CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
12. črc 2011

@samanta001 - a poloha mimíska???

sissi6
12. črc 2011

@dasty79 děkuju za optání, právě že se cítím dobře, mě ani nic nebylo když jsem začala krvácet.

Holky čím si mažete bříška kvůli striím?

dasty79
autor
12. črc 2011

@sissi6 - tak radči odpočívej 🙂 Já se taky snažím odpočívat....
Já mažu Elasti -Q 🙂 a zatím dobrý 🙂 Zatím ťuk,ťukťuk - žádná strie 🙂

samanta001
12. črc 2011

@dasty79 já se cachtám v bazéně jinak bych asi nevydržela. Mlíko taky zatím žádný, ale prsa trošku vyrostla z toho nejsem vůbec nadšená už tak je mám dost velký ☹ takže mám problém sehnat pořádnou kojící podprsenku. Našla jsem až v Triumfu, ale paní povídala ať jí zatím nekupuju, že ještě vyrostou, to semnou málem seklo 😠 UTZ byl v pořádku mimouš měl 31 cm a 1680g a poloha no zatím hlavou dolu není byl napříč, zítra jdu k mojí gyn. tak uvidím... jinak se mi taky zdá, že řádí čím dál víc, hlavně večer když lehnu do postele.
@sissi6 já nepoužívám vůbec nic a zatím žádný nemám. Myslím, že záleží na pokožce pokud se ti mají udělat tak se ti udělají a mazat můžeš od rána do večera, to je můj názor. Kámoška mazala od začátku těhotenství a měla břicho hrozně popraskaný a já nemažu a žádná prasklina asi to máme v rodině, ségra má termín za 14dní taky nemaže a nic.

ivininka
12. črc 2011

Ahoj holky, tak v pátek nás čeká první inseminace! Stimulujeme o 106, manžel už píchá injekce pomalu se zavřenýma očima. Já je zavřené mám pořád 😀 Snad to výjde a nebudeme muset do další stimulace... 😒

dasty79
autor
13. črc 2011

@samanta001 - tak to jsme na tom podobně,taky prsa vyrostly.A co jsem měla tu těhotenskou podprsenku,tak ji mám pěkně narvanou...A další se mě zatím nechce kupovat,když nevím jak prsa ještě porostou.Prej se nejvíc nalijou po porodu....- tak to si užijem.
Tak to moc gratuluju k mimouškovi 🙂 - má krásný míry 🙂 🙂 🙂 No ta poloha - ta je teda blbá,ale prej se může přetočit ještě těsně před porodem....Já jsem taky na pátek zvědavá -snad bude vše ok a taky na tu polohu.....

@ivininka - tak hodně zdaru do píchání injekcí. Pátek už je za bukem,tak už vás moc injekcí nečeká...
Přeju hodně štěstíčka,ať vám to vyjde 🙂 🙂 🙂

lenpet
13. črc 2011

Zdravím

sissi6
13. črc 2011

@dasty79 děkuju. Kde se to dá sehnat v lékárně nebo v drogerii?

@samanta001 gratuluju ke kontrole, krásně roste 🙂. Já si právě myslím, že strie budu mít ☹

@ivininka držím palce na pátek, ať to dobře dopadne.

Holky od včerejšího odpoledne mě pobolívá vpravo v podbřišku a dneska jsem trochu špinila, tak jsem ráno volala dr., říkala, že když to nepřejde, tak ať odpoledne přijedu na UTZ, tak nevím, jestli tam mám jet. Já jsem teď po tom krvácení asi ze všeho zbytečně moc vyplašená.

dasty79
autor
13. črc 2011

@lenpet - zase máš volno????

@sissi6 - já kupuju v lékárně,ale mají i v drogérce 🙂 Já taky radči preventivně mažu a mažu....,než si pak něco vyčítat.Určitě to je i dědičný a nebo když někdo hodně přibírá.Ale 1x denně mažu.(píšou teda 2x denně,ale to jsem líná - já až večer po spršce) 🙂
Radči tam jeď
🙂 určitě je lepší tam x krát jet a oni tě prohlídnou a uklidněj a třeba ještě přidaj nějaký prášky...,než se doma
stresovat .....Aspoň budeš v klídku 🙂

lenpet
13. črc 2011

@dasty79 chodím každej čtvrtek mám to jako brigádu.A jak se cítíš?

evik31
13. črc 2011

ahojky holky tak jakto tady vypadá 😉
@ivininka tak to budu držet na pátek pěstičky at to dobře dopadne 😀
@samanta001 taky bych se cachtala v bazénu ,ale já nemůžu chjoooo 😒
@sissi6 já chodím na záchod taky jen s hrůzou co tam objevím ☹ ale být tebou radši bych k dr. šla jistotaje jistota
@dasty79
@samanta001 jinak vám ty týdny ubíhají teda fest 😀

lenpet
13. črc 2011

@evik31 a jak ty?

evik31
13. črc 2011

@lenpet no čekáma stále čekám ☹

lenpet
13. črc 2011

@evik31 a jak ti je?

evik31
13. črc 2011

@lenpet břicho ,prsa pobolívaj,ale jinak se semnou tak nějak nic neděje 😒

samanta001
13. črc 2011

tak dnes u dr. všechno dopadlo dobře, jen se trochu podivovala, že jsem přibrala jen 3,5kg 😀 ale když jsem jí řekla, že ségra rodí za 14 dní a přibrala 2 kg tak mi řekla jestli nepřibírám moc 😀 😀 no jinak už se nám zmenčují intervaly prohlídek a mám je rozepsané až do porodu to nám to, ale utíká. Taky už mám ukončenou neschopenku a nastupujem na mateřskou. Přinasla jsem si i papíry co sebou do porodnice a papír na zapsaní jmen. Vůbec se mi nechce věřit, že už máme před sebou jen 7 týdnů. 🙂

dasty79
autor
13. črc 2011

@lenpet - aha,ty chodíš jen 1x týdně?tak to jo....
A co ségra?ještě to nevypadá na předčasný porod?????

@evik31- to je dobrý znamení břicho a prsa,když tě bolej 🙂

@samanta001 - závidím ti jen ty 3kg 🙂 Tak teď budeš chodit po 14dnech do poradny?
Strašně to letí,je to úplně neskutečný...

sissi6
13. črc 2011

Tak jsem před chvílí přijela od dr. ještě jsem se teda stavila u našich, miminko se má čile k světu, tak se mi ulevilo 🙂 . Ta bolest může být prý tím myomem a ještě mi pro jistotu nechala vzít krev kvůli slepáku.

@samanta001 za celý těhu jen 3,5kg? Tak to slyším poprvé.

michaela28
13. črc 2011

Ahojky holky, tak ráno v 7.30 jdu na řadu. Miminka jsou připravený a už čekají na mě. Rozmrazili nám dáku se 3 embrijkama. Dvě jsou super kvality a to třetí je 5 ti buněčné. Tak uvidíme ráno 🙂 .

ivininka
13. črc 2011

@dasty79 Děkuji! Dnes poslední injekce a pak inseminace a pak.....se uvidí 😎

ivininka
13. črc 2011

@sissi6 Děkuji! Drž se!

ivininka
13. črc 2011

@evik31 Tak si je budeme držet navzájem 😀

sissi6
13. črc 2011

@michaela28 hodně štěstí 🙂

majka43
14. črc 2011

Ahoj holky, taky držím moc palce.
Volala jsem na tu imunologii a něco mi tam našli, tak tam musím ještě jednou. Prý se mi tvoří v placentě sraženiny a tak není embryo dobře vyživované, ale potřebují ještě kontrolní odběr. Prý by se to léčilo práškama.
Tak to vypadá, že bych to ještě zkusila.

dasty79
autor
14. črc 2011

@michaela28 - tak to je super 🙂 Držím pěstičky,ať to vyjde a a´t se pořádně zavrtají 🙂

@sissi6 - super,hned seš klidnější viď? gratulace k mimískovi,který se má čile k světu 😎

@ivininka - držím vše co mám.Musíš věřit a ono to vyjde 😉

@majka43 - to je dobrá zpráva,že něco našli!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
Přeléčí tě práškama a ty budeš za chvilku těhu 🙂 Vidíš,někdy
fakt stačí málo - jedno blbý vyšetření z krve a problém je na světě
a přitom to je prkotina.Ale díky ty prkotině by jsi nikdy nebyla těhulka.
Moc ti přeju,ať ti co nejdřív nasadí léčbu a ať se co nejdřív zadaří 🙂
To ti daj Prednison (možná) a zákaz sexíku (nebo jedině s kondomem)
a pak to vyjde!!!!!!!!!!Já tomu věřííííííím za tebe 🙂
Třeba to vyjde i přirozeně,nebo ty nemůžeš?Už si to nepamatuju....
Hodně štěstí a zase nás informuj 🙂

majka43
14. črc 2011

@dasty79 Já přirozeně nemůžu, ale prednison jsem brala vždycky. Ten je na potlačení imunity, ale mě se dělají sraženiny, to bude asi něco jiného. Příští týden bych měla mít ještě výsledky z hematologie, tak uvidím, jestli něco najdou i tam.

dasty79
autor
14. črc 2011

@majka43 - aha,tak se zadaří pomocí dr. 🙂 Ale tos brala Prednison pokaždý před IVF ne?
Ale tohle brala kámoška a teď nevím,jestli měsíc a nebo ještě dýl a to měli zákaz snažilkování u toho
a pak šli na kontrolní krev na imunologii a pak měli výsledek ok a zadařilo se 🙂
Ale te´d nevím,co to měla za problém.....
A na genetice jste taky byli?Nejhorší je to čekání na výsledky,viď?To je doba....
Ale je lepší to přeléčit a počkat si,než se hrnout do dalšího IVF,který by stejně nedopadlo,
když vidíš,že ti něco našli....
Tak pak dej vědět, co ti předepsali a jak jsi dopadla na hematologii 🙂

majka43
14. črc 2011

@dasty79 Na genetiku nás poslali hned před prvním IVF, ale to je nám stejně nanic, protože já chodím na darovaná embryjka. Dokud nebudu mít všechny výsledky, tak do ničeho nepůjdu. No myslím, že to tak ještě dva měsíce dá. Tak v říjnu transfer.

lenpet
14. črc 2011

@majka43 tak to je dobře,né,ted to pujde samo
@dasty79 ségra nevím,protože jsem se odstěhovala,takže ségru už neuvidím

majka43
14. črc 2011

@lenpet Ty jsi se stěhovala? Vždyť jsi si tak zařizovala bydlení.