CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
15. pro 2013

@muddledgirl 5 plechů? pro koho to proboha pečeš? 😀

Ořechové rohlíčky duté
25 dkg hladké mouky
25 dkg másla
25 dkg ořechů
50 dkg moučkovýho cukru
1 kávová lžička sody

vypracované těsto vtlačujeme do formiček - nemusí se vymašťovat. Zvolna péct!

Jinak z téhle dávky je 120 rohlíčků, tak si to přizpůsob dle potřeby. 😉 a to vyklepávání potom je fakt fantazie, jde to z těch formiček úplně samo. 🙂
Vzorek pro mamku jsem pocákala čokoládou, ale pro sebe ne, sladký je to až dost a "ozdobený" to mít nemusím. 😀

muddledgirl
15. pro 2013

@martina_81 No, to byla jedna dávka...ježiš tam je cukru.....není to moc? V lineckým 30 dkg mouky a 8 dkg cukru a je to akorát....a to jsem sladkomil...

Děkuju,vyzkooušíme...

martina_81
15. pro 2013

@muddledgirl taky se mi to zdá sladký až moc, až budu přidělávat, tak určitě trochu uberu. 😉 ale jsou fakt výborný, asi si dám odpoledne ke kafíčku. 😀 No, ke kafíčku, dělám si buď kapučíno a nebo caro, ale stejně pořád říkám kafe. 😀

muddledgirl
15. pro 2013

@martina_81 Určitě brzo vyzkouším...no,já nějak mlíko teď nee ...takže nepiju ani to Caro....v nemocnici se mi z melty dělalo špatně...tak na to ani nemám pomyšlení...ale mám v mrazáčku zmrzlinku straciatellu,mňam,mňam....jsem dnes chtěla žehlit a vyžehlila jsem jen pět věcí...masakr... 😀 😀 😀

martina_81
15. pro 2013

@muddledgirl no, tak zmrlinku bych si mohla taky dát. 😀 Zítra chci odmrazit mrazák a vydrhnout ledničku, tak aby se mi nerozpustila, tak bych ji měla sežrat. 😉 Prď na žehlení, zas budeš mít napečeno, ne? Já teď vydrhla linku, umyju hrnky, co jsem měla na poličkách a je na nich tuna prachu a na zbytek se asi taky vyprdnu, zítra je taky den. 😀

muddledgirl
15. pro 2013

@martina_81 Jo.jo,jsem hrozně zlenivěla...tak žehlení až zítra....dneska se mi už nic nechce...děs....no,to jsi šikulka....za mě přítel umyl nádobí...a setřel kuchyň.... 😉

margarita1
16. pro 2013

@martina_81 No chlapy no, my máme fialkovej obývák a je boží 😉 , to ten tvůj by asi zešílel 😀

@muddledgirl tak koukej odpočívat !!!

martina_81
16. pro 2013

@margarita1 nezešílel, on by si zvykl. 😀 Já jen doufám, že to tady do Vánoce dáme nějak dokupy. on má pořád spoustu času a pak je permanentně v pr..... 😒 A já naivně myslela, jak si to v klidu pěkně uklidím, když jsem doma a zatím tady pak budu běhat na poslední chvíli jak idiot. 😒 A co Ty? už máš napečeno? 😉
@muddledgirl tak co,žehlíš? 😀

margarita1
16. pro 2013

@martina_81 hele, jj, ještě udělám v týdnu úlky a hulím na to, pečeme ještě dědovi a tak, takže to je v takovém větším množství,ale jsem ráda, že už je to hotové. A co vy, něco nového?

martina_81
16. pro 2013

@margarita1 já ještě přemýšlím o rakvičkách (nevím, jestli to mám vůbec zkoušet, s tím, jak se mi letos nedaří) a přidělám ještě rohlíčky, abych mohla vzít k našim a něco mi zbylo 😀 a prdím na to. Jinak nového nic.

muddledgirl
16. pro 2013

@martina_81 Ahojky ještě nééé...no a cukroví jsme snědli.... 😀 😀 😀 Teď jsem koukala na komedie,jak porodit a nezbláznit se,u které jsem včera usnula...teď jsem snídala a teď jdu na chvíli na to,...žehlení...

martina_81
16. pro 2013

@muddledgirl ? jako to všechno, co jste včera pekli? To snad ne. 😀 Jéé, tu komedii jsem taky viděla a líbilo se mi to. Já včera zas koukala na film podle Monyové, no těžce jsem u toho nechápala. ☹ ☹

muddledgirl
16. pro 2013

@martina_81 No,z jedné dávky.... 😀 😀 😀 Mně docela taky...Na Monyovou jsem taky koukala...No,jo ten manža ji utejral,ale že se nechaj ty ženský,tomu nerozumim...

martina_81
16. pro 2013

@muddledgirl já to taky nechápu. ☹ Přitom zrovna v jejím případě bych řekla, že taková chytrá a inteligentní ženská si to líbit nenechá. Ale ono už je to asi potom dost těžký, se z toho vymanit. ☹ Si tak někdy říkám, co by mě čekalo, kdybych zůstala s bejvalým.... nedávno se mi o něm zdálo a probudila jsem se totálně hotová hrůzou a neskutečně se mi ulevilo, když jsem viděla, že vedle mě leží Jirka. to byl taky takovej parchant a psychoterorista. No vidíš a nechala jsem si to líbit 5 let, než jsem se zapřela a řekla, že raději budu sama, než s takovým hajzlem. 😠

muddledgirl
16. pro 2013

@martina_81 No,asi nejhorší je,když je takový doma otec, pak to té ženské asi připadá normální......Já jsem teda facku schopná vrátit....a nic horšího se mi nepřihodilo.....člověk těžko soudí něco co nezažil....to sis asi užila pěkný věci...

martina_81
16. pro 2013

@muddledgirl no byla jsem blbá, měla jsem vycouvat hned na začátku, ale pořád jsem to sváděla na sebe a jeho omlouvala... když jsem pak poznala jeho matku a viděla, jak se chová k ní, mělo mi to dojít... nadával ji do ku*ev, pi*í, děvek atd. A ona byla ráda, že ho má, že není sama a nechala si to líbit - už to tam asi bylo normální. 😒 a když jsem se ho tenkrát ptala, jestli se tak bude chovat i ke mně, tak s klidem odvětil, že jestli budu taky taková pi*a, tak jo. No jasně, že na to došlo. Nadávání, ponižování, urážení, za ty roky pár facek.... Když třeba neměl chuť na sex, tak to bylo v poho, protože byl unavenej, ale když jsem náhodou nechtěla já, tak hned spustil, že kdo mi to udělal a s kým jsem šukala. Když pak dotáhl filcky, tak ještě uhodil na mě a snažil se to hodit na mě. Přitom já chodila 2 víkendy v měsíci do práce a on si mezitím náležitě užíval, jak jsem se později dozvěděla. Takže asi tak. 😖 No každopádně zkušenost do života. Už bych chlapa nenechala, aby se ke mně takhle choval, raději bych byla sama...
Od Jirky jsem teda taky už měla modřinu na ruce a jednou mě praštil do hrudi, až mi vyrazil dech a to teda bylo dost drsný, to se lekl i on, když jsem lehla k zemi a nemohla dejchat, a pak celej večer chodil, že jestli mi nic není a omlouval se - měl staženou prdel, jestli mi nic neudělal. 😒 ale v té chvíli jsem se mu ani nedivila, měli jsme výměnu názorů a on to prostě nevydržel a jelikož v té době dost posiloval, tak prostě neodhadl svoji sílu a "strčil" do mě. Od té doby jsme oba v klidu - já, protože vím, jakou má sílu a on, protože ví, jak moc dokáže ublížit... ale jinak vím, že by na mě ruku nevztáhl.

margarita1
16. pro 2013

@martina_81 ty musejí bý teda ale těžké, do toho nevím, jestli bych šla 😉

muddledgirl
16. pro 2013

@martina_81 my s bejvalým se taky párkrát fackovali,ale víc nic....no to je děs,co sis zažila... 😒

margarita1
17. pro 2013

@martina_81 tak to je nářez teda. Já jsem uplně s prvním měla taky špatnou zkušenost, taky se mě snažil mít jen pro sebe,ale na co jsem spíš já měla štěstí byly žárlivci. To bylo hrozný, samé žárlivé scény. Jinak obdivuju tě, že jsi to takhle dlouho vydržela, já si nenechám nic líbit, uhodil by mě, tak já jeho, i kdybych dopadla špatně. No máš můj obdiv. Nejhorší je, že spousta žen to trpí a bojí se odejít, a to je to nejhorší, když nemají kam ☹

@muddledgirl A co ty, jak se daří, vše v pořádku?

martina_81
17. pro 2013

@margarita1 no, ono jde jen o to, vyšlehat hmotu na ty rakvičky a největší umění je prý je upéct, resp. usušit a pak vyklopit z formiček. Tak nevím, Koupila jsem si na to silikonový košíčky, aby mi to z nich šlo pěkně ven, ale ještě jsem se na 100 % nerozhodla. 😉
Já taky nechápu, jak jsem s ním mohla vydržet 5 let, asi jsem byla fakt blbá a zamilovaná. 😖 a naštěští jsme spolu nebydleli, protože jinak bych taky neměla kam jít. On spíš dokázal týrat psychicky, než fyzicky. Jen jsem si říkala, jestli se tak chová i k té současné přítelkyni... ale takovej člověk už se asi nezmění. 😒
@muddledgirl Kámoška vždycky říkala, že bych o tom měla napsat knížku. 😀 No ale jak říkám, opravdu zkušenost do života. Škoda jen, že mě to stálo 5 let života. Ale asi to tak mělo být...

muddledgirl
17. pro 2013

@margarita1 Ahojky vše o.k...akorát ty nevolnosti mě připadá, že se zhoršují...nic moc... 😒

muddledgirl
17. pro 2013

@martina_81 A kolik Ti bylo,že jste spolu nebydleli? To je zvláštní být s někým pět let a nebydlet s ním, což pro Tebe,ale bylo dobře....no to by jsi měla....asi to tak mělo být.....

martina_81
17. pro 2013

@muddledgirl 20-25 let. On bydlel s maminkou (byl o 5 let starší než já) a jelikož u ní měl veškerý servis a mohl si jinak dělat, co chtěl, tak to nechtěl měnit, víš? Ke konci jsme pak něco hledali, ale naštěstí jsem to stopla. nedokážu si představit, že bysme spolu žili - jeho představy o financích byly asi takové, že kdybych s ním měla dítě, tak já budu s děckem chcípat hlady, protože ho ze své mateřské neuživím, zatímco on si bude užívat, protože peníze mít bude. Nedal by do "společné kasy" ani o korunu víc, než já. Takže kdybych já dala 5 tisíc, tak on by dal taky 5 tisíc. Mně by na "osobní potřebu", jak to nazval, zbylo třeba 500 a jemu 10 tisíc. Chápeš to? 😀 Dokážeš si představit s někým takovým fungovat??? už když mi kupoval třeba Brufen, tak si to nechal zaplatit do posledního halíře.
Jo, a to ještě prodal chalupu po tátovi, takže nějaký peníze měl, tak že by za to koupil vybavení do bytu a já bych mu to postupně splácela.... 😀
tohle s Jirkou neznám a myslím, že tak by to mělo být. O náklady se dělíme a co se týče financí a domluvy kolem nich, tak nemáme problém.

muddledgirl
17. pro 2013

@martina_81 aha...tak pro mně je to nezvyklé....já jsem od nějakých 20-i s klukem vždy bydlela,no skoro....a taky pak ty vztahy čassto brzko končily....No,nedokážu si to takhle představit......My vše platíme na půl a jak to bude až bude mimi....to se daj prostě prachy do kupy,jinak to nepůjde.....

martina_81
17. pro 2013

@muddledgirl s normálním chlapem takovýhle věci moc řešit nemusíš, ale tady jsem fakt nechápala. 😀 A věřím tomu, že takových je víc. 😖
co máš dneska na programu? 😀 Já bych měla začít trochu uklízet a vůbec se mi nechce. 😒

muddledgirl
17. pro 2013

@martina_81 čiči, mě je skoro pořád špatně...vyžehlím zas 5 triček,když se tedy žehlit v prvním trimestru nemá...maximálně umyju nádobí.....to víš bojim se,abych zas neskončila v nemocnici...a dnes jdu na sraz do té práce,vůbec se mi nechce.. 😒

martina_81
17. pro 2013

@muddledgirl no máš to asi jak já, tak Ti ještě pár týdnu bude špatně. 😖 Je fakt, že to jsem byla ráda, že jsem doma, můžu ležet a nikdo po mně nic nechce. a taky jsem maximálně umyla to nádobí. 🙂 Tak odpočívej. Ten sraz Ti nezávidím, když se Ti nechce. Ale když Ti není dobře, tak se tam stejně asi moc dlouho nezdržíš, ne? 😒

muddledgirl
17. pro 2013

@martina_81 😒Teď jsem se domluvila s kolegyní,která má dvojčátka,že se stavim k ní..a pak půjdeme spolu na tu seanci... No,asi nebudu dlouho.......ale ony holky z práce pak přemlouvaj a tak...ale když mě začne bejt blbě z hladu,tak pomažu...

martina_81
17. pro 2013

@muddledgirl jj, hlavně se nepřemáhej a nepřeháněj to. 😉 Seance zní teda zajímavě. 😀

muddledgirl
17. pro 2013

@martina_81 jo, vyprdnu se na ně....já doufám,že tak max dvě hoďky...jo viď? Seance...no kdybys je všechny znala... 😉