CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl no oni by se asi divili, kdybych vyskočila z auta a začla tam ten bordel fotit. 😀 😀 😀
@petrufa86 my dřív chodili převážně do Tesca, když nebyl Kauf, ale teď je oproti Kaufu Tesco dost drahý. 😒

jinak holky, jak se říká, že akční zboží je šizený a stojí za prd (ředěné aviváže, prášky nastavené solí apod), tak jsem se o tom už taky přesvědčila. 😖 Kupuju si ze skladu Miky (výrobce kosmetiky a drogerie v České Třebové- dělají třeba dětskýho Pufíka) sprcháče, 400 ml za 29 kč, super, krásně hustý, hezky voní, cena taky parádní. a je to pár měsíců zpátky, co na ně měli v kauflandu akci, za 23 Kč. Tak jsem toho využila a nakoupila. No, pěkná blbost. 😖 Sprcháč sice voní stejně jak ze skladu, ale je jak voda a na umytí ho potřebuju mnohem víc, než normálně. Takže se to opravdu vyplatilo. 😖 a už se mi to stalo i s aviváží, ale to si nepamatuju, jaká to byla značka.

petrufa86
27. led 2014

@martina_81 hmm, tak to je super. Mě se to teda naštěstí ještě u toho Persilu nestalo. Je stejně hustej jako když není v akci. Ale nejsem prdlá koupit persil za 400 kč, když si ho pak můžu koupit za 199 kč v penáči v akci.

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 no,to by čuměli...abys ještě nedostala přes čuni... 😉 No...možná máte jiný názor...ale třeba v Anglii Ariel opravdu pral...tady ne...takže ho tady nekupuju...přijde mi,že jsme opravdu popelnice Evropy...bohužel.... ☹

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 já teda střídám levnější a dražší aviváž a jsem spokojena i stěmi lidlovskými...a jsou za pár korun....a přítel dokonce říká...že jen ty levnější....cítí po několika dnech../i třeba,že to voní po návštěvě restaurace..../...a silan třeba ne...

martina_81
27. led 2014

@petrufa86 tak já taky normálně v těch akcích kupuju. navíc říkám, že nemůžu vědět, že když si ten výrobek koupím za plnou cenu, že je kvalitní a není to "zbytek" z akční nabídky. 😒 a to by mě pak sralo ještě víc teda. 😠
Třeba zrovna s tím Persilem říkají, že když koupíš v Německu nebo tady, že je to teda taky nesrovnatelný rozdíl, tak jsem si říkala, že bych řekla kámošce, co je v Německu, jestli by mi někdy schválně dovezla, i když tady jsem ho koupila snad jednou, když byl tenkrát v Lidlu v akci. Kupuješ jen ten gel?

petrufa86
27. led 2014

@muddledgirl jsme, ségry kosmetička říkala že prášky jedině kupuje v Německu kam jezdí za manželovou ségrou která tam žije. Že prášky tady a tam jsou jak nebe a dudy. Tak prý vždycky po cestě domů se staví na nákup v některým supermarketu a odjíždějí z Německa s plným kufrem. A co se týká prášků tak já peru jedině v tekutým. Tery v tom persil sensitiv a nám s Jardou v červeným " vůlajtu". @martina_81
@martina_81 právě hodně říkají že mnohdy levnější věci jsou kvalitnější než ty drahý. A co jinak Jirka, nějaké změny??

Jinak pro dnešek se loučím, jdu se vykoupat a čekat na Jardu, přijede z odpolední 😉 papa

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl Ariel mě teda taky nenadchl. Jo, s tou popelnicí je to smutný. 😖 a pokaždý, když v dtestu testují nějaký potraviny, tak mě totálně vytáčí, že v ostatních státech by se to prodávat nesmělo!!! ale tady, proč ne, že? 😠 No je to hnus, ale my s tím bohužel asi moc nenaděláme. 😖 aviváže beru taky za pár korun z Miky, ale kolik stojí v obchodě, to netuším. Třeba ten Mionall mám ze skladu za 46 Kč a když mi pak švagrovka řekla, že v drogérce stojí kolem 80ti Kč, tak jsem nechápala. a teď koukám, že na jejich internetových stránkách ho mají za 55 Kč, ale tam ty ceny mají taky docela zajímavý. 😀 Takže co můžu, řeším v jejich skladu. 😀

muddledgirl
27. led 2014

@petrufa86 woolite mám jen černý...no jsou lepší gelový...přítel to moc nechce kupovat no....ale třeba ho přesvědčím....by jak máme blízko jedině lidl..tak kupujeme vše tam.....nemáme auto...a do KAUFU a Tesca si občas uděláme procházku.....Ježiš někdo někde dával nějaký stránky německý,že si člověk může objednat...ale už nevim,kde to bylo....no můžu schválně mrknout třeba na ebay...jestli tam bude nějakej prášek a zkusit to... 😀

martina_81
27. led 2014

@petrufa86 doma v poho, občas na to přijde řeč, tak se mi pak strašně omlouvá a snaží se mě uklidnit, zdá se, že si uvědomil, že to fakt posral.... a mně přijde, že na to všechno, co se stalo, jsem až neskutečně v pohodě, jak kdybych si to snad ani nepřipouštěla - snad proto, že se mi to pořád zdá tak neskutečný....
taky používám červený woolite. 😀 ale postupně asi přejdu na ten sliz, pere suprově. 😉
tak ahooj a hezký večer s Jardou.... 😉

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 Stránky jsou Miko,bych se mrkla....na ty stránky...? Taťka pral v Arielu a kdysi byl dobrej..a.le to je fakt dávno.... 😉
S tou popelnicí to smutný je...

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl no já si z Lidlu občas vezmu ten tekutý Formil, když je v akci a už hooodně dlouho se chystám i na ten práškový, co měl to super ocenění v dtestu. 😉 ale je fakt, že do práškovýho namáčím tak akorát ponožky, jinak mám radši tekutý. 😀

muddledgirl
27. led 2014

@petrufa86 pá pá .... 😉

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 jooo?Jdu kouknout,jak se jmenuje ten můj prášek z Lidlu 😀 😀 😀 taky mám radši tekutý...ale přítel za něj nechce utrácet....Tak my máme automat bonux...jak ten dopadl?Blbě ,viď?

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl šupnu Ti sem odkaz na ten Mionall a pak se tím nějak prober. blbý je, že na stránkách asi nikdo nepracuje, protože už přes půl roku mají nový tekutý mýdla a na stránkách je pořád prázdno, starý zmizely, ale nový nikde. 😒 http://www.mikact.cz/product_categories/16 ale jinak ta jejich dětská kosmetika Pufík je prý taky hodně kvalitní, já měla šampón a sprcháč. a teď mají Hurvínka a ty jsou taky super, brala jsem je už několikrát holkám. 😀

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 pufíky jsem asi dva objednala...z lékárny...hráblo mi...a brzo budu mít doma dětskou kosmetiku.... 😉

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 děkuju kočko...moc....já ráda objevuju nový e-shopy... 😉

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl to netuším, jak dopadl bonux. 😀 ale asi nic moc. Já když jsem začala před těma x rokama jezdit za Jirkou, tak si pral sám. Měl koupený Tesco prášek z Tesca a můžu ti říct, že to jsem ještě nezažila. Jirka dřív kupoval všechno podle ceny, kvalitu stejně nepoznal. 😒 chtěla jsem namáčet ponožky, tak jsem nasypala do půl kyblíku 1 odměrku prášku a ono se nic nedělo, ta voda byla pořád stejná, žádný takový ten "mazlavý" pocit z prášku, no fakt síla. a vím, že v tom dtestu zrovna ten Tesco prášek dopadl snad nejhůř. 😖 a věřím, že ho lidi taky kupujou, jinak by ho asi nedělali, že? 😠

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl ? pufíky z lékárny? nespletla jsi to? nebyl to Pupík? 😉

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 najdu Ti pufíka...jo?

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 no,tak jako pere no...ale jak moc dobře netušim... bílý věci momentálně moc nemáme... 😀 No,Tesco prášek...chlapi,když jsou sami...to je taky kapitola sama pro sebe... 😀

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 ten levnej pantenol z Miky..no to je super... 😉

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl nj, nekecáš, ale to si dělají prdel, ne? To jsi objednávala za takovou cenu??? Já ho kupuju za 29!!

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl pantenol v létě taky berem. 😉

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 no jo...jsem ho neznala... 😉

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl no já teď stejně koukám na ty stránky Miky a na ty jejich prapodivný ceny, co tam mají a můžu ti říct, že by ti vyšlo levněji, kdybych ti to tam nakoupila a poslala poštou! 😀 😀 Protože i toho Pufíka mají na stránkách za 42 Kč a ty aviváže, co kupuju za 25, mají na netu za 39 a to samé WC čistič, ten je taky za 25 a na stránkách dokonce za 42 Kč. 😖

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl jinak toho Pufíka měli vždycky v Kaufu a v Tescu za 39 Kč, což by taky ještě šlo, ale za 56 kč, to už jsou fakt zloději. 😠 Tak dobrou,

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 no jo...to je masakr teda.... 😒 😒 😒 hezkou dobrou noc a zas zítra....ať se vám hezky spinká

petrufa86
28. led 2014

@muddledgirl tak do prášků mě teda jarda nekecá, tomu je jedno v čem peru, i kdybych snad prala v jelenoj tak jemu to je šumák. 😉

muddledgirl
28. led 2014

@petrufa86 tak jedno mu to není kvůli ceně,víš?Je fakt,že jsme ta popelnice...njn... 😒 Já v Anglii taky prala jen vtekutým Arielu...ale narovinu tady mi to přijde taky taky docela drahý..na to,jak to všechno spíš nepere než pere.... 😒