky můžeš jít s jakejma ideálama chceš a stejně se tam z tebe stane debil, co myslí jen na prachy a lidi jsou mu jedno

masel
10. črc 2012

@petrufa86 Ahojky.Děkuji ti. koukám,že také jdete na IUI,tak též držím pěstičky ať vše konečně dobře dopadne 😉. Jojo.1030,-Kč za IUI. Včera jsme platili i s parkovným 120,-Kč. (doktorka,Pregnyl,Duphaston a parkovné).

martina_81
10. črc 2012

@petrufa86 tak to je super,proč já jsem si myslela,že jdeš až zítra? 😉 to budu muset na ten UTZ taky víckrát? 😖 Já zatím nic nekupuju, ty plínky jsou první věc, říkám si,že je to zbytečný, všude je tolik krásných věcí, že už bych měla plnou skříň. 😀

petrufa86
10. črc 2012

@littlemousecz Moc bych tomu nevěřila. Při tomhle ketu mě taky všechny holčiny držely palce a už plánovali bůh ví co a podívej, jak to dopadlo!!
@masel mě by zajímalo, podle čeho to parkovný berou. Dneska i minule jsem platila za hodinu 15 kč a předminule za hodinu 30 Kč. nějak mě to netrklo, takže sem to debil zaplatil a až pak v autě přemýšlela nad tím že sem tam stála jen hodinu. Ten Duphaston je na co? To jsem ještě nikdy neměla. A to jsi ani nedostala prednison a utrogestan?
@martina_81 Nene, při KETu jsem byla jen 1x a hned jsem se šla domlouvat na rozmrazení. tak je hlavně důležitý jestli máš dobrou sliznici. Nic víc je nezajímá.

littlemousecz
10. črc 2012

@petrufa86 no ale víš jak, náhoda je blbec a vyjít to prostě může a několika holkám to vyšlo, tak proč ne tobě?

masel
10. črc 2012

@petrufa86 Nó,taky jsme premýšleli až v autějak to počítají. A hlavně ani přesně nevím kolik je za parkovný,neboť jsem platila ten Pregnyl a Duphaston a celkem 90,-Kč. Ale zítra to vyzjistím 😉 .Teda pokud si na tovzpomenu 😀 .Pojedeme se 3dětma,tak jsem zvědavá,kde co nechám.Jen doufám,že né nějaké dítko 😀 😀 .Duphaston budu brát od čtvrka(den po IUI) zda jsem dobře poslouchala,tak něco povídala,kvůli lepšímu oplodnění vajíčka,nebo co.Jinak jsem měla jen včera jen ten Pregnyl a od čtvrtka ten Duphaston. Když viděla folíky,tak se divila,že nic neberu.Že je mám pěkný 🙂

martina_81
10. črc 2012

@petrufa86 tak to jsem teda zvědavá,jak na tom ta moje sliznice ve čtvrtek bude. 😉 a ten Estrofem se bere jak dlouho? Pořád mi přijde divný,že mi napsal hned 3 balení. 😖
S tím držením palců: Já teď řekla sestřence, ať už mi nic nedrží, že teď drželi všichni co mohli a stejně to nepomohlo. 😒 Teď už všem ani přesný termín KETu říkat nebudu, ať to pak není takový zklamání a Jirkovi jsem taky dala zákaz cokoliv říkat tátovi. 😠 V práci prý občas proběhnou debaty na téma, jestli už jsem teda těhotná,když jsem tak dlouho doma,ale to už nějak neovlivním.......... 😒

petrufa86
10. črc 2012

@littlemousecz jojo, náhoda je blbec, ale....... 🙄
@masel parkovný by za hodinu mělo stát 15 kč
@martina_81 pokud se povede tak by se měl estrofem vysadit (mě ho dr ale sliboval do konce 3 měsíce kvůli tomu potratu) a vysazuje se i prednison a do konce 3 měsíce zůstává utrogestan, který se postupně vysazuje. to jo, to neovlivníš, každýho to hned napadne. Je doma měsíc, je těhu, ale........

martina_81
10. črc 2012

@petrufa86 no teď mám stejně jen Estrofem, jinak nic. Prednison a Utroš mi dají asi po transféru,ne? Jinak jsem teď o víkendu viděla,jak se brutálně přibírá po Prednisonu. U našich byli příbuzní z Ostravy a od sestřenky manžel měl vloni na podzim nějakou infekci na nohách, pořádně nevěděli,co to je, měl to čím dál horší,už skoro nemohl chodit, tak skončil v nemocnici a tam mu dávali hromady prášku a mimo jiné i koňský dávky Prednisonu a když teď přijeli a viděla jsem ho,tak jsem nechápala,tak mi to sestřenka právě vysvětlovala. ale to jeho obrovský břicho, fakt síla. 😖

petrufa86
10. črc 2012

@martina_81 prednison a utroš začneš brát tak 2 dny před transferem. Oni říkají, že utroš a estrofem ujde, ale že prednison je děs. Ale na mě moc teda nepůsobil. Což se divím

martina_81
10. črc 2012

@petrufa86 tak já jsem zatím přibrala tak 2.5 kila a už mě to chvílema pěkně vytáčí, i když jsem si říkala,že to řešit nebudu. ale přičítám to taky tomu,že jsem byla měsíc doma bez nějakýho pohybu, teď můžu aspoň ven a zas to bude trochu jiný. Zase se nebudu cpát jak prase a svádět narůstající kila na prášky. 😉

petrufa86
10. črc 2012

@martina_81 to já se radši nevážím, protože by to se mnou mohlo seknout 😀 😀 😀 😀 😀 já se ani moc necpu, ale ..... 😝

martina_81
10. črc 2012

@petrufa86 ale stejně je to děs,viď? 😝 To já se zvážila až poté,co jsem se nevešla do riflí. 😖 Ale stejně mám tak blbou váhu,že na každým místě v bytě vážím jinak, od 56ti do 62 kg, dobrý,ne? Prostě opravdu objektivní. 😉

petrufa86
10. črc 2012

@martina_81 tak to je super váha. tak to ty jseš oproti mě laňka. Co já bych dala za 56 kilo.

martina_81
10. črc 2012

@petrufa86 ale já mám těch 62. 😀 56 jsem měla naposledy před 2 roky, když se vdávala kámoška a já měla rozvrtanou hubu na obou stranách, takže jsem měsíc jedla jen jogurty a přesnidávky. 😒 a každej se pořád ptal,co to držím za super dietu. 😀 😀 Já mam teď zas blbou (našla jsem,co jsem neměla),tak se jdu vybrečet a budu čekat,co mi zas Jiří zalže,až přijde. ☹

petrufa86
10. črc 2012

@martina_81 62 kg taky dobrých. Jojo, koukám všude stejný. taky ještě občas brečím, ale ne před Jardou, ten by mě zase nadával co zase řvu.

martina_81
10. črc 2012

@petrufa86 to není kvůli tomu,máš to v IP.

littlemousecz
11. črc 2012

@martina_81 @petrufa86 Ahoj holky. Tak jsem dostala včera od Honzy dárek s tím, ať už toho testovacího šílenství nechám a začnu tomu věřit. Jinak na normálních testech je už čárka silnější než kontrolní. Tak tomu snad začnu asi věřit. A doufat, že to dobře dopadne.

martina_81
11. črc 2012

@littlemousecz tak to je super. 😉 To Ti dal tady ten test nebo něco jinýho? 😀 Asi teď budu za debila,ale těmhle věcem moc nerozumím, nikdy mě to vzhledem k mé situaci nezajímalo,ale to znamená,že jsi 3 týdny těhotná? 😉

littlemousecz
11. črc 2012

@martina_81 jj, dal mi ten test.Povidal, že když to uvidím i elektronicky, tak tomu snad už uvěřím 🙂. No teoreticky to znamená, že k oplodnění došlo více než před třemi týdny. Počítá to nějak orientačně podle hladiny HCG. Ale vzhledem k tomu, že vím naprosto přesně, kdy došlo k oplodnění,tak je to informace celkem nepodstatná a důležitý je to plus nahoře. To 3+ dole je spíš takový ujištění, že HCG určitě nemám nízký 🙂

martina_81
11. črc 2012

@littlemousecz takže už tomu konečně věříš,když to takhle vidíš? 😀 😀

littlemousecz
11. črc 2012

@martina_81 no že se zadařilo, tomu už věřím 🙂 Ale pořád mám strach, jestli se něco nepos...e ☹

masel
11. črc 2012

@littlemousecz
@martina_81
@petrufa86 Ahojky holky 😉 . Tak už jsme doma po IUI. Děti jsem vyhnala na hřiště. A já se natáhla chvíli u PC. Jenže mám stejně divnej pocit,neboť špiním 😒 . Jinak den takovej od rána divnej. V těch Pardubkách takovej zmatek,jak to maj rozkopaný. Až hrůza. Nó ale už jsme doma a je klid.

littlemousecz
11. črc 2012

@masel Tak hezky lež, aspoň chvíli, držím palce. Špinění je asi jen od podráždění sliznice, to přejde. Já trochu špinila i po ET.
Co se dá dělat. V Jihlavě to mají taky rozkopaný, dělají tam nový parkoviště, tak je to s parkováním ještě horší, než bylo (a že to bylo už hodně tragický 🙂). Ale aspoň tam nechtěj parkovný. Uvidíme, kolik toho za ty tři týdny udělají. Už se tam těším.

martina_81
11. črc 2012

@littlemousecz toho se asi nezbavíš, ale všechno bude v pořádku,neboj. 😉
@masel co mají v Pardubkách rozkopaný? 😒 Ještě minulej týden to tam bylo normální. To špinění je asi vážně podrážděná sliznice,neboj. 😉 Tak na sebe dávej pozor a hodně štěstí. 🙂

littlemousecz
11. črc 2012

@martina_81 já vím, ale to je asi úděl všech ženských po IVF. Prostě čím je cesta trnitější, tím víc se asi člověk bojí špatnýho výsledku. Ale snažím se to potlačit a doufám, že tam jsou bobci oba a všechno půjde jak má 🙂

martina_81
11. črc 2012

@littlemousecz a kdy jdeš na ten UTZ, příští týden? 😉 to jo, strach bude asi ¨pořád. Jak jsem tady psala o té mojí kámošce, jak byla vždycky ve stresu kvůli každé kontrole a prohlídce a to měla naprosto suprový a bezproblémový těhotenství,tak jsem jí říkala,ať nestresuje a nemyslí na to a když to tady pak všechno vidím,tak já budu mnohem horší. 😖 😖 😖

masel
11. črc 2012

@littlemousecz No,uvidíme. Jojo. Už jdu odpočívát úplně. Natáhnu se a chvíli budu koukat asi na nějak film.
@martina_81 tak počkáme,co bude . jinak rozkopané to mají když se jedeš okolo policajtů,tak jak veda ta silnice na pravo k Sanusu. Takže nás a pár aut pustili na toparkoviště na proti policahtům. Ale pak už to zatarasili. No vpondělí jsme tam byli a ještě rozkopaného nic nebylo.Tkže jsme docela čuměli 🙂

littlemousecz
11. črc 2012

@martina_81 jj, jdu v úterý, tak by mohly být vidět aspoň gestační váčky. V srdíčka/ko sice nedoufám, ale bylo by to moc krásný. Ale stejně mě asi ještě minimálně jedna kontrola v Jihlavě čeká, než mě předají mojí MUDr. Honza mi říkal, že doufá, že jich tam nebude víc než dvě 😀 No popravdě já taky... Teď se zrovna po večerech bavíme pročítáním seznamu jmen (co máme taky v tý posteli večer dělat, když sexovat nesmíme, že jo 😉 ). A že se u toho nasmějeme. Některý jména jsou fakt děsný, jak pro psa. Třeba Bojan a Brit, to nás fakt rozesmálo.
@anina32 můžu se zeptat, kdy tě předali k tvýmu MUDr.? A jak ti je?

masel
11. črc 2012

@martina_81 Teď koukám,že neznám strany 😀 😀 .Nalevo k Sanusu . Promiň.