CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
7. bře 2014

@martina_81 v chrudimi pouští 5tý den po porodu, za mě když byl STOP stav pouštěli i 4tý. Myslím si že se ho ptát nebude a prostě přijde a řekne triko dolů 😉 😀 😀 Jarda taky Teri nechtěl chovat a sestra z novorozeneckýho ho hned na sále nahnala ať si ji jde popsat a když ji zabalily tak ať si ji pochová, on samozřejmě dělala drahoty že nechce. A ona mu řekla, je to vaše miminko, je, tak tady ho máte 😀 😀 a bylo po řečích 😀 😀
@muddledgirl když to je na ultrazvuku ok tak si myslím že nebude problém, to už by se ukázalo dávno 😉

muddledgirl
7. bře 2014

@petrufa86 jsi hodná...také věřim,že jo... 😉 😉 😉 tak zase vydržet no.... 😉

petrufa86
7. bře 2014

@muddledgirl jojo, jen to vydržet, bych byla taky pěkně v prde.. Hele, já jsem v porodnici ležela s holčinou shodou okolností z vedlejší vesnice a ta když čekala prvního kluka tak ji vyšel dowm 1:10 tak jeli na nějaký super vyšetření do Brna a tam se ukázalo že je prcek 100% zdravý, takže nějaký testy ještě nic neznamenají 😉 😉

muddledgirl
7. bře 2014

@petrufa86 u mně je kočko prostě blbý....že než budu mít výsledky z 3. odběru,tak budu minimálně 23+5,což je masakr...pokud holčina měla tak velké riziko a byla v prvním trimestru,tak se dělá odběr choriových klků..což se později nedělá a je to invazivní vyšetření...

muddledgirl
7. bře 2014

@petrufa86 no a když výsledky opět nebudou,tak je to jedno,protože miminka se rodí do 24tt...ale já věřím,že Samík je o.k.

petrufa86
7. bře 2014

@muddledgirl určitě to bude ok, utz by to ukázal 😉

muddledgirl
7. bře 2014

@petrufa86 jjj..já taky doufám...jen ta genetička tvrdila,že to tak být nemusí...

petrufa86
7. bře 2014

@muddledgirl doktoři toho kolikrát nakecají a pak sami čumí jak puci 😉

muddledgirl
7. bře 2014

@petrufa86 ale třeba pan primář říkal,že vývoj.vady bývají poznat i na nožičkách... 😉

muddledgirl
7. bře 2014

@petrufa86 jo jo,to je fakt....příště nevim,jestli bych šla do nějakých testů....asi bych riskla plodovku a bylo by,i když je to proti mému přesvědčení..

petrufa86
7. bře 2014

@muddledgirl já jsem byla na prvotrimestrálu a utz ve 20 týdnu u super doktora který tomu fakt rozumí (sice toho moc nenapovídá a poprvý na první pohled sem z něho byla docela v šoku, ale nejdu si tam pokecat, že) a ten říkal že utz odhalí vše - špatný srdce, nohy, ruce, orgány atd. že výsledky z krve jsou jen odhad, realita na utz něco jinýho 😉 mě kdyby prvotr.. vyšel třeba 1:10 tak bych asi na plodovku šla, ale kdyby 1:100 tak určitě ne. Ten dr je proti odběru plodovky

muddledgirl
7. bře 2014

@petrufa86 tak to jsi mě moc potěšila...hned se mi zlepšila nálada....Šilhan v HK říkal,že je přesvědčený,že chlapeček je zdravý a teď také nic neviděl náš primář...to jsi moc hodná jupííí

petrufa86
7. bře 2014

@muddledgirl vem si kolik je okolností který ti způsobí špatnou krev - můžeš mít v sobě jen blbý bacil nebo třeba zánět a krev máš ovlivněnou raz dva 😉 Určo by se to odhalilo, kor když dneska je utz 3 i 4D 😉

muddledgirl
7. bře 2014

@petrufa86 jo jo...genetička říkala,že léky na udržení, krvácení v 1.trimestru apod...a je fakt,že bůhví co člověk v sobě měl....děkuju kočenko..moc....

petrufa86
7. bře 2014

@muddledgirl vezmi si a to mě docela dostalo že blbý spermiogram je ovlivněn i tím jaký je zrovna ten den počasí, jakou má chlap náladu a jak se vyspal 😉

muddledgirl
7. bře 2014

@petrufa86 😀 no,to je mazec..kočko 😉

martina_81
8. bře 2014

@muddledgirl nečetla jsi tady na wiki o té holčině, co měla taky ten drahý test? nevím, jestli zrovna ten harmony. taky je vyděsily šílenýma výsledkama a prcek byl v pořádku, určo na to koukni. 😉
@petrufa86 a taky počítali porod jako nultý den? No já si říkám, že pokud budou mít hodně rodiček a bylo by vše ok, že by třeba pustili dřív, ale raději počítám s tou variantou v pondělí nástup a další pondělí domů, samo pokud se něco nepo*ere. Včera jsem se Jirky ptala, jestli by si malýho vzal, kdyby mu ho chtěli dávat a že jo, jen se bojí, aby nebrečel. 😀 Teda jako malej, u Jirky to asi nehrozí. Ale taky bych si představovala, že by dělal drahoty jako Jarda. No hezky mu to sestra řekla. 😀 ale na druhou stranu ho taky chápu, já budu před nima taky nervózní jak blázen. 😖

holky taky vás tak vytáčí to upozorňování o tom, co jiní lidi komentovali? 😠

martina_81
8. bře 2014

@muddledgirl tak to byl ten prenascan, jak jsi o něm psala dřív. https://www.modrykonik.cz/prenascan/

muddledgirl
8. bře 2014

@martina_81 koččíí to četli asi všichni...nic není stopro.....

martina_81
8. bře 2014

@muddledgirl tak to jsem nevěděla, že to četli všichni, já na to narazila náhodou. 😀 Právě, že nic není na stopro. Mně se dnes zase zdály nějaký hovadiny, už to fakt nedávám. A malej mi zas tlačí nohu do břicha. 😀 Včera večer už to bylo docela neúsnosný... bolí to a je to takovej divnej pocit, když mu tam nahmatávám tu tlapku. 😀 Ale zas ten pocit, že to za pár dní skončí... to je taky zvláštní, přece jen člověk to stvoření 5 měsíců cítí dnem i nocí. 😉

muddledgirl
8. bře 2014

@martina_81 no...ten článek akorát děsí všechny,které jdou na prenascan....Kdy jdeš kočko?Já Ti docela závidím,že už to mímo budeš mít venku...

martina_81
8. bře 2014

@muddledgirl v pondělí ráno nástup a v úterý (snad taky už ráno) císař. Tak to víš, že se taky těším, až bude venku. Jen mě kromě natěšených nálad začínají přepadat i takový pocity, že jestli to byl fakt dobrý nápad a že jestli to zvládnu se 24 h denně o toho drobka starat. 😀

muddledgirl
8. bře 2014

@martina_81 to víš,že zvládneš všechno... 😀

petrufa86
8. bře 2014

@martina_81 u nás porod úterý - nultý den a puštění v sobotu, takže 4tý den, v Pardubicích pouští třeba už třetí den. No vidíš jak překvapil a ty sis myslela že ho chtít nebude. Jojo, nevím co to je zase za blbej výmysl, pustím koně a mám tam 25 upozornění, tak si říkám kdo mě co píše a ono je to to blý upozornění že někdo okomentoval to,co sem komentovala já 😠 😠 😠 😠 😠
@muddledgirl vidíš, já to třeba jako
@martina_81 nečetla Zvdládneš, neboj, sem si to taky nedovedla představit, někdy i po 8 měsících si říkám jestli to dítě je fakt moje, jestli se mě jen nezdá sen 😀 😀

sabcacech
8. bře 2014

@martina_81 jooo, já nejsem vydřiduch. ok je tvůj.

martina_81
8. bře 2014

@petrufa86 tak já vím, že to určitě zvládnu, ale prostě jak se to blíží, tak mě začínají přepadat i takovéhle myšlenky. 😀 Nj, překvapil, ale stejně jsem na něho v úterý zvědavá. 😉 dneska malej tlačí jak blázen, taky už se určitě těší ven, až se pořádně natáhne. 😀

martina_81
8. bře 2014

@sabcacech super, tak mi do IP napiš č. účtu a já Ti to ještě dnes převedu a napíšu Ti adresu. 😀

martina_81
8. bře 2014

@muddledgirl jak Ti vlastně dopadla ta kulajda? 😀

martina_81
8. bře 2014

@sabcacech vyřízený, moooc děkuju. 😉

muddledgirl
8. bře 2014

@petrufa86 tak my,co už jsme mohli mít prenascan,tak jsme to četly snad všechny,tak jsem to myslela, i když nenapsala.... 😉