CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
30. lis 2012

@petrufa86 já ted dostala kontakt na léčitele tak zvažuju zda to vyzkoušet

petrufa86
30. lis 2012

@antana123 tak nástupem do práce na to nebudeš tak myslet a uvidíš hned se povede. Hele, já jak jsem dostala od známý odsud z vesnice ten čistící čaj tak ho měla taky namíchaný přímo od léčitele.A je možný že k otěhu taky přispěl, i když já ho pila nepravidelně, občas sem zapomněla. Takže já bych to určo zkusila, nic za to nedáš 😉

martina_81
30. lis 2012

@antana123 vždyť já pořád čekám......... 😠 😠 😠 Ale už se mi to krátí. už "jen" pár týdnů a budou výsledky. 😉 😉
@petrufa86 mám radost, že je všechno v pořádku a držím palce i nadále, ať to s prckem zvládnete na výbornou. 🙂 Čekají mě teď 3 noční, takže víkend se tady zas neukážu, ale v pondělí určo nakouknu, tak se mějte a držte se. 😉
@antana123 jinak, moc krásná fotečka. 😉

antana123
30. lis 2012

@martina_81 tak snad budou výsledky brzo 🙂 třeba se nám to podaří zároveň 🙂 a díky za pochvalu

martina7890
30. lis 2012

@antana123
@martina_81 Holky,muzu se pridat.Jsem tu nova,tak doufam,ze to nezvoru.
Jsem po jednom neuspesnem IVF v Sanusu v HK.Je to teda uz pul roku,ale zvazuju porad co a jak dal.Nikkde nic moc nenasli a pri te stimulaci na IVF mi bylo dost zle,tak se nejak porad odhodlavam k dalsimu pokusu.
Cetla jsem cast vasi diskuze a koukam,ze s tim otehotnenim taky dost zapasite.Moc drzim palce,at to klapne nam vsem a budoucim maminkam
@petrufa86 a ostatnim moc gratuluju k tehotenstvi.
Holky nezkousely jste i nejake alternativni metody.Ja o tom hodne uvazuju,kdyz mi bylo tak spatne po te stimulaci.Nasla jsem neco o hormonalni joze.Nezkousely jste nektera.Mee to docela zaujalo.

anina32
30. lis 2012

@petrufa86 Aby si si ještě na to těhotenství nestěžovala, že se kvůli tomu nevyspíš😉 Mám z tebe radost, že máš srdíčko a vypadá to dobře. Držím všechno co mám ať to tak vydrží až do července😉 Hlavně se šetři, hodně odpočívej, a doporučuju spát dopoledne, já jak jsem nemohla spát v noci, tak když jsem nemusela, tak jsem před desátou nevstávala😉

anina32
30. lis 2012

@martina7890 Ahoj, my jsme taky jezdili do hradce, k doktoru Dejmkovi. Nevzdávej to, já jsem stimulku taky špatně snášela, měla jsem velký bolesti v podbřišku a ty hormony ze mě dělali málem hysterku😉 Naštěstí se nám zadařilo napoprvé. Nevzdávej to, jeden pokus, žádný pokus😉

martina7890
30. lis 2012

@anina32 Je,dekuju za odpoved a za povzbuzeni.To ja to vzdat urcite nechci.Jen jsem myslels,ze bych to zkusila nejak podporit.Ta hormonalni joga me dost zaujala.
K dalsimu pokusu IVF se musim odhodlat,chci jit po Novem roce,asi unor.Vim,ze jednou to nic neznamena.Jen se na to musim pripravit.

antana123
2. pro 2012

@martina7890 Ahojky vítej mezi náma 🙂 a tu jogu neznám ale asi bych to vyzkoušela 😉 já ted zvažuju léčitele

martina7890
2. pro 2012

@antana123 Moc dekuju za privitani.
S temi leciteli je to ale tezky.Musis mit nejakeho osvedceneho,aby z tebe netahal jenom prachy a nevymyslel si.Jinak ja proti alternativnimu leceni nic nemam,jen se v tehle sferach nekdy pohybuji sarlatani,tak hlavne na nikoho takoveho nenaraz.
O te joze jsem hledala celou sobotu.Tak kdyby jsi mela taky zajem tak www.hormonalni-joga.cz nebo www.lunarnijoga.cz Chtela bych jet na nejaky ten vikendovy seminar,kde te to nauci poradne cvicit.No,fakt jsem na to zvedava.
Jinak samozrejme drzim palce,at brzy klapne miminko at uz umele nebo diky leciteli nebo jakkoli jinak.

petrufa86
4. pro 2012

@martina7890 díky moc. A co zkusit nějaké čaje na podporu otěhotnění? Já jsem měla od známý z vesnice čistící čaj namíchaný přímo od léčitele. Pak sem taky pila kapky femigard, kontryhelový čaj, grepový džus a .... O joze jsem neslyšela, ale taky hodně doporučují cvičení podle Mojžíšový. Je to na odblokování páteře a prý v tomhle je dost často zakopanej pes.
@anina32 holka, čumím, ale od pátku spím, usnu už třeba v 11, půl 12, a kdybych nechodila 3x za noc na záchod tak snad spím celou noc. Jestli to bylo tím úplňkem???

lenda01
4. pro 2012

@antana123
@martina7890 holky omlouvam se, ze vam lezu do diskuze, ale jednu lecitelku vam rada doporucim.. mela jsem za sebou dve IVF, oboum nam tvrdili, ze jsme neplodni a pred peti tydny se nam narodila krasna holcicka, kterou jsme pocali prirozene diky jedny lecitelce od Jicina.. Pani za to nechce nic, kdyz ji tam neco nechas, tak ji tam neco nechas a nam teda pomohla.. me rozchodila menzes, kterej sem dva roky nemela a mozna me to uklidnilo i po psychicky strance a ejhle byly dve // na testiku 🙂

mariiianka
4. pro 2012

@lenda01 ahoj,můžu se tě optat jak dlouho si k ní chodila než jsi našla vytoužené //?Já k ní taky jezdím 🙂 ,už jsem tam byla 2x,tak doufám,že nám to taky pomůže 😵 .A jinak dodatečně gratuluji k vytoužené holčičce 🙂

lenda01
5. pro 2012

@mariiianka ahojky.. ja k ni zacla jezdit nekdy na jare 2011, byla jsem u ni cca 4-5 a pak mela pres prazdniny volno a me se mezitim srovnal ten cyklus, takze jsem tam po prazdninach nejela a jela jsem tam az v listopadu, kdy jsme meli pred IUI a to s nepovedlo, tak jsem k ni pak jela jeste asi 1 nebo 2x pred ovulaci a hnedle v unoru to klaplo.. takze sice jsem tam jezdila rok, ale ne uplne pravidelne kazdy mesic... ale je fakt dobra, neco v sobe asi ma.. 🙂 jinak moc dekujeme za gratulaci a neboj, taky se mimca dockate.. fakt je to asi ta psychika, ta v tom hraje velkou roli... ☹

mariiianka
5. pro 2012

@lenda01 tak to jsi mě zase povzbudila,moc děkuji.Když jsem jí říkala že chceme po novým roce na ivf,tak mi řekla,že by se to stejně nepodařilo,že jsem zablokovaná a dala mi naději že se určo zadaří přirozeně,ale taky mě už roky trochu popohánějí 😒 .Takže uvidíme co dál a psychika je fakt prevýt 😖

lenda01
5. pro 2012

@mariiianka ja se ji tenkrat na IVF ptala taky..jako jakej na to ma nazor ty vsechny hormony a tak a ona ze kdyz nekdo fakt nemuze jinak, tak ze je to fajn a tak.. ale je pravda, ze manzelovi rekla ze je v pohode, ze u neho problem neni a ja ze jsem mela uplne ucpany homronalni cesty a ze i kdybych byla tehotna, prisla bych o mimco, protoze by nemelo byt z ceho vyzivovany a to jsem byla asi tri mesice po zamlklým těhotenství v 9tt.. fakt kdyz jsem najednou mela pravidelnou ms, zacala jsem tem jejim zazracnym rukoum verit a rekla jsem si, ze nemam co ztratit a cyklus co cyklus jsem pila od prvniho dne cyklu az do ovulace kontryhel a oba s manzou jsem pili od prvniho dne cyklu jeste ten kakost a dve // byly na testiku.. takze hlavu vzhuru a hlavne dej tomu cas 🙂 juuu prala bych vam uspech 🙂

martina_81
7. pro 2012

@antana123 @petrufa86 ahooj, tak sem zase nakukuju, po týdnu. A Jiří má teď 3 přesčasy, tak mám 3 dny pc jen pro sebe!!!!! 😀 😀 😀 Ale zas plánuju předvánoční úklid, tak si ho asi moc neužiju. 😖
@petrufa86 jak Ti je, všechno v poho?
@antana123 já bych toho léčitele určitě nějakýho vyzkoušela, v mým případě to nemá smysl, ale Ty do toho určitě běž. 😉
@martina7890 ahooj, moc sem nechodím, tak odpovídám tak pozdě. 😉 Už jsi se teda rozhodla pro nějaký ten seminář? A k čemu je vlastně ta hormonální jóga dobrá? Jinak to jsi měla při tom ivf jen 1 transfér? Pokud nemáte nějaký závažnější problém, určitě bych zkusila taky nějakého léčitele a třeba by to šlo i přirozeně. 😉

petrufa86
7. pro 2012

@martina_81 já letos na vánoční úklid prdím. Teda ne úplně ale nebudu to přehánět, mimi je pro mě přednější než úklid a jestli to bude někomu vadit tak ať si trhne a neleze k nám. Stejnak stírám každý týden, týden předtím setřu prach, malinko umeju vnitřní dveře a pak převlíknu postele a tím letos končím. Jinak zatím všechno v poho. Jen sem se dneska při pohledu do zrcadla zhrozila. Levá strana obličeje beďák vedle beďáku. Teda né spíš beďáky ale mám to jen takový krvavý fleky, jako když si strhnu strup. Mažu to čímkoliv, ale nic nepomáhá, takže paráda. A o mastných vlasech ani nemluvím. 😖 😖 😖

martina_81
7. pro 2012

@petrufa86 tak můj úklid bude podobnej, neboj. Nejsem z těch, co by si dělali násili. Ne že bych si libovala v bordelu, ale nic se nemá přehánět. 😉 Jen potřebuju umýt stěnu v obývaku, protože ta vrstva prachu už je dost viditelná. 😀 😀 😀 A jinak taky jen setřu, převlíknu pelíšek do nového saténového povlečení a prdím na to. Dokonce ani okna jsem na podzim "nestihla" umýt. Na vzhled prď, hlavně když bude prcek v poho. 😉

petrufa86
7. pro 2012

@martina_81 já taky ne a stejnak když setřu tak chodba teď kyž sněží za den vypadá jak kdyby nebyla měsíc stíraná, takže 😝 😝 😝 já jsem okna myla poslední týden v září. Teď vypadají jak rok nemytá, ale co prdím na to. Nám na nich nalepený takový ty vánoční samolepky takžýe část se schovala a jinak na to prdím. Až na jaře až bude hezky.

martina_81
7. pro 2012

@petrufa86 Tak u nás ve čtvrtým patře to taky nějak neřeším a kdyby náhodou, tak stáhnu žaluzky úplně, aby to nebylo vidět. 😀 😀 😀 Ty se hlavně šetři a dávej na sebe pozor. Jak Ti je? 😉

leny11
11. pro 2012

Ahoj holky, přemýšlíme přejít do Sanusu na darovaná embrya, protože klasické IVF i nativy a minimálka neklapli ☹ .Prosím o radu ke kterému lékaři jít.

sabcacech
12. pro 2012

Dobré ránko, jsem tu nová, ale tyto stránky sleduji a rozhodla jsem se podělit se s vámi o zkušenost se Sanusem Hk- Pce. V březnu jsem byla na laparo žlučníku, operace bez komplikací, za 4 dny domů... za 14 dní strašná bolest v podbříšku, okamžitě návštěva Sanusu v Hk ( má mudr. měla dovču) mudr. Dejmek- uz a antibiotika, zánět jak blázen... Poctivě jsem ležela, ledovala a cpala se prášky a čípky... kontrola ok, jen bohužel veliké cysty, neprůchodné vejcovody. ☹ v srpnu návštěva Sanus Pce, za týden jsem jela na operaci do Sanusu Hk, odebrali mi vejcovody. Bezva přístup. v nemocnici vás berou jako kus masa. V Sanusu si připadám jako člověk 🙂 Vše proběhlo bez komplikací. V říjnu žádost na pojišťovnu, 1 ivf, v listopadu stimulace, ze začátku se mi nechtělo reagovat, vyšší dávky injekcí...při punkci 7 vajček, z toho se 6 oplodnilo. 25.11 transfer 1 blastocysty,5 dní prodloužená kultivace, zbytek bublinek je v mrazáku...10 den slabý duch, který sílil...16 den od ET tj. 10. 12 krevní test v Sanusu- hcg 1600. Chodím k mudr. Vodička, embryolog mudr. Bartoš. Jsem velice spokojena, nemohla jsem si vybrat lepčí CAR. Vám všem držím pěstičky, ať brzko taky máte //.

anina32
12. pro 2012

@leny11 Ahoj, záleží kam chces chodit, já jezdila do Hradce Králové, doktor Dejmek, povedlo se na první pokus😉

leny11
12. pro 2012

Ahoj @anina32 To právě se rozohodujeme, jsem z Rakovníka a do Jihlavy i do Hradce to náne 200km, ale zas je v Sanusu darování embryí nejlevnější.Píšeš na první pokus měla jsi klasické IVF nebo něco jiného?

sabcacech
12. pro 2012

@leny11 Jestli mohu poradit, brala bych Sanus Hk, na Jihlavu jsem slyšela negativ. recenzi.

leny11
12. pro 2012

Aha, díky odpověď to nám pomůže při rozhodování 🙂 .

montysek
12. pro 2012

@leny11 Taky spíše doporučuji Hradec ! 😉

anina32
13. pro 2012

@leny11 měli jsme klasické IVF plus ICSI, 4 embrijka máme ještě u ledu🙂

antana123
13. pro 2012

Ahoj holky 🙂
tak ani další cyklus po laparce nebyl úspěšný opět přišla MS ☹ ☹
tak nevím každý sliboval jak to bude po laparce hned a prd tak nevím jestli to už nevzdát ☹