CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

holubice.petra
23. črc 2012

@anina32 oni ho můžou dělat snad jen max.3x tak uvidíš mě po něm odešla jen zátka....

littlemousecz
24. črc 2012

@anina32 hm, tak to b asi bylo lepší, kdyby šel prcek ven ne? hamilton je prý docela síla, kamarádce ho taky dělali a porod se jí rozjel do 6 hodin. říkala, že je ráda, že to bylo po tom prvním, že druhej by asi nedala.Ale jiný kamarádce dělali už dva a pořád nic, tak ji čeká vyvolávání. Takže na každýho to fakt nefunguje.
Držím pěsti, ať to máš co nejdřív za sebou.

anina32
24. črc 2012

@littlemousecz
@martina_81
@petrufa86
@holubice.petra Tak bolesti do rána skoro přešly, nešpiním, zátka neodešla, takže příští pondělí další pokus 😝

littlemousecz
24. črc 2012

@anina32 tak do pondělka času dost, třeba to ještě přijde 😉

littlemousecz
24. črc 2012

tak jsem se teda dneska na koňovi nasmála. nějaká pipina založila otázku, jestli nemá některá těhulka navíc použitý těhotenský test pozitivní, že za něj dá do 200,-, prý kvůli zdravovědě předškolních dětí 😀 No chudák chlap, kterýho na to chtěla utáhnout. Však jí to tam daly holky pěně sežrat. No fakt sranda...Jooo, blbost nezná mezí...

martina_81
24. črc 2012

@littlemousecz joo, nad tím jsem se taky bavila. 😀 😀 😀 Jen nechápu,jak ji to napadlo.

littlemousecz
24. črc 2012

@martina_81 jo, byla to fakt sranda. Nevím, jak ji to napadlo, ale buď to bude nějaká pipina hloupá nebo naopak vypočítavá a potřebuje si udržet chlapa tím, že mu bude tvrdit, že je v tom a pak bude hrát chudinku s potratem. Nevím, co si o takové ženštině myslet. Ale ty odpovědi ostatních mě pobavily, fakt jo 😀
A co ty, jak je?

martina_81
24. črc 2012

@littlemousecz začínám mít trochu depku. 😒 Dneska už mě ani nic nebolí,tak je to divný. Ale jdu se teď rozptýlit za kámoškou s miminkem,tak mě to aspoň na chvilku přejde. 🙂

littlemousecz
24. črc 2012

@martina_81 tak to ber jako výhodu, že tě nic nebolí a buď pozitivní. minule tě bolelo skoro všechno a nic z toho nebylo, tak třeba je to fakt známka úspěchu 😉. ono to bude asi tím, že před tím jsi byla po stimulce a teď si měla jen ten estrofem před tím ne?

martina_81
24. črc 2012

@littlemousecz ne, estrofem jsem dostala až teď před KETem. no,do včerejška jsem to břicho cítila,tak mi to přijde divný,že by tak zničehonic přestalo. 😒 No uvidíme.

littlemousecz
24. črc 2012

@martina_81 no ale při stimulce jsi měla v sobě mnohem víc hormonů a byl to na tělo větší nápor. já právě myslela, že estrofem je proti stimulce celkem nic. hele nenaděláš nic, jsou jen dvě možnosti.... tak to prostě je a nijak to neovlivníš. já vím, mě se to říká, když to důležitý mi vyšlo. ale to riziko, že o bublinu přijdu, je tady pořád a kdybych na to myslela nepřetržitě, tak už asi visim nebo jsem zavřená v blázinci. Prostě to musím brát jak to je a když to půjde dobře, tak se radovat a když ne, tak to nějak překonat.
PS: někdy si přijdu hrozně sobecká, když se tady v diskuzi raduju a je mi tebe a @petrufa86 (a i všech ostatních, kterým to nevychází) hrozně líto

martina_81
24. črc 2012

@littlemousecz jsem nachystaná na obě varianty a budu se s tím muset poprat,nebudu ani první ani poslední. 😒 Klidně se raduj a užívej si to, moc Ti to přeju, samozřejmě,že trochu závidím 😉 ,ale to snad chápeš,ne? 😀

littlemousecz
24. črc 2012

@martina_81 no ještě to není ztracený, nějaký sněhuláčky máš pořád v záloze a třeba ani nebudou potřeba, až zjistíš, že máš v bříšku dvě bublinky.
to víš, že to chápu a moc ti přeju, aby to tentokrát vyšlo 😉

petrufa86
24. črc 2012

@littlemousecz no už vidím jak by předškolním dětem ukazovala test. Ty by to asi chápali. Jojo, chce asi utáhnout chlapa. ta je dost blbá 😀 😀 😀 😀 jojo, nenaděláme nic, ale přece z týhle diskuze neodejdeš jen kvůli tomu že jsi těhu. Teda nikdo tě tady nedrží, kdybys chtěla odejít pochopím, ale jinak tě odsud nikdo nevyhazuje 😉 😉 😉 😉 😉 😉

littlemousecz
24. črc 2012

@petrufa86 chudák chlap, jestli se nechá...
no já bych právě nerada z téhle diskuze odcházela, ale někdy mi to prostě vůči vám přijde blbý no.

petrufa86
24. črc 2012

@littlemousecz no to jo, a pak za 6-7 týdnů ze sebe udělá chudinku že o to přišla a tomu chlapovi to bude ji opustit. To my máme sousedi, kteří sem jezdí na chalupu z Hradce a ona má z 1 manželství 2 dcery. A ta známá teď poseldní týden jen chlastá a kouří a asi se chvílema zcvokne. Její mladší dcera (24 roků) teď čeká 2 mimčo, v dubnu se vdávala a teď se od manžela odstěhovala, protože on si začal něco s její nejlepší kamarádkou, která ji byla za svědka. Do toho tvrdí, že to mimčo co čeká není jeho, že se o tu první dceru nestará, má doma bordel atd. Jako netvrdím, že sem jen na její straně, ale s 2 letým prckem a v 5 měsíci, když ji je imrvére blbě asi moc pořádek udržovat nejde a jde to stranou. A druhá dcera není o moc lepší, tý je 26, v 19 otěhotněla, když se to její přítel dozvěděl, tak ji poslal do háje, ona ještě než porodila, tak poznala jinýho chlapa, kterýho si hrr, po 6 měsících vzala, to už čekala 2 mimčo. On si to první mimčo osvojil a asi před 1,5 se rozvedli protože on ji začal třískat atd. Teď má jinýho chlapa a s tím je asi v 7tt. Jako chápeš to?? Já doufám, že jednou takový děti mít nebudu, jinak se zich zblázním. A myslím si že to teď ten bejvalej proklíná, že si toho prvního osvojil a musí platit alimenty na 2 a né jen jednoho.

Blbý neblbý, je jasný, že ti na jednu stranu závidíme, že se to povedlo na poprvý, ale víš jak. 😉

littlemousecz
24. črc 2012

@petrufa86 no tak to musí být radost, takový děti 🙂
tak já tu zůstanu a budu vám držet palce 🙂 a závist někdy není na škodu, dokáže motivovat 😉

petrufa86
24. črc 2012

@littlemousecz No to jo. Jojo, motivace je dobrá, ale všeho dost škodí. Holt psychika je psychika 😠

littlemousecz
24. črc 2012

@petrufa86 asi tak no. jak jsem psala Martině. Kddyž to půjde dobře, můžeme se radovat. Když ne, nezbyde nám nic jinýho, než se s tím nějak poprat.

martina_81
24. črc 2012

@petrufa86 @littlemousecz tak já před chvíli dorazila od kámošky. A bylo to tak super a pozitivně mě to naladilo,že kdybych šla na další KET, tak se k ní snad nastěhuju. 😀 😀 😀 Malá má 5 měsíců a už je s ní sranda. 🙂
@littlemousecz jj, zůstaň tady a motivuj nás. 😉

littlemousecz
25. črc 2012

@martina_81 tak to je super, že tě to pozitivně naladilo 🙂
myslíš jako třeba tím, jak je mi blbě, že mám pocit, že si každou chvíli nabliju do klávesnice 😀

petrufa86
25. črc 2012

@littlemousecz to by asi v práci čuměli až bys do ní fakt nablila 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@martina_81 no vidíš, alespoň nějaká motivace. A kdy hodláš testovat? Vydržíš do víkendu???

jinak anině už ráno odešla hlenová zátka.

petrufa86
25. črc 2012

@masel a jakpak to vypadá s tebou, už máš na testíku //???

littlemousecz
25. črc 2012

@petrufa86 no to asi jo 😀 naštestí mi je blbě jen dopoledne, tak doufám,že to tak i zůstane
tak to je super, to bude mít anina za chvíli za sebou

petrufa86
25. črc 2012

@littlemousecz a nebo se to ztratí úplně a budeš v pohodě 😀 😀 jojo, jen si přeje aby to počkalo do pátku, protože má manžela v Německu 😒

littlemousecz
25. črc 2012

@petrufa86 no třeba jo, bylo by to v práci rozhodně jednodušší.
tak snad prcek do pátku počká, když nemá tátu doma, musí mu to vysvětlit 😉

masel
25. črc 2012

@petrufa86 Ahojky. Nene popolední mrška dorazila. Ale tak nějak jsem tušila. A když jsem ráno viděla teplotku,tak to bylo více jak jasné. ☹
A jak vy pokračujete? Nějak jsem neměla časík teď sem chodit. Patrinka(dcera) je teď na prázdninách,venku prší,tak jsem jukla a mám tu vzkazík od tebe. Je to hezké. Děkuji ti 😉

martina_81
26. črc 2012

@littlemousecz @petrufa86 Si představte,že nám na barák (panelák) hodili papír, že ve středu a ve čtvrtek od rána až do večera nepoteče teplá voda. Ale o tom,že nepůjde ani elektrika,tam nebylo ani slovo. 😠 😠 😠 Dneska to zapli UŽ ve tři,tak píšu. Včera ráno jsem zkoušela testík a byl tam nepatrný náznak druhé čárky,ale to tam byl i minule,když jsem testovala chvíli předtím,než se mi rozjela ms,takže pro mě výsledek negativní,ale protože to bylo teprve 9.den,tak jsem byla v klidu.Dneska jsem nakoupila další testy,že to zítra zkusím znovu,ale nevydržela jsem to a 1 jsem hned prubla. A druhá čárka už vyskočila jasněji, do růžova. Snažím se moc nejásat a být v klidu,abych to nezakřikla. 😉 Takže,dámy, prosím taky o klid a žádný projevy radosti,dokud by se případný pozitivní výsledek nepotvrdil v pondělí z krve.
Jinak jsem dnes vyrazila do Lidlu a ukořistila dvoje těhu tepláky,protože v těch svých normálních prostě nemůžu fungovat, strašně mě v pase tlačí a je to hnus. A tyhle jsou fantasticky pohodlný. 😀 A dokonce mi stačilo Sko. 😉

martina_81
26. črc 2012

@anina32 no Ty máš teda krásnej pupík. 🙂 To máš nějakou čerstvou fotku?

anina32
26. črc 2012

@martina_81 To je ted ze soboty, začali jsme 9. měsíc 😉 Já jsem byla ale kulička vždycky, ted vážím o 3 kila mín než sem otehotněla, po porodu mi bude všechno velký 😀