CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
15. dub 2011

@lenpet - jakto,že seš zase bez práce?to ses tam moc dlouho neohřála

@mariana75 - posledního mrazáčka máte?ty brďo,to bych byla pořádně na nervy.Ale je to určitě ten největší bojovníček a za chvilku nám budeš hlásit krásné dálnice.Tak moc moc držím pěstičky 🙂

@lenda01 jo pořádně odpočívej,ať seš fit.A´t se bojovníčci pěkně zavrtaj 🙂 🙂 🙂 Taky držím pěstičky 🙂

@samanta001 - tak jdu juknout na tu veroniku......

@lintea - ahoooj 🙂 Zatím jen tak pokukuju po kočárkách.Ale asi to peg perego vyhraje 🙂 Akorát ty barvičky nic moc tento rok....Ale ten kočárek je super,jak je mohutnej a i manžovi se líbí -tak asi to je jasný 🙂
Ty máš taky vybranej krásnej 🙂 Aha,tak to nevím,jestli dělaj 3D v Pardubkách. Je to možný - já se s dr. Novotnou bavila jen o Sanusu - a to dělaj v HK Sanusu,ale v Pardubkách v Sanusu ne.A kdyby jsme na něj šli,tak by jsme asi zbytečně nejeli do Pardubek -když by jsme už nešli k naší oblíbený Šárce.To by jsme šli asi do HK Sanusu.Ale tys taky z toho byla taková rozpačitá,viď?Źe to nebylo ono,že prcek se vám ukázal jen jeden,ne?Myslíš,že to stojí za to?
A jak se cítíš kočko?To je hrozný,jak to letííííííí

lintea
15. dub 2011

@dasty79 on právě mluvil o Sanusu v Pardubicích, nevím já se ho pak už neptala, ale je fakt že v tom HK to nebylo ono a asi bych to příště oželela a vrazila ty peníze do nečeho jinýho.

dasty79
autor
15. dub 2011

@lintea - tak to nevím proč mě poslala dr. do HK 😒 Ale to je jedno.My na to stejně asi nepůjdem a korunky vrazíme do nečeho jinýho.Tak už máš komplet výbavičku?a sbalenou tašku?

lintea
15. dub 2011

@dasty79 skoro jo, už chybí jen drobnosti, ale té tašce se nějak nemůžu dokopat asi ji budu balit než pojedem do porodnice 😀

lenpet
15. dub 2011

@dasty79 to jsem se neohřála,oni spíš nějakou důchodkyni.

Tak zbyde na mě někdo?

mariana75
15. dub 2011

Ahojík holky díky za podporu jsou to opravdu nervíky. Budu se snažit odpočívat,ale bohužel mám doma 9letou dceru a tá někdy zabrat víc jak 2 děti dohromady nebo v horším případě manžel. Manžela mám hodnýho všechno pro nás udělá a vytrpí, ale dítě se mi nějak nepovedlo je to taková malá tyranka. Dost nás prudí když jí chytne amok. Někdy je to zoufalé . ☹

lenpet
15. dub 2011

@mariana75 tak at nervíky odejdou,ty je nepotřebuješ.

michaela28
15. dub 2011

@lenpet a kdy půjdeš na IVF nebo KET??? Třeba půjdeme stejně, Tebe teď čeká ta laparoskopie, že jo???

dasty79
autor
15. dub 2011

Holky,mě se asi vrátily nevolnosti ☹ Celej den se mě motá hlava a před chvílí jsem zvracela....
Tak snad je vše v pořádku.Jsem zvědavá,jestli to bude takhle každej den a nebo,jestli jsem jen
něco špatnýho snědla.....Tak já jdu odpočívat.

kiara81
15. dub 2011

@lenpet no jak to vypadá tak asi semnou 🙂

kiara81
15. dub 2011

@dasty79 no prosímtě ...tak to je třeba jen dnes...a zítra už bude lépe

dasty79
autor
15. dub 2011

@kiara81 - kéž by....Najedla jsem se a je to ok.Ale hlava se mě motá pěkně.
A jak ty doma???????????????????????????

dasty79
autor
15. dub 2011

@lintea -abys to stihla pak zabalit 😀

samanta001
15. dub 2011

@dasty79 buď v klidu mě jak něco nesedne tak taky ještě zvracím naposledy před týdnem, myslím, že mě to bude držet až do konce ☹

dasty79
autor
15. dub 2011

@samanta001 - fakt???já myslela,že už seš v pohodě.Tak to jsi mě uklidnila.Strašně se mě motá palice -asi jak mám nízkej tlak a bude změna počasí.No a to zvracení mě teda pěkně překvapilo ve 2.trimestru....
Takže ty to máš občas taky,jo?chudáku.....Moje kámoška ta zvracela v 1.trimestru,pak ve 3.trimestru a až na porodním sále.....

lenpet
15. dub 2011

@michaela28 mě ted čeká laparka,jdu na ní 1.6.
@kiara81 tak to jsem ráda,že nezůstanu na ocet

kiara81
15. dub 2011

@dasty79 doma nevím jelikož jsme se ještě neviděli...ted jsem přijela ze služby a mám pro vás novinku 😀

menstruace stááááááááááááále nikdeeeeeeeeeeeeeeeee grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr včera takový bolesti jako blázen a ráno zas nic...už mě to neba
@samanta001 koukám ty si taky užíváš mám kámoš¨ku tu moje těhuli ta to taky má tak fakt je to sobec co kupuje jen sobě a rodina je někde v háji....

kiara81
15. dub 2011

holky já se z tý mé těhule asi picnu píše mi celý den a to je no mám kontrakce ,,právě mě odešla hlenová zátka ...mám kontrakce ...bolí mě břuch jako s vině.....hele a nepůjdem zítra na hodku na sokolovnu???tam si dáváme pívečko a topinku...no já z ní asi nebudu...fakt... 😀 😀 ona má kontrakce a vidí se zítra ještě doma...

kiara81
15. dub 2011

no níc nikdo tady není já jdu chrupat jsem ko...musím si na tu práci zvyknout chich...nevím jakej blbec vymyslel práci

lenda01
15. dub 2011

@dasty79 jaj dalsi nevolnosti.. nezavidim ti je, ale na druhou stranu aspon vis, ze se tam mimiskoj dari a dava ti to timhle urco najevo 🙂 a nebo to muze bejt nejaka virozka, neco radi a jsou to takovy jednodenni nevolnosti a pak je cloveku zase fajn...
@kiara81 chjo ta tvoje menstruace ta si teda dava na cas... ale jak to pises, tak tak presne jsem to mela po tom agolutinu i ja.. ctyri az pet dni sileny bolesti jak kdybych to mela dostat a pritom velky prd .. ale treba to u tebe bude jiny a ms dostanes, verim tomu 🙂

kiara81
16. dub 2011

jo jinak dneska jsme se starouškem viděli no dělal jakoby nic ale včera byl se ptát na práci a dnes je na melouchu no tak a je to...snaha se také cení ale už jsem fakt bouchla...

lenda01
16. dub 2011

@kiara81 to znam, ja se svou cholerickou povahou taky jednou za cas exploduju a pak je lepsi se schovat 🙂 to se pak bojim sama sebe 😀

Tak mame ze ctyr eskymacku jen dva co prezili rozmrazeni a uvidime jestli se dozijou rana... v osm rano na me myslete... nervy mam na dranc ... 🙂

dasty79
autor
16. dub 2011

Krásný slunečný den 😵
Jdu jen vy rychlosti mrknout,co Lenda a pak zase ven....

@lenda01 - super 🙂 To jsou ty největší bojovníčci a uvidíš,že oba dva to dotáhnou do zdárného konce 🙂
a krásně se v bříšku zavrtají 🙂 Hlavně tomu věř!Musíš myslet pozitivně!Tak tfuj,tfuj,tfuj zítra držím pěstičky 🙂

lenda01
16. dub 2011

@dasty79 dekuju moc... uz se tesim az je budu mit u sebe 🙂

michaela28
16. dub 2011

@lenda01 Držím Tobě i mimískům palce, ať se zavrtají a nepustí 🙂 .

lenda01
16. dub 2011

@michaela28 kujiiiiiiii.. 🙂

lenpet
16. dub 2011

@lenda01 na zítra na tebe budu myslet..

Ráno jsem se šla podívat na gymnastiku,prišla domů,udělala oběd a ted za chvíli jdma grilovat na zahradu,je krásně.

lenda01
16. dub 2011

@lenpet i tobe moc moc mooooc dekuji ... jste holky zlaticka, jeste ze vas tu mam 🙂

lenpet
16. dub 2011

@lenda01 my tě nezklameme.

lenpet
18. dub 2011

Zdravím,

@lenda01 tak se o mimísky pěkně starej.

A kdo jde dneska Mariannka?

U nás je sluníčkově