CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
22. led 2014

@margarita1 přišel dopis z genetiky že to vývojová vada není takže zbývá jen akutní příčina bud infekce a nebo úraz ale o žádném nevím

antana123
22. led 2014

@margarita1 můžu říct že mi to dalo opravdu zabrat a byla sem fakt vyštavená den po porodu sem měla dole 10kg a zestárla tak o 10let když jsme se začali dozvídat co jí vlastně opravdu je...

martina_81
22. led 2014

@antana123 tý brďo, tak to je taky mazec. 😖 ale hlavně, že jste to nakonec vcelku dobře zvládly a malá snad už bude v pořádku.

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 😉 já netvrdim,že by to ten můj neudělal....jen si zatím myslím,že to nedělá.....stačí mě znát samu sebe...když mě někdo okouzlí,tak e to průser... 😀 😀 😀 ale já to neumim táhnout na dvě strany...udělala jsem to jednou měsíce..a. přišla jsem málem o nervy....

antana123
22. led 2014

@martina_81 snad máš pravdu 🙂

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 Ty jooo o 2 kila míň...Jez, jez,jez Ty naše Martinko...ať nemá bobeček hlad... 😀

muddledgirl
22. led 2014

@antana123 určitě to hezky zvládnete... 😉

margarita1
22. led 2014

@antana123 to věřím a je mi to moc líto,ale určitě z toho malou nějak dostanou a bude vše v pořádku. medicína dneska umí zázraky

martina_81
22. led 2014

@muddledgirl vždyť já nemyslela Tebe. 😉 hele, psala jsem Jiřímu, že až si půjde nakoupit, tak jestli by mi taky nevzal pár věcí. Včera se sám nabídl. a on, že samozřejmě. tak jsem mu napsala "seznam" a díky. a on, že nemám zač. tak jsem napsala, že mu za to vyperu. 😀 a on, že taky dík. Tak jsem mu napsala, že MÁ ZA CO. 😀

martina_81
22. led 2014

@muddledgirl jím, dělá to ta pravidelná strava a lehké omezení cukru (zas tak poctivě to nedodržuju). a teď asi trošku ty nervy... 😒

antana123
22. led 2014

@martina_81 tak hlavně musíš jíst ikdyž chápu že v těch nervech to moc nejde ☹

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 😉 😉 😉 no,dobrá konverzace,obzvlášť Ty... 😀 Tak to já jím totálně nepravidelně... 😀 😀 😀

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 no já teď jsem docela ráda,že váha neletí nahoru...je fakt,že se hodně cpu jablkama a přesnídávkama s piškotama... 😀 😀 😀
Jinak včera jsem koukala,že je v přesnídávkách 14,9 g sacharidů ve 100g...docela masakr....15% cukru...to snad děcku dávat nebudu a radši mu něco rozmixuju...

martina_81
22. led 2014

@antana123 tak to já jím, sice mi to dýl trvá, ale dám to. 😉
@muddledgirl já bych mu ani nevyprala, jenže nevím, v čem bych chodila já, než bych dala dohromady svoje prádlo na 1 pračku. 😖 Já právě taky jedla nepravidelně, ale teď to fakt dodržuju. sice mám oběd až ve dvě hodiny, protože snídám pozdě, ale co. 😀

martina_81
22. led 2014

@muddledgirl je to zajímavý, ale co teď zkoumám ty obaly, aby to fakt nemělo až moc cukru, tak se někdy opravdu nestačím divit. 😉 ale na přesnídávce jsem to teda nezkoumala - taky je baštím. No já jsem teď akorát nezvládala ten kefírek z Lidlu, co byl sice fantastickej, ale nehorázně sladkej. a dřív by mi to možná taky nevadilo. 😉 ale teď mi to přišlo tak protivný, že pořád přemýšlím, jestli ho mám "naředit" bílým jogurtem nebo třeba jen mlíkem a udělat si z toho nápoj. 😀

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 já spím i nepravidelně,takže to prostě nejde jíst pravidelně.... 😒 nehledě na to,že poslední dny mám furt hlad...to z těch jablek určite.. 😀 😀 😀 s tím praním to je jasný....

No,já nevim co se děje...to asi,jak kuřačka přestane kouřit...tak jsem si koupila korbáč a nehorázně slaný..fuj...

muddledgirl
22. led 2014

@martina_81 jo jo...já je takhle zkoumala,když jsem byla ty tři mesíce ve světě zdraví...ale tohle dávat miminům....masakr...pak to vypadá tak,že maj děti ve dvou letech černý zuby...

kristinandbaby
22. led 2014

Ahoj holky, tak se hlásím z dnešní kontroly,z pěti folikulů je jeden dominantní folík 16,5 mm, 14 DC...Není to žádná sláva, rostou pomalu 😖 Každopádně zítra píchám Pregnyl a v pátek IUI...jsem nervózní jak pes, tak jste byly? 😀 Manžel tam donese ráno domácí odběr a hodí tam podpis. Chtěli nebo vysvětlovali vašim mužům ještě něco? On je truhlík takovej 😀 Díky :-*

petrufa86
22. led 2014

@kristinandbaby i jeden folík stačí 😉
@martina_81 čepička je moc pěkná. Já si myslím že jirku bude hlavně štvát že nebude u porodu a malýho hned neuvidí a myslím že v tu dobu si uvědomí co udělal za blbost, ale to bude jaksi pozdě 😠
@antana123 malá je krásná, letí to, co?? Naší Terezce bude zítra půl roku. Váží 9,60 kg a měří 70 cm. Je to náš obřík. tak hlavně ať je malá ok, když měla takový blbý start. 😉

antana123
22. led 2014

@kristinandbaby držím palce 😊
@petrufa86 jj letí to ...krásný míry😊

margarita1
23. led 2014

@kristinandbaby to bude v pohodě , manžel svou úlohu splnil 😀 a ty pak pujdeš do laborky to podepsat, zaplatíš si akorát tu sadu a pal si tě odvedou , stříknou spermie a nechají tě 15-20 min ležet a pak se zvedneš a pujdeš dom 😉 a za 14 dní uvidíš 😀

@petrufa86 malá má krásné míry a je moc hezoučká 😵

margarita1
23. led 2014

@martina_81 tak jak je, už je ti trošku lépe?

margarita1
23. led 2014

@muddledgirl co zoubky a jak ti je?

muddledgirl
23. led 2014

@kristinandbaby můj přítel se taky nikdy na nic neptá,když ho nedonutim...je takovej salámista....ne nic mu neříkali...držíme pěstičky

muddledgirl
23. led 2014

@margarita1 ahojky, jak zánět přišel tak odešel....běhemjednoho dne..zubař už nic neviděl.... 😀 Tak mě aspoň vyčistil zubní káměn a 2.2. mám dentální hygienu a pak nastane teror....Jsem se ho ptala,jestli není nějaká jiná pasta jako paradontax,že mě z ní je špatně a on,že si můžu čistit zuby klidně vodou...ale když budu a pořádně..tak nebudu mít žádný záněty...

muddledgirl
23. led 2014

@margarita1 no zánět...spíš to zanícení

margarita1
23. led 2014

@muddledgirl jj, tak to je dobře

muddledgirl
23. led 2014

😉 těším se,až mi zoubky vyčistí...je znám...že jsem hulila od sedmnácti.....jinak jsou dobrý tabletky od firmy lush...stačí půlka na čištění.... 😉

martina_81
23. led 2014

@muddledgirl takže váček sám zmizel? 😉 tak to je fajn. Teď jen, aby Tě v tom únoru moc netrápili. 🙂
@kristinandbaby tak hodně štěstí. 🙂
@petrufa86 @margarita1 @muddledgirl já vás mám tak ráda, holky moje. ☹ Po včerejšku jsem se rozhodla, že se pokusím na to myslet co nejmíň a hlavně už se v tom nešťourat, v zájmu svým, ale hlavně malýho. Bolelo mě včera břicho, kdykoliv jsem se jen ohnula nebo delší dobu stála. 😒 a večer byl tak v klidu, že jsem si ho raději poslechla, abych se uklidnila. Naštěstí k ránu už zase řádil jako obvykle. 😉
Jirkovi jsem po příjezdu řekla, jak si to představuju. Že se v březnu přestěhuje do ložnice (myslel si, že zůstane v pokojíčku a já si postýlku vezmu do ložnice. jen nevím, kam bych narvala ten zbytek?), že si do té doby má nějak vyřešit počítač, že ho tam nechci, až bude malej. a tím pádem jsem přešla k další věci.
Řekla jsem, že jako "odškodný" za to všechno, mi koupí pořádnej tablet. něco mezitím zamrčel, tak jsem se ptala, co říkal. A že prý myslel, že budu chtít prstýnek.. vtipálek. 😀 Tak jsem řekla, že tak levně mu to rozhodně nedaruju. Že to klidně může spojit s narozením malýho a mýma narozeninama, že to už mi je jedno, ale když teď ušetří za děvku (doufám. ale myslím, že prozatím ho přešla chuť), tak může investovat do mě. a že nechci nějakou sračku za 1500 ale něco pořádnýho. A on, že by byl možná lepší už nějakej noťas. No fajn, já se nebráním, ať přidá ještě pár tisíc... 😉 Pak jsem řekla, že teda mu vyperu, ale poskládá si to už sám a že nevařím, ať s tím počítá... tak snad to tady vedle sebe nějak zvládneme... 😒

Jinak včera mi volala paní, že už máme na prodejně kočárek, že se můžem kdykoliv stavit. 😀 Řekla jsem jí, že v pondělí nebo v úterý, protože Jirka je dnes v práci a od zítřka má zas víkend noční.
Pak jsem mu to psala a on pro něho chtěl okamžitě jet, jak byl na něho natěšenej.... Takže zítra jedeme pro kočárek. 🙂 🙂 Radost mi kazí jen představa, jak po NÍ sedám do toho auta. 😠

muddledgirl
23. led 2014

@martina_81 AHOJ KOČÍ..ZMIZEL..NORMÁLNĚ MASAKR...A DÁSNĚ MI NEKRVÁCÍ...HURÁÁÁ...no,to asi budou trápit...ale řeknu mu,ať mi narve injekcí co může..ne dělám si srandu..ale bude to masakr...dostala jsem plán...a u dvou zubů možná bude nutná polokorunka..a už to začíná..... 😒

My Tě máme taky rády...Noťas je lepší....podle mého... 😉Dely mají vydrž....já mám z Tesca...50% sleva a ještě mi poničili nápis,tak jsem měla dalších 10% slevu.... 😀 😀 😀Takže stál nakonec něco kolem 6000 pouze...j

Přitvrzuješ a to je dobře,jseš šikovná holka.....a jestli Tě bude trápit,přijedu a dám mu do držky... 😉