CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

margarita1
5. srp 2013

@muddledgirl Ahojda,no právě ta ovu není asi uplně kvalitní a mam zvýšenej cukr,tak možná i kvůli tomu,uvidíme
@sabcacech krásnej ultrazvuk🙂

sabcacech
5. srp 2013

@margarita1 dekuji mocc.

sabcacech
5. srp 2013

@biolage ja nebyla Sanus HK,ale Pce, na ivf,mela jsem po potvrzeni tehu z krve 2 utz a propustil nas,ze kdykoli mohu dojet se ukazat.Mam pocit,ze cely screening i s laborkou 1200kc.

biolage
5. srp 2013

@sabcacech děkuji 🙂

margarita1
7. srp 2013

Tak holky,mam po první návštěvě sanusu. Tak jdu na krev a tento měsíc hned inseminace. Doktor říkal,že úspěšnost je 15%,tak jsem zvědavá. Přístup super,doktor je super a rozplíval se nad manželovým spermiogramem. Že toto již dlouho neviděl🙂. Tak uvidíme

martina_81
8. srp 2013

@margarita1 to je rychlovka teda. 😀 Tak hodně štěstí, ať to dopadne. 😉
@sabcacech tak jsme měli včera první UTZ, srdíčko nám krásně bije, máme 7 mm, takže odpovídáme 7.týdnu, ve kterém podle kalendáře jsem a v Sanusu se s náma rozloučili a předali nás do péče mého gynekologa. 😉

sabcacech
8. srp 2013

@margarita1 to je ficak,drzim pesti,ale takovou rychlovku jsem mela s ivf.
@martina_81 ja to vedela hned,tak obrovska gratulace,maminko.juchuuu.Vodicka spokojeny??a rikal ti,ze nude moc rad,kdyz mu das sem tam echo jak si vedete?a jeste si me pozval na leden pred porodem.
A kdyz jsem byla na screeningu 12+6tt tak hned mi mudr rekl,ze mam po stimulaci zvetsene vajecniky,ale ze to nic neni,ze je to bezne.

martina_81
8. srp 2013

@sabcacech to víš, že byl spokojený. 😉 A máme se prý na jaře přijít všichni tři ukázat, tak snad mu to splníme. 😉 O tom, že se můžem občas ozvat, říkal, ale připadala bych si, že ho tím otravuju.

sabcacech
8. srp 2013

@martina_81 😀 jj, taky mi to kladl na srdce, že máme pak dojet, tak jsme s mužíkem říkali, že pak musíme vymyslet něco k poděkování.

margarita1
8. srp 2013

@martina_81 @sabcacech no děvčata, jsem na to zvědavá. Tak snad v tom vidí nějakej úspěch, řkali, že při pohl. styku je úspěšnost 5% a při inseminaci 15%. No doktor byl uplně super, čekala jsem kydy na váhu a nepadlo o tom ani slovo. A byl strašně i příjemnej, tak doufám, že to tak pujde dál. Zítra jdu na krev. nevíte, od kolik ajsou v HK? ještě mi řekli že mám brát clostil a nikdo mi ho nenapsal, tak si o něj musím zítra říct.

margarita1
8. srp 2013

@martina_81 tak gratulace a jen tak dál!!!!!

Holky, ivf je asi zabíračka co?

margarita1
8. srp 2013

@muddledgirl tak jak jsi na tom? Já jdu tento měsíc na inseminaci,ani jsem nečekala tak rychlej skok

sabcacech
9. srp 2013

@margarita1 ke komu chodis??hele,neni to takova hruza.mam za sebou 2 a v poho,jen ke konci jak jsou vajusky velke a vic,tak uz je to neprijemne,ale nic hrozneho,co by se nedalo vydrzet.

margarita1
9. srp 2013

@sabcacech pan doktor Štěpán mladší,strašnej sympaťák. Ta inseminace boli? Oba jsme z něj byly nadšený a takovej fofr jsme nečekaly 🙂

muddledgirl
9. srp 2013

@sabcacech Ahojky..díky ...no ...jsem už trošku nervózní....Už je to přes dva měsíce a nic....Snad brzky přijdou ty výsledky.A jak se daří?? 😎

muddledgirl
9. srp 2013

@margarita1 No vidíš,to klapne...Držim pěsti.... 😀 Já stále čekám ty podělaný výsledky z imuna.A podle toho uvidíme či budu moct v říjnu na transfer.Ach jo... 😎

martina_81
9. srp 2013

@muddledgirl určitě se dočkáš. My byli na imunu vloni 1. října a výsledky jsme dostali týden před vánocema. 😖 Fakt síla. A pak Ti tady holky napíšou, že v Praze to mají za 14 dní. 😠
@margarita1 zabíračka to není, záleží na tom, jak to člověk zvládá, někdo líp, někdo hůř. Spíš na tu psychiku je to asi horší. 😖 Teda úspěšnost 5 % při pohlavním styku mi přijde docela málo,ne? 😒
@sabcacech Jj, něco by to chtělo. 🙂 Jen v případě doktora-chlapa mě teda nic nenapadá. 😒

muddledgirl
9. srp 2013

@martina_81 Ahojky, no už pomalu šílím....3.8. to byli dva měsíce....To je teda děs, to jo...doufám, že do konce dalšího týdne přijdou... 😢 A jak Ti je, dobrý?Hlavně, že mimísek je v pořádku.
😎

martina_81
9. srp 2013

@muddledgirl jo, vím přesně, jak Ti je. 😖 Ale ona ti dr. určitě říkala, že to bude trvat 10-12 týdnů, ne? Já se jí tam tenkrát málem rozbrečela, jak jsem z toho byla v pr...., čekala jsem tak měsíc, ale hned 3 ?!!!! A to jsme ještě čekali 2 měsíce, než nás vzali. Takže půl roku v háji. 😖
Jj, je mi fajn, žaludek pořád na vodě, ale nezvracím, občas mě bolí trochu břicho a mám citlivá prsa, ale jinak v poho. 🙂

muddledgirl
9. srp 2013

@martina_81 Ahojky...No, mi taky čekali asi 2 měsíce, než jsme mohli přijít a říkali nám 6.-8. týdnu,že budou výsledky ...Jsem nervózní, abych mohla pak v říjnu jít na transfer....protože dýl to v práci asi nevydržim....chtělo by to změnu,ale teď už to tu musím nějak doklepat....Ať se máš dobře a mimísek taky....Kolik jich tam je?1? 😎

martina_81
9. srp 2013

@muddledgirl jenom jeden, to nám pro začátek stačí. 😉 Tak snad ty výsledky budou každým dnem a budou ok, aby ten říjen klapl. 😉 Budu Ti moc držet pěstičky. 🙂

sabcacech
9. srp 2013

@muddledgirl davaji si na cas...
@margarita1 jj,je v poho,st.Stepan-primar mi delal 1ET,neboli to,vubec.je to jako bezne gyn.vysetreni.
@martina_81 mi povidej,ale ja se s tim nemazu a od sestricek mam v planu hodit sondu a vyskemrat cim mu podekovat.

sabcacech
9. srp 2013

@muddledgirl a jak se dari??konecne se ochladilo a stejne jsem k.o nez se z tech veder vzpamatuji..jinak mlade je rarasek,vse je v poradku,tak se mi ulevilo a zacinam si tehu pomalu uzivat.dnes jsme s babinkou omrkli vybavicku co mam a zjistila jsem,ze nemusim nic kupovat,krom kocarku a na to je casu..

martina_81
9. srp 2013

@sabcacech tak až to vyškemráš, tak doufám, že mi dáš tip 😀 😀 😀 Jinak fajn, že se taky trošku ochladilo, co? Já už jsem měsíc pořádně nespala, tak se těším, že to teď třeba bude lepší. 🙂

sabcacech
9. srp 2013

@martina_81 😀 No tak to je jasná věc, mi povídej je to masakr a barák je furt rozpálený, nohy mám jak konve 😒 a jak je dnes buřina Má´ta se mrská a příčí 😀

martina_81
9. srp 2013

@sabcacech u nás se to právě rozjíždí, tak jen doufám, že tentokrát nám satelit vydrží. 😒 Bouřka, co byla nedávno, nám tak brutálně prohnula talíř, že jsme museli koupit novej a jelikož je tam teprve pár dní, tak by mě to fakt vytočilo. 😠 a navíc jsem sama doma,tak doufám, že to tentokrát bude klidnější. ☹

margarita1
10. srp 2013

@muddledgirl tak se drž,ono je na prd vše,co to protahuje.

margarita1
11. srp 2013

Ahojda,tak jaký byl víkend?

Holky,nevíte,při těch inseminacích,jakou má sanus úspěšnost?

margarita1
11. srp 2013

@martina_81 S tou úspěšností nám to říkaly v sanusu

muddledgirl
12. srp 2013

@martina_81 Jjj, když se dobře embroušci chytají tak stačí jedno.Snad ty výsledky budou o.k.Trošku se bojim...když se mi ze třech transferů nechytlo nic.../naposledy byly 2/.....ale věřïm to jo...většinou....Opatruj se. 😎