CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
13. srp 2012

@petrufa86 jen mi řekla že je to strašně nízky nějaký 2 hormony a že bychom po laparoskopii to mohli upravit nějakou stimulací a to bylo všechno že uvidíme jaká bude zpráva z laparky

antana123
13. srp 2012

@petrufa86 na žádance mám napsané DGL ster.m.sec.+chromopertubace ale nevím co to znamená 😲
jen mi řekla že se podívají jestli jsou průchodné a popřípadě odstraní srůsty

antana123
13. srp 2012

@petrufa86 a jinak prý ted ani ms nedostanu nic mi na vyvolání nedala jen mám 31.8 nasadit proveru at dostanu ms před tím zákrokem

petrufa86
13. srp 2012

@antana123 tak tý zprávě taky nerozumím. Uvidíš na laparce a po co dr vymyslí 😉

antana123
13. srp 2012

@petrufa86 jo jo moc díky jsem z toho trochu nervozní

petrufa86
14. srp 2012

@martina_81 Zítra tě po 2 měsících čeká práce, co? Jdeš na R12? Držím palce aby jsi to zvládla a nebyla na nervi z toho věčnýho vyptávání co děláš v práci a jaktože nejsi těhu 😉

luucia
14. srp 2012

@antana123 ničeho se neboj..je to diagnostická laparoskopie pro sekundární neplodnost (to znamená, že už jednoho prcka máš, tak proto sekundární) 😉 a chromopertubace je profouknutí vejcovodů 😉

antana123
15. srp 2012

@luucia moc děkuju za vysvětlení 😉

antana123
15. srp 2012

@luucia já se nebojím laparky ale toho výsledku ☹

luucia
15. srp 2012

@antana123 jj, to mi je jasný 😉 ale neboj, jednoho prcka máš, tak druhý taky půjde 😉

antana123
15. srp 2012

@luucia díky 🙂
a vám druhý taky trvalo????

luucia
15. srp 2012

@antana123 nám trvalo i první, ale na konec vyšla po 1.IUI 😉 se Sofi už to tak jednoduchý nebylo..vyšel 2.KET 😉 a to jsem od porodu Anetky žádnou HA nebrala a nechránili jsme se 😉

littlemousecz
16. srp 2012

Ahoj holky, tak jsem doma z kontroly a máme další obrázek. Termín podle utz 15.3.2013, mimi odpovídá 9+6. Jsem šťastná jak blecha.Už má ručičky i nožičky a krásně na mě mávalo 🙂

petrufa86
16. srp 2012

@littlemousecz Ahojda, sem si říkala kde se flákáš, že ani ty sem nepíšeš 😉 😉 Krásný, už to vypadá jako miminko, co? Ne jako ta tečka minule. 🙂 🙂 🙂 🙂 A je fajn, že je vše v pořádku. Za chvíli tě bude čekat prvotrimestrální screening, co?? 😉

petrufa86
16. srp 2012

@luucia já jsem nyní týden po IUI, měla jsi po něm prosimtě nějaké příznaky???

pajjaa
16. srp 2012

@littlemousecz a po kolikate se povededlo?

pajjaa
16. srp 2012

@petrufa86 aj ja jsem tyden po IUI 🙂 na kolikate IUI jsi byla?

littlemousecz
16. srp 2012

@petrufa86 Ahojky. My teď vpráci máme hroznej fofr s plánem na příští rok, zítra má být hotovej a trochu jsme na to zapomněli 😀. Ale dneska jsem strávila dopoledne na gyndě, nalačno 😖 , takže mě je blbě doteďka, byla jsem objednaná na devátou, ale brali mě až v deset a krev až ve čtvrt na jedenáct, tak jsem docela trpěla, než jsem se mohla najíst. Ale vidět to miminko, to za to stálo. Byla jsem úplně unešená, jak se hýbalo, má sice jen 3,2 cm, ale na tý obrazovce vypadalo hrozně velký 🙂. Na screening jdu 4.9., tak to uteče jak voda. Vůbec to tak nějak utíká.... Nedávno jsem byla na IVF a teď už je to 10.týden.Akorát před kontrolou se to vždycky hrozně vleče, když se člověk bojí, aby mimi bylo v pořádku.Jinak je to krása.
Holky, jak já vám hrozně přeju, ať už taky nosíte drobečky v bříšku... @petrufa86 @martina_81 @antana123

littlemousecz
16. srp 2012

@pajjaa hned první IVF

pajjaa
16. srp 2012

@littlemousecz a v PArdbicich ti delali IVF?

pajjaa
16. srp 2012

@luucia taky mam diagnozu sekundarni neplodnost- ale ted jsem tyden po IUI tak doufam,ze uz sev brisku neco klube 🙂)

littlemousecz
16. srp 2012

@pajjaa ne, jezdili jsme do Jihlavy

petrufa86
16. srp 2012

@pajjaa já na prvním a za sebou mám 3 transfery u IVF. Ty jsi byla taky v Pardubkách???

luucia
16. srp 2012

@petrufa86 priznaky jsem zadne nemela, az tesne pred ms me bolelo jak kdyby mela ms dorazit a nedorazila 😉 ale to je takovej priznak nepriznak no 😉 kazdopadne mi nebylo vubec nic 😉 drzim pesti, at to vyjde 😵

pajjaa
16. srp 2012

@petrufa86 ano mam pocit ze jsem se tam ve ct 9.8 potkali,ale jen jsem chtela ze test jsi muzes udelat 10.dni po IUI

martina_81
17. srp 2012

@petrufa86 ahooj, tak jsem tady zase na skok. 😀 V práci v poho, každej byl asi řádně informovanej, takže žádné blbé dotazy neproběhly a všichni se chovali normálně, jak kdybych přišla po nemoci. 😉 Ale pracovně mi to teda dalo pořádně na prdel, bolej mě nohy jak blázen, zase než se do toho trochu dostanu. 🙂 Teď mám do pondělka volno a pak na noční. Napeču a valíme k našim na grilování. Konečně si to taky užiju, když nebudu muset hlídat čas kvůli vycházkám a můžem tam být do zítra. Jak to vypadá s Tebou? Jak dlouho jsi po IUI? jak tady nejsem každý den,tak se dost ztrácím, promiň. 😒 Jinak barvu si určitě vyberu nějakou tu mahagonovou, jen prý jsou nakonec světlejší než na obrázku, což je taky fajn, protože mi připadaly všechny takový tmavý,tak jsem zvědavá. 😉
@littlemousecz krásná fotečka, už to k něčemu vypadá. 😀 😀 😀

littlemousecz
17. srp 2012

@martina_81 jj, už je poznat, že to bude človíček 🙂

martina_81
17. srp 2012

@petrufa86 jinak Ty bys to mohla vědět, tak se zeptám,než budu volat. 🙂 Jak berou v Sanusu na začátku krev na ten HP, vyšetřují u toho i štítnou žlázu? Já mám pocit, že Vodička tenkrát něco o štítné žláze říkal,,že je v pořádku, když nám říkal výsledky,ale přece jen je to už dlouho,tak si to přesně nepamatuju. A když jsme byli v úterý u té Bělobrádkové,tak říkala,že se na to mám určitě zeptat. Jinak mě teda moc mile překvapila, byla taková příjemná a milá. 😉 😉

petrufa86
17. srp 2012

@pajjaa vážně?? Já když sem šla na IUI tak sem tam byla v čekárně s přítelem sama. Přítel šel v 8,30 hod a já v cca 10,45 hod. A ty?Týjo, tak proč mi Vodička říkal že si ho mám udělat až 27-29týho???
@martina_81 tak to je na jednu stranu v poho, že všichni věděli o co jde a ušetřili tě blbých otázek. Já jsem dneska po IUI 8mý den. Já si myslím že vyšetřují krev na všechny možný hormony v těle a kdyby jsi měla štítku zvětšenou nebo zmenšenou tak za to může taky hormon. A tohle dělají určitě protože hodně ženských s tím má problémy. Koukám, že jste byli na genetice tam jako my. Oni asi jinám neposílají. Takže teď nekonečný měsíc čekání na výsledky, co? Jojo, já ti psala, že budeš spokojená, že je ta dr v pohodě.

pajjaa
17. srp 2012

@petrufa86 ja sla naradu v pul dvanacte ja sla dovnitr kdyz ty jsi vysla 🙂 taky mi delal IUI vodicla- asi ti rekl tetsovat az tal dlouho aby jsi mela jistotu,ale kdyz se zepats holek co uz na IUI byli tak ti reknou,ze desaty den uz muzes 🙂 v nedeli rano to prubni - ja jsme mela // uz paty den ale to byl asi pregnyl jeste- ted se modlim aby uz se nam v brisku klkubalo mimi,BT je dobra a cipek je dole a zavreny tak snad!!! 🙂