CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
5. kvě 2011

@kiara81 Ahojda,tak držím palečky,ať to klapne.Jinak já se mám tak nějak dobře.Pořád hledám práci,ale bohužel a snažení necháváme.Nemáme na to bohužel peníze 😒

dasty79
autor
5. kvě 2011

Ahoj všem 🙂

@na_ty - gratulace k negativnímu screeningu 🙂 To se vždycky uleví,viď?
Jinak s tou neschopenkou - mě poprvé korunky přišly celkem brzo - už 8.
za ten předchozí měsíc doma
(ale poprvé jich bylo hrozně málo).
No a teď mě choděj pravidelně okolo 14. 🙂 a už se to i
srovnalo,už to je celkem pěkná částka 🙂

@lenpet - v práci si zvykneš 🙂 Všude je něco.....

@lenda01 - tys byla včera u té léčitelky,ne?Jak jsi dopadla?

samanta001
5. kvě 2011

@na_aty mě první neschopenka přišla s dost velkým spožděním, ale teď už chodí pravidelně tak kolem 22.

holubice.petra
5. kvě 2011

Ahojky holky dlouho jsem tu nebyla...nějak jsem toho měla moc studnaři nám kopou studnu (pohlubují) všude bordel voda neteče hrůza! Pak jsem lítala kvůli autu ve čtvrtek jsem si všimla že v sobotu končí technická paráda musela jsem do Prahy po techničák na leasingovku...tam mi v pátek před nosem zavřeli (uvízla jsem v koloně) tak jsem tam v pondělí musela zase ☹ do toho mě chytli zase nevolnosti a zvracení prostě parádička 😎
@kiara81 gratuluji ke ketíku hlavně co nejvíce odpočívej a v práci se moc nepřepínej 😉
@na_ty taky gratuluji k negativním výsledkům....mě přijde že ta nemocenská záleží na účetní jak to rychle pošle...my jsme měli výplatu vždy 10.den v měsíci a ke konci měsíce tam přinesu lístek na peníze a 12. mám nemocenskou 😀 tak snaad to takhle v pohodě bude celou dobu 😉

kiara81
5. kvě 2011

ahojda kočeny..no tak mám noční zasebou zprvu byla klidná..no ona byla klidná celá ale v noci jak jsme dřímaly ..nespaly to nemůžem ale tak máme udělané pohodlí a to taky nesmíme mít tak klíče no jsem se tak lekla a to byly takový fofry že mě pak pěkně bolelo břicho po hodině to bylo zas v pořádku tak jestli i přestohle se eskymák udrží tak to bude kabrnák

kiara81
5. kvě 2011

@holubice.petra moc děkuji..a prosímtě tak taky se šetři ty jo bych jim dala ty jo..........a ty nevolnosti ti nezávidím 😨

lenpet
5. kvě 2011

Ahoj holky,

@kiara81 už jsem tam řádila,dohazovalal jsem housky a polovička mě vylítly,protože už to tam bylo plný,tak jsem to tam doprskala.

@na_ty práce mě zatí baví,ale pěkně mě bolej tapky.
@rvasata vítej.Já jdu 1.6.na laparku.

michaela28
5. kvě 2011

@lenpet
ahoj, mám dotaz. Jak dlouho po té laparoskopii můžeš jít na IVF nebo KET??? Dík 😉

lenpet
5. kvě 2011

@michaela28 já nevím,mě taky čeká laparka,tak nevím.,ale Kiara by to věděla.Ty na ní jdeš?

michaela28
5. kvě 2011

@lenpet no, zatím nemusím, ale zvažuji jestli bych raději neměla, abych to měla všechno ok. Dr. říkal, že tam mám všechno průchodný tak mě to dost zajímá,kdyby náhodou tak jak to pak je.

lenpet
5. kvě 2011

@michaela28 to nevím,já jdu na to 1.6.

lenda01
5. kvě 2011

ahojky holky... vcera to bylo nejaky narocny.. celej den (i dnes) me bolela hlava, pak jsme jeli k ty lecitelce a vecer jsem byla bez energie a zapadla jsem do postele... a dnes uz mam energie vic, ale hlava boli taky a ted mazeme na zastupitelstvo poslechnout si novinky 🙂
@dasty79 lecitelka dobra.. takova starsi malinka pani, prvni co nam rekla, at nejime jogurty, pak na me sahla a uz to jelo 🙂 prej mam uplne ucpany ty hormonalni cesty a jeste dnes me to na dotek boli, tak rikala at se objednam hned na pristi tyden max za ctrnact dni zase aby me sbavila toho zanetu, takze to mam asi fakt hnusny... zkusit se ma vsechno.. rekla, nepouzivat mikrovlnku, pit vodu jen z kohoutku a ne z plastovejch lahvi, maso jsem se ptala tak rikala ze se muze vsechno jen to stridat a nejist moc ryby, rekla mi at si vyndam piercing z pupku ze prej mi spini krev, tak uvidime... piercing sem vyndala, jogurty vyhodila a jsem zvedava jak to s nama dopadne 🙂

sissi6
5. kvě 2011

@kiara81 aha, já myslela, že utrogestan dávají každýmu po KETU nebo ET. Já šla druhý, třetí a čtvrtý den po ET taky do práce od pátého dne až po krev jsem měla dovču, chtěla jsem dovču dřív, ale prostě to nešlo. Mě bolí prsa a občas podbřišek a pořád si připadám nějak nafouklá. A nic jinýho Ti není, než ty záda?

lenpet
5. kvě 2011

@lenda01 tak hlavně,že ti léčitelka poradila.

Chybí tu Lintea,kdepak je?

dasty79
autor
5. kvě 2011

@holubice.petra - to máš dobrej blázinec 😒 Koukej se pořádně šetřit!
Vrátily se ti nevolnosti?Jo to znám,mě je občas taky špatně 😒
není to příjemné -ale jsme těhu a patří to k tomu 🙂
A co jinak - bříško roste???

@lenda01 - tak to je v něčem podobná tomu Hakloj 🙂 Taky říkal nejíst mléčný výrobky.
A já taky byla zanesená nějakým zánětem,či co tak se snažil to odblokovat 🙂
A ta mikrovlnka - ta je hnus,to už jsem taky někde četla - i pro naše protějšky
není moc dobrá!!!Tak kdy tam zase jedeš?

@sissi6 - já utrogestan měla i po přirozeném otěhotnění 🙂
Ještě chodíš do práce?nebo seš na neschopence?
Nafouklá já jsem celý těhu 😀 a někdy to stojí za to 😀

@kiara81 - ty furt makáš?a kdy máš volno?

sissi6
5. kvě 2011

@dasty79 do práce pořád chodím, ale jsem jak přejetá. Mě Hakl říkal nejíst mléčné výrobky z kravského mléka, kozí nebo ovčí sýry že jsou dobrý. A obyčejné máslo chválil a to já ráda.

@lenda01 třeba nebudeš muset na další IVF, léčitelka Tě dá do kupy a zadaří se přirozeně 🙂

lenda01
5. kvě 2011

@dasty79 no my teda mikrovlnku skoro vubec nepouzivame... tak petkrat do mesice jinak skoro vubec.. takze nepouzivat mikrovlnku bych prezila a asi to i zkusim ji nejak nepouzivat... no jedu tam doufam brzy.. objednat se musim zase v pondeli a doufam, ze se vtlacim hned do pristiho tydne a nebudu muset cekat az do dalsiho tydne... 🙂 dam ji sanci at zkusi co umi, treba zrovna bude mit zazracny rucky 🙂
@sissi6 no keeeez by to tak bylo, ale manzeluv spermio je moc nic kvality a ona mu rekla, ze u neho problem nevidi... ale stejne u nas na prirozenou cestu moc neverim.. ale kazdopadne nerikam, ze bych to nebrala 🙂

kiara81
5. kvě 2011

@dasty79 kdy mám volno???no když to tak vemu tak nemám v těchto 14dnech ani jeden den....
@sissi6 on crinone je stejný jako utroš ale je mnohem lepší ještě j sem měla nafasováno kdy jsem stimulovala ale ne využila

jinak holky jako je to v hájiiii fakt já nemůžu mít nic normálního ...jako píchla jsem se o jehlu od pacientky takže ted nastává doba strachu zda je pacientka v pořádku a mě čekají odběry jestli jsem těhu tak doufám že vše bude negativní...
jinak za další ..no náš dr.kardiolog jako se mě ptal kde jsem byla tak dlouho atd.no tak jsem mu to řekla co mám no hned že si mě změří no vykulil oči že jo jelikož v sobě žádné prášky nemám takže mě srdíčko jelo 136 no tak mě donuti lsi vzít prášek na srdíčko jen doufám že to neublíží i když se to v těhu nesmí ...no a pokud to tak půjde dále tak mě čeká katetrizace a narušení uzlu to je v srdíčku a oni ho jako jen poškrábou aby nevydával tolik impulsů no ale pokud ho poškrábou hodně tak mi budou muset implantovat kardiostimulátor no takže furt vše pozitivní já ani nemám čas myslet na to jestli jsem těhu nebo ne....jinak mě bolí strašně prsa a dnes i trochu blbě od žaludku no ale najedla jsem se a bylo vše ok...tak já nevím jestli je možné mít nějaké příznaky takto brzo dneska je eskymákovi 6dn 🙂

lenpet
6. kvě 2011

pěkné ránko,
doufám,že tu semnou někdo bude,když jsem doma.

lenpet
6. kvě 2011

Zase se se ztrácím,jakto?

lenda01
6. kvě 2011

@kiara81 ahojky kocko, no co to tady ctu ☹ co jsi to v ty praci provadela ?? ☹ chjo musis byt na sebe opatrna ... tak ted drzim dvojnasobny pesticky ... aby vyslo tehu a aby byly negativni vysledky po tom vecernim poraneni ☹ a s tim srdickem to je taky rachot, ale neboj, ten prasek mimiskoj urco neuskodil.. hlavne se trosku setri i v tom tvym silene naslapnutym programu 🙂

kiara81
6. kvě 2011

@lenda01 ahojda no to jsem celá já ale paní tu jehlu ohla a jak jsem nasazovala klouček tak jela projela tím kloboučkem přímo mě do prstu... ☹ no je nemocná a to má dvě příčiny no tak doufám že žloutenka to nebude... ☹ jinak mě šíleně bolí prsa

lenda01
6. kvě 2011

@kiara81 ta pani ma zloutenku? ale na tu jsi ockovana, ne? nebo na tuhle z krve se ockovat neda? chjooooo ☹ jinak bolest prsou je dobreeee znameni 🙂

lenpet
6. kvě 2011

@kiara81 držím palečky,at je vše v pořádku.

lenpet
6. kvě 2011

cO JSEM VÁM UDĚLALA,ŽE SI SEMNOU NEPÍŠETE,KDYŽ JDU DO PRÁCE VEČER,UŽ ZACHVÍLI

kiara81
6. kvě 2011

@lenda01 no ale jen na typ B ostaní bohužel...
@lenpet děkuji

dasty79
autor
6. kvě 2011

@kiara81 - co to čtu kočko?a kdy se dozvíš,jestli tě ta paní nenakazila?
Ach jo,to by tak ještě scházelo....Mám z toho mráz po zádech ☹
Prsa jsou dobrý znamení,ale v tyhle situaci 😒
držím pěstičky,ať je vše v pořádku🙂
@lenpet -ať se ti pěkně pracuje,ať ti to uteče
Já tady moc přes den nejsem.když je hezky tak jsem pořád někde fuč 😎

holubice.petra
7. kvě 2011

@kiara81 no to snad není ani možný já myslela že děláš na kardiu? no snad je ženská v pohodě a ty budeš taky i s prcíčkem 😉

samanta001
7. kvě 2011

@kiara81 no když se daří tak se daří 😒 ale doufám, že to bude vše v pořádku a po pozitivním hcg hurá na neschopenku ať už tě nic takovýho nepotká!

Holky co dnes vaříte? Manžel chtěl játrovou omáčku, ale já jí prý v těhu nesmím takže dnes budou dva chody ☹ pro mě kuřecí plátek s rýží. Ráno jsem se vzbudila s bolestí v krku tak doufám, že to zase rychle přejde ☹

holubice.petra
7. kvě 2011

@samanta001 já jsem dostala hroznou chuť na svíčkovou tak jsem se před chvilkou vrátila z nákupu a králík už je na pekáči 🙂