CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
17. dub 2013

@petrufa86 Proč by Ti to mělo být trapný? Blázínku. 😉 Mně to nabízela kámoška, když jsem byla po té laparce, že kdybych potřebovala umýt okna nebo uklidit, tak že přijede. Ale zase na co bych měla Jiřího? 😀 😀 A ten by řekl, že těch pár měsíců to vydrží, a pak si je umyju sama, až se na to budu cítit. 😉 Úplně ho slyším. Ale zítra mi stejně musí pomoct, protože v obyváku to sama nezvládám, jedna strana nám "padá" z rámu, takže on to vždycky musí přidržet a já umývám. 😉 ale protože ho neotvíráme, tak to neřešíme.

sabcacech
17. dub 2013

@petrufa86 tak jsem se lekla zbytecne.jsem prdla.dekuji,tak budu mit pupik fialovy.

petrufa86
19. dub 2013

@martina_81 no vidíš, mě to samý řekl Jarda, že to vydrží a pak třeba v září si je můžu umýt sama. Hmm, tak to máte taky dobrý okna 😀
@sabcacech jojo, zbytečně. Ale oni se ty modřinky zase tak často nedělají. na břiše sem neměla skoro žádný, ale na tom stehně to byl pěkněj koláč. A já si toho nevšimla protože si už na stehna přes břicho nevidím. A jednou jsem se víc ohnula a čuměla sem jak vyvoraná myš 😝

antana123
19. dub 2013

Ahoj holky 🙂
jak se máte???
@petrufa86 co ty už je pohlaví odtajněno???

petrufa86
19. dub 2013

@antana123 neodtajněno a kdyby se chtěl bobek ukázat tak si to už ani říct nenecháme. Vydrželi jsme to 27 týdnů, tak těch 13tt to už taky vydrříme. Holt budeme mít překvápko 😉

antana123
19. dub 2013

@petrufa86 překvápko je super 🙂

muddledgirl
20. dub 2013

Ahojky, ještě naposled se zeptám.Je tu někdo s PCO kdo zkusil Nosifol?

sabcacech
22. dub 2013

@petrufa86 to vis,jsem se lekla,holky jinak dnesni mereni luxus,folici maji 11 a 12 mm a na vikend je v planu snuska.

petrufa86
22. dub 2013

@sabcacech tak to je paráda, pěkně rostou. Jen tak dál 🙂

sabcacech
23. dub 2013

@petrufa86 jj,zitra jdu asi uz na posledni utz a jsem zvedava jak na tom budem.

petrufa86
23. dub 2013

@sabcacech určitě dobře, jak jinak. 😉

sabcacech
24. dub 2013

@petrufa86 ahooojjj,folici 16 a 17 mm,zitra rano posledni stimulky,vecer pregnyl a v sobotu odsati.transfer ut-ct.uteklo to

muddledgirl
24. dub 2013

@sabcacech Budu na Tebe myslet....My čekáme na výsledky genetiky a v červnu jdeme na imuno...tak jsem zvědavá...snad bude vše o.k.

sabcacech
25. dub 2013

@muddledgirl Urcite vse bude ok.tak to vam budu drzet pesti.uz se tesim na OPU,uz mam dost.

petrufa86
25. dub 2013

@sabcacech panejo, to je ale rychlovka 😉 😉

sabcacech
25. dub 2013

@petrufa86 jj,uz mam v 9hod.pichlej pregnyl a v sobotu v 7:15 Sanus.stimuloval jsem jen 9 dni a folici jsou pekne velky.minule jsem stimulovala dela a bylo to tezce vypoceny...

petrufa86
25. dub 2013

@sabcacech fůj pregnyl, ten štípal jak čert. A kdo ti bude OPU dělat? taky Vodička?

sabcacech
25. dub 2013

@petrufa86 hele,dnes nic.cely den si rikam jak opet ten hajzlik neprijemny a ono v poho.ja ti ani nevim,ale transfer mi bude delat.pri 1 ivf Vodicka OPU a Stepan transfer a nyni uvidim.

petrufa86
25. dub 2013

@sabcacech Mě OPU a ET dělal Provazník a zbylý KETy a IUI Vodička

sabcacech
26. dub 2013

@petrufa86 Provaznika jsem mela vloni na utz pri stimulce.uvidim zitra a dam vedet,kdo bude mit sluzbu.Embryologa mam opet Bartose a ten litoval,ze jsem potratila.tak se pry jeste vic bude snazit.

petrufa86
26. dub 2013

@sabcacech já jsem měla na ET a první KET Bartoše, na 2 KET toho druhýho, nevím jak se jmenuje a při iUI Vodičkovi asistovala ta laborantka nebo co to je.

sabcacech
27. dub 2013

@petrufa86 tak hlasim 8 krasnych vajusek,Vodicka OPU a Bartos.zitra volam,transfer str.nebo ct.

petrufa86
29. dub 2013

@sabcacech super zpráva, pěkný počet vajíček. A co, jak jsi dopadla? Vyvíjejí se všechny? 😉

sabcacech
29. dub 2013

@petrufa86 ahoooj,nyni jsem se tam dovolala a zitra v 8:30 jde bojovnicek k mamince.ty ostatni jsou nejiste,tata mel krapet horsi spermio.tak jsou pomalejsi a to jedno je neeejjjj

petrufa86
29. dub 2013

@sabcacech tak to je super zpráva. Bojovníčci zabojujou a budou taky k transferu. Ale přeji aby už nebyly potřeba 😉

antana123
29. dub 2013

@sabcacech držím palce 🙂

sabcacech
29. dub 2013

@petrufa86 dekuji,snad nebudou potreba.mas pravdu.jeste jsem z toho vykulena.
@antana123 moooc dekuji.

muddledgirl
29. dub 2013

@sabcacech Taky držím pěstičky....

sabcacech
29. dub 2013

@muddledgirl Děkuji

sabcacech
30. dub 2013

Holky, máme zázračné embryo 🙂 včera 2 buněčné, dnes 8 na rozhraní blasty, mudra říkala jaký je to rychlík, včera a přes noc to natáhlo, a je u měěě 😀 😀 zaváděl mudr Provazník a fajn lékař, byla jsem spokojena. 😉