CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
24. srp 2013

@martina_81 hele, já měla tak 85D a skončila jsem na 110D 😝 😝 takže uvidíš kam za devět měsíců dorosteš 😉
@margarita1
@sabcacech
@martina_81 já když kojím Terezku a je u toho Jarda tak vždycky blbec říká, Terezko, cisterny přijely 😠 😠 😀

margarita1
24. srp 2013

@petrufa86 tak to je taky dobrý. Manža razí,čím větší, tím lepší🙂

martina_81
24. srp 2013

@petrufa86 to Jirka se pořád kochá a včera říkal, že jedno bude jeho a druhý malýho, prý každej z jedné strany. 😀 😀 No to jsem teda taky zvědavá, kam za těch 9 měsíců dorostou. 😉

sabcacech
24. srp 2013

@petrufa86
@martina_81 😀 😀 chlapi 😲 😲 u nás jsem mléčný bar 😀 a to ještě nekojím

petrufa86
24. srp 2013

@margarita1 to Jarda říká taky, ale jako oslí uši je fakt mít nemusím a nechci 😉 😉 😒
@martina_81 no ono to Jirku rychle přejde, až ti šáhne na prsa a poteče hned mlíko. A to asi pít nebude, že 😀 😀 😀 prý je pěkně hnusný 😒 😉
@sabcacech já jsem taky mléčný bar a přeplněný. Ze čtvrtka jsem malou kojila naposledy v půl 9 a probudila se jednou za noc v půl 4 a pak v 7 ráno. A v těch 7 jsem myslela že mě pravý prso exploduje jak bylo nalitý 😒

muddledgirl
25. srp 2013

Ahoj děvčátka, měla jste některá zkušenosti s bylinkovými doplňky paní Podhorné....Objednala jsem si kúru psanou přesně na mé potíže....Děkuji

A jak se máte: maminko a nastávající maminky? 😎

muddledgirl
25. srp 2013

@margarita1 Čau kočko, tak kdy jdeš na krev? 😉

muddledgirl
25. srp 2013

Neznáte prosím náhodou některá ordinační hodiny Dejmka?Teď má dovču a můj dotaz v telefonu doktorem nebyl zodpovězen, ani na recepci a na netu jsem to také nenašla...děkuji......

margarita1
26. srp 2013

@muddledgirl @petrufa86 @martina_81 @sabcacech Ahojky, tak jak se máte děvčátka? Jinak já čekám, jak to dopadne, na krev jít nemám, mám si udělat cca za těch 10 dní testa , a uvidíme, kdyby byl pozitiv, tak na krev. Jinak ten Pregnyl, jak dlouho zůstává v krvi? No , sem na to zvědavá, doktor říkal, e v tom nevidí, jediný problém, proč by to nemělo vyít, tak uvidíme. A co vy nového, co víkend?

martina_81
26. srp 2013

@petrufa86 vsadila bych se, že ho určitě bude chtít ochutnat. 😀 😀
@muddledgirl co to je, bylinkové doplňky paní Podhorné? To nějaká paní míchá bylinky? 😉 Neznám. Já brala akorát gynex.
@margarita1 ahooj, o víkendu jsem si zvládla trochu pouklízet, tak mám ze sebe radost, protože většinou mi je tak blbě, že jen ležím jak lemra a nic neudělám. 😖 a dneska mám jít ke kámošce a vůbec netuším, co si oblíknu, když už se tam ochladilo a na kraťasy, který jediný oblíknu, to není. 😖 asi nakonec půjdu v teplákách. 😀 😀 Na kdy ti vychází ten test? Moc Ti přeju, ať to vyjde. 😉

sabcacech
26. srp 2013

@margarita1 😀 víkend relax, zlobím mimčo jako ono mě, tak se škárlíme 😀 Záleží kolik jednotek Pregnylu jsi měla, já měla 10 000j a 4 dny, 5 den test čistý a 6 den po ET duch co rostl. Záleží jak se s ním vyrovná tvé těla, být tebou do 10 dne netestuji.
@martina_81 v těhu teplákách běhám od 3 měsíce 🙂

martina_81
26. srp 2013

@sabcacech vážně? 😉 Ale určitě ne ven mezi lidi. 😀 No já sice mám jedny těhu rifle a parádní kalhoty, ale ty mi jsou ještě trochu větší, tak v nich nechci trapčit. 😀 Rozjel se mi po hormonech (jako vždy) celej spodek - stejna, prdek, boky - a do ničeho se nevlezu. Viditelný to sice nějak extra není, váhově to jsou blbý 2 kila, ale rifle dostanu tak do půlky stehen a končím. 😠 Ale nakonec jsem našla jedny bokový, jsou docela elastický, i když teď, když jsou vypraný, tak nic moc,ale natáhnu je a snad chozením trochu povolí. 😀

martina_81
26. srp 2013

@sabcacech teď mě napadlo, když píšeš, že se mimčem škádlíte, koukala jsi na to video,co je u toho druhýho odkazu, co jsem tady o stránku dřív dávala? Zapomněla jsem vás na to upozornit. Je to hodně zajímavý a jsem zvědavá, jestli to budem taky zvládat. 😀 Ale shodli jsme se s Jirkou, že to už spíš připomíná vetřelce. 😀 😀

sabcacech
26. srp 2013

@martina_81 jo, i mezi lidi 😀 jsou sportovní a elegantní. a každý mi může...mám pupíno a potřebuji pohodlíčko. Rifla jsem na sebe nevzala od stimulky 😀

martina_81
26. srp 2013

@sabcacech a odkud je máš? 😉 Žádný elegantní tepláky nemám, tak jdu na sebe narvat ty rifle a vyrážím. 😀

margarita1
26. srp 2013

@martina_81
@sabcacech no hele, když jsem otěhotněla poprvé, tak 12 DPo tam byl slabej duch, tak tady jsem byla ve čtvrtwk na inseminaci, tak mám po 10 dnech? Jinak mi dali ultroš a sem šíleně ochrápaná

muddledgirl
26. srp 2013

@margarita1 Já měla 10 000 j, 2 embrya, slabounká čárka, i 5 a 10.den,ale stejná a 12. nic..... ☹

muddledgirl
26. srp 2013

@margarita1 3.den bílo, 5.den slaboulinká... 😀

muddledgirl
26. srp 2013

@martina_81 Mrkni na net, když se Ti bude chtít abudeš mít čas.....zabývá se alternativní medicínou atp....tak mně namíchali tinktury /asi ...tinktury/ na štítnou,polycystické vaječníky a alergii na sperma....Prý to s léky můžu brát....Vše je přírodní...Tak jsem zvědavá..Zítra má dojít balíček..... 😎

muddledgirl
26. srp 2013

Je mi trošku smutno.....když člověk neví,jak dlouho se to ještě potáhne a jestli vůbec bude někdy čekat...ch jo.... ☹

sabcacech
26. srp 2013

@martina_81 draha,z pardubickeho globusu,tata mi je koupil po //,jak jsem byla nafoukla.maji tehu vlozku,kdyz je brisko male,da se dat jako ozdobny pas,pak normal pres brisko.ja ti je zitra nafotim.cena myslim 250
@margarita1 jo,pokud ti rekli.jj,to budes,ja po nem byla mistr ve spani,mela jsem 2-2-2.brala jsem ho do 14tt.

margarita1
26. srp 2013

@sabcacech ja beru 1-1-1 tak uvidime,testnu asi teda po 10dnech

margarita1
26. srp 2013

@muddledgirl ale to myslíš po ivf ne? To je asi za kratší dobu než u inseminaci ne? Jinak drž se,ono to uteče a pujdete na to!!!

petrufa86
26. srp 2013

@margarita1 pregnyl zůstává v těle až 10 dnů
@margarita1 ať ochutná,prý je pěkně hnusný, 😉

margarita1
27. srp 2013

@petrufa86 ok, tak díky za info. no uvidíme.

martina_81
27. srp 2013

@sabcacech tak nafotit můžeš, ale do Pce kvůli nim nepojedu. 😉 Ty jsi brala utroš do 14. týdne? Já myslela, že se bere jen do 12týho?
@muddledgirl já Tě chápu. Já vždycky, když jsem na něco čekala ty šílený měsíce, tak jsem sem ani moc nelezla, protože mi z toho pak bylo smutno ještě víc. 😒 Ale ono se zadaří, neboj. 🙂

sabcacech
27. srp 2013

@margarita1 tak pekne // preji..
@martina_81 jj,to uz jsem dobirala,ze se nic nestane,ale je pravda,ze uz jsem se tesila,az se ho zbavim.mela jsem mega zasoby ze Sanusu a Vodicka nebyl proti.tak jsem dobrala,zacinala jsem 14tt.

muddledgirl
27. srp 2013

@margarita1 jo jo, po inseminaci jsem ani netestovala,jelikož nám řek, že si myslí, že to nedopadne a pak řekl, tedy vím... 😎

muddledgirl
27. srp 2013

@martina_81 AHojky, no přesně tak, asi si dám pauzo od koníka...tak se nezlobte....a přeju všem ať mimískové krásně rostou... 😎

muddledgirl
27. srp 2013

@margarita1 Držím pěstičky....radši testuj dýl než 10,kdyby jsi měla biochemický,aby jsi nebyla zbytečně zklamaná...ale lehko se to říká...já jsem vždy byla takovej testovací maniak... 😀