CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
31. bře 2014

@medvide30 to se zeptej tady holčin..já byla v HK.. 😉

petrufa86
31. bře 2014

@martina_81 jojo, souhlas, pochybuju že 3 týdenní mimčo pochopí že už nemá pít mlíko. Blbost!!! Já u toho taky usínám, jak sem psala tak nedávno sem se probudila po 2 hodinách, malá u nás v posteli, prso venku z podprdy 😀 😀 😀 😀 😀 Neboj to si zvykneš, já už sem si na to noční vstávání zvykla a už mě to ani nepřijde a přes den jsem ok, někdy si teda poo s teri jdu schrupnout, hlavně teda v pondělí když v půl 7 vstávám na plavčo.

martina_81
31. bře 2014

@medvide30 tak to spermio vam muzou udelat uz v ten den po konzultaci, zalezi, jak se domluvite s dr. Nam ho delali, kdyz jsem tam jela na ten hormonalni profil - odber krve.

martina_81
31. bře 2014

@petrufa86 tak ja si urcite taky zvyknu. 😉 to mate to plavani takhle po ranu, jo? 😲 to bych asi nezvladala. 😒

medvide30
31. bře 2014

@martina_81 a to byla jediná 2 vyšetření co Vám dělali?

muddledgirl
31. bře 2014

@medvide30 tak z toho vše zjistí.....popřípadě..budou chtít Tvoji laparku....já ji neměla....lékař neviděl důvod..měla jsem jasnou diagnozu..už podle utz..o hormonální profil a nabrání krve na štítnou jsem si řekla...

muddledgirl
31. bře 2014

@medvide30 vše ostatní se odvíjí od toho jak vám dopadne spermio.... 😉

martina_81
31. bře 2014

@medvide30 tak v mym pripade jsem musela jeste na laparku, aby mi odstranili vejcovod, ktery by pripadne mohl pozdeji skodit embryjku v deloze, jinak by to byly jediny vysetreni. zalezi asi hlavne na tom, co mas za diagnozu.

holubice.petra
1. dub 2014

Holky co kdyby jste udelaly treba jinou skupinu maminky ze sanusu? Nebo neco takoveho myslim ze dost holek se sem ani nepripoji kdyz tady vidi debaty jen o detech....a myslim ze je to i nevhodne pro snazilky ktere treba nekolik let se snazi otehotnet....

petrufa86
1. dub 2014

@martina_81 jo, blbě o půl 9, začíná se kojencema, pak jdou batolata a pak ty kolem 2 roku. takže já vstávám po půl 7, nasnídám se, nanosím věci do auta, připravím Teri sebou svačinu atd a pak až ve čtvrt na 8 jdu vzbudit ji, ustrojím ji a bez snídaně vyrážíme, stejně by takhle brzo nechtěla snídat. takže po plavšu dostane přesnidávku.
@holubice.petra hmm,, tak tím pádem já mezi vás nezapadám 😢 😢 😢 😢

holubice.petra
1. dub 2014

@petrufa86 samo ze to muze mit i jiny nazev a nevim proc by jsi tam nezapadala...jen mi prijde blby tady na strance caru probirat uz materske starosti atd...snad chapes jak to myslim....kdyz jsem prijde nekdo cizi a chce si precist neco o sanusu tak narazi jen na x diskuzi o kojeni porodu a vareni :-/

petrufa86
1. dub 2014

@holubice.petra jojo, chápu 😉 😉 🙂

muddledgirl
1. dub 2014

@holubice.petra kočko...to je diskutabilní..chodím sem už docela dlouho...a moc snažilek tu nebylo od tý doby..asi 3 celkem.....pokud vím založila jsi jinou skupinu pro vás snažilky.....a Ty už máš taky dítko......takže nevidím důvod proč by jsme si tu nemohly povídat o dětech.... 😉

holubice.petra
1. dub 2014

@muddledgirl dite sice mam ale nikterak to tady neprobiram...proste mi to prijde ze to jsou rany do srdce pro ty kterym se nedari...

muddledgirl
1. dub 2014

@holubice.petra kočččíí..já Ti rozumim..ale .všechny jsme si tím tady ale prošly...a ve foru je hodně různých skupin....A založila jsi jinou skupinu........sanus 2014 nebo jak se jmenuje...

holubice.petra
1. dub 2014

@muddledgirl kočččííí víš co já to nemyslela zle dělej si co chceš...ono se rychle zapomíná čím si ty holky musí projít....

muddledgirl
1. dub 2014

@holubice.petra však říkám jen svůj názor,stejně jako Ty...prostě máte novou skupinu,tak myslím,že nevadí,když se tu řeší jiné věci no... 😉 A je tam milion jiných skupin,kde si člověk může vybrat.....Jinak bych vůbec neřekla,že se rychle zapomíná....Už jen tím,že z mé strany prcek nebude mít dědu ani babi.....a nervy s miminkem jsem měla ještě před dvěma týdny...jestli bude mít DS či ne...a jestli když ano..se stihne vůbec porodit apod....protože až ve 24tt mi vyšly negativní testy na vývojové vady z Maternit testu..Myslím,že každá máme tady svůj příběh, i když jiný a myslím,že zapomenout na ty probrečené noci a to,že se bojíš..jestli někdy mimi vůbec bude...atd. ...atd...prostě nejde...

anina32
1. dub 2014

Tak nějak musím souhlasit s @holubice.petra, neberte si to prosím nikdo osobně. Když někdo hledá diskuzi car sanus, hledá jí proto aby se něco dozvěděl o tom co ho čeká. Když si vzpomenu na sebe na podzim 2011 😉 nevěděla jsem co bude, co všechny ty zkratky znamenají a hledala jsem někoho kdo je na tom stejně. Kdybych tenkrát našla tuhle diskuzi v tomto znění jako je teď, šla bych hledat jinam a ani bych se nezapojila, možná proto se tu teď nové snažilky objevují jen sporadicky, protože cítí že se sem nehodí. Ve vašem případě, bych po zkušenostech s koníkem, možná volila radši i soukromou diskuzi, probíráte někdy dost citlivá témata a ani nevíte kdo všechno to může jednou číst.

muddledgirl
2. dub 2014

@anina32 kočko..nové snažilky objevují sporadicky..já jsem se zapojila..když jsem se snažila, i když to 4 holčiny pomalu těhotněly a vůbec mi to nevadilo...Když jsem chtěla jít i do jiné diskuse,tak jsem.šla......Naopak mi pomáhaly tady holky cítit se líp...všechny jsem si prošly tím,že nejde otěhotnět....A nechápu,proč se to tady tak řeší...když je nová diskuse kvůli tomu sanus 2014.Tak všechny přece můžou chodit tam...tak o co de.....Já chodím i do jiných diskusí....kde jsme i snažilky i těhulky...i ty,co mají děti......a problém to pro nikoho není..

muddledgirl
2. dub 2014

@anina32
@petrufa86
@martina_81
@sabcacech Těhulky a maminky CAR SANUS...

Je fakt,že každá diskuse by měla jednou skončit ve správný čas......tak poďte sem...kočenky moje...

muddledgirl
2. dub 2014
antana123
12. dub 2014

@muddledgirl kam mám jít???

medvide30
22. dub 2014

Ahoj holky, zajímalo by mě za jak dlouho od první konzultace jste se dopracovalik IVF? Jaká vám dělali vyšetření? děkuji

holubice.petra
22. dub 2014

@medvide30 ahoj k Ivf jsem se dopracovala cca za dva roky ale ja si davala oddechove pauzy.. mezi tim jsem prodelala jedno iui (nezdarene tehu) pote jsem byla odeslana na genetiku, imunologii na objednani a na vysledky jsem cekala cca pul roku pak jsem sla dvakrat na dalsi iui pak laparoskopii dalsi 3xiui pak uz jsem si sama rekla ze chci IVF 😉

anina32
22. dub 2014

@medvide30 Ahoj, u nás to bylo hodně rychlé. První informativní návštěva v sanusu byla v září 2011, při druhé v říjnu mi udělali ultrazvuk (žádné jiné vyšetření mi nedělali, zřejmě proto že už jsem měla syna z prvního manželství a tam žádné problémy nebyly) a manželovi spermio a tak jsme se dozvěděli že kvůli špatnému spermiogramu je naše jediná šance IVF a rovnou jsem si odvážela injekce na stimulaci, které jsem začala brát v listopadu, začátkem prosince mi zavedli embria a v srpnu následujícího roku jsem porodila 😉

michaela28
26. kvě 2014

Ahojky, tak zítra mě čeká kontrolní UTZ před KET budu 13 DC. Kolikátý DC se tak asi chodí na KET? Už si to vůbec nepamatuju. Na sliznici beru Estrofem, tak to asi bude dorostlá, doufám 😉 .

holubice.petra
27. kvě 2014

@michaela28 ja jsem byla 17.den ono taky zalezi jak mas stare mrazacky ja mela dvoudenni...14.den nsem mela ovulaci 15.den rozmrazovali 17.den zavadeli..aby to vychazelo jako prirozene 😉 estrofen a utrogestan jsem brala az do 13tt...drzim pesti at se zadari! 🙂

michaela28
28. kvě 2014

@holubice.petra no, tak sliznici už mám narostlou na 9 mm a akce se bude konat příští čtvrtek, jestli se teda podaří ve středu rozmrazení, jako já už budu 21. den, ale pan doktor určitě ví, co dělá 😕 .

holubice.petra
28. kvě 2014

@michaela28 urcite vi 🙂 hodne stesti! Kolik si nechss zavest? Ja chtela dve sle nakonec se jedno prestalo mnozit tak mi dali jen jedno a i tsk se povedlo 😉

michaela28
28. kvě 2014

@holubice.petra no, my tam máme poslední 2, když se budou dobře vyvíjet tak si nechám zavést obě 🙂 . U prvního mi taky dávali 2 a je s toho 1 divoch, takže ono se nikdy neví, jak to dopadne.