CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
4. únor 2014

@anina32 to víš, všude se najdou chytrolínky, tyhle bio nebo skleníkový matky fakt nechápu. Je jasný že když mimčo nespí hledáš vše možné aby spalo a hlavně aby ses i ty vypsala 😒

muddledgirl
4. únor 2014

@anina32 no,některý kravky uměj bejt zlý...... ☹

martina_81
4. únor 2014

@anina32 tak to je teda docela drsný. 😖 no kolikrát tady taky nechápu, čeho jsou některý ženský schopný a proč zbytečně rejpou. 😠 Mně se stalo jednou, že se do mě pustilo pár ženských v nějaké diskuzi ohledně vycházek na neschopence, ta jedna sice pak psala, že to nebylo přímo na mě, ale ta druhá byla taky docela nepříjemná. 😖

muddledgirl
4. únor 2014

@petrufa86 souhlasím s Tebou....od toho tu MK je,abychom se radili... 😉

muddledgirl
4. únor 2014

Kdo viděl 4 v tom a líbilo se,tak koukejte od 23.2. bude druhá řada...já osobně se moc těším a teď čučím na navždy svoji... 😀

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 proč ty andulíny ne?Já jsem ji teď koupila,tak ji rozhodně nebudu dávat pryč...

muddledgirl
4. únor 2014

Ty páry v navždy svoji masakr...hlavně ty dva...

martina_81
4. únor 2014

@muddledgirl no každej řeší, že kam ho dám, když je teď vlastně v pokojíčku. Takže až se malej narodí, tak andulku musím dát určitě pryč. 😠 no otřes, každýmu vysvětluju, že ho prostě přestěhuju do obyváku. Strejda měl 2 andulky v bytě 2+1, při 4členné rodině a taky to nikdo neřešil...
@petrufa86 je fakt, že ohledně dítěte bych si tady veřejnej dotaz hooodně rozmyslela. 😀 Si pamatuju, jak se tady kámoška ptala, jestli může dát synkovi jogurt nebo co, nevím, kolik mu bylo měsíců a několik matek se do ní pustilo, že když je nedonošenej, tak že určitě ne a dávaly jí samý NEJ rady. 😀

petrufa86
4. únor 2014

@muddledgirl já to mám napsaný v kalendáři abych na to nezapomněla 😉

petrufa86
4. únor 2014

@martina_81 já sem sem už hodila kolikrát dotaz ohledně teri a nikdy se mě naštěstí nestalo že by se do mě pustily.

martina_81
4. únor 2014

@muddledgirl všichni to řeší jen kvůli místu... co to je Navždy svoji? Nějaká reality show nebo dokument?

martina_81
4. únor 2014

@petrufa86 tak asi jsi měla dobrý dotaz, na který se nedalo nějak moc rejpat. 😀

anina32
4. únor 2014

Já bych ještě třeba vzala jako svojí chybu kdyby se takový komentáře strhly v době kdy to bylo aktuální, ale tohle začalo půl roku po, Péťa už dávno chodil a najednou píšou takový věci ☹ Tak si pak člověk uvědomí že to co tady napíše do diskuze je vlastně věc veřejná a smazat to nejde. Tak proto tu jsem radši inkognito, nezlobte se proto na mě, vy mě vlastně už znáte a kdo chce mám profil na facebooku.

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 to víš,že jo,to vůbec neřešim...krindy pindy...to maj lidi starosti...asi nemaj žádný problémy

muddledgirl
4. únor 2014

@petrufa86 já to zjistila dnes náhodně.. 😉

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 něco ve stylu 4 v tom akorát ty páry točí před plánovanou svatbou...docela hustý...

anina32
4. únor 2014

@muddledgirl 4 v tom bylo super, už se těším na nový díly 😉 navždy spolu to byl masakr, pochybuju o tom že ty páry ještě spolu jsou, akorát ty věřící vypadali že vydržej😉

petrufa86
4. únor 2014

@anina32 tamta co byla jakoby modelka a měla ty dva kluky tak čeká, nebo už možná má mimčo

muddledgirl
4. únor 2014

@anina32 koukám teprve na druhý díl...ale čůrám z toho..mně teda nejnormálnější přijdou ty s těma dvouma dětma...taky jsem horká hlava...přítel opak....a zatím to vypadá,že náám to klape...jak ho myje ta vesničanka toho svýho v koupellně,jak kdyby byl mimino...děs...

muddledgirl
4. únor 2014

@petrufa86 Isabela?

martina_81
4. únor 2014

@muddledgirl jj, už vím, to jsem tenkrát viděla nějakou ukázku na to. 😉 ale nesledovala jsem to.
@anina32 jo, to je nejlepší, když někdo reaguje po takové době, kdy už si ani člověk nepamatuje, že sem vůbec něco takovýho psal. 😀 nj, s blbýma lidma nic nenaděláme, takový jsou všude. 😠

anina32
4. únor 2014

@muddledgirl
@petrufa86 mohli by udělat díl, jak to s nima vypadá po roce 😉 čekala jsem že udělají ohlédnutí i u těch 4 v tom, ale na netu píšou jenom o dvou, další dvě odmítly kvůli ochraně soukromí.

martina_81
4. únor 2014

@muddledgirl ty na to koukáš na netu, jo? já myslela, že je to v bedně. No až se budu hodně nudit, tak na to mrknu. 😀

anina32
4. únor 2014

@martina_81 ty už za chvíli nebudeš mít čas na to aby si se nudila 😉

muddledgirl
4. únor 2014

@anina32 jjo jo přesně,dnes jsem to četla. 😉

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 jo jo...už máš notebook?Ať to stihneš než orodíš....Zubařka mi říkala,že si mám ty zuby pořádně čistit teď,že až bude děcko,tak budu ráda,že se jdu vyčůrat... 😀 😀 😀 😀

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 kočííí...ptáček mi do toho kecá..začal pípat asi až po třech hodinách... 😀 Mám ho přikrýt, aby spal...nebo nemusím?

martina_81
4. únor 2014

@muddledgirl pokud Tě neruší, tak ho přikrývat nemusíš, mně tady ten můj taky za zadkem brebentí. 😀 noťas ještě nemám, Jiří důkladně vybírá... 😉 no vidíš, ani jsi nepsala, jak moc Tě ta zubařka dneska trápila. 😒
@anina32 nj, tak ještě pár týdnů mám, tak bych to mohla stihnout zkouknout. 😀

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 zatím to jde..já jen kdyby vřískala moc..kvůli starouškům v baráku... 😀 Zatím byla jen dentální hygiena,ale zánět dásně trvá....i přes čištění kartáčků mezizub....když budu prý teď čistit správně...tak by mě to mělo přejít....bolestí jsem brečela...mi zajížděla až do dásně....fuj.....A pozítří jdeme na vrtání... ☹