CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

michaela28
3. dub 2011

@lenda01 no, v prosinci jsem začala chodit k dr. Dejmkovi, mám za sebou 1. IVF a 1. KET, zatím neúspěšně, ale máme ještě 7 mrazáčků a modlím se, aby přežili rozmrazování.
A ty chodíš do HK nebo Pardubic??? a dítka už máš.

PS: můj pán ještě není můj manžel 🙂

lenda01
4. dub 2011

@michaela28 ja jsem bez ditka.. snazime se uz dva a pul roku a v Sanusu jsme uz rok a pul a stale nic... mam za sebou uz 2 IVF - 2 x ET a 1 x KET s tim ze KET byl uspesny, ale v 10tt zamlkly tehu ☹ ted cekam na ms a ta se nekde flaka, takze jsem vcera nasadila ten estrofem a doufam, ze se to rozhybe a ze by treba mohl byt nekdy brzy dalsi KET... my mame jen 4 mrazacky a ten strach ze se nerozmrazej mam o to vetsi ☹ ale ja jim verim, jsou to urco bojovniiiici po mamce a tatkoj 😀
@kiara81 tak at krev dopadne dobre, at muzeme do KETu spolu, jinak nebudu mit po transferu s kym na pokoji klabosit 😀

dasty79
autor
4. dub 2011

Ahoj holky 🙂
co je tady nového???

Vítám novou snažilku mezi náma @michaela28 - ať se brzo zadaří 🙂

lenpet
4. dub 2011

Ahoj holky,tak my jdeme dneska do Sanusu,jsem zvědavá,co nám řekne.

dasty79
autor
4. dub 2011

@lenpet - tak držím palečky 🙂 A pak dej vědět,jak jste dopadli.Co si na vás vymysleli 🙂

lenpet
4. dub 2011

@dasty79 určitě vám dám vědět,neboj.Jdeme tam až v 16.00hod.tak snad tu potom někdo bude.A jak se cítíš?Už víte pohlaví?

kiara81
4. dub 2011

@lenpet ahojda no tak to jsem taky zvědavá co vám řeknou ale jen pozitivní zprávy určitě...

no já mám krev odebranou ms nikde...no tak po 13hod si jedu pro výsledky teda nemyslím si že jsem těhu ale je to divný...

lenpet
4. dub 2011

@kiara81 a ty vlastně chodíš kam.I zázraky se dějí,ale né umě.Jsem zvědavá i na tebe,určitě seš těhu.

kiara81
4. dub 2011

@lenpet v kolik jdeš do toho sanusu?já jsem přešla do HK ke Štěpánovi ml. přetáhl mě z PC jelikož už byl 4tý kdo mě viděl...no tak je jedno jestli budu chodit do PC nebo HK

dasty79
autor
4. dub 2011

@lenpet - to jdete takhle dlouho? My nechceme vědět pohlaví,chceme překvapení 🙂

@kiara81 - zázraky se opravdu dějí 🙂 Tak držím pěstičky,ať to je těhu 🙂

hanysek.hanysek
4. dub 2011

Ahoj holky, můžete mi poradit. Dneska je to 14dní, co jsem dostala menzes a dnes mě bolí břicho jako bych to měla každou chvíli dostat. Opravdu je to jako by měla přijít každou vteřinu mrcha, tak nevím. Včera mi bylo zle od žaludku - když jsem viděla manžela jak večeří, tak se udělala hrozně špatně, že se mi chtělo blinkat, ale ustála sem to. Takže mě to od včerejška ta nevolnost nějak drží a dneska se do toho přidalo ještě bolení břicha jako na menstruaci. Co by to mohlo být?

kiara81
4. dub 2011

@dasty79 jenže u mě se zázraky nedějí...:-/

dasty79
autor
4. dub 2011

@kiara81 - tak cooooooooo? 😕

rea73
4. dub 2011

Ahoooj.

@hanysek.hanysek bych to tipla na pořádnou ovulaci.Já to někdy taky tak mývám bolí břicho jak na ms je mi špatně apod.A to jsou nejlepší prý dny k plození..
@lenda01 a začala samoléčba tak ho nejez na kila jo?A kdy jdeš na kontrolu?

@kiara81 ty jsi šla na krev na hcg?Tak to držím pěsti.
Za to mě se dneska ms tak rozproudila že jsem v práci lítala pořád na wc no děs zrovna když jsem v práci taky mohla včera.

rea73
4. dub 2011

@lenpet taky jsem zvědavá co vám v sanusu řeknou když už toho má člověk toliko za sebou nás to čeká příští měsíc konzultace.

dasty79
autor
4. dub 2011

@rea73 - tak jak se ti líbí v nové práci?

rea73
4. dub 2011

@dasty79 zatím líbí no samý ženský tam jsme a jedinej chlap takže lepší je mít se trošku na pozoru neříkat nic navíc než člověk pozná kdo je kdo apod.Dneska přišla další nová a před 14 dny předemnou taky jedna nová a s tou budu partačka tak snad se budem hodit do party jsme skoro stejně staré tak snad to bude o.k. 😉

kiara81
4. dub 2011

@dasty79 no jsem psala že se u mě nic neděje...krev je negativní ale teda z toho papíru nejsem moc chytrá je tam jen hvězdička v mezích normy...myslela jsem že řekne at příjdu na UZ ne mám jen si přijít pro vyvolávačku

kiara81
4. dub 2011

8 let se mi ms nezpozdila no a le já už vím kdy budu těhotná a to září nebo říjen🙂
známá byla v TU u kartářka\ už jsem o ní slyšela je fakt dobrá..no té známé řekla že jsem s přítelem který je můj bým manžel a máme spolu dítě a to kluka ....a že nyní už spolu zůstaneme...a že těhotná budu ale v září říjen

už uholda dalším mým známým byla jsem jen zvědavá jen nechápu jak to může vědět .-)tak jsem se rozhodla zajet tam sama a jestli mi řekne to samé tak před ní snad i kleknu

rea73
4. dub 2011

@kiara81 stejně tak čím to je že ms nikde?To já mám zas právě opak po revizi krátký cykly dva 18 a 21 ted se to ustálilo na 25-27.Prý když to není krátký cyklus pokaždé tak to je asi v těch mezích normy.Tak at po vyvolávačce ms dorazí už konečně.

dasty79
autor
4. dub 2011

@rea73 - to je dobře,že se ti v práci líbí 🙂 Lepší je dělat mezi pár chlapama.Babinec je někdy děs - drbárna...

@kiara81 - tak to je škoda,že je krev negativní.Ale určo budeš dřív těhulka,než až v září 🙂

kiara81
4. dub 2011

@rea73 no já měla taky max cyklus 27 no a ted jsem 31a nic no tak uvidíme
@dasty79 no nevím nevím holka...ale už jsem z toho unavená...ale půjdu do toho

dasty79
autor
4. dub 2011

@kiara81 - tak jsi byla dnes u toho Štěpána? a seš spokojená?31 to není zas tak moc - máš cyklus rozhozený těma hormonama.Určitě ms brzo dorazí a půjdete do dalšího boje 🙂 Musí se věřit!a ono to dopadne 🙂

lenpet
4. dub 2011

Tak jsme přišli s křížkem po funuse.Nabrala mě krev na hormonální vyšetření,nebo nějak tak a 1.června jdu na laparku,holky já se bojím ☹

kiara81
4. dub 2011

@dasty79 no jsem mu jen volala zítra tam mám jet na injekci...no asi jo jelikož ms mám jak hodinky

lenpet
4. dub 2011

Vzal nás mladší štěpán primář je nemocnej

kiara81
4. dub 2011

@lenpet jak to?že jdeš na laparku?

lenpet
4. dub 2011

@kiara81 protože i dr.si už neví rady a to jak jsem potratila,tak se tam mohlo něco dostat,tak tam mám jít,pomoccccccccccccc

kiara81
4. dub 2011

@lenpet neboj to nic není laparka je v pohodě....aspon tě pročistí a půjde to lépe

lenpet
4. dub 2011

@kiara81 no ,a co když nic nezjistí.To seš v narkoze?A kolik to stojí.A jak ti potom bylo.Já se ptám,jako kdybych v životě na ničem nebyla.