CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
13. črc 2012

@petrufa86 musíš prostě vydržet do úterka,nic jinýho Ti nezbývá. 😒

martina_81
14. črc 2012

@littlemousecz @petrufa86 tak prcky už máme z mrazáku venku a protože byly dvoudenní,tak je ještě nechají vyvíjet a transfér bude v pondělí,zítra si mám volat,jak to vypadá a domluvíme podrobnost. 😉

petrufa86
14. črc 2012

@martina_81 Gratuluju k rozmrazení. takže provazník, jo? to je asi nadšení, co?? Jojo, vydržím, ale jedna holčina mě psala že měla ovulku po clostiluz až 18-19 den, ciož by bylo pondělí až úterý. a co se týká růstu tak mě druhá poradila abych si dělala horké sprchy že po tom rostou. Tak to zkusím a uvidím.

martina_81
14. črc 2012

@petrufa86 jo,komplet jiný "lékařský tým". 😒 Ale třeba se chlapům zadaří. 😀 No vidíš, neztrácej naději, tolik smůly snad mít nemůžeš,aby to do úterka nebylo ok. 🙂

littlemousecz
14. črc 2012

@martina_81 @petrufa86 Ahoj holky, tak nevím, ale možná je to v háji. Včera večer jsem začala špinit. Zatím nic hroznýho, taková hnědá krev. Nebylo toho moc a do rána to přešlo, ale teď odpoledne to začalo nanovo, i když zatím slabějc, než včera.Snažím se nepanikařit, ale moc mi to nejde. ☹

littlemousecz
14. črc 2012

@martina_81 jo a gratuluju k úspěšnýmu rozmražení a držím palce, ať se hezky vyvíjí.
@petrufa86 mě před OPU taky rostly takhle pomalu, dva dny před měly asi jen tři kolem 15 mm a ostatní max 11 a nakonec mi jich odsáli 8, z toho 5 zralých, tak bych neházela flintu do žita, oni ještě dorostou , neboj. hlavně že je sliznice OK, aby se měly kam zavrtávat.

martina_81
14. črc 2012

@littlemousecz to nic nebude, uvidíš. Holky psaly,že špinění je normální a když se Ti to nebude zdát, tak bych zašla ke svýmu gyndr.,ať máš klid. Chápu,že máš strach. 😒

littlemousecz
14. črc 2012

@martina_81 díky ,snad ne. Dokud je to špinění, tak se snažím paniku udržet na uzdě, ale bojím se moc. Uvidíme. Do Sanusu jdu v úterý, tak myslím, že to vydržím a doufám, že to vydrží i bobci. Kdybych začala krvácet, tak bych jela asi stejně do Jihlavy na gyn.pohotovost. Já si pořád říkám, že když mě nic nebolí, žádný křeče, prostě nic, jen se vrátil pocit jako před MS, tak že jsem třeba jen přetažená nebo jsem se nějak blbě pohla (i když si toho nejsem vědomá) a snažím se odpočívat, jak jen to jde. Dneska jsem jen uvařila oběd a jinak celej den ležím.

martina_81
14. črc 2012

@littlemousecz to je fajn, snaž se být v poho a odpočívej. 🙂 Přijde mi,že Ti to do té kontroly nějak uteklo,i když jsi ji měla vlastně až za dlouho. 😉

littlemousecz
14. črc 2012

@martina_81 j, uteklo, ale tenhle týden to bylo teda peklo 🙂

martina_81
14. črc 2012

@littlemousecz to věřím 😉 Jsi natěšená na úterý,co Ti dr. řekne,viď? to už zjistí,jestli tam jsou dvě? 🙂

littlemousecz
14. črc 2012

@martina_81 jo, to jsem. i když to špinění mi to trochu kazí. ale jak jsem psala, dokud to není vyloženě krev, tak se snažím nepanikařit a doufat, že to nic není.

martina_81
14. črc 2012

@littlemousecz už Ti přišly ty plínky? Já doufala,že třeba v pátek nebo dnes dorazí,ale paní toho měla asi fakt hodně,tak nestíhá posílat. 😀

littlemousecz
14. črc 2012

@martina_81 ještě nepřišly. některým holkám v pátek a některým taky ne, tak uvidíme v pondělí.

martina_81
14. črc 2012

@littlemousecz to se teda těším, jsem na ně děsně zvědavá. 😉 a ještě kdyby už v nich taky něco brzy bylo. 😀

littlemousecz
14. črc 2012

@martina_81 jj, taky se těším, hlavně aby tam bylo co dát

petrufa86
15. črc 2012

@littlemousecz Měla jsi asi jet radši na pohotovost. Já po svý zkušenosti při tom potratu bych jela i s kapkou krve. A taky kdyby se to někdy dělo tak taky pojedu, to si piš. Ať na mě na pohotovosti klidně čumí jak na debílka. 😖 😖
@martina_81 uvidíme, necháme to na koňovi, ten má větší hlavu 😀 😀 😀

martina_81
15. črc 2012

@petrufa86 jj,to je fakt. Tak já jdu zítra na 11.30,tak jsem teda na Provazníka zvědavá. 😒 Včera v noci jsem měla takový bolesti,že kdyby byl Jirka doma,tak se nechám zavést na pohotovost. Nebylo to jako normálně, kroutila jsem se jak blázen a nedalo se to ani vydržet. 😖 😖 Tak nevím,co to mohlo být a budu jen doufat,že tam dole je všechno ok. 😒 Taky jsem napsala Jirkovi,že po tomhle transféru končím,že na to prostě nemám. ☹ ☹ Pořád mě něco bolí a už si připadám jak debil. 😖

littlemousecz
16. črc 2012

@petrufa86 tak to chápu, že bys jela i s kapkou krve. já si říkala, že počkám, jestli se to nezhorší, bylo to fakt jen trochu a čerstvá krev to nebyla. do rána pak nic a druhej den celej taky nic, jen pak navečer takový hodně slabý špinění a od tý doby už nic, tak snad se nic nestalo a bude to v pohodě. nebyly u toho ani žádný neobvyklý bolesti.

petrufa86
16. črc 2012

@martina_81 Tak co už 3 v 1?? A co Provaz, dobrý???? Hmm, tak to je divný, to by mě taky zajímalo co to bylo. ale prosimtě, neházej flintu do žita. Já to taky říkala a pak mě to přešlo a těšila se na další transfér. Přece tam zmrzlinky nenecháš aby je pak zlikvidovali. A co Jirka na to???
@littlemousecz ti mohla jenom třeba prasknout nějaká žlka nebo se prostě roztahuje děloha a něco se ji nelíbí. Ale když jsi neměla bolesti tak si myslím že to nic nebude.

littlemousecz
16. črc 2012

@petrufa86 jj, špinění řešilo více holek na diskuzi březen 2013, tak jsme se na tom tak nějak shodly, že to bude asi růstem dělohy. všechny to naštěstí přešlo. Kdybych měla bolesti, tak bych jela hned. Ale jediný bolesti, který mám, jsou ty prsa. Asi se s tím budu muset holt smířit. Někdy je to horší a někdy lepší.
@martina_81 Tak jak KET? Dali ti obě, vyvíjely se jak mají? No snad už na další pokus nedojde a povede se tento 🙂

martina_81
16. črc 2012

@littlemousecz @petrufa86 ahooj,tak to mám za sebou. Si představ,že mi to nakonec dělala Novotná, prý Provazník tam je jen dopoledne,takže to dělá ona,tak jsem měla nevýslovnou radost. Byla teda úplně suprová. Ptala jsem se jí na ty bolesti,protože mě teď bolí celej podbřišek a říkala,že je to normální,tak mě aspoň uklidnila. 😉 a na krev jdu 30ho do Hradce,tak jsem zvědavá,jak to bude vypadat tam.

petrufa86
16. črc 2012

@martina_81 tak to gratuluji. Já teda nechápu proč tam ten provazník vůbec je?? Je tam jen v úterý a ještě k tomu dopoledne a vždy si uráčí přijít tak kolem půl 9. To se mu asi fakt vyplatí být tam 3 hodiny. V HK jsem byla, doufám, že tam zrovna nenarazíš na tu protivnou sestřičku co tady holky popisovali, že místo toho aby tě uklidnila když máš jen / tak se ti ještě skoro vysměje do obličeje. Kráva jedna.

martina_81
16. črc 2012

@petrufa86 to si děláš srandu,ne? co to je proboha za krávu? ☹ ☹ No sestřička říkala,že Provazník tam byl jen dopoledne a že to nejdřív chtěl udělat pan přimář (?),ale že musel brzy odejít, tak jsem musela chvíli čekat, než Novotná dobere pacientky a ujme se mě. a byla teda fakt taková příjemná a uklidňující. 🙂 🙂 Jdu se osprchnout a ležet,ať Jirka nenadává. Ráno jede na krev, tak písnu. 😉

petrufa86
16. črc 2012

@martina_81 Nevím , co je to za krávu, ale už dost holek to tady psalo. Tak to myslela asi Štěpána z Hradce, ten je primář. Jojo, já jsem ji tam viděla už několikrát a je taková sympatická. Zítra nevím, kdy se dostanu ke kompu, ráno jedu na UTZ, pak na nákup.

evaav
16. črc 2012

@martina_81 -tak držím pěsti a Novtný věř mě dělala tři transféry za život at jsem k ní patřila nebo ne a z prvního mám verču a vlastně ze čtvrtého mezi tím mi jeden dělal štěpán ml. a vlastně ted co jsem chodila k ní do pardubek tak vlastně mi dávala jedno embrio čtyřbuněčné a to ted posledních pár dní pěkně kope 😉 tak tfuj ,tfuj at to dobře dopadne i tobě 😉

martina_81
17. črc 2012

@petrufa86 jj, já si pak vzpomněla,že vlastně dnes jedeš na UTZ. Tak doufám,že konečně napíšeš něco pozitivního. 🙂
@evaav díky. 😉 Takže máš vlastně oba "úspěchy" od ní,viď? 😀 No mě se ulevilo hned,jak mi sestra řekla,že to bude dělat ona,protože Provazníka nemusím. Dělal mi sice jen 1 UTZ při stimulce,ale ten přístup mi fakt stačil. 😒 A ona byla taková moc fajn a v poho. Tak třeba se taky zadaří. 😉

petrufa86
17. črc 2012

@martina_81 Nic pozitivního. Ani tentokrát si to folíci nerozmysleli. ☹ ☹ ☹ Takže mám na 10 dnů nasadit utroš 1-0-1 a do dvou dnů to dostanu. Od 5Dc do 8DC opět clostilbegyt, ale tentokrát 2-0-2 aještě 4DC a 8DC injekci Merionalu a IUI nás čeká v srpnu. Takže já to říkám pořád že tady zůstanu sama.
@littlemousecz Míše se to povedlo,
@martina_81 tobě se to povede teď a já tady zůstanu sama samotinká.
@littlemousecz Jinak jak jsi dopadla na krvi na UTZ, byla jsi dneska, ne????

littlemousecz
17. črc 2012

@martina_81 @petrufa86 Ahoj holky. Tak máme jednu bublinku i se srdíčkem. Já jsem taaak šťastná 🙂
@petrufa86 Neboj, vyjde to příští měsíc, abysme to měly hezky postupně.
@martina_81 Tak držím pěsti.Hezky se o bříško starej, ať se jim utebe líbí.

adelinkkaa
17. črc 2012

@littlemousecz mooooc gratuluji:o)sleduju vas všechny potichounku od zacatku,jsem taky adeptka na IVF ale mame z toho docela vitr,tak to chvili jeste nechame a az budem pripraveni vrhnem se nato:o))