CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
8. led 2014

@muddledgirl my sme na výsledky čekali měsíc. Měla sem si volat. Jarda byl ok, já né, tak sem tam musela jet a dr mě řekla co mě je a co se bude dít atd. My sme na imunu byly v Praze a výsledky byly za 2 týdny.
@martina_81 myslíš jestli vezme malýho? Já chodím s malou do Mýta k doktorce který je tak 35 let a super, hodná, milá, vše vysvětlí a poradí. A sestra je taky fajn, vždycky se s Terezkou mazlí, ta se na ní samozřejmě culí. Takže my sme vybrali dobře. Teda já si to vybrala. jardovi to bylo šumák kam budu chodit.

muddledgirl
8. led 2014

@petrufa86 tý jo,za dva týdny, to je hustý...

muddledgirl
8. led 2014

@martina_81 jako s miminkem až se narodí?No,podle netu se moc neřiď....moje zkušenosti s doktory... 😉

martina_81
8. led 2014

@petrufa86 jj, jestli vezme malýho. Já ty doktory tady vůbec neznám, na netu jsem nic moc nenašla a tuhle máme přímo tady pod kopcem na sídlišti! Nemusela bych snad brát ani kočár, fakt jen sejdu kopec a jsem tam, tak to zkusím a když se mi nebude pozdávat, tak vyměním.
@muddledgirl jj, potřebuju sehnat pediatra. No já vždycky tak koukám na recenze, ale taky si říkám, že žádný dr se nezavděčí každýmu, nebo má zrovna jen den blbec a oni ho tam zkritizujou jak blázen. No tak uvidíme.

petrufa86
8. led 2014

@muddledgirl mě to právě doporučily holky tady kam sem chodila do diskuze. Sise sme si museli udělat výlet do Prahy, ale výsledky byly takhle rychle. Dr mě dala vizitku a řekla mě ze za 10-14 dnů ji mám napsat e-mail že už by měly být hotové výsledky a ona že mě je pošle mejlem a já je předám v Sanusu..

petrufa86
8. led 2014

@martina_81 já tu doktrorku taky neznala. koukala sem na net a líbila se mě hlavně vzhledově, taková usměvavá, sympatická. Zkusila sem písnou kámošce ze střední jestli k ní náhodou nechodí s malým a ejhle ona jo a napsala mě že je super, takže bylo hnedle rozhodnuto. My chodíme sem: http://www.evapapouskova.cz/

muddledgirl
8. led 2014

@martina_81 chápu,já to taky dělám...ale mý dva doktory drbou a já s nima vycházím super 😉

muddledgirl
8. led 2014

@petrufa86 no tak to je superr....že člověk nemusel tak dlouho čekat....Chci koupit bodýčko pro mimi.o víkendu....je pravda, že letní miminka musí mít dlouhé rukávky?

martina_81
8. led 2014

@petrufa86 tak já u žádnýho dr tady z České fotku nenašla, ale vypadá to, že to jsou všichni starší doktoři, nikdo mladej. 😉 No uvidíme, třeba bude v poho.
@muddledgirl no právě, na mýho gyn tam je taky pár špatných reakcí, ale já jsem spokojená. Snad jen jednou mě naštval, protože byl nějakej nevrlej, ale beru to tak, že prostě neměl svůj den, jinak je super. 😀

muddledgirl
8. led 2014

@martina_81 jsou to taky jenom lidi...přesně.. 😉

martina_81
8. led 2014

@muddledgirl tak jsem se těšila, jak s Jiřím vyrazíme ven a třeba nafotíme pár fotek, když tam tak krásně svítí sluníčko a ono už zalezlo. 😖 To je teda k vzteku. ale i tak ho vytáhnu, třeba z toho něco bude. 🙂

muddledgirl
8. led 2014

@martina_81 😀 😀 😀 😀 no já vůbec nemám žádné fotky v posledních letech, budeme to muset napravit... 😉

martina_81
8. led 2014

@muddledgirl já bych chtěla nějaký těhu fotky, mám jen z procházky z 11.týdne. A nikde do ateliéru určitě nepůjdem, jsme oba typy, co se neradi fotí, tak se bojím, jak by to dopadlo. 😖

muddledgirl
8. led 2014

@martina_81 no,já se taky nerada fotim...ale Ty jseš podle mého vyloženě fotogenická, fakt...no....to bych taky chtěla... 😉

sabcacech
8. led 2014

tak dnes ko v poradně se se mnou rozloučila, že už přijdu aaaažžžž po 6-ti nedělí, jedem si do nemocnice na monitor, malá spolupracovala, udělali jsme registraci, porodopopis a najednou mě sestra začala plašit, že mám kontrakce, křivka 140/160, tak vyšetření malá má 3200g, pustil mě domů, bud dojedu nebo v pondělí repeté a to už asi tam ostanu

kristinandbaby
8. led 2014

Ahoj holky, tak dnes jsem byla v Sanusu Pce na první konzultaci u MUDr. Vodičky a super. Pan doktor je skvělej, všechno vysvětlil, je to takovej kliďas 🙂 Do IVF nás vůbec netlačí, teď mi dal Clostilbegyt a budu ho jíst 3.-7. DC, 10 DC UTZ jak to vypadá, píchnout Pregnyl a rovnou jdu na IUI 🙂 Manželův spermiogram s hraniční morfologií neviděl vůbec tragicky a řekl mi, že se dá otěhotnět přirozeně určitě 🙂 Zkusíme 3 IUI a pakliže nic, tak mi nasadí 8 týdenní hormonální blokádu kvůli mé endometrióze a hned po ní by mi doporučil IVF....
Akorát jsem se divila, že nám vůbec nebrali krev a nic nechtěli. Měli aktuální spermio a hormonální profil...
Tak děj se vůle boží 😀

petrufa86
8. led 2014

@muddledgirl není, v červenci a začátekem srpna byly takový horka že sem Terezce dávala jen bodýčka a ponožky a zima ji rozhodně nebyla.
@sabcacech se mnou se moje gyndr taky koučila a když sem tam přišla když mě propustili z nemocnice že se mám těšit na porod doma tak to s ním málem šlehlo 😀 😀 Bože, co to bylo za plašanku, já si strašně nemůžu vychválit porodní asistentku Slavíkovou která mě rodila 😉
@kristinandbaby jojo, Vodička je super 😉

muddledgirl
8. led 2014

@petrufa86 já si to mysli taky...já jen že kámošky říkaly...tak se ptám... 😉

muddledgirl
8. led 2014

@kristinandbaby to jim stačí kočko, hormonální profil a spermio,tak držím pěsti... 😉

petrufa86
8. led 2014

@muddledgirl kecy, sama sem se potila jak vrata u chlíva a měla na sobě maxitriko nebo šaty, tak proč bych prckovi dávala třeba legíny a triko s dlouhým rukávem.

muddledgirl
8. led 2014

@petrufa86 no,já to vidim úplně stejně, to info mi přišlo na hlavu... 😉 😉

kristinandbaby
8. led 2014

@muddledgirl Díky moc, procenta úspěšnosti IUI nejsou zrovna závratná, ale věřím 🙂

muddledgirl
8. led 2014

@kristinandbaby to ne,ale větší než u přirozenýho.....hlavně,že už se něco děje....to je důležitý.. 😉

margarita1
9. led 2014

@sabcacech tak to na vás budeme myslet 😵 , hlavně opatrně a malá bude za chvilku u vás 😉

@kristinandbaby u nás první IUI vyšla 😉 , bohužel kvůli jiným komplikacím to nedopadlo,ale četla jsem, že při první je velká úspěšnost 😉

@muddledgirl krásné fotečky z ultrazvuku 😵

@martina_81 jj, musím souhlasit, na fotečkách ti to moc sluší 😉 , to zas já nejsem vůbec fotogenickej typ 🙂

kristinandbaby
9. led 2014

@margarita1 Taky doufám, že vyjde 🙂 uvidíme...zkusíme 3 a pak to nebudeme lámat přes koleno 🙂

martina_81
9. led 2014

@sabcacech tak budeš mít toho císaře nebo ne? Teď toho nějak nechápu, podle toho, co jsi napsala. 😲
@margarita1 no, když se mám tvářit "na povel", tak vždycky vypadám jak idiot. 😀
@kristinandbaby jsme ti říkaly, že Vodička je super. 🙂 No vidíš, takovou rychlost jsem nečekala. Tak snad se zadaří. 🙂
@muddledgirl tak procházka super a vyšlo z toho i pár pěkných foteček, na památku mi to bude stačit, i když Jirka chce udělat ještě doma pár fotek v prádle. Jen netuším v jakým, protože krásnýho prádla mám sice hromadu, ale do ničeho z toho už se nevlezu. 😀 Jinak je teda fotograf na baterky, ale to mu říct nemůžu. 😉

martina_81
9. led 2014

@petrufa86 @muddledgirl tak už mám domluvenou tu doktorku! 😀 Konečně jsem se tam dovolala, po telefonu zní moc sympaticky a prý, že jestli už nás propustili z porodnice, nebo jak to máme. Asi se divila, že volám tak brzo, ale co vím, tak holky z březnovek už mají pediatra pár měsíců zařízenýho. Tak mám zavolat, až nás budou propouštět a ona se pak u nás zastaví. Tak další věc mám z krku. 😀
@petrufa86 prosím Tě, kolik máš povlečení a prostěradel do postýlky? Já mám troje povlečení od Blanky (švagrová), z toho jsou 2 růžový 😀 a jedno do modra, jedno jsme koupili , když měli v Kaufu. a prostěradla 4 od Blanky. Tak nevím, jestli to stačí... 😲

muddledgirl
9. led 2014

@margarita1 děkuju... 😉

muddledgirl
9. led 2014

@martina_81 Ty jsi na něj tak hodná...to ten můj by se to dozvěděl....no,to já bych taky ráda.....ale s těma tukama všude to fakt by nebylo hezký....ale bude to potom motivace....hubnout do prádla.... 😉

muddledgirl
9. led 2014

@martina_81 to je super ten doktor...jsi šikulka... 😉 Radši dřív než pozdějc. 🙂