CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
24. črc 2013

@montysek Ahojky je mni fajn už se nemůžem druhátka dočkat ale ještě si počkáme
díky za info 🙂
@petrufa86 moc gratuluju 😵

muddledgirl
24. črc 2013

@margarita1 Pokud jsi těhotná, udrží mimi,pokud ne, dostaneš menstruaci...Já ho beru, abych to dostala, pokud bych neměla ovulaci...Ňechtěla jsem brát antinu....za prvé si myslim, že to není svinstvo a je to víc než 10x levnější.... Ty jsi ho nikdy neměla,když jsi brala clostilbegyt? 😲

muddledgirl
24. črc 2013

@petrufa86 😀 Také se připojuji ke gratulacím... 😀

muddledgirl
24. črc 2013

@montysek Ahoj,tak co Ty?Půjdeš na inseminaci? 😎

sabcacech
24. črc 2013

@martina_81 hrnecek myslim prsa.tata rika,ze to byde kluk,ze si chysta dlabanec.
@montysek jupiiiiii,hlavne,ze jsou holky v poradku a maji to za sebou.moc se tesim na foto Terezky.

margarita1
25. črc 2013

@montysek Jéé tak to obrovská gratulace k Terezce 🙂)))

margarita1
25. črc 2013

@petrufa86 maminko obrsovká gratulace k Terezce 🙂))))

margarita1
25. črc 2013

@muddledgirl já sem brala Duphaston

muddledgirl
25. črc 2013

@margarita1 A jak?Srovnal Ti cyklus?Prý je o něco lepší než Utroš. 😝

margarita1
25. črc 2013

@muddledgirl Hele, ani ne, ale těhotenství bylo v pohidě, dokud jsem nedostala chřipku.
Měla bych na tebe otázečku, jak probíhá inseminace? Zajímalo by mě, kdy tam jde partner a kdy pak já a pak, jestli na to stačí na půl den razítko od doktora a ty jdeš pak normálně dopráce,nebo jestli semusí zůstat ten den doma, kdo to pak omluví a tak? Moc díky , prostě podrobnosti, jak to probíháa tak, díky moc

montysek
25. črc 2013

@muddledgirl Já už nepůjdu asi na nic. V Sanusu nám nepomohli, tak jsme změnili centrum a už máme drobečka na světě. 🙂
@antana123 To uteče, neboj se nic. 🙂 Jsem zvědavá, copak se Vám za druhátko narodí. 😵

antana123
25. črc 2013

@montysek no doufám že to uteče taky jsme zvědaví ale tušíme že to bude Matouš 😀 😀
a jak se jinak máš co mimčo????

biolage
25. črc 2013

Ahojky chtela jsem se zeptat, do kdy po vas v sanusu hradec kralove chteli,aby jste na kontroly jezdili k nim do centra a kolik tam stoji screaning/nebo jak se to pise/ Diky za odpovedi

martina_81
26. črc 2013

@montysek díky.😉
@sabcacech aha, tak to mě nějak nenapadlo. Mně se tentokrát prsa nějak nezvětšily, až mi to zas Jiří předhazuje, že se těšil, jak zas budou velký a ono nic. 😀
@petrufa86 mooooc gratulujem a těšíme se na fotečky, mamko. 🙂 🙂

muddledgirl
26. črc 2013

@margarita1 A Ty jsi ho tedy měla jen v těhotenství na udržení nebo i předtím? Jak jsem Ti psala já byla poprvé na ultrazvuku /1. návštěva myslim/ potom ještě jednou a nakonec inseminace.Na půl osmou jsme přišli a dával to sperma ráno asi.
S tím razítkem nevím.Já dělám dvanáctky, takže jsem si vždy vyměnila celou směnu.Myslím.že razítko máš na 4 hodiny pokud je to daleko od Tvého bydliště a 4 hodiny Ti myslím omluví ,ale samozřejmě nezaplatí. 😎

muddledgirl
26. črc 2013

@margarita1 zůstat doma asi nemusíš, mě nikdo nic neříkal.Ale je to skoro rok a vše si už nepamatuju.Myslím, že 2 hoďky upravují sperma a pak jdeš na inseminace.Je to bezbolestné a pak ležíš 15 minut.A potom jdeš dom. 😎

muddledgirl
26. črc 2013

@montysek Ahojky, ježíš prosim Tě promiň,já jsem si Tě spletla.Nepomohli?Jakto?A kam jsi pak šla?Do Kostelce? 😎

montysek
26. črc 2013

@antana123 Máme se dobře, malej je naštěstí opravdu hodnej, takže se i vyspím.🙂 A jak by se měla jmenovat holčička? Já si u dcery taky myslela, že to bude klouček než nám pak řekli, že se tam klube cácorka. 😀
@muddledgirl V pohodě, nic se neděje. Kostelec neznám, pak jsme šli do Brna. 😉

antana123
26. črc 2013

Ahojky 🙂
@montysek to je super že je hodnej 🙂 holčička by byla Ester 🙂

clarinula
29. črc 2013

Dobrý den,
jmenuji se Klára Tomešová a studuji v Praze porodní asistenci. Tento rok mě čekají státní zkoušky a také psaní bakalářské práce. Jako téma mám vývoj asistované reprodukce. Proto bych se chtěla obrátit na Vás a poprosit o pomoc s vyplněním dotazníku. Je jedno, kdy jste podstoupily IVF. Dotazník ještě nemám úplně připravený, ale byla bych ráda, kdyby se některé z Vás ozvaly a můj mail a dohodli se na případné spolupráci. Děkuji předem za pomoc Klara.Tomesova@seznam.cz

muddledgirl
30. črc 2013

@clarinula Ahoj, není problém, pokud to bude anonymní.

margarita1
30. črc 2013

@muddledgirl vždycky mi ho nasadil čtvrtý den po ovu,až se zadařilo a vždy jsem to po něm ok dostal. Jinak ja myslim,že když zlepší kvalitu vajíčka.tak ani na inseminaci nemusím. A jak jsi na tom ted ty?

clarinula
30. črc 2013

@muddledgirl jj je to cely anonymni

sarinka_nevesta
31. črc 2013

mám takovou otázku, dostala jsem injekci diphereline před 12ti dny a v pátek mám jít na UZ a pro další injekce k dlouhému protokolu, ale ještě jsem nedostala MS, je to tak nějak "normální" nebo je něco úplně blbě?? Jestli některá máte zkušenost s dlouhým protokolem, budu moc ráda, když mi napíšete, jak to u vás probíhalo, mám ho prvně...děkuju

sabcacech
31. črc 2013

Ahoj holky, včera 15+0tt, mládě nesnáší utz, tak zdrhá..mám pohyby v plném proudu, což jsem si říkala, že nějak moc brzko 😀 😀 Ale dle mudr. máme velice aktivní miminko... 😀 😀

muddledgirl
1. srp 2013

@sarinka_nevesta Kočko, já Ti bohužel nepomůžu, já musím mít krátký z důvodů polycystických vaječníku, brnkni si do Sanusu, ať jsi klidná...ke komu chodíš?Rovnou k doktorovi si zavolej. 😎

muddledgirl
1. srp 2013

@margarita1 Ahojky, no jo, když je ovulace, tak je menstruace.To je jasný.Já nijak piju dál znovu Nosifol. A v říjnu jdu na transfer.... 😎

muddledgirl
1. srp 2013

@margarita1 Já moc nerozumím,jaktože se vám nedaří.Spermio o.k,ovulace o.k.,tak by to mělo jít....Kdy jdeš do Sanusu?....Přeptej se na imunologii...ale pochybuju, že Ti jí udělaj...když nemáš po neúspěšných pokusech umělého oplodnění.Těžko říct, nejsem lékař.Měj se hezky. 😎

muddledgirl
3. srp 2013

Ahojky, stále čekám výsledky imuna.Už to jsou dva měsíce.Víte o někom kdo čekla takhle dlouho? 😎 😎

sabcacech
4. srp 2013

@muddledgirl ja ho mela po 2 mesicich.nezapomen,ze muzou mit dovolene.je to napor na nervy,ze.ale bude to ok